HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> La Agatat Pe Forum, se intampla?
La agatat, facut curte etc.
Nu puteti vizualiza rezultatele sondajului inainte de a vota. Va invitam sa va logati si sa votati pentru vizualizarea rezultatelor.
Nr. Voturi: 50
Musafirii nu pot vota. Va invitam sa va logati / inregistrati. 
Mihai
mesaj 31 May 2005, 09:21 PM
Mesaj #36


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Intr-adevar, Axel a incercat, fara succes insa, sa agate o prezenta deosebita la Han! mad.gif
Am primit si reclamatie in acest sens, ce a fost rezolvata in timp util.


Astfel, in urma cu mai bine de 5 luni forumistul Axel a trimis mesaje revoltatoare la adresa Craciunitei. Desigur, Mos Craciun a fost prompt si forumistul in cauza nu a avut sorti de izbanda.


Si am incalecat pe-o sa si va rog sa avem argumente solide cand lansam o acuzatie. Poate, poate, o singura sursa nu este de ajuns pentru a initia observatii de genul celor de mai sus.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sbal
mesaj 31 May 2005, 09:33 PM
Mesaj #37


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 117
Inscris: 11 June 04
Forumist Nr.: 3.824



Prin urmare...nu se mai cearta nimeni aici? ohmy.gif


--------------------
Break yourself through the clouds
and build above those sleepy buildings
Mistified by your capabilities
all is yours if you can handle
Visable from higher than the sky
Plane and simple,
the facts are at your feet
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 09:35 PM
Mesaj #38


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



prin "agatare" se intelege "hartuire"?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 31 May 2005, 09:35 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Mistinguett
mesaj 31 May 2005, 09:37 PM
Mesaj #39


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Multam de interventie, Mihai. Deci inca mai exista speranta pentru Han. mwah1.gif

Carmelita, hartuirea e sigur agatat, dar nu orice agatat e hartuire. Poate fi doar cu intentia de "hai sa ne cunoastem, blah, blah".


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sushi
mesaj 31 May 2005, 09:39 PM
Mesaj #40


Ex-Carmelita
******

Grup:
Mesaje: 5.556
Inscris: 17 January 05
Forumist Nr.: 5.466



Hartuirea e de condamnat dar, dar cu agatatul ... hmmm... ce treaba avem noi daca unuii se agata si altii se lasa agatati? sigur ca daca agatatorul nu pricepe ca cel pe care vrea sa-l agate nu-i curios, se transforma in hartuire.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 1 Jun 2005, 12:01 AM
Mesaj #41


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Iar in cazul in care hartuirea are loc prin intermediul Hanului, chiar si pe PM, va rog sa ma anuntati, pentru a lua masuri. wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 1 Jun 2005, 01:16 AM
Mesaj #42


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Sorin, trece timpul si tu nu vii cu "dovezile" tale. Asa ca grabeste-te cu "obtinerea" lor (eventual tastarea lor), pentru ca este penibil sa ataci pe cineva, sa insisti, apoi sa afirmi ca ai si dovezi, dar sa te faci ca ploua cand vine vorba de dovezi... wink.gif

Ai adus in discutie 3 persoane: Ligia, Diana-Maria si karinna.
Cu Ligia, singura interactiune privata (adica nu pe topicurile de pe han) pe care o stiu a fost cand a vrut sa-mi raspuna privat la un comentariu de-al meu de pe han. Era legat de cursurile ei de medicina naturista. Am impresia ca i-am si raspuns, tot legat de cursurile ei de medicina naturista smile.gif
Cu Diana-Maria nu cred ca am interactionat vreodata privat. Cat despre interactiuni publice, singura care se poate mentiona este cea de _dupa_ ce a plecat, in care mi-am exprimat o parere (si din cate stiu am dreptul la o parere).
Cu karinna am avut o singura interactiune privata, pe PM. Legat de sugestia mea la "Enigme si ghicitori" de a nu crea 3 topicuri cu acelasi subiect; mi-a trimis un PM cu scuze, iar eu i-am raspuns, tot legat de acest subiect.

Acum sa discut despre restul hanului. Poate ca am flirtat cu unele forumiste sau poate ca nu. Viata mea privata nu priveste pe nimeni pentru ca nu am hartuit pe nimeni daca/dupa ce am flirtat cu persoana respectiva.
Nu am flirtat niciodata cu forumistele cu care am fost ironic: nu am flirtat cu Ligia, nu am flirtat cu toxic, nu am flirtat cu karinna, nu am flirtat cu MonicaV, nu am flirtat cu Maria-Luiza, etc. Ar trebui sa cauti cauzele ironiei mele in ceeace au scris ele, nu sa in explicatii SF. Nu fac asta in viata reala, nu fac asta pe han.
Atata timp cat am facut aceasta declaratie publica, asteapta-te ca daca mint, vor veni forumiste (nu forumisti care au auzit de la x care a auzit de la y sau ceva asemanator!) sa afirme contrariul, si evident, sa aiba si dovezi in aceasta privinta.
Dar daca nu vor fi reclamatii... de curand ai spus ca un super om isi recunoaste greselile - sa vedem ce fel de om esti tu.


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 1 Jun 2005, 02:06 AM
Mesaj #43


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



QUOTE (Mistinguett @ 30 May 2005, 01:24 AM)
Intrigata de afirmatia lui Sorin aici (cititi repede in caz ca mesajul ala va fi sters), cat si din anumite vorbe auzite prin "culise" despre diversi forumisti/e, m-am gandit ca e cazul sa clarificam subiectul asta odata pentru totdeauna.
E destul de clar, dar de dragul preciziei repet intrebarea: vi s-a intamplat sa fiti acostati/e in privat cu intentii de-a dreptul sau care ar putea fi interpretate ca "agatat" sau cum elegant spune Sorin, "facut curte"?
Personal nu mi s-a intamplat niciodata, dar eu sunt baba si urata laugh.gif
Daca vreti doar sa votati sau vreti sa si comentati, las la alegerea voastra. wink.gif
Dar pentru inceput cel putin, as gasi de preferat sa nu numim nume.

N.A. - subiectul asta nu are nici o intentie sa provoace scandaluri, nu uitati asta cand/daca postati mesaje. Va rog mult sa-l tinem civilizat si sa-l folosim ca prilej de amuzament si nu de cearta.

Parerea mea e sa nu exageram . E foarte bine insa ca s-a pus problema . Exista diferenta intre a face curte si a hartui pe cineva . Sa nu ajungem acolo ca daca ne deschide usa un barbat si ne lasa sa trecem in fata lui , gata vrea "ceva ". tongue.gif

Hartuirea e insa ceva diferit . Hartuire e posibila atunci cand unul are o pozitie superioara sau un avantaj fata de celalalt . Dar pe han toti suntem egali . Ne putem apara . Cand situatia devine rea , ne apara moderatorii.
Parerea mea .


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 1 Jun 2005, 05:37 AM
Mesaj #44


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



numa ce am vazut topicul, si am intrat sa ma ecsprim... sa spun ca de la atita agatat pe net am ramas virgin ...

am vazut insa discutia care il are ca subiect pe Axel. Axel, nu am stat cu ochii pe tine sa vad ce si cu cine prin Han, dar imi amintesc cum ma provocai pe diverse topicuri si cum imi cautai nod in papura cu ceva timp in urma, si nu o sa intru in detalii. Daca insa ai facut la fel si cu vreo fata... ar trebui sa iti dea de gindit ...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 1 Jun 2005, 08:44 AM
Mesaj #45


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.374
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Care e problema aici?Mi se pare o furtuna intr-un pahar cu apa...Nu sunt inscrisa de mult in han,cateva luni am fost doar "musafir",am urmarit dezbaterile voastre si mi-ati placut...Replici inteligente,spumoase,sensibile,corecte...altele doar pentru a starni polemica...Acum v-ati aprins dintr-un motiv pueril!Misti a spus destul de clar ca a deschis subiectul ca subiect de amuzament,nu de cearta!Nu va pierdeti simtul umorului!Si pana la urma care-i problema?Cine apreciaza "agatatul" se alege cu ceva ,cine nu...declina oferta!Ca intre oameni civilizati...
PS. Nu-mi luati interventia in nume de rau...de la un flirt pana la hartuire e cale lunga.Parerea mea!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 2 Jun 2005, 01:42 AM
Mesaj #46


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Tocmai ce am scris ca imi pare rau ca am spus ca nu exista hartuire pe han sorry.gif

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...ndpost&p=323994

Cum ne dam seama daca suntem hartuiti? care este limita tolerabila a hartuirii? E normal sa ai divergente sau opinii diferite , dar cat de frecvent si ce anume trebuie sa faca cineva ca sa te simti hartuit sau sa hartuiesti ?

Acest topic a fost editat de toxic: 2 Jun 2005, 01:48 AM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 2 Jun 2005, 04:03 AM
Mesaj #47


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Am sarit repede sa vad ce si cum, gata sa-ti iau apararea. Dar zau ca nu vad postul ala decat ca o gluma. Ideea glumei fiind ca ai observat la tip ca avea verigheta.
Si daca ar fi hartuire, aici discutam despre hartuire sexuala. Ba nu, stai asa, discutam despre agatat.
Altfel, in general cred ca stie fiecare ce e hartuire sexuala: ai primit o propunere (adica a incercat sa te agate), ai zis nu si persoana insista si insista.


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 2 Jun 2005, 04:04 AM
Mesaj #48


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Onorata instanta,
Recunosc.....am hartuit toate forumistele cu tzite mari si buze frumoase.... pe toate forumistele cu ochi jucausi .... pe toate forumistele cu picioare lungi infipte intr-un fund apetisant....
Rog sa fiu pedepsit exemplar..... inchideti-ma cu toate intr-o camera... sa ma pedepseasca ele.... tongue.gif
Si daca am iesit la agata pe han, care e chestia? Exista reclamante? Daca da, sa se abtina....daca nu, inseamna ca le-a placut... wink.gif




--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 2 Jun 2005, 08:57 AM
Mesaj #49


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



Misti, de fapt toxic vrea sa se dea lovita, sarmanuta de ea.. si cum poporu o baga in seama doar ca s-o ia la misto, trebuie sa gaseasca ceva de iesit in evidenta... rofl.gif

toxicel, ti se pare ca m-am luat de tine SEXUAL in postarea aia ?? seriooooos ?? rofl.gif fetita, incep sa pricep dece te uiti dupa verighetele altora.. nu prea mai primesti portia de ..dragoste acasa, ha ? roflmao.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 3 Jun 2005, 01:08 AM
Mesaj #50


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



QUOTE (simonsays @ 2 Jun 2005, 10:57 AM)
Misti, de fapt toxic vrea sa se dea lovita, sarmanuta de ea.. si cum poporu o baga in seama doar ca s-o ia la misto, trebuie sa gaseasca ceva de iesit in evidenta... rofl.gif

toxicel, ti se pare ca m-am luat de tine SEXUAL in postarea aia ?? seriooooos ?? rofl.gif fetita, incep sa pricep dece te uiti dupa verighetele altora.. nu prea mai primesti portia de ..dragoste acasa, ha ? roflmao.gif

Misti de asta ce spui? Tot glume buna e ? jamie.gif

Si n-am stiut ca aici se discuta doar despre hartuire sexuala . Cum ar putea cineva sa te hartuiasca sexual pe han? Si ce inseamna de fapt hartuire sexuala pe internet?

@Simone eu cred ca tu ai o imagine mult mai deformata despre femei decat o are Cartarescu . Hai ca toata lumea a citit "de ce iubim femeile" . Nu vad de ce nu m-as uita dupa verigheta atunci cand sunt fata in fata cu sperman . Pentru mine si toate muierile care erau acolo , pilotul ala era superman . M-am uitat bine de tot la el mwah1.gif
Asa cum te-ai uita si tu daca ai fi fata in fata cu Pamela Anderson sau mai stiu eu care siliconista te da gata pe tine laugh.gif mwah1.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 3 Jun 2005, 04:18 AM
Mesaj #51


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



QUOTE (toxic @ 2 Jun 2005, 08:08 PM)
Nu vad de ce nu m-as uita dupa verigheta atunci cand sunt fata in fata cu sperman .

Vezi cum o ceri?? rofl.gif
QUOTE
@Simone eu cred ca tu ai o imagine mult mai deformata despre femei decat o are Cartarescu ...

Yeap, Simon le vede pe toate frumoase. laugh.gif Sau ma rog, bune de bagat in seama. rofl.gif
QUOTE
M-am uitat bine de tot la el 
Asa cum te-ai uita si tu daca ai fi fata in fata cu Pamela Anderson sau mai stiu eu care siliconista te da gata pe tine 

Pai si de ce te mai superi pe el daca sunteti asa asemanatori?

mwah1.gif pentru ca nu ti-ai pierdut simtul umorului.

Iar on-topic, eu am pus problema agatatului. Una lume a vrut sa faca diferenta intre agatat si hartuire. Cum ar fi hartuire, am scris parerea mea - insistenta. Si daca am inteles bine dintr-unul dintre posturile de pe la inceputul subiectului, s-a intamplat si asta.


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 3 Jun 2005, 08:06 PM
Mesaj #52


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



Intr-o oarecare masura eu cred ca toxic are dreptate. E destul de greu ca cineva sa te hartuiasca sexual pe forum... Poate cu exceptia adminului!... laugh.gif (Mihai, daca iti placea de cineva, puteai s-o inviti discret la o prajiturica si un pepsi, decat sa o ameninti ca o dai afara!... mad.gif )
QUOTE
Hai ca toata lumea a citit "de ce iubim femeile" .

Toxic, tare ma tem ca acea carte a lui Cartarascu de care vorbesti a fost cumparata mai mult de femei. Eu chiar sa fi vrut n-aveam de unde s-o procur aici, dar mi-ar placea s-o am numai pentru a-i face niscai corectii wink.gif Totusi am urmarit cu multa atentie discutia pe marginea acestei carti difuzata la Pro-tv la emisiunea lui Cristi Tabara! Atunci am ajuns la concluzia ca barbatii pot gandi diferit si nu tot ce crede Cartarascu poate fi un sablon la adresa barbatilor! Dar si faptul ca experienta lui personala are destule lacune si poate fi completata fie si citind cu atentie mesajele de pe forumul nostru. Numai bdl are o mie de imagini ale femeii, de ce-ar fi Cartarascu un original? dry.gif


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 3 Jun 2005, 08:37 PM
Mesaj #53


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



ei e greu...
ce mare scofala sa urmaresti pe cineva cu insistenta. e drept ca poate e mai greu sa faci propuneri indecente la vedere, dar hartuirea se poate
poate nu se proba partea cu "sexuala" dar daca cei doi sunt de sexe diferite, se poate interpreta

Acest topic a fost editat de mutulica: 3 Jun 2005, 08:39 PM


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 3 Jun 2005, 08:44 PM
Mesaj #54


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Piticule..hartuire ca hartuire, da daca e si Blonda e naspa de tot rofl.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 3 Jun 2005, 11:57 PM
Mesaj #55


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



QUOTE (OMU'BUN @ 3 Jun 2005, 10:06 PM)
Toxic, tare ma tem ca acea carte a lui Cartarascu de care vorbesti a fost cumparata mai mult de femei. Eu chiar sa fi vrut n-aveam de unde s-o procur aici, dar mi-ar placea s-o am numai pentru a-i face niscai corectii  wink.gif

Stii care e culmea? Ca sotul meu a cumparat-o si in timp ce o citea facea tot felul de comentarii de genul:" nici sa ma uit 4 ore cum ninge , tot nu as putea scoate din mine propozitiile astea despre ninsoare" .Bineinteles ca m-a facut curioasa si am citit-o si eu dar nu mi-a placut 100% . Mi-a placut, dar nu foarte -foarte mult smile.gif

Acest topic a fost editat de toxic: 3 Jun 2005, 11:58 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 5 Jun 2005, 07:12 PM
Mesaj #56


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



QUOTE (denise)
Nu as putea sa spun ca s-a incercat sa fiu 'agatata' - au fost niste tatonari - dar ma pricep sa fac pe proasta la nevoie wink.gif 


Eu chiar sunt proasta biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 6 Jun 2005, 09:23 AM
Mesaj #57





Guests






Dom'ne, am venit sa zic ca Simon asta...Dom'ne, Simon asta...Ce mai!!?? E cel mai mare maniac sexual ever, dom'ne!!! El si cu Bdl!! Amandoi vad in orice femeie una numa' buna de...ma-ntelegeti voi biggrin.gif
Asea, deci Simon asta, care este, e cel mai mare dom'ne!! Nu scapi de el toxicutza, nici sa vrei nici sa nu vrei biggrin.gif Asa ca mai bine razi la glumele lui, ca poate fi si a dreq de acid daca e calcat pe coada rofl.gif Io-l prefer asa vesel cum e..el..care este...Whatever, mi-e foame tongue.gif Mancam si m-am intreruBt ca sa va scriu,nah!
Deci, povestiti de agatzari, nu de hartuiri tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 6 Jun 2005, 09:30 AM
Mesaj #58


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



afrodita.... roflmao.gif spoton.gif


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 6 Jun 2005, 11:43 AM
Mesaj #59


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Care va sa zica asa, eu si simon oPsedati? mad.gif
Si asta dupa ce am pus mina de la mina , am vindut ce aveam ca sa-ti facem o pereche de silicone misto? devil.gif


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 6 Jun 2005, 11:50 AM
Mesaj #60





Guests






Pai cine v-a pus? Io eram multumita cu ce aveam harhar.gif Acu', din cauza voastra, merg cocoshata si nu poci respira cum trebe, ca sa nu mai zic ca de dormit pe burta nici nu poate fi vorba rofl.gif Rusineee, nu lasati omu' sa traiasca harhar.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 6 Jun 2005, 01:26 PM
Mesaj #61


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



Editat.

Acest topic a fost editat de Mihai: 6 Jun 2005, 05:05 PM


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 6 Jun 2005, 02:29 PM
Mesaj #62





Guests






Hai , mey simoane, tu nu mai stii de gluma? mwah1.gif Na un pupic sa-ti treaca, desi nu mai sunt sigura ca te-ar inveseli... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 6 Jun 2005, 11:11 PM
Mesaj #63


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



bdl
QUOTE
Si asta dupa ce am pus mina de la mina , am vindut ce aveam ca sa-ti facem o pereche de silicone misto?

afrodita
QUOTE
Pai cine v-a pus? Io eram multumita cu ce aveam  Acu', din cauza voastra, merg cocoshata si nu poci respira cum trebe, ca sa nu mai zic ca de dormit pe burta nici nu poate fi vorba

Ie'te cum mai afla omu' cate ceva ... mai ceva ca la Stirile de la ora cinci.
Si zi asa bdl, ha? Da' macar te-a asigurat ca la prima ocazie te va lasa sa le pozezi macar? laugh.gif
Oricum, apreciez gestul si-mi pare rau ca am scapat sansa de a contribui la asigurarea clipelor dulci pentru zile triste!... Nu aveti si oferte gen Buy one, get one free? wub.gif


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 6 Jun 2005, 11:27 PM
Mesaj #64


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



QUOTE (OMU'BUN @ 7 Jun 2005, 01:11 AM)
Nu aveti si oferte gen Buy one, get one free? wub.gif

Vrei sa-ti pui si tu?


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 6 Jun 2005, 11:44 PM
Mesaj #65


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



QUOTE
Vrei sa-ti pui si tu?

cool.gif Who let the dog out?
Who? Who?Who?Who? 35.gif


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 7 Jun 2005, 09:25 AM
Mesaj #66


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



eu nu m-am considerat hartuita doar bagata in seama biggrin.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 7 Jun 2005, 10:17 AM
Mesaj #67


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Mah vad si eu un topic interesanta deschis de draga de Misti!!
si ce sa vezi!! in loc sa afli barfe smenuri susanale dai de o discutiune despre hartuire....si io care speram sa-mi aflu rivalele la berbatul carele vreau sa-l agat....


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 7 Jun 2005, 11:42 AM
Mesaj #68


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



ca sa vezi... hh.gif
deci sa trecem la declaratii? biggrin.gif carmi, incepe tu devil.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 7 Jun 2005, 12:14 PM
Mesaj #69


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Ioi tu Secunda asta nu e topic de declaratii...e topic de care pe cine place si cum se intampla fenomenul agatarii pe net, vroiam si eu un sfat sau un hint despre unele persoane care este forumisti. ohyeah.gif


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 7 Jun 2005, 01:46 PM
Mesaj #70


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



pai alte hinturi decat cele specifice netului nu cred ca se gasesc...stii tu,as vrea sa te cunosc mai bine..nu ai alta fotografie...etc...
si daca topicul tot e la agatat pe forum... eu zic sa incepem sa agatam baietii rofl.gif ma rog, ii agatam de cate o cratita, de o traista....
gata aberez....ma duc la treaba....cica devil.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 27 April 2024 - 03:04 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman