HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Recomandari

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Isteria Din Ghencea
Achernar
mesaj 19 May 2005, 01:12 PM
Mesaj #36


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.907
Inscris: 11 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.553



Nu. Ma refer la momentul istoric in care Karate Meme Kid a pasit in arena in tinuta de rezbel (adica in camasa). Ala a prins rapid ideea si i-a zis-o. Si-a dat rapid seama ca vandamul din Ghencea n-are decat carti nasoale la-ndemana : fie dadea, fie injura si el, fie chema garda sau bodiguarzii, fie se cara cu coada intre picioare. In toate cazurile MM iesea sifonat. A ales cea mai proasta varianta pentru el.

La fel. N-as avea decat variante perdante la indemana. Ca si memelus de altfel.

Acest topic a fost editat de Achernar: 19 May 2005, 01:13 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 19 May 2005, 01:14 PM
Mesaj #37


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



pai faze din astea-s de cind lumea. pe vremea lu' ceasca, cind o jucat Steaua la Poli or strigat citiva din galerie lu' Lacatus, ce chiar vroia sa bata un out: "bey Lakatos, sa crapi in **** la negrii".

dupa care asta o vrut sa sara gardu sa se ia la bataie cu vocea boborului, dar l-au impedicat dinamovistii ce pazeau tusa. devil.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 19 May 2005, 01:15 PM
Mesaj #38


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Meme-ul a coborat montat sa-l cafteasca pe ala. Ai vazut ce s-a dat la tembelizor?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 19 May 2005, 01:15 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Achernar
mesaj 19 May 2005, 01:21 PM
Mesaj #39


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.907
Inscris: 11 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.553



Meme a coborat montat sa-l impresioneze pe-ala. Ca orice smecheras - fie el si de Galati - apreciaza rapid daca ala din fata lui sta prea bine cu fizicul. Si-apoi ai vazut directa de dreapta ? Aia numai directa de individ pus pe rupere nu era.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 19 May 2005, 01:34 PM
Mesaj #40


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Pai n-am zis ca voia sa-l omoare, ci doar sa-l loveasca. Probabil ca daca Meme nu avea bodyguarzii la indemana il facea praf suporterul ala.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Achernar
mesaj 19 May 2005, 01:45 PM
Mesaj #41


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.907
Inscris: 11 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.553



In mod sigur.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 19 May 2005, 02:10 PM
Mesaj #42


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Walter Zenga tocmai a fost dat afara. Interimar e Dorinel Munteanu. Au inceput negocierile cu Marius Lacatus.

Mai nou, Massimo Pedrazzini e antrenor. Se pare ca, de la anul, de echipa se va ocupa Titi Dumitriu.

Acest topic a fost editat de Marcus: 19 May 2005, 09:28 PM


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 19 May 2005, 02:16 PM
Mesaj #43


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Si uite-asa a reusit paranoia si prostia de Becali sa-si bage picioarele intr-o echipa care in primavara chiar juca fotbal. cry.gif


--------------------
Suntem ceea ce gândim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 19 May 2005, 02:27 PM
Mesaj #44


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Mai nou se vehiculeaza si numele lui Sorin Cartu.

Deja nu mai inteleg nimic. Antrenamentul de la ora patru se pare ca va fi condus de Titi Dumitriu.

Acest topic a fost editat de Marcus: 19 May 2005, 09:30 PM


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 19 May 2005, 08:26 PM
Mesaj #45


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



asta mai are putin si pune maybach-u antrenor


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 12 Jun 2005, 08:27 PM
Mesaj #46


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Şi iată recompensa unui efort plin de sudoare şi iată că suporterii nu l-au uitat pe Walter Zenga.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Superunknown
mesaj 12 Jun 2005, 08:40 PM
Mesaj #47


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 911
Inscris: 15 February 04
Forumist Nr.: 2.236



Sudoarea cui, rebel? A lui Jiji... ca doar e titlul lui laugh.gif


--------------------
"Screw you guys, I'm going home" (E. Cartman)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 12 Jun 2005, 09:01 PM
Mesaj #48


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



După cum îi spuneam şi unui prieten suporter al unei echipe bine cotate în Divizia A deunăzi .. titlul e al jucătorilor, nu al lui Gigi, nici a lui Stoica.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 12 Jun 2005, 10:18 PM
Mesaj #49


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Eu cred ca titlul e al tuturor stelistilor. wink.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 13 Jun 2005, 05:22 AM
Mesaj #50


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



ma gindeam eu ca nu o sa faca Poli balarii, m-am bazat pe asta, ca stelist timisoarean ce sunt smile.gif


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 13 Jun 2005, 09:17 AM
Mesaj #51


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



QUOTE (Superunknown)
Sudoarea cui, rebel? A lui Jiji... ca doar e titlul lui

La o emisiune TV, Gigi a recunoscut ca lui Zenga i se datoreaza peste 90% din titlu.


--------------------
Suntem ceea ce gândim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 13 Jun 2005, 01:16 PM
Mesaj #52


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



a recunoscut si ca s-a bagat peste antrenori si ca a avut conflicte cu stoica si zenga din cauza asta


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Superunknown
mesaj 13 Jun 2005, 01:57 PM
Mesaj #53


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 911
Inscris: 15 February 04
Forumist Nr.: 2.236



QUOTE
După cum îi spuneam şi unui prieten suporter al unei echipe bine cotate în Divizia A deunăzi .. titlul e al jucătorilor, nu al lui Gigi, nici a lui Stoica.

QUOTE
Eu cred ca titlul e al tuturor stelistilor.

... si al urmasilor urmasilor acestora in vecii vecilor amin. laugh.gif Stiu ca un stelist nu poate fi obiectiv in privinta asta, dar din afara se vede destul de clar ca pe trofeul 2005 scrie "Jiji" (si cu litere mici, mai jos, scrie "Blat" wink.gif ). Anul asta la Steaua nu s-a impus nimeni altcineva in afara de Jiji: el a facut echipa, el a aranjat rezultatele (o mare parte din ele, mai ales in retur, culminind cu rusinea Steaua - Poli din ultima etapa), el a intimidat arbitrii, el a facut "ordine" in peluza... toate ca sa se implineasca "pohta ce-a pohtit" el. Sa-i fie de bine, e cel mai stralucit exponent al fotbalului romanesc de astazi.


--------------------
"Screw you guys, I'm going home" (E. Cartman)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 13 Jun 2005, 02:04 PM
Mesaj #54


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Superunknown, eu zic ca nu e asa. Iar pe trofeul asta scrie, in primul rand, WALTER ZENGA si multa munca. wink.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 13 Jun 2005, 02:40 PM
Mesaj #55


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



QUOTE
Stiu ca un stelist nu poate fi obiectiv in privinta asta, dar din afara se vede destul de clar ca pe trofeul 2005 scrie "Jiji" (si cu litere mici, mai jos, scrie "Blat"  ).

Ca n-o mai fi intimidat Gigi vreun arbitru, ca n-o mai fi apelat el la bunatatea prietenilor, nu neg, dar sa spui ca totul a fost un blat, e aberant. Sau o fi facut blat si cu Standard, Fener si Valencia? blink.gif Si orice ai zice, Steaua a jucat foarte bine si in meciurile in care a pierdut (in afara de ala cu Parma, in care au fost patetici). Apropo, ai vazut meciurile alea?

Later edit: In loc de Fener, e Besiktas sorry.gif

Acest topic a fost editat de Zorro: 13 Jun 2005, 03:56 PM


--------------------
Suntem ceea ce gândim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 13 Jun 2005, 03:16 PM
Mesaj #56


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



QUOTE
Sau o fi facut blat si cu Standard, Fener si Valencia?


Amu... cu tot respectul cuvenit, dar cred ca voiai sa scrii "Besiktas", dar ai apasat gresit si a iesit "Fener", nu ? hh.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 13 Jun 2005, 03:54 PM
Mesaj #57


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Superunknown, dacă ai dovezi ale blaturilor mergi la Ligă cu ele, nu le promova pe Han, că noi nu judecăm aici soarta nimănui. Eu zic că mai bine am recunoaşte ce echipa a fost constantă în campionatul acesta, apărarea cărei echipe a fost cea mai eficientă în acest campionat şi atunci ne găsim campioana.

Eu, în general, nu port o simpatie aparte pentru cei care nu ştiu să piardă.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 13 Jun 2005, 03:55 PM
Mesaj #58


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



QUOTE
Amu... cu tot respectul cuvenit, dar cred ca voiai sa scrii "Besiktas", dar ai apasat gresit si a iesit "Fener", nu ?

Asa e, din graba m-am zmintit otzara tongue.gif


--------------------
Suntem ceea ce gândim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Superunknown
mesaj 13 Jun 2005, 08:58 PM
Mesaj #59


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 911
Inscris: 15 February 04
Forumist Nr.: 2.236



QUOTE
Sau o fi facut blat si cu Standard, Fener si Valencia?

Zorro, din cite stiu eu punctele luate in cupele europene nu se aduna la zestrea din campionat. Daca stii tu altfel, ma poti contrazice. Am mai auzit chestia asta, "Steaua merita sa ia titlul ca a avut un parcurs bun in cupa UEFA" si mi se pare o aberatie. E ca si cum Liverpool ar cere sa i se acorde titlul in Anglia pentru ca a luat Liga Campionilor.
QUOTE
Superunknown, dacă ai dovezi ale blaturilor mergi la Ligă cu ele, nu le promova pe Han, că noi nu judecăm aici soarta nimănui.

laugh.gif Bravo rebel, ai vorbit ca un adevarat discipol al lui Jiji&Mitica. "N-ai dovezi deci nu exista blaturi. Cu Apulum, Bistrita, Bacau, Poli au fost meciuri curate ca lacrima, pe onoarea mea de razboinic al luminii".


--------------------
"Screw you guys, I'm going home" (E. Cartman)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 13 Jun 2005, 09:11 PM
Mesaj #60


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



QUOTE (Superunknown @ 13 Jun 2005, 09:58 PM)
laugh.gif Bravo rebel, ai vorbit ca un adevarat discipol al lui Jiji&Mitica. "N-ai dovezi deci nu exista blaturi. Cu Apulum, Bistrita, Bacau, Poli au fost meciuri curate ca lacrima, pe onoarea mea de razboinic al luminii".

John, eu zic să urmăm ordinea normală a lucrurilor şi să nu ne aruncăm în concluzii, că din tribune toată lumea ştie fotbal. După cum am spus mai devreme, noi nu judecăm aici. Eu, unul, îmi dau cu părerea, aşa cum e normal să se întâmple aici.

Dacă se întâmplă ca părerile noastre să nu coincidă, atunci nu te supăra pe mine, John, că n-am nici o vină. Pupă-l pe fratele Ionică Serea de la Naşu' thumb_yello.gif


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 13 Jun 2005, 09:54 PM
Mesaj #61


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



superunknown - de ce nu deschizi tu topic despre stefan cel mare daca tot suferi tongue.gif
ca indiferent ce ai spune, Steaua chiar a fost echipa cea mai buna anul asta


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 13 Jun 2005, 09:54 PM
Mesaj #62


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Asa e. Rebel are dreptate.
Si vad ca uiti sa raspunzi la chestiunile legate de
QUOTE
ce echipa a fost constantă în campionatul acesta, apărarea cărei echipe a fost cea mai eficientă în acest campionat
.
Ia fa tu un exercitiu de sinceritate cu tine insuti si raspunde. wink.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 14 Jun 2005, 08:03 AM
Mesaj #63


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



QUOTE

Oficialii timisoreni, injurati pe Ghencea

Alin Popoviciu a urmarit meciul de simbata din tribuna oficiala a stadionului din Ghencea, alaturi de Toni Dobos si presedintele Emil Rosianu. Consilierul judetean isi aminteste ca suporterii stelisti de la tribuna intii nu au incetat sa-i injure pe oficialii timisoreni pe durata intregii partide. „Cred ca este cel mai necivilizat public din Europa. Asa ceva nu am mai vazut niciunde. Nici nu s-au uitat la meci, pentru ca erau mai preocupati sa ne arate obrazul si sa ne injure. Am fost surprins sa vad in loja lui Gigi Becali si citiva timisoreni care tineau cu Steaua. Sint membri PSD, atit pot sa va spun”, a mai spus Popoviciu.


mutulica & zorro. pesedeiilor! rofl.gif rofl.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 14 Jun 2005, 08:14 AM
Mesaj #64


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Na ca ne-au prins! sorry.gif


--------------------
Suntem ceea ce gândim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 14 Jun 2005, 08:38 AM
Mesaj #65


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



eu sunt nascut in bucuresti... cind ma dau timisorean umblu cu cioara de ghencea vopsita


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Superunknown
mesaj 14 Jun 2005, 11:35 AM
Mesaj #66


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 911
Inscris: 15 February 04
Forumist Nr.: 2.236



QUOTE
John, eu zic să urmăm ordinea normală a lucrurilor şi să nu ne aruncăm în concluzii, că din tribune toată lumea ştie fotbal. După cum am spus mai devreme, noi nu judecăm aici. Eu, unul, îmi dau cu părerea, aşa cum e normal să se întâmple aici.

Rebel, nu stiu cine e John asta pe care-l tot pomenesti, dar pentru ca ai citat din mesajul meu o sa-ti raspund: si eu imi dau cu parerea ca si tine, ca si ceilalti oameni care vorbesc despre fotbal. Poti sa stai linistit, n-o sa-i zornai catusele la ureche lui Jiji al tau (cum se lauda unul de la Ministerul Finantelor). Nu inteleg de ce esti asa de pudic cind vine vorba de blaturi: si Steaua si Dinamo si Rapid au avut parte in campionatul asta de arbitri favorabili si de adversari care s-au dat la o parte din calea lor. Ce presupune "ordinea normala a lucrurilor"? Sa asteptam ca procuratura sa organizeze un flagrant intre Jiji si Seche sau intre Borcica si nea Jenel? Poti s-astepti mult si bine, ca metodele s-au rafinat intre timp. Nu mai vezi genti cu bani schimbate prin gari, ca-n epoca romantica a blatului... E foarte bine ca-ti dai cu parerea, e treaba ta daca vrei sa fii naiv, dar nu-mi cere mie sa astept o hotarire definitiva si irevocabila a instantei inainte de a-mi da la rindul meu cu parerea asupra unui meci.
QUOTE
superunknown - de ce nu deschizi tu topic despre stefan cel mare daca tot suferi
ca indiferent ce ai spune, Steaua chiar a fost echipa cea mai buna anul asta

Mutulica, mi se pare ca exista deja un topic cu Stefan cel Mare la "Cronica Timpului"... si daca sufar, e doar pentru ca vad atita naivitate in jur. Desi, pe undeva mi se pare normala bucuria stelistilor: dupa patru ani de esecuri, chiar si cistigarea celui mai murdar campionat din ultimul deceniu pare o performanta. laugh.gif
QUOTE
Si vad ca uiti sa raspunzi la chestiunile legate de
ce echipa a fost constantă în campionatul acesta, apărarea cărei echipe a fost cea mai eficientă în acest campionat  .
Ia fa tu un exercitiu de sinceritate cu tine insuti si raspunde.

Barrie, daca n-am raspuns e pentru ca mi se pare o intrebare absurda, irelevanta: ce echipa a fost cea mai constanta? Evident, Craiova, care a pierdut aproape toate meciurile pe care le-a jucat. Apararea cea mai eficienta? Daca prin asta intelegi echipa care a primit cele mai putine goluri, atunci raspunsul e unul singur - Steaua. Faptul ca a luat cele mai putine goluri inseamna ca Steaua merita sa cistige campionatul? Evident, nu. Si Dinamo are cel mai eficient atac, cel mai bun golaveraj, cele mai multe victorii etc. Asta inseamna ca Dinamo trebuia sa cistige titlul? Evident, nu. Statisticile partiale nu demonstreaza nimic in cazul asta. Asa ca vezi, inainte sa-mi ceri mie un exercitiu de sinceritate, mai bine faceai tu un exercitiu de logica. wink.gif

Acest topic a fost editat de Superunknown: 14 Jun 2005, 11:37 AM


--------------------
"Screw you guys, I'm going home" (E. Cartman)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 14 Jun 2005, 11:44 AM
Mesaj #67


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



John, permite-mi să intervin în elanul tău recidivist. În campionatu' ăsta eu am urmărit meciurile de fotbal şi cronicile meciurilor de fotbal. N-am stat să văd ce face d-nul Becali la Parchet, nici altcineva. După cum am mai spus-o şi-n alte rânduri, eu susţin echipa Steaua prin prisma prestanţelor ei în teren. Ce face d-nul Becali în particular e treaba exclusivă a lui şi a organelor abilitate să-i judece acţiunile din exterior, dar eu, ca simplu suporter - şi unul destul de realist, aş crede - consider că echipa Steaua a câştigat pe merit campionatul din sezonul competiţional 2004-2005.

Eu am înviat topicul acesta lăudând echipa şi antrenorul său. Tu ai dorit să revii la discuţii despre conducerea clubului, devenind implicit off-topic. Tu oi fi văzut alt film de te preocupă soarta d-nilor conducători. Pentru mine fotbalul rămâne un sport, deci o plăcere. Am jucat şi urmăresc fotbal din plăcerea jocului, nu pentru a categorisi echipele după comportamentul conducătorilor săi.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 16 Jun 2005, 10:19 AM
Mesaj #68


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



Ciobanasul refuzat

se pare ca stilul lui jiji de a "conduce" steaua n-a fost agreat de lumea antrenorilor deoarece pina acum au refuzat:

Olaroiu
Hagi
Dan Petrescu
Zenga
Panduru
si Dorinel Munteanu


click


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 16 Jun 2005, 02:48 PM
Mesaj #69


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Mi-a placut ce frumos s-a razbunat Zenga pe cioben. L-a lasat sa creada ca vrea sa vina inapoi la Steaua, iar Gigi s-a si aruncat cu capul inainte spunand presei ca Zenga va veni in proportie de 90%. La invitatia oficiala, italianul l-a respins elegant spunandu-i ca demnitatea e pe primul loc, cu mult inaintea siviului. smile.gif

QUOTE
se pare ca stilul lui jiji de a "conduce" steaua n-a fost agreat de lumea antrenorilor

Am eu un feeling ca jiji va antrena el insusi pe Steaua. Si daca mai continua asa, o sa faca la fel cum a facut Dinel cu Craiova sad.gif


--------------------
Suntem ceea ce gândim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 16 Jun 2005, 02:50 PM
Mesaj #70


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Eh, sa speram ca nu se va ajunge chiar acolo... Poate reuseste, totusi, sa-l aduca pe Cartu, desi n-as prea crede. Oricum, situatia e destul de grava. sad.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 26 April 2024 - 10:19 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman