HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

7 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce E Cu Maneaua Asta...., Ce a tampit românu'
dead-cat
mesaj 19 May 2005, 01:20 PM
Mesaj #141


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



o fi avut UPS rofl.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oiski-Poiski
mesaj 19 May 2005, 01:27 PM
Mesaj #142


femeia de pe luna
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.998
Inscris: 22 January 05
Din: LUNA
Forumist Nr.: 5.504



rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Scuze sorry.gif , iubitorii de acest gen


--------------------
"Vorbeste doar atunci cand cuvintele tale sunt mai valoroase decat tacerea"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 19 May 2005, 01:52 PM
Mesaj #143


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



Mai degraba e vorba de nivelul sonorului.
Si mie imi plac masinile rosii smile.gif, vreau ca data viitoare sa fiu numarat.wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 19 May 2005, 01:52 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
nefertiti-old
mesaj 19 May 2005, 02:21 PM
Mesaj #144


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



QUOTE (Oiski-Poiski @ 19 May 2005, 01:51 PM)
Sa va povestesc ce mi s-a intamplat mie la Bucale, jur ca e adevarat innocent.gif
Am fost intr-un an acolo la o nunta , cartier de blocuri, vara , super cald, geamuri deschise.Cand am coborat din taxi m-am gandit , ce oameni veseli pe aicea , canta muzica de numa.Cateva ore mai tarziu : ce oameni veseli sad.gif , canta muzica de numa , noaptea : ce oameni veseli , canta muzica de numa cry.gif , dimineata : ce oameni veseli canta muzica de numa cry.gif cry.gif .Am plecat dupa doua zile : ce oameni veseli canta muzica de numa cry.gif cry.gif cry.gif
Anul urmator am fost la botez , acelasi loc , acelasi cartier.
Ma dau jos din Taxi si pe cuvantul meu ca am avut un deja-vu cum nu am avut in viata mea.Aceeasi melodie , ce oameni veseli , canta muzica de numa .

rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Probabil si acu' e la fel. laugh.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Quasar
mesaj 19 May 2005, 03:25 PM
Mesaj #145


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 249
Inscris: 27 April 05
Forumist Nr.: 6.204



Cand se imbata omu' mai si delireaza .

Manelele sunt , poate , ca sa ne dam seama care este muzica buna ! drunk.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 19 May 2005, 03:36 PM
Mesaj #146


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



Sa inteleg ca eu sunt norocos cu patru nunti si cateva petreceri pe an... Si am vedere spre cartier de... ma rog, dup-aia ziceti ca sunt rasist. Da' si cand e vre-o nunta sau botez, trei zile numa' de jale ii zice, intercalat cu cate un "Si pentru nasu' mare...". Si cand il doare pe ala gatu', urla numai sintetizatorul... ranting.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 20 May 2005, 04:47 AM
Mesaj #147


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



QUOTE (Freemann @ 19 May 2005, 03:52 PM)
Mai degraba e vorba de nivelul sonorului.
Si mie imi plac masinile rosii smile.gif, vreau ca data viitoare sa fiu numarat.wink.gif

rofl.gif rofl.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 20 May 2005, 04:48 AM
Mesaj #148


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



QUOTE (Dani @ 19 May 2005, 07:51 AM)
N-am vrut sa te obosesc. unsure.gif Mai vrei sa te imprietenesti cu mine? rolleyes.gif


Incerc din greu spoton.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 20 May 2005, 04:59 AM
Mesaj #149


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



vecinu' s-a luat home theater... ca sa asculte manele....
tre sa admit ca instalatia mea de sunet a ramas in urma ... si de citeva zile se aud mai tare manelele decit rock-ul

partea buna e ca tipul asculta manele tare mai ales dimineata, asa sunt sigur ca daca ratez ceasul... nu ratez maneaua


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 20 May 2005, 05:09 AM
Mesaj #150


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



QUOTE (Mara @ 19 May 2005, 10:19 AM)
M-as revolta sa fiu fortata sa ascult ceva indiferent de categoria muzicala de care apartine, cu atat mai mult cu cat este vorba de o ceva ce nu inghit. Este lipsa crasa de respect pentru un intreg cartier,..........Pana acum nici nu am postat la acest topic tocmai pentru ca nu m-am simtit agresata de ele. Ok, le auzeam in diverse locuri, dar le toleram cat de cat.

Ceea ce ai scris tu Mara e o chestiune cu care nici un om cu bun simt nu poate sa nu fie de acord . Cand cineva te forteaza sa asculti muzica , indiferent de gen, e lipsa nu numai de respect ci de educatie . Asa cum ai spus , e agresiune. Eu m-as fi dus sa-l rog sa-si inchida usile la masina ca doarme copilu' sau altceva .

Am si eu cateva melodii la radio pe care nu le suport fiindca se ruleaza prea des, sunt foarte proste si au versuri retardate de genul " I hate my parents....I am a loser .... nobody loves me ....." Si pe o melodie plagacioasa de rahat ....
Daca cineva ar parca in fata geamului meu si mi-ar pune melodia asta la maxim de vro 3 ori , in mod sigur l-as ruga sa o inchida . Si daca nu ar inchide-o in aceeasi secunda , as chema politia pe loc .

Dar asta nu-mi da mie dreptul sa ii dispretuiesc pe cei ce o asculta . Si nici sa emit ipoteze despre ei cum ca ar fi retardati, de la marginea societatii sau de la coada vacii , marlani , etc , etc , asa cum s-a scris aici despre oamenii care asculta manele . Poate poti sa spui asta despre cei care te agreseaza pe tine cu manelele, sau cei care merg cu un BMW 320 cu manele la maxim, deschid geamul si arunca flaconul de Coca Cola pe marginea soselei sau la tine pe parbriz jamie.gif
Oamenii se judeca dupa fapte si dupa comportament si nu dupa gusturi muzicale sau dupa cum se imbraca
. smile.gif





--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 20 May 2005, 05:53 AM
Mesaj #151


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



toxic - am citit un studiu ... spunea un psiholog ca oamenii incearca sa isi faca freza, sa se imbrace, etc de asa hal incit sa isi arate apartenenta la un grup sau o cultura...
de acord ca nu trebuie sa judeci oamenii dupa ceea ce sunt ci dupa ceea ce fac... dar cred a putem insa sa ii clasificam...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zed
mesaj 20 May 2005, 08:56 AM
Mesaj #152


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.766
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 671



toxic ,

QUOTE
Eu m-as fi dus sa-l rog sa-si inchida usile la masina ca doarme copilu' sau altceva .


In Ro ai risca niste injuraturi pentru asta , daca ai noroc si cel/ cei care asculta nu sunt si sub influenta alcoolului , atunci poate ai risca si o palma .

QUOTE
Daca cineva ar parca in fata geamului meu si mi-ar pune melodia asta la maxim de vro 3 ori , in mod sigur l-as ruga sa o inchida . Si daca nu ar inchide-o in aceeasi secunda , as chema politia pe loc .


Daca fata geamului tau se afla si intr-o alta tara , atunci e de inteles , in Ro nu prea ai sanse cu asta din simplul motiv ca multi sunt foarte razbunatori si ai risca sa te trezesti dimineata cu geamurile sparte la masina .Sau alte chestii , ca-i inventiva lumea .

QUOTE
Dar asta nu-mi da mie dreptul sa ii dispretuiesc pe cei ce o asculta . Si nici sa emit ipoteze despre ei cum ca ar fi retardati, de la marginea societatii sau de la coada vacii , marlani , etc , etc , asa cum s-a scris aici despre oamenii care asculta manele . Poate poti sa spui asta despre cei care te agreseaza pe tine cu manelele, sau cei care merg cu un BMW 320 cu manele la maxim, deschid geamul si arunca flaconul de Coca Cola pe marginea soselei sau la tine pe parbriz jamie.gif
Oamenii se judeca dupa fapte si dupa comportament si nu dupa gusturi muzicale sau dupa cum se imbraca . smile.gif


Poti sa dispretuiesc pe cine vreau , nu am nevoie de un drept aparte pentru asta .Dispretul fata de cineva pleaca de la un motiv/e anume .Cine ii da lui dreptul de a ma obliga pe mine si restul sa ascult muzica lui , in fiecare zi ,la volumul la care crede domnul de cuviinta ?! Cine-i da lui dreptul sa hotarasca cine doarme si mai ales cand ?!Si asta-i drept ?! Cum vrei sa numesc un om care tiranizeaza psihic un bloc intreg ?! Aici nu este numai vorba de educatie si respect , este vorba si despre agresiune si nimic nu este mai crunt decat agresinuea psihica .

Am sa dau un exemplu .Prin '92 cred ca era ( poate ma insel cu 1 an sau 2 , oricum este irelevant ), am fost in concediu acasa . Stau intr-o zona de case ( macar atat noroc ) si peste drum a cumparat cineva o casa din care in 2 saptamani a facut un local .Toate bune si frumoase , numai la capitolul muzica statea prost in sensul ca avea numai o caseta care urla de dimineata de la ora 8 si pana cand pleca ultimul client cca ora 3 AM .Nu erau manele , nu era nici macar muzica populara , era pur si simplu ceea ce se asculta atunci cel mai mult la radio , viva , mtv etc.
DAR , avea o boala pentru o melodie si anume : All that she wants - Ace Of Base si asta mergea non-stop .Dupa vreo 5 zile m-au cam lasat nervii si m-am dus peste drum si l-am rugat sa dea mai incet muzica deoarece se auzea pana-n fundul gradinii ( nici nu era de mirare ca avea boxele scoase in strada ) si lumea nu putea sa se odihneasca . Vecina mea era deja terminata , mi-a spus ca asa merge de vreo 5 luni de cand a deschis localul .Incercase si ea sa vorbeasca cu el , raspunsul fiind : mars la cratita si copil si lasa-neeeeeee . Domnul a iesit de dupa tejghea , m-a masurat din cap pana-n picioare si mi-a spus pe un ton cat se poate de batjocoritor : EU ascult CE VREAU , CAND VREAU si CAT VREAU , e localul meu si fac CE VREAU EU .
I-am multumit de atentia acordata , m-am intors pe calcai si m-am dus acasa . Am pus mana pe telefon si mi-am sunat fosti colegi , amici , rudele , prietenii si mai ales pilele pe care le aveam/am in diverse domenii ohyeah.gif . A 2-a zi , dimineata la ora 8 erau in fata localului , incepand de la sanepid , avocat , arhitect, si pana la cineva de la consiliu .
I-au verificat toate actele , s-a vazut de igiena , de istalatiile sanitare si avocatul de hartiile pe care le poseda . Incepand din acea zi , localul a fost inchis , din diverse motive ( nu erau trase de par , domul vindea si ingheta sau dulciuri expirate , in plus s-au facut niste masuratori prin care a reiesit ca , spargang un zid central , era pericol de prabusire a casei ) .

Fiecare isi gaseste candva maestrul ! ohyeah.gif


--------------------
I'm hanging on your words /Living on your breath
Feeling with your skin /Will I always be here ?!

Iarta-ti mereu dusmanii. Nimic nu-i supara mai tare.
www.unicef.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 20 May 2005, 09:52 AM
Mesaj #153


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



acu mai trebuia si tu sa stai printre aia cu comisia si sa cinti "nyah nyah nyah nyah nyah nyah" rofl.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 20 May 2005, 01:48 PM
Mesaj #154


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Hai sa o luam metodic.

A cunoscut cineva oameni care asculta manele si sunt foarte de treba si foarte civilizati si nu deranjeaza pe nimeni nici cu muzica nici cu nimic altceva?
N-am specificat cate asculta : poate numai manele , poate doar uneori manele .


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 20 May 2005, 02:45 PM
Mesaj #155


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Mey draga, problema nu este ca asculta manele. Problema este ca asculta taaaaaaaarrrrreeeeeee manele, la cele mai nepotrivite ore, adica dau (ceva) la tot cartieru', mancatz-as.

Metodic: pana aci, ai inteles? unsure.gif

Acest topic a fost editat de nefertiti: 20 May 2005, 02:47 PM


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 20 May 2005, 06:54 PM
Mesaj #156


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Pana acum spuneai altceva , dar ma bucur ca ti-ai scimbat punctul de vedere. Tu de fapt ai ce ai cu cei ce perturba linistea publica .


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 20 May 2005, 07:13 PM
Mesaj #157


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Nu, mey, nu mi-am schimbat punctul de vedere. Da' ca sa ai o imagine completa asupra punctului meu (de vedere rolleyes.gif ), tre sa compilezi tot ce am spus. ohyeah.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 20 May 2005, 10:35 PM
Mesaj #158


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Pai de ce nu iti sintetizezi tu insati ideile in cateva puncte? . Daca ma apuc eu, ai sa spui ca n-am interpretat bine jamie.gif

Acest topic a fost editat de toxic: 20 May 2005, 10:37 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 21 May 2005, 07:03 AM
Mesaj #159


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



tu oricum vezi lucrurile altfel... ca asa se intimpla de obicei... de departe vezi aproape...

de cite ori plec pt o perioada mai lunga de timp mi se face dor de casa... si cu oricine vorbesc si ma intreaba de romania, am asa niste povesti idilice, si mioritico-fanastice ce nu se poate... incep aia sa-si taie venele pe lungime doar ca sa emigreze in spatiul carpato-pontic...
nu ma mai deranjeaza nici textele cu sa moara dusmanii mei iar balariile de genul mi-am tras mertzan si am gologani, si toti ailalti e prosti numa eu destept mi se par culmi poetice...
dar in momentul in care ies din aeroport acasa, si ma agata jmecherii cu taxi pe sestache ca sa ma duca la dublu pret si in vuiet de manele... stii ce repede imi trece si dorul si empatia pt muzica naiva?


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oiski-Poiski
mesaj 21 May 2005, 08:56 AM
Mesaj #160


femeia de pe luna
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.998
Inscris: 22 January 05
Din: LUNA
Forumist Nr.: 5.504



Mutulica daca as fi rea tongue.gif te-as provoca toata ziua sa iesi din virginitatea ta laugh.gif laugh.gif

Hai sa ne impacam, imbratisam toti manelistii (care s-au spalat rofl.gif ) cu rugamintea : Dati muzica mai ... (tare) INCET !


--------------------
"Vorbeste doar atunci cand cuvintele tale sunt mai valoroase decat tacerea"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 21 May 2005, 09:05 AM
Mesaj #161


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



fii rea, ce te opreste... da eu cu manelele tot nu ma impac...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dani
mesaj 22 May 2005, 09:56 PM
Mesaj #162


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 236
Inscris: 2 December 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 5.046



QUOTE (mutulica @ 21 May 2005, 11:05 AM)
dar in momentul in care ies din aeroport acasa, si ma agata jmecherii cu taxi pe sestache ca sa ma duca la dublu pret si in vuiet de manele... stii ce repede imi trece si dorul si empatia pt muzica naiva?

Mutulica, asta n-ar fi asa de grav, poti oricand refuza astfel de super-oferte tongue.gif .
Dar sa vezi cum e cand faci comanda la o firma serioasa de taxi si se intampla fix acelasi lucru (manele la volum maxim )... stii ce repede ii spun ca inca nu am probleme cu auzul si ar face bine sa opreasca "muzica" pentru ca altfel cobor? jamie.gif Probabil ma injura in gand, dar cum majoritatea isi doresc continuarea activitatii in cadrul firmei respective, n-au de ales si se resemneaza rolleyes.gif


--------------------
"Daca faci ceea ce ai facut dintotdeauna, vei obtine ceea ce ai obtinut dintotdeauna". (A. Robbins)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 22 May 2005, 10:46 PM
Mesaj #163


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



am noroc... firma pe care o folosesc eu asculta radio... si chiar muzica buna.. tongue.gif


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 23 May 2005, 04:24 AM
Mesaj #164


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Tu folosesti firme care asculta ceva?? blink.gif Eu folosesc radio, urechi am eu tongue.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dani
mesaj 23 May 2005, 05:07 AM
Mesaj #165


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 236
Inscris: 2 December 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 5.046



QUOTE (Marius @ 23 May 2005, 06:24 AM)
Tu folosesti firme care asculta ceva?? blink.gif 

Da, e surprinzator... unii folosesc firme de taxi care asculta muzica !!! ohmy.gif

QUOTE
Eu folosesc radio, urechi am eu  tongue.gif

blink.gif Aici m-ai pierdut...


--------------------
"Daca faci ceea ce ai facut dintotdeauna, vei obtine ceea ce ai obtinut dintotdeauna". (A. Robbins)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 23 May 2005, 05:35 AM
Mesaj #166


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



QUOTE (Marius @ 23 May 2005, 06:24 AM)
Tu folosesti firme care asculta ceva?? blink.gif Eu folosesc radio, urechi am eu tongue.gif

numai cind merg cu taxi. cind iau tramvaiul prefer particularii..
oricum in tramvai nu mai conteaza ce muzica pun baietii


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 23 May 2005, 05:59 AM
Mesaj #167


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



In tramvai sau metrou am mp3 player pe urechi...


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 23 May 2005, 08:16 AM
Mesaj #168


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



aha... iti tii manelele doar pentru tine tongue.gif


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 23 May 2005, 05:15 PM
Mesaj #169


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



QUOTE (mutulica @ 23 May 2005, 10:16 AM)
aha... iti tii manelele doar pentru tine tongue.gif

Sper ca nu . Sper ca le imparti cu prietenii biggrin.gif Nu-mi trimiti si mie niste mp3-uri sa-i sparg pe canadienii astia? rolleyes.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 23 May 2005, 06:02 PM
Mesaj #170


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



pai daca vrei sa-i spargi, du-te la aia ce au fost fani o-zone si du-le BUG Mafia, pe care o prezinti ca "the newest kewl thing in europe".

evtl. ii inveti textul. macar sa aiba rost faza. rolleyes.gif


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 23 May 2005, 06:54 PM
Mesaj #171


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



Sau Parazitii: "si mi-a murit instantaneu cand au cantat O-Zone"... rofl.gif

Acest topic a fost editat de Olaf: 23 May 2005, 06:54 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 23 May 2005, 07:34 PM
Mesaj #172


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Unul e "spart "de tot ohyeah.gif Am fost intr-un weekend impreuna la munte si de atunci tipu' asculta Vank in masina jamie.gif

Acest topic a fost editat de toxic: 23 May 2005, 07:35 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 23 May 2005, 10:08 PM
Mesaj #173


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



daca ii faci rost de adi minune il termini definitiv


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dani
mesaj 23 May 2005, 10:35 PM
Mesaj #174


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 236
Inscris: 2 December 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 5.046



Of, mutulica, nu esti la curent cu noutatile biggrin.gif Acum nu mai este minune, este de Vito, Adi de Vito cool.gif


--------------------
"Daca faci ceea ce ai facut dintotdeauna, vei obtine ceea ce ai obtinut dintotdeauna". (A. Robbins)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 23 May 2005, 10:52 PM
Mesaj #175


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



mea culpa...
si costi e faraonu', nu? sau piramidalu' ?


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 18 April 2024 - 07:23 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman