HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pozitia Unui Dj Spaniol Referitoare La Romani
mutulica
mesaj 7 Apr 2005, 12:41 PM
Mesaj #36


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



mai March, mai lasa si tu de la tine. ce dracu, nu ai o umbrela in casa?


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 7 Apr 2005, 12:43 PM
Mesaj #37


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



QUOTE (flori @ 6 Apr 2005, 11:03 PM)
QUOTE (ypsilonalpha @ 6 Apr 2005, 09:25 PM)


... si inainte de a da cu piatra in dejeul ala, sa ne uitam daca n-avem cumva o birna in ochi wink.gif ... ca nici spaniolul ala n-o fi chiar nebun sa se ia degeaba de romani si de arabi/marocani.

Sa se ia de cei care-l deranjeaza indiferent de natie dar nu de mine, ca atunci cind se refera la tara mea si la toti romanii cu mortii lor cu tot, parca ma simt si eu pe acolo si nu accept ca unul ca el sa spuna asa ceva despre mine, despre tara mea si despre romanii pe care el nu-i cunoaste, probabil ca se refera la cei de teapa lui dar oricum este un mare imbecil...mai trist e ca sint si oameni care-i dau apa la moara, si chiar romani cry.gif eu n-as da cu piatra in el ci l-as spinzura in mijlocul Madridului, iar daca tu nu-l consideri nebun si imbecil mai citeste odata traducerea "operei lui de arta", pe care ne-a oferit-o Diana-Maria.

Bravo, m-ai demascat. Sint un agent putred al fascismului spaniol. spoton.gif

Daca ne mindrim cu romanii care au reusit in Occident, nu ar fi normal sa luam pozitia ghiocel (capul plecat, umerii adusiin fatza) pentru romanii care fac magarii in Occident?

Eu nu l-as spinzura in centru Madridului, ci m-as duce la el sa-l intreb ce anume i-au facut romanii ... pentru ca-i clar ca a patimit ceva si acum se descarca firesc pe noi toti.

Si nu, nu-l consider nici nebun si nici imbecil. Si nu dau nimanui apa la moara.

In Romania exista aceeasi problema ... "tziganii astia imputiti! hotzi si lenesi" ... ti-aduci aminte? Oare toti sint hotzi si lenesi?

... si pe urma de unde stii ca nu-i cunoaste pe romani ?!?

In fine, cred ca-mi bat gura (tastatura) degeaba ... ingrosati-va obrazul, merjeti la spanioli, spargeti-le botul cu pietre la aia despre care considerati ca merita, impuscati-i ... it's your choice! Stiti ce obtineti? Mai multa ura. Good Luck!


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 7 Apr 2005, 12:47 PM
Mesaj #38


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Mai Mutulica,
Stii ceva , daca ar fi facut porcaria asta vreun DJ " Bozgor" ( sa ma scuze maghiarii nostri) ar fi luat foc multi din cei care o fac acum pe gentlemenii pe aici !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 7 Apr 2005, 12:47 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Felina
mesaj 7 Apr 2005, 12:47 PM
Mesaj #39


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



QUOTE (March @ 7 Apr 2005, 12:26 PM)
Ala a zis ca face ceva si pe tara asta ! mad.gif Daca tie iti convine sa-ti faca incap , te priveste, mie nu !

Nu convine nimanui mai, stai linistit. E aiurea sa se spuna asa ceva despre tara ta.

Cu toate astea eu incerc sa-l inteleg pe digeiu cu pricina. Isi varsa si el necazul in versuri, inspirat fiind de realitatea lui. Ce a cunoscut el in materie de roman asta ii inspira - dar face greseala sa acuze si sa injure toata natia noastra.

O sa va povestesc ceva (cu toate ca poate o sa-mi sariti in cap cry.gif ) din experienta mea traind in Irlanda.

Ma duc in we la cinema, ca de obicei. Dupa ce-mi iau bilet, pentru ca mai sunt 10 minute pana la inceperea filmului, caut din privire o bancuta pe care sa ma asez, ca sunt cateva in sala de asteptare. Dau cu ochii de un tip care sedea pe o banca de cel putin trei persoane, dar ocupa toata banca. Statea foarte cracanat, avea geaca aruncata langa el, sucul si ce mai avea de mancare insirate si ele, multe pliante insirate si ele.... iar peste toate si pe langa banca erau presarate floricele. Hm... prima chestie care mi-a venit in mine a fost 'asta e roman'. Eu stateam in picioare si il observam discret. La un moment dat scoate celularul (hahaha) si incepe sa vorbeasca de parca era proprietarul cinemaului si nimeni nu mai avea alta treaba decat sa-l asculte pe el: "auzi baaaa! cand vii?!hohoho" samd.

Nu mai zic de faptul ca singurii care se uita la tine pe strada sunt romanii. Ceilalti nu se uita direct la tine.


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 7 Apr 2005, 12:56 PM
Mesaj #40


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Am uitat sa va spun ca eu si colegii mei de servici - care suntem romani - suntem (iar daca nu,ne straduim sa fim) civilizati tongue.gif .


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Superunknown
mesaj 7 Apr 2005, 01:07 PM
Mesaj #41


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 911
Inscris: 15 February 04
Forumist Nr.: 2.236



QUOTE
Stii ceva , daca ar fi facut porcaria asta vreun DJ " Bozgor" ( sa ma scuze maghiarii nostri) ar fi luat foc multi din cei care o fac acum pe gentlemenii pe aici !


Culmea e ca tocmai aia care n-au nici o treaba cu sentimentul national se agita mai tare pe-aici...


--------------------
"Screw you guys, I'm going home" (E. Cartman)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 7 Apr 2005, 04:55 PM
Mesaj #42


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Ai dreptate . Sentimentul national este apanajul lui Vadim si a admiratorilor sai. tongue.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
jkd
mesaj 7 Apr 2005, 05:09 PM
Mesaj #43


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 280
Inscris: 30 March 04
Forumist Nr.: 2.832



marfa piesa...
am sa o pun ca Hitul anului smile.gif)
ritmul e bine facut... vocea tipului e superba biggrin.gif

parerea mea???
are dreptatea omul... ne comportam ca niste jigodii, ne furam unul pe altul...
el e bland in comparatie cu ce scriu eu despre romania... nu aici... ca as fi cenzurat... wink.gif
bravo lui... si-a exprimat liber parerea... fara sa se se ascunda dupa fatarinica asa numita "political corectnes"
sarim imediat in sus cum cineva zice ceva de noi... dar nu ne uitam in ograda noastra... sa ne gandim ce i mpresie am lasat noia afa si dupa aia sa il judecam...
nu mai repet ce am scris in cateva locuri...
concluzia: are dreptate.


--------------------
Timpu' trece greu, pe langa timp alerg. Nu mai am directie, important e ca mai merg.

Venereaza-i pe Buddha-si si pe zei, dar nu depinde de ei.
Miyamoto Musashi (1584-1645)
http://www.escape.uv.ro
my blog: www.mcgogoo.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 7 Apr 2005, 05:13 PM
Mesaj #44


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



QUOTE (jkd @ 7 Apr 2005, 05:09 PM)
marfa piesa...
am sa o pun ca Hitul anului smile.gif)
ritmul e bine facut... vocea tipului e superba biggrin.gif


Ahaaam, poate concura cu manelistii nostri. ohyeah.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jkd
mesaj 7 Apr 2005, 05:25 PM
Mesaj #45


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 280
Inscris: 30 March 04
Forumist Nr.: 2.832



pai unii manelsti chiar au voce... si chiar stiu muzica
da' asa snutem noi: ii judecam dupa culoare pielii.
si ne mai suparam p dj ul ala...
de 30 de minute nu ascult decat piesa asta...
marfa!... sa-mi moara 3 vecini daca va mint!


--------------------
Timpu' trece greu, pe langa timp alerg. Nu mai am directie, important e ca mai merg.

Venereaza-i pe Buddha-si si pe zei, dar nu depinde de ei.
Miyamoto Musashi (1584-1645)
http://www.escape.uv.ro
my blog: www.mcgogoo.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 7 Apr 2005, 05:27 PM
Mesaj #46


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



QUOTE (jkd @ 7 Apr 2005, 05:25 PM)

marfa!... sa-mi moara 3 vecini daca va mint!

Io te cred. pash.gif rofl.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flori
mesaj 7 Apr 2005, 08:13 PM
Mesaj #47


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.024
Inscris: 6 September 04
Din: somewhere over the rainbow...
Forumist Nr.: 4.413



Mi-a mai trecut furia pe porcul ala de DJ. Si nu cred ca merita nici o atentie in fond e un nimeni ca si cei cu care are de-a face si poate a facut asta ca sa-si regleze conturile cu cine stie ce derbedei...Totusi primul impact a fost un soc si faptul ca se spune ca ar avea si audienta ma pune pe ginduri. Ar trebui tras la raspundere de autoritati si macar sa-si ceara scuze pentru porcaria pe care a facut-o. Iar pentru cei care afirma ca are dreptate, chiar ca nu inteleg cum pot sa gindeasca asa, avind in vedere ca sint romani, adica daca mafia din Italia ucide, fura si face alte blestematii inseamna ca ar trebui sa fie judecati toti. Daca o parte din arabi sint teroristi inseamna ca toti arabii sint asa? Nemtii sint toti niste nazisti? Americanii sint toti debusolati si drogati? Si exemple ar mai fi multe dar nu are rost sa le insir aici...Fiecare padure are si uscaturi, asta nu inseamna ca trebuie sa dam foc padurii. Eu sint contrariata de acest porc dar si de tendinta unora dintre noi de a-i da dreptate...E drept ca nivelul de civilizatie in tara noastra lasa mult de dorit dar asta nu inseamna ca prin alte parti ar fi raiul pe pamant, ascultati-ma pe mine ca am avut ocazia sa traiesc mai mult timp si prin alte parti si peste tot este si prostie, coruptie, mizerie si saracie...despre lene nici nu mai vorbesc, abia asteapta sa vina cei din tarile sarace, sa le faca muncile de jos pentru mai nimic, caci pentru ei e mai bine sa traiasca din somaj...Despre faptul ca unii nu stiu nici macar pe ce continent traiesc nici nu mai vorbesc, am avut ocazia sa aud de la cineva din Israel care pretinde ca a terminat un liceu, ca Israelul se afla in Europa. Nu mi-a fost niciodata rusine ca sint din Romania si nici nu mi-a fost rusine sa muncesc chiar daca munca pe care o prestam nu era la nivelul calificarii mele, dar am ripostat intodeauna cind am auzit vorbindu-se ceva rau despre tara mea sau despre compatriotii mei, si am reusit sa impun respect pentru romani si pentru Romania celor cu care am avut ocazia sa vin in contact, chiar si in acest caz multi din prieteni si cunostinte care nu sint romani au fost intrigati si chiar au trimis mesaje de blamare la adresa acestui nemernic!


--------------------
Nu anii din viata mea sint importanti ci viata din anii mei...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 7 Apr 2005, 08:36 PM
Mesaj #48


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



QUOTE (March @ 7 Apr 2005, 01:47 PM)
Mai Mutulica,
Stii ceva , daca ar fi facut porcaria asta vreun DJ " Bozgor" ( sa ma scuze maghiarii nostri) ar fi luat foc multi din cei care o fac acum pe gentlemenii pe aici !

noi cu vecinii avem o istori de 1000 de ani de hartuieli... si de impunsaturi

cu spaniolii suntem abia la inceput, dar lasa ca le luam si lor transzilvania... sau andaluzia... vedem noi ce. sa vezi atunci cine mai sta pe vine


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 7 Apr 2005, 08:49 PM
Mesaj #49


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Asa-i, mutulica thumb_yello.gif Numa' de Mallorca sa nu te legi, ca-i deja luata de nemti... tongue.gif

flori... biggrin.gif pt. tine un Sangria, ca te-ai calmat... user posted image spoton.gif drunk.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flori
mesaj 7 Apr 2005, 09:05 PM
Mesaj #50


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.024
Inscris: 6 September 04
Din: somewhere over the rainbow...
Forumist Nr.: 4.413



Cla multumesc mwah1.gif , o sa ma imbat cu sangria si o sa mai dansez si un flamenco si sper sa-mi treaca supararea...


--------------------
Nu anii din viata mea sint importanti ci viata din anii mei...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 7 Apr 2005, 09:26 PM
Mesaj #51


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



Eu, in semn de protest nu ma voi duce in Spania in vacanta nici vara asta !:devil: Ma rog ...n-am fost niciodata ...dar ei tre sa creada ca ne-au pierdut de musterii pe veci ...si ca turismul in Spania intra in declin laugh.gif
Am hotarit ...merg in Cuba ...e tot cald si havanele sunt de departe mai misto...nu mai zic de cubaneze.Va mai amintiti bomboanele cubaneze ?drool.gif


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 7 Apr 2005, 09:36 PM
Mesaj #52


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Cum sa nu... boNboanele "Revolución" rofl.gif

Si sa nu va prind ca mai exportati tauri la spanioli, sa li se stinga corrida naibii... evil.gif spoton.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 7 Apr 2005, 09:45 PM
Mesaj #53


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



ba sa exportam, da niste tauri mai blegi asa, sa le para rau dupa banii pierduti la spectacol


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oiski-Poiski
mesaj 8 Apr 2005, 06:58 AM
Mesaj #54


femeia de pe luna
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.998
Inscris: 22 January 05
Din: LUNA
Forumist Nr.: 5.504



Am vazut o data un reportaj la televizor unde spaniolii ii faceau albie de porci pe nemtii care se imbata chiar ca si porcii pe stradurile de la Mallorca sau Ibiza.Mi-a fost rusine de-a dreptul ca locuiesc aici.
Asta nu inseamna ca toti nemtii care merg acolo in concediu procedeaza la fel, insa sunt bagati in aceeasi oala.
Asa ca Spania a introdus taxe de tot felul la stranduri, curatenie , s-au marit preturile la vacante acolo.Deci au gasit solutii sa scape de cei porcosi.Daca Spaniei nu-i place de anumiti romani nu are decat sa stranga surubul la legi, vama, drept de munca, munca la negru etc.etc.
Ca cel care a scris acest cantec a exagerat este clar, poate sufera omul cu adevarat de ceva. dunno.gif Insa un gram de adevar exista si asta este de-abia inceputul .Imi este frica si de alte voci ce s-ar putea ridica.Si nu ma refer la vocea altui Dj labil psihic.
Saptamana trecuta vorbeam cu cineva care are aici o firma mica care produce termopane, usi etc.etc. Respectivul vorbea ca se gandeste serios sa-si mute calabalacul spre Est sau sa procedeze ca si un alt coleg de-al lui.Adica, ala si-a dat muncitorii afara pe motiv ca nu mai face fata financiar si a adus cu contract de sase luni romani si unguri.Astia locuiesc in curtea fabricii in containere de constructii ( nu sunt rele wink.gif ), muncesc de dimineata pana seara la 8, pentru 6-7 Euro pe ora (munca calificata !) , nu le trebe zile libere, nici sambata, seful are comenzi multe ca avand costuri mici poate sa-si vanda marfa ieftin, adica sparge si restul pietei din zona (spre necazul colegilor lui),etc.etc.
Cam cum credeti ca au vorbit despre romani oamenii dati afara de acolo ????????

Vedeti ? E mult mai complicata treaba sad.gif .


--------------------
"Vorbeste doar atunci cand cuvintele tale sunt mai valoroase decat tacerea"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 8 Apr 2005, 07:06 AM
Mesaj #55


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



QUOTE

Am vazut o data un reportaj la televizor unde spaniolii ii faceau albie de porci pe nemtii care se imbata chiar ca si porcii pe stradurile de la Mallorca sau Ibiza.Mi-a fost rusine de-a dreptul ca locuiesc aici.

pai asa se poarta. nu degeaba Mallorca mai are numele de "Insula Femeiilor de Servici". Si apoi sa-i vezi pe englezi in concediu (aceeasi categorie sociala bineinteles). s-a consacrat termenul de "carpet vomiting".


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Achernar
mesaj 8 Apr 2005, 09:10 AM
Mesaj #56


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.907
Inscris: 11 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.553



Ce le mai place romanilor sa li se p*** tembelii straini in cap ... ba ca sunt nebuni ... ba ca nu stiu ce fac ... ba ca au dreptate ... Si-ntr-o zi cand un tembel d-asta va taia doi-trei turisti romani cu sisul se vor intrba ce l-a apucat pe ala. Pai l-a apucat cheful sa starpeasca 'rasa inferioara'. Iar purtatorii spanioli de sisuri in nici un caz nu se vor lua de 'jmecherii' romani ci de fraierii care spala closete cu limba pentru un ban in plus. Sau de fraierii care vor plati 1500 de euro pentru a petrece cateva zile in Spania ca turisti.

E o chestie mishto. Ce s-ar intampla daca unul din cei care 'il inteleg' pe gaozarul asta ar merge in Spania si s-ar intalni pe strada cu un grup de fani ai respectivului ? In mod sigur 'pacifistul' s-ar alege cu niste dinti lipsa + cateva zile de spitalizare. De ce ? Pentru ca face parte din rasa alora pe care poti sa te c*** oricand ai chef.

Acest topic a fost editat de Achernar: 8 Apr 2005, 09:32 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 8 Apr 2005, 09:14 AM
Mesaj #57


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE (Michelle @ 7 Apr 2005, 10:26 PM)
Am hotarit ...merg in Cuba ...e tot cald si havanele sunt de departe mai misto...

Michelle,
Iti plac havanele , ai ?! rofl.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oiski-Poiski
mesaj 8 Apr 2005, 09:45 AM
Mesaj #58


femeia de pe luna
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.998
Inscris: 22 January 05
Din: LUNA
Forumist Nr.: 5.504



Eu cred ca Michelle se referea la cubanezi cu havane ohyeah.gif ! Ce zici Michelle ?? yeah.gif
Lasam naibii la o parte spaniolii si tragem o vizita la havane thumb_yello.gif .


--------------------
"Vorbeste doar atunci cand cuvintele tale sunt mai valoroase decat tacerea"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 8 Apr 2005, 10:13 AM
Mesaj #59


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



Egzact la asta m-am referit ! Oiski ai pus punctu' pe ...h. jamie.gif

QUOTE
Lasam naibii la o parte spaniolii si tragem o vizita la havane


ohyeah.gif Si tie March ca sa nu fii suparat ...iti trimitem niste poze deochiate! wink.gif


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 8 Apr 2005, 10:30 AM
Mesaj #60


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



QUOTE (March @ 8 Apr 2005, 09:14 AM)

Iti plac havanele , ai ?! rofl.gif


cui nu-i plac? ohyeah.gif


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oiski-Poiski
mesaj 8 Apr 2005, 10:33 AM
Mesaj #61


femeia de pe luna
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.998
Inscris: 22 January 05
Din: LUNA
Forumist Nr.: 5.504



Si tu Brutus .. aaaa, scuze Nushi ???????? roflmao.gif


--------------------
"Vorbeste doar atunci cand cuvintele tale sunt mai valoroase decat tacerea"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 8 Apr 2005, 10:51 AM
Mesaj #62


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



ohyeah.gif Deci suntem trei ! Daca se mai incrie careva imi deschid agentie de turism. rofl.gif
Pe firma trec : No Spain ,no pain !

Acest topic a fost editat de Michelle: 8 Apr 2005, 10:52 AM


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 8 Apr 2005, 11:05 AM
Mesaj #63


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



QUOTE (Michelle @ 8 Apr 2005, 10:51 AM)

Pe firma trec : No Spain ,no pain !


roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

No Spain ,no pain !
No Spain ,no pain !
No Spain ,no pain !
No Spain ,no pain !
No Spain ,no pain !


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 8 Apr 2005, 11:12 AM
Mesaj #64


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Domn'e, eu nu ma inscriu! Vreau sa vad Spania, si nu o sa ma impiedic de un dobitoc! laugh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 8 Apr 2005, 11:18 AM
Mesaj #65


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Agentia de turism "In Cuba e buba", slogan:

"No Spain, no pain.
Hai cu Ana la Havana! girlchat.gif
Cu Tarom la rom!" drunk.gif spoton.gif

rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 8 Apr 2005, 11:20 AM
Mesaj #66


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Si iooo ma inscriu! spoton.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 8 Apr 2005, 11:26 AM
Mesaj #67


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



The rain in spain is falling in the plain.


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 8 Apr 2005, 11:28 AM
Mesaj #68


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



rofl.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 8 Apr 2005, 11:29 AM
Mesaj #69


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



QUOTE
The rain in spain is falling in the plain.



Again? laugh.gif


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 8 Apr 2005, 11:38 AM
Mesaj #70


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



io zic sa scoata Metallica in compensare un song, care sa se cheme "Harvester of Strawberries". asa, ca sa nu mai fie suparati capsunarii.


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 24 April 2024 - 04:18 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman