HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Psihologie

Va invitam la dezbateri pe teme diverse, avand in centrul lor Omul. Domeniu umanist complex, relativ greu de surprins in ecuatii sau teorii unice, psihologia va fi si un pretext pentru a discuta despre emotii, minte si suflet.

8 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Clubul Studentilor La Psihologie, Sfaturi, intrebari&raspunsuri 'n' stuff
ninocika
mesaj 13 May 2006, 06:57 PM
Mesaj #141


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 30 January 06
Forumist Nr.: 7.753



QUOTE (Kitty @ 16 Apr 2006, 06:10 PM)
Bun venit la Han ninocika si in Clubul Nostru si o sedere cat mai placuta in continuare! flowers.gif

nu ma pricep deloc!..ma enerveaza ca nu inteleg!..ce sa fac?....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninocika
mesaj 13 May 2006, 07:02 PM
Mesaj #142


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 30 January 06
Forumist Nr.: 7.753



QUOTE (Titus Herbert @ 13 May 2006, 07:02 PM)
woot_jump.gif felicitari ninocika! smile.gif

sunt suparata pe mine!....cei drept intru foarte rar ca nu am timp!..dar cand sunt aici imi doresc sa fiti si voi!..dar nu este asa!...sau nu inteleg cum este cu hanul asta?..mi-as dori sa fie asa..ca la o discutie in doi,trei...nici nu stiu cum sa spun!?...imi vine sa renunt!..dar ma atrage ceva!...spuneti-mi voi?..please?...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninocika
mesaj 13 May 2006, 07:03 PM
Mesaj #143


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 30 January 06
Forumist Nr.: 7.753



QUOTE (Kitty @ 16 Apr 2006, 06:10 PM)
Bun venit la Han ninocika si in Clubul Nostru si o sedere cat mai placuta in continuare! flowers.gif

spune-mi kitty!?...te rog?...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 13 May 2006, 07:03 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
ninocika
mesaj 13 May 2006, 07:09 PM
Mesaj #144


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 30 January 06
Forumist Nr.: 7.753



QUOTE (Kitty @ 23 Feb 2005, 09:33 PM)
Am inteles ca exista pe han cativa viitori psihologi, printre care si eu. Aici putem dezbate diverse subiecte sau putem pune la bataie diverse referate, cursuri.

M-am gandit ca ar fi o idee buna sa avem un colt al nostru...Un colt unde sunt bineveniti si cei care au nevoie de un sfat sau au de pus o intrebare si au incredere in sfatul si raspunsurile noastre.

In primul rand as vrea sa-si faca prezenta toti studentii la psihologie sau chiar psihologii pentru a-i trece in catalogul clubului tongue.gif Va multumesc pentru atentie!

Good luck! mwah1.gif

sunt de acord!..eu sunt anul II...

kitty eu sunt anul II..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calfa
mesaj 14 May 2006, 07:17 PM
Mesaj #145


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.894
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.410



smile.gif ninocika, ce ne propui tu de fapt ? Eu observ un fel de pauza luata de membrii clubului. Pauza care pe tine pare sa te deprime. Nu uita insa ca e primavara, un anotimp de care trebuie profitat. biggrin.gif Mai ales la varsta studentiei. smile.gif

Poate ar trebui deschisa o discutie despre rolul psihologic al pauzelor ? smile.gif Nu am acum timp si dispozitie acum pentru a deschide un astfel de subiect (asta ar fi explicatia in ce ma priveste), dar nimic nu te impiedica sa il deschizi tu.

Bafta ! thumb_yello.gif


--------------------
... incertitude in certitude ... independence in dependence ... insight in sight ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninocika
mesaj 15 May 2006, 09:03 AM
Mesaj #146


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 30 January 06
Forumist Nr.: 7.753



QUOTE (calfa @ 14 May 2006, 08:17 PM)
smile.gif ninocika, ce ne propui tu de fapt ? Eu observ un fel de pauza luata de membrii clubului. Pauza care pe tine pare sa te deprime. Nu uita insa ca e primavara, un anotimp de care trebuie profitat. biggrin.gif Mai ales la varsta studentiei. smile.gif

Poate ar trebui deschisa o discutie despre rolul psihologic al pauzelor ? smile.gif Nu am acum timp si dispozitie acum pentru a deschide un astfel de subiect (asta ar fi explicatia in ce ma priveste), dar nimic nu te impiedica sa il deschizi tu.

Bafta ! thumb_yello.gif

buna!...
ai dreptate dar nu in totalitate!..ce subiect de discutie sa propun cand eu abia incerc sa inteleg utilizarea forumului!..nu scopul(e bine venit!..interesant!...)..modul de utilizare!..intrebare poate pentru unii "de doi bani!.."!...
ma loghez,urmaresc subiectele....daca ma intereseaza raspund ,daca nu ..??.., apoi astept sa primesc raspuns!!??...asta incerc sa inteleg!?....
daca vrei si chiar te rog, aici doresc sa primesc ajutor!....
astept vesti de la tine!...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 18 May 2006, 05:05 PM
Mesaj #147


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Imi cer scuze ca n-am vazut apelul tau mai devreme!
In general, Clubul este primul subiect pe care-l deschid sa vad noutati cand ma loghez, dar pt ca in ultimul timp am fost putin ocupata si am vazut ca cu toate astea lumea a cam uitat de el, l-am ignorat si eu cateva zile si uite ce rau am facut.
Forumul asta, ninocika, are subiecte pt toate categoriile, il poti viziona doar si poti astfel afla lucruri interesante si pareri diferite despre un anumit subiect, poti deschide subiecte noi, dezbateri pe diverse teme, poti sa astepti si sa observi parerile DIFERITE de la om la om legate de tema propusa si iti poti da chiar tu cu parerea.
Eu sunt de principiul ca fiecare sa accepte parerea ceiluilalt chiar daca din punctul meu de vedere o vad gresita, daca este o parere, caruia nu i se poate pune "amprenta" de gresita sau corecta pe baza unor dovezi, trebuie acceptata.
Ex:
Eu: iubesc animalele.
Calfa: eu nu iubesc animalele. (fara suparare Calfa, doar un exemplu tongue.gif)
Ma rog...ma cam lungesc si ma extind de la o idee la alta fara sa spun ceva concret tongue.gif
Cert este ca te primim cu mare drag in clubul nostru si sper sa ramai pe aici cat mai mult. Discutiile pe aici au fost de regula legate de examene si de diversele cerinte din partea unora si a altora legate de documente din ramura psihologica si sociologica.
Daca te putem ajuta o vom face cu cea mai mare placere. spoton.gif
Daca vrei mai multa activitate, exista in Forumul "Poiana lui Iocan" subiectul "Zi-ne ce-ai in cap". Acolo se aduna destul de multa lume si se discuta despre orice...seara se spun chiar si povesti si se bea bere la lumina focului de tabara (imaginar bine-nteles tongue.gif).
Iti poti deschide si un jurnal in forumul "Peripetii la gura sobei" - subforumul "Povestea vietii tale" unde poti scrie despre orice, iar forumistii isi pot da cu parerea sau te pot incuraja, asta la alegerea ta bine-nteles, poti preciza de la inceput daca este un jurnal public la indemana oricui, sau doar public si numai la indemana ta smile.gif
Sunt destule lucruri pe care le poti face aici, oamenii sunt in general primitori si cu voie buna.
Cam atat, sper ca te-am lamurit macar un picutz!
Cu mult drag,
Kitty hug.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
punctt
mesaj 22 May 2006, 10:47 PM
Mesaj #148


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.499
Inscris: 18 April 04
Din: Romania, Tulcea. (Dar, oare cine sunt si unde ma aflu?)
Forumist Nr.: 3.133



Bine ai venit la han, ninocika! han.gif hug.gif

Sa ne recitim cu drag. smile.gif


--------------------
"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci." (La Bruyere)
Voi gasi pestisorul de aur ... Pietre mari, pietricele si nisip ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coseru_i
mesaj 27 May 2006, 03:23 PM
Mesaj #149


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 26 May 06
Forumist Nr.: 8.303



Pt Kitty!
Am citit deunazi ca ai niste cursuri. As avea si eu nevoie de Psihologie Juridica. Era prin lista ta.
Multumesc anticipat.

PS am venit in forum pt niste cursuri si de 2 zile citesc intruna... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.V.
mesaj 27 May 2006, 10:45 PM
Mesaj #150


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.051
Inscris: 5 March 04
Forumist Nr.: 2.474



De cand nu am mai dat pe aici vad ca sunt si doi nou-veniti. welcome.gif la Han si in Club ninocika si coseru_i!!! Dupa cum v-am citit, vad ca sunteti studenti (pe unde? tongue.gif ) asa ca bafta mare in sesiune si voua, si noua laugh.gif (eu una chiar am nevoie... din nou).

Pentru Psihologie judiciara, recomand cartea domnilor Ioan Bus si Daniel David... nu mi s-a parut un efort sa invat din ea la cat de bine structurata si sistematizata este thumb_yello.gif


--------------------
"...dor de mine si de alta lume, dor plana: durere fara nume pe om..."

Pittis Show
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calfa
mesaj 28 May 2006, 10:25 AM
Mesaj #151


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.894
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.410



Bun venit la Hanu Ancutei, coseru_i ! welcome.gif

Bun venit si in club ! smile.gif


--------------------
... incertitude in certitude ... independence in dependence ... insight in sight ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 28 May 2006, 10:55 AM
Mesaj #152


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



QUOTE (N.V. @ 27 May 2006, 11:45 PM)
Pentru Psihologie judiciara, recomand cartea domnilor Ioan Bus si Daniel David... nu mi s-a parut un efort sa invat din ea la cat de bine structurata si sistematizata este thumb_yello.gif

La fel as putea spune si eu despre cartea lui Tudorel Butoi si Teodora Butoi care se gaseste la libraria facultatii Spiru, asta daca Juridica si Judiciara nu sunt COMPLET diferite tongue.gif Semestrul trecut am facu "Sociologia Problemelor Sociale. Devianta si Control Social" tot cu el si tot dupa cartea lui si a fost floare la ureche sa citesc, sa pricep si la final mi-am dat seama ca mi-a si placut ce am citit. Chiar daca nu l-am vazut niciodata, desi ne este profesor, il admir si am auzit multe despre el.
In ceea ce-l priveste pe coseru_i i-am trimis ce-am avut. Bafta!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr.
mesaj 30 May 2006, 08:40 AM
Mesaj #153


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 47
Inscris: 28 March 06
Din: undeva in Ardeal
Forumist Nr.: 8.040



Tuturor studentilor la psihologie le doresc BAFTA la examene si...nu numai acolo!!!! smile.gif
Daca cineva doreste o discutie pe partea practica a acestui domeniu eu as fi dispus sa ascult, sa invat si sa-mi exprim opiniile...sunt interesat si de problematica voluntariatului la vreo fundatie!
........... thumb_yello.gif


--------------------
...biruieste iubind!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 30 May 2006, 11:25 AM
Mesaj #154


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Si eu am nevoie de ore de practica pe semestrul al doilea, dar n-am nici cea mai mica idee cum se procedeaza, ce tre' sa fac, cu cine sa vorbesc si APOI unde s-o fac... Daca cei de la ZI sau altii mai trecuti prin asta stiu...va rog sa ma indrumati si pe mine. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.V.
mesaj 31 May 2006, 06:43 PM
Mesaj #155


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.051
Inscris: 5 March 04
Forumist Nr.: 2.474



Pai din cate stiu eu, facultatea ar trebui sa faca propuneri cu privire la posibilitatile de practica, activitati care se pot realiza fie in cadrul facultatii, fie in cadrul altor institutii, caz in care ar trebui sa va dea ceva recomandari. Cel putin la noi asa e.
Dar pana la practica, BAFTA mare-mare in sesiune!!!


--------------------
"...dor de mine si de alta lume, dor plana: durere fara nume pe om..."

Pittis Show
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 31 May 2006, 08:53 PM
Mesaj #156


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Bafta si tie si celorlalti...ca ne trebuie!!!
Cat despre practica e mai greu la noi..cu 200 de persoane la FR, peste 200 la ZI si cine mai stie cate la ID, multe in orice caz, si daca ar vrea sa ne recomande, n-ar avea locuri.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninocika
mesaj 1 Jun 2006, 09:42 AM
Mesaj #157


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 30 January 06
Forumist Nr.: 7.753



QUOTE (dr. @ 30 May 2006, 09:40 AM)
Tuturor studentilor la psihologie le doresc BAFTA la examene si...nu numai acolo!!!! smile.gif
Daca cineva doreste o discutie pe partea practica a acestui domeniu eu as fi dispus sa ascult, sa invat si sa-mi exprim opiniile...sunt interesat si de problematica voluntariatului la vreo fundatie!
........... thumb_yello.gif

voluntariat?..da ...si eu vreau!...
imi doresc sa lucrez la o fundatie,la o casa de copii,la un azil de batrani!...
chiar imi doresc sa-mi pot eu construi asa ceva..adica sa fie munca mea de zi cu zi!...
dar nu stiu daca o sa reusesc pentru ca timpul trece!...
si sunt multe de facut!....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr.
mesaj 1 Jun 2006, 12:58 PM
Mesaj #158


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 47
Inscris: 28 March 06
Din: undeva in Ardeal
Forumist Nr.: 8.040




Salut ninocika! smile.gif
Din cate am vazut eu chestia cu voluntariatul a luat o mare amploare in ultimul timp in Romania.Daca ai ceva informatii suplimentare anunta-ma, te rog! smile.gif


--------------------
...biruieste iubind!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninocika
mesaj 1 Jun 2006, 01:56 PM
Mesaj #159


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 30 January 06
Forumist Nr.: 7.753



QUOTE (dr. @ 1 Jun 2006, 01:58 PM)
Salut ninocika! smile.gif
Din cate am vazut eu chestia cu voluntariatul a luat o mare amploare in ultimul timp in Romania.Daca ai ceva informatii suplimentare anunta-ma, te rog! smile.gif

am fost invitata si am participat la un seminar cu tema "codul muncii - restrictii si oportunitati",sustinut de asociatia nationala a profesionistilor in resurse umane!...
seminarul a avut loc la braila.....eu sunt din galati! smile.gif
am cunscut mai multe persoane de la fundatia LUMINA din braila...
am luat cunostinta despre proiectele fundatiei..si am ramas impresionata!...
de ce voluntariat?....e posibil?...
eu castig foarte putin!....vreau sa ajut!...si nu numai asta!?....ma gandesc in timp!....peste ani...
dar fara fonduri nu cred ca este posibil!....
fac cercetari!...sunt variante!...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 7 Jun 2006, 02:20 PM
Mesaj #160


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Am picat primul meu examen ieri, la Istoria Sociologiei universale frusty.gif cry.gif Whhhhhhhy? cry.gif

Ps: nu putea fi la fel de frumos ca pana acum si puteam trece cum le-am trecut pe toate din anul 1 si din semestrul 1 anula asta? uffa... sad.gif

Acest topic a fost editat de Kitty: 7 Jun 2006, 02:21 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 7 Jun 2006, 03:27 PM
Mesaj #161


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Bine ai venit, draga mea, in randul studentilor de pe lumea asta! tongue.gif Think like this: decat sa fi copiat, si sa nu ramai cu nimic, pentru restanta vei putea sa inveti si sa devii un expert in istoria Sociologiei! Ce folositor, nu-i asa? laugh.gif

PS: Unde mai pui ca acum ai motiv sa te imbeti de necaz! spoton.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 7 Jun 2006, 06:55 PM
Mesaj #162


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Adevar graiesti ma' nigga! Da' tot e pacat...sa vedem maine...poate ieri c-a fost 6.06.2006, iar examenul l-am dat la 6 mi-a purtat ghinion, maine imi pun sosetele mostenire de la bunica ca tot istorie am...a psihologiei ohno.gif So...multa bafta voua ca se pare ca la mine nu foloseste la nimic tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 7 Jun 2006, 07:28 PM
Mesaj #163


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Eh, nu de bafta avem noi nevoie.... ci de fitzuici! biggrin.gif Asa ca spor la produs, eu m-am pus deja pe treaba! spoton.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 7 Jun 2006, 07:36 PM
Mesaj #164


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



de-ar fi asa de simplu sad.gif O sala de 40 de persoane la calculatoare in 10 minute cu 4 supraveghetori care se plimba printre randuri? tie cum iti suna? tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 7 Jun 2006, 07:41 PM
Mesaj #165


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Provocator! jamie.gif rofl.gif

.... pai eu ma chinui sa-mi fac fituici pentru fiecare examen si nu le folosesc niciodata (nu ca n-as vrea, pur si simplu ajung mereu in prima banca dunno.gif ). Partea bune e ca (uneori) iti mai intra in cap neste treburi scriind la fituicile alea tongue.gif

Lasa ma nigga', asta sa fie necazurile noastre cele mai mari.. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 8 Jun 2006, 07:37 PM
Mesaj #166


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



Azi am luat 9 spoton.gif Hehe si am mai facut si pt alti doi colegi, daca am terminat in doua minute din 10 si tot n-aveam ce face, de ce sa stau degeaba? tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dea
mesaj 8 Jun 2006, 08:06 PM
Mesaj #167


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 306
Inscris: 25 June 04
Forumist Nr.: 3.933



QUOTE (Kitty @ 31 May 2006, 09:53 PM)
Bafta si tie si celorlalti...ca ne trebuie!!!
Cat despre practica e mai greu la noi..cu 200 de persoane la FR, peste 200 la ZI si cine mai stie cate la ID, multe in orice caz, si daca ar vrea sa ne recomande, n-ar avea locuri.

@kitty - in primul rand felicitari pentru examenul luat si bafta in continuare thumb_yello.gif

din cate imi amintesc eu, intr-adevar se mergea pe recomandare pentru practica..de fapt noi am avut noroc cu o asistenta taaare de treaba, care ne-a organizat si ne-a imprastiat prin cateva locusoare biggrin.gif

dar acum ma gandesc daca nu e o varianta si sa va adunati voi asa.. de-un grupulet (nu prea mare, ca sa nu-i speriati pe ce la care decideti sa mergeti in practica).. si sa va incercati norocul smile.gif

cateva sugestii (dar nu stiu cum se regleaza treaba cu locurile..): Spitalul 9, penitenciarul Rahova (dar probabil ca se poate si pe la alte penitenciare), Institutul Militar de Aeronautica, case de copii institutionalizati sau ONG-uri..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitty
mesaj 30 Jun 2006, 09:46 AM
Mesaj #168


Pisoiul Hanului
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.096
Inscris: 16 December 04
Din: Away...
Forumist Nr.: 5.205



yay.gif Sesiune incheiata!!!
Antropologie: 10
Psihologie Judiciara: 10
Psihologie experimentala: 10
Istoria Psihologiei: 4 tongue.gif
Si-nca doua examene cu semnul intrebari, oricum peste 7.
Voua cum v-a mers? drunk.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 30 Jun 2006, 12:47 PM
Mesaj #169


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Pai la mine sta cam ase situatia:

Engleza (03.06) - 10
Psihologie Sociala II (05.06) - 9
Analiza superioara a datelor (09.06) - 5! biggrin.gif
Psihologia Personalitatii (10.06) - 10
Psihologia Muncii (14.06) - 8
Pedagogie (14.06) - 10
Psihologie Diferentiala (19.06) - Restanta, din cauza de "Lucrare nepredata" innocent.gif
Psihologia Creativitatii (20.06) - 8
Psihologia Varstelor II (21.06) - 9
Psihanaliza (22.06) - 10: asta-i aia cu Freud rofl.gif
Etnopsihologie (28.06) - nu s-a afisat inca
Metodologia cercetarii (29.06) - nu se stie nici la asta

Io una ma simt ca o heroina biggrin.gif dupa sesiunea asta... O heroina neiesita din casa si cu nervii la pamant spoton.gif Nu s-a mai intamplat niciodata pana acum sa dau mai mult de 3 examene/pe sesiune. Adica sa ma duc la ele... whistling.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calfa
mesaj 30 Jun 2006, 09:44 PM
Mesaj #170


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.894
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.410



Felicitari fetelor ! thumb_yello.gif

(secret.gif "ai restanta, ai prestanta" biggrin.gif )

Acum, vacanta placuta ! dance.gif

Acest topic a fost editat de calfa: 30 Jun 2006, 09:45 PM


--------------------
... incertitude in certitude ... independence in dependence ... insight in sight ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninocika
mesaj 4 Jul 2006, 09:48 AM
Mesaj #171


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 30 January 06
Forumist Nr.: 7.753



QUOTE (Kitty @ 8 Jun 2006, 08:37 PM)
Azi am luat 9 spoton.gif Hehe si am mai facut si pt alti doi colegi, daca am terminat in doua minute din 10 si tot n-aveam ce face, de ce sa stau degeaba? tongue.gif

este ilie moromete intelectual?.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.V.
mesaj 27 Jul 2006, 04:23 PM
Mesaj #172


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.051
Inscris: 5 March 04
Forumist Nr.: 2.474



QUOTE (Kitty @ 30 Jun 2006, 10:46 AM)
yay.gif Sesiune incheiata!!!
Voua cum v-a mers? drunk.gif

Dupa aproape o luna apar si eu cu rezultatele mele rusinos de rusinoase:
Psihologia varstelor: 5 (nu mi-am facut tema)
Psihologie sociala: 5 (nu mi-am facut tema)
Psihologie cognitiva: 7 (nu mi-am facut tema)
Psihodiagnostic: 8 (evident... nu mi-am facut tema)
METCCES(adica Metode si Tehnici de Evaluare a Copiilor cu Cerinte Educationale Speciale): 7 (la asta n-am avut tema)
Psihiatria adultului: 8 (se preconizeaza o marire pe toamna)
Lb Engleza: restanta (nu m-am dus c-am fost la mare si n-aveam chef sa ma intorc numa' pentru atata lucru)

Si la drept am asa 1x4, 2x6, 3x8 si 1x10 (nota e cifra cea mare la fiecare pereche ca altfel as fi atarnat acuma de calendar biggrin.gif )


--------------------
"...dor de mine si de alta lume, dor plana: durere fara nume pe om..."

Pittis Show
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Astian
mesaj 14 Aug 2006, 08:13 PM
Mesaj #173


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 4
Inscris: 19 November 04
Forumist Nr.: 4.951



Buna voua !
Datorita faptului ca sunt proaspat student in domeniul stiintei pentru care studiati, cer rugator sa fiu si eu trecut pe lista de membri a clubului. Promit sa aduc beneficii patrimoniului stiintzific de care dispune acest club si sa-mi public eventuale rezultate ale unor experimente/studii proprii ( fiecare are cate o mica teorie smile.gif )
Va mai spun ca sunt student la Bucuresti (ID) motiv pentru care as propune spre discutie tema: psihologia studentului la psihologie ID care s-a hotarat sa se mute in Bucuresti ohyeah.gif
Va salut respectuos si astept sa tratam la rece un subiect fierbinte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninocika
mesaj 15 Aug 2006, 08:57 AM
Mesaj #174


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 30 January 06
Forumist Nr.: 7.753



QUOTE (Astian @ 14 Aug 2006, 09:13 PM)
Buna voua !
Datorita faptului ca sunt proaspat student in domeniul stiintei pentru care studiati, cer rugator sa fiu si eu trecut pe lista de membri a clubului. Promit sa aduc beneficii patrimoniului stiintzific de care dispune acest club si sa-mi public eventuale rezultate ale unor experimente/studii proprii ( fiecare are cate o mica teorie smile.gif )
Va mai spun ca sunt student la Bucuresti (ID) motiv pentru care as propune spre discutie tema: psihologia studentului la psihologie ID care s-a hotarat sa se mute in Bucuresti ohyeah.gif
Va salut respectuos si astept sa tratam la rece un subiect fierbinte.

bine ai venit!....
si eu sunt tot la ID anul III,de acum...fara nici o restanta!....
sunt inspector resurse umane si sunt din galati...
sunt suparata ca nu se intampla mai nimic pe aici!...ma asteptam sa fie altfel!....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hashaspire
mesaj 15 Aug 2006, 09:32 AM
Mesaj #175


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.483
Inscris: 12 May 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.241



Pai se intampla, daca ne provoci.
Si poate in curand o sa revina si un user pe care-l cheama Titus Herbert sa-ti zica exact care-i treaba cu invatatul mersului pe bicicleta.
smile.gif
Provoaca-ne!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 06:14 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman