HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

 
Reply to this topicStart new topic
> Intamplari Din Viata Unui Mickydutz
Mickydutza
mesaj 21 Feb 2005, 05:18 PM
Mesaj #16


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 337
Inscris: 11 December 04
Din: Targul Iesilor
Forumist Nr.: 5.149



E ciudat cat de repede poti trece de la o stare la alta. ieri aveam o dispozitie de milioane si azi simt ca imi cade cerul in cap si nici macar nu imi dau seama care este motivul. acusica mai imbatranesc cu un an si experientele din anii trecuti m-au facut sa nu mai astept nimic nemaipomenit sa se intample exact de ziua mea. as prefera sa ma inchid atunci in casa, sa inchid netul si celularul si sa nu ma gaseasca nimeni. sa imi sarbatoresc ziua singurica, doar eu cu gandurile mele. sau si mai bine, sa ma intalnesc cu o persoana noua de la care sa nu am inca asteptari si atunci sa nu fiu dezamagita. asa ca nu imi mai fac iluzii de cat de fantastic va fi totul atunci fiindca...probabil ca nu va fi!
Dar maine este o alta zi si probabil ca voi fi uitat de aceste ganduri si voi privi la saptamana care vine cu mai mult entuziasm. Oare nu se poate totusi ca ziua de nastere sa ramana secreta? si daca se poate sa o sarbatoresti tu cand ai chef si dispozitia necesara....

Acest topic a fost editat de Mickydutza: 21 Feb 2005, 05:20 PM


--------------------
user posted imageDaca o pasarica ti-a soptit ceva ... atunci inseamna ca ai inebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

"The limits of my language are the limits of my world." (Ludwig Wittgenstein)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mickydutza
mesaj 23 Feb 2005, 10:00 AM
Mesaj #17


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 337
Inscris: 11 December 04
Din: Targul Iesilor
Forumist Nr.: 5.149



De ce atunci cand in sfarsit reusesti sa iti faci niste prieteni adevarati apare momentl in care fiecare trebuie sa plece pe drumul lui? Nu s-ar putea sa ne mutam toti impreuna si sa traim fericiti pana la adanci batranete? ohyeah.gif aseara mi-am luat ramas bun de la o buna prietena pe care nu se stie cand o voi mai vedea, avand in vedere ca se muta in alt oras:(
pe de alta parte probabi imi va veni si mie randul sa plec intr-o zi ....


--------------------
user posted imageDaca o pasarica ti-a soptit ceva ... atunci inseamna ca ai inebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

"The limits of my language are the limits of my world." (Ludwig Wittgenstein)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mickydutza
mesaj 4 Mar 2005, 09:38 AM
Mesaj #18


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 337
Inscris: 11 December 04
Din: Targul Iesilor
Forumist Nr.: 5.149



Io mi-s mai rusinoasa de felul meu ( rofl.gif ) si nu vreau sa pun pozele pe forumul special amenajat pentru acest lucru asa ca ma voi folosi de al meu personal jurnal..si cum nimeni nu-l citeste oricum...pozele vor ramane secrete...and my mission is then accomplished ohyeah.gif
Asadar...poze de la revelion...stiu ca au trecut vreo 2 luni ...mama ce repede trece timpul hh.gif

daca va intrebati de ce nu sunt eu cea acre sa tina sticla de vodka....aveam mainile ocupate!!!!!
user posted image

Si bineinteles ca trebuia sa ies eu in evidenta...care e culoarea care se poarta anu acesta? ROZ bineinteles rofl.gif
user posted image




--------------------
user posted imageDaca o pasarica ti-a soptit ceva ... atunci inseamna ca ai inebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

"The limits of my language are the limits of my world." (Ludwig Wittgenstein)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 4 Mar 2005, 09:38 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Vexx
mesaj 22 Mar 2005, 08:33 AM
Mesaj #19


Paharnic oPsedat
****

Grup: Membri
Mesaje: 353
Inscris: 15 March 03
Din: In the mist of ignorance...
Forumist Nr.: 87



Mickydutz, manca-te-ar omu' ca ...roz...mai esti spoton.gif . Mi-am luat bilet la microbuz, in doua ore-s la tine. ohyeah.gif


--------------------
I drink to drown my sorrows, but the damned things have learned to swim.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mickydutza
mesaj 7 Apr 2005, 08:39 AM
Mesaj #20


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 337
Inscris: 11 December 04
Din: Targul Iesilor
Forumist Nr.: 5.149



Ce repede trece timpul si cum se mai schimba prioritatile! cry.gif


--------------------
user posted imageDaca o pasarica ti-a soptit ceva ... atunci inseamna ca ai inebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

"The limits of my language are the limits of my world." (Ludwig Wittgenstein)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 14 May 2024 - 03:09 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman