HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Propunerea Indecenta [...], a lui BDL
gonen
mesaj 9 Dec 2004, 12:20 PM
Mesaj #106


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



QUOTE (solipso @ 9 Dec 2004, 12:05 PM)
Eu am mai donat sange si nu a fost nevoie sa le duc analizele. Ei le fac oricum acolo.

Eu fusei azi acolo, pe Dr. Felix. si le spusei ca sunt donator constatn dar la centrul din Craiova im cerura adeverinta de acolo.
cum nu am asa ceva vrusei sa fiu un nou donator, insa imi cerura adeverinta medicala. Stiu ca ar trebui sa face ei analizele, fiindca in Craiova asa s-a intamplat, nu am fost nevoit sa aduc asa ceva. (tind sa cred ca dna respectiva nu prea avea chef pe la orele lui 7 sa stea dupa mine)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KodiaK
mesaj 9 Dec 2004, 08:36 PM
Mesaj #107


Vornic
****

Grup: Validating
Mesaje: 299
Inscris: 5 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 20



Eu nu stiu dak reusesc sa ajung sambata asta la intalnire. Oricum am sa particip cel mai probabil cu haine si poate jucarii.


--------------------
Fii stapan pe pasiunile tale, ca sa nu ajunga ele stapane pe tine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 10 Dec 2004, 03:11 AM
Mesaj #108


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Madam Bran de la Centru, Bogho, se plingea in vara ca duce lipsa de donatori...


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 10 Dec 2004, 03:11 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
gonen
mesaj 10 Dec 2004, 09:46 AM
Mesaj #109


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



Exact ce spuneam si ieri, nu a avut chef de mine, fiindca azi impreuna cu 2 colegi donaram sange, fara sa ne ceara vreo adeverinta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 10 Dec 2004, 01:50 PM
Mesaj #110


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



deci m-a sunat Nico; zice ca ar fi bine sa cumparam maine hainute pt copii din Niro; insa nu stiu daca ala mai e deschis la ora aia ... ramane sa ma mai sune; pampersi si ce mai e cumparam din Carefour; ea e cu masina, si ne transporta pana acolo si inapoi; bine ar fi sa ne vedem undeva in zona Obor, in jur de 12 jumate; cine vine pana la urma ? confirmati acum, va rog !


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gonen
mesaj 10 Dec 2004, 01:58 PM
Mesaj #111


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



eu o sa vin insa nu promit ca o sa stau prea mult, deoarece mai avem o actiune de genul asta si cu cei de la Birou, si maine sau duminica o sa trebuiasca sa vin pana la serviciu.
Dar o sa vin maine la 12 - 12:30 la Obor.
Eu zic sa ne intalinim in parculetul de langa obor. acolo la fantanile arteziene!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trustbyte
mesaj 10 Dec 2004, 02:06 PM
Mesaj #112


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 567
Inscris: 5 January 04
Forumist Nr.: 1.705



eu vin...
simon, sa-mi dai si mie un PM cu numarul tau de telefon.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 10 Dec 2004, 02:12 PM
Mesaj #113


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



maine, sambata, in fata magazinului Obor, la MacDonald, la ora 13.00 (mai devreme nu se poa, din cauza de orare incompatibile)

bogho, vrei sa vin eu mai devreme, sa iau banii, daca nu poti sa stai pana la 13 ?



--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gonen
mesaj 10 Dec 2004, 02:29 PM
Mesaj #114


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



Simion cred ca o sa pot sta pana pe la orele lui 13, biroul meu e in zona Iancului, deci n am mult de venit. insa daca poti veni la orele lui 12 poate ca ar fi mai bine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 10 Dec 2004, 02:34 PM
Mesaj #115


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



sorry.gif hai fa un 12 jumate... laugh.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gonen
mesaj 10 Dec 2004, 02:44 PM
Mesaj #116


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



acum incepem sa negociem orele? rofl.gif
12:15! rofl.gif

Hai ca o sa vin la orele 12:50-13.00, ca nu o sa moara astia de le birou daca ii las 1-2 ore singuri, desi sunt cam nebunatici ei asa de felul lor. rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
solipso
mesaj 10 Dec 2004, 08:05 PM
Mesaj #117


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 106
Inscris: 22 September 04
Forumist Nr.: 4.532



Iata ce mi-au raspuns de la Casa Ioana:
QUOTE
Multumesc mult pentru raspuns si ma bucur ca ati raspuns pozitiv la aceasta solicitare.

Colectarea cadourilor va fi facuta in urmatoarele moduri:
1. La noi la sediu oricand (mai putin duminica) intre orele 08,30 - 18,00. Pentru ziua de samabata doar trebuie sa ma anuntati daca doriti sa treceti ca se va gasi cineva de la noi care sa fie la sediu.
Noi le colectam si pe data de 22 decembrie (ultima noastra zi de munca) le ducem la Casa Ioana.
Adresa noastra este:
Str. G-ral Grigorie Ipatescu nr.14
sector 2
Bucuresti.
Adresa se afla langa strada Olari, unde se afla inainte primaria sectorului nr.2. Se intra din Calea Mosilor.
Numerele noastre de telefon sunt:
021 2529835
021 2529841
0722 922 423 - al meu personal.

2. Mergeti dumneavoastra - personal - la Casa Ioana , la urmatoarea adresa: Soseaua Oltenitei nr.39/41.
Adresa se afla vis-a-vis de Scoala de Politie.
Pachetul puteti sa-l predati unui asistent social si ... poate faceti cunostinta si cu locuitorii acestui azil, sa le mai ridicati moralul ... Se vor bucura foarte mult.
Numarul lor de telefon este: 332 63 90.
Intrbati ori de Ian (daca vorbiti engleza) ori de Cristina.
Iar programul lor este de la 09.00 - 17.00.
Este bine sa anuntati inainte ca veniti.

Indiferent de modalitatea prin care veti ajuta, va multumim mult.

Va multumesc inca o data pentru promptitudinea cu care ati raspuns si va doresc o zi placuta,
Adela


O sa fac tot posibilul sa ajung si eu maine la intalnire.


--------------------
Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj!
Ion Creanga
Go to the top of the page
 
+Quote Post
icarus
mesaj 10 Dec 2004, 09:14 PM
Mesaj #118


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 347
Inscris: 12 February 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.206



Si eu. smile.gif


--------------------
Blessed are we who can laugh at ourselves for we shall never cease to be amused.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 10 Dec 2004, 10:01 PM
Mesaj #119


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



Bun, deci a ramas maine, sambata, ora 13, in fata la MacDonalds la Obor. Facem cumparaturile pt copiii de la spitalul de care a zis Nico.

Pacat de cei multi care s-au extaziat de "propunerea indecenta".


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 12 Dec 2004, 01:47 PM
Mesaj #120


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



cotizanti (ordinea e aleatoare):

barrie, doice, genicon, bogho, solipso, trustbyte, icarus, nico, si cu voia domniilor voastre, eu.

(sper ca memoria mea second-hand nu mi-a jucat feste... sa uit pe cineva ...)

s-au luat hainute de copii (25 de costumase complete) din magazinul Obor, si pampersi din Carefour.

din pacate, sint racit copt, si nu am putut merge cu trustbyte, nico si icarus la spital la copii... astept de la ei impresii.


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 12 Dec 2004, 01:58 PM
Mesaj #121


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Imi pare rau ca nu sunt in Bucuresti, mi-ar fi placut placere sa merg si eu. Imi pare bine, totusi, ca am putut sa ajut miscarea. smile.gif La cat mai multe actiuni de genul asta sau, si mai bine, la cat mai putine persoane care sa necesite ajutor!


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 12 Dec 2004, 06:15 PM
Mesaj #122


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



Solipso, te voi ruga sa ne tii la curent (cu eventualele schimbari de plan) pe cei care venim sambata viitoare. smile.gif
Tuturor celor care ati participat ieri la actiunea cu spitalul clapping.gif


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico
mesaj 13 Dec 2004, 10:22 AM
Mesaj #123


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Multumiri tuturor celor ce au participat la aceasta actiune!

Dupa cum a scris si Simon am fost sambata la cumparaturi si am ajuns la spital cu 27 de costumase ( se pare ca initial am numarat noi gresit) si 2 box-uri de pampers. Ne-am straduit sa fie si frumoase si la un pret acceptabil. Copiii au fost foarte fericiti sa ne vada si cand am plecat au inceput toti sa planga. sad.gif

Acum nu mai am timp sa scriu dar promit sa va trimit pe PM (din motive de confidentialitate nu le pot pune pe site) poze cu ei imbracati in hainutele noi. smile.gif

EDIT: Am trimis pozele pe PM, sper ca m-am priceput si au ajuns la toti cei care au participat.

Acest topic a fost editat de Nico: 13 Dec 2004, 05:43 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 14 Dec 2004, 03:37 AM
Mesaj #124


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Nico, vreau si eu poze, te rog!
achamot2003@yahoo.com
Multam frumos!
BRAVO, DRAGII MEI ! mwah1.gif hug.gif


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 14 Dec 2004, 12:45 PM
Mesaj #125


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Eu, unul, am primit si am vazut. Cel mai bine se observa fericirea pe fata copilului din dreapta. Foarte frumos!


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
doice
mesaj 14 Dec 2004, 01:01 PM
Mesaj #126


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 368
Inscris: 19 August 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.294



Multumesc pt poze mwah1.gif
Sunt super. Imi pare bine ca le-am facut o bucurie si ca ati cumparat niste hainute asa de frumos colorate biggrin.gif

ps
Ne vedem la anu' pe vremea asta, nu ? biggrin.gif


--------------------
"Have no fear of perfection -- you'll never reach it."

Salvador Dalí

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 14 Dec 2004, 02:54 PM
Mesaj #127


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



dragilor, pt actiunea care speram sa se intimple sambata asta.. eu nu mai pot sa va ajut .. sad.gif sint racit cobza, am concediu medical pana sambata (stia madam doctor ce stia cand a inclus si ziua asta ... de ex. in clipa asta sint la servici, ca mureau astia fara mine .. cry.gif ), si nu prea pot nici sa scot varful nasului din casa... asa ca va rog sa se ocupe altcineva de organizare ... sad.gif scuze ... cry.gif



--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 14 Dec 2004, 04:03 PM
Mesaj #128


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



Simon, pai se poate? Te doboara pe tine o raceala? cry.gif Lasa ca trece mwah1.gif
Eu zic ca deja ai facut foarte multe in ceea ce priveste organizarea smile.gif Pentru sambata o sa vorbim toti cei care mergem si...rezolvam, doar suntem "copii destepti", nu-i asa?


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gonen
mesaj 14 Dec 2004, 04:06 PM
Mesaj #129


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



QUOTE (Onix @ 14 Dec 2004, 04:03 PM)
Simon, pai se poate? Te doboara pe tine o raceala? cry.gif Lasa ca trece mwah1.gif

simion si sambata trecuta era racit cobza. insa probabil ca acum s-a agravat prea tare.
Simion, Insanatosire grabnica! spoton.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 14 Dec 2004, 05:45 PM
Mesaj #130


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



sint varza... acuma ca o sa trec pe antibiotice, o sa fie si mai nasol; ca pana acum, ca sa nu mai imi dau seama ca am febra, si ca mi-e rau (si ca sa ma vindec, imi sugeram eu laugh.gif ), ma tratam cu palinca.. in fiece seara adormeam beat cui .. laugh.gif

bogho.. nu mai imi zice "simion" ca te strang de gat ... :harhar.gif

Onix.. eu mai intru pe net de acasica .. o sa incerc sa va ajutorez cat poci .. dati cu PM-u sau cu yahoo mesengeru... si vedem cum facem .. scuze inca odata ca nu mai pot decat sa ma agit p'aici... sad.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gonen
mesaj 14 Dec 2004, 05:57 PM
Mesaj #131


ex-bogho
*****

Grup: Membri
Mesaje: 637
Inscris: 21 October 04
Forumist Nr.: 4.717



QUOTE (simonsays @ 14 Dec 2004, 05:45 PM)
bogho.. nu mai imi zice "simion" ca te strang de gat ... :harhar.gif

de abia acum vazui ca nickul tau e SIMON si nu SIMION yikes.gif . "mea culpa"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico
mesaj 14 Dec 2004, 05:57 PM
Mesaj #132


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Chiar imi pare rau Simon ca situatia cu raceala s-a inrautatit, cred ca si pentru faptul ca sambata ai stat in frig si ai alergat de la un magazin la altul. Sper sa te faci bine cat mai repede.

Apropo de fericire
QUOTE
Cel mai bine se observa fericirea pe fata copilului din dreapta. Foarte frumos!
de care spune Genicon, cel mai mult copiii s-au bucurat de prezenta noastra acolo si cred ca trustbyte si icarus pot confirma. Au stat cateva minute si s-au jucat cu ei si s-au bucurat si unii si altii din cate am vazut eu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 14 Dec 2004, 08:25 PM
Mesaj #133


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



Simon, tu ai grija sa te faci bine si stai linistit ca ne descurcam. O sa iau legatura cu Solipso, ca sa vedem ce si cum wink.gif

P.S.:
QUOTE (simonsays)
(si ca sa ma vindec, imi sugeram eu laugh.gif ), ma tratam cu palinca.. in fiece seara adormeam beat cui .. laugh.gif

rofl.gif


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 14 Dec 2004, 11:51 PM
Mesaj #134


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



hac .. ups, scuze.. hac hac !!! laugh.gif

deci: sun-o pe doamna din adresa postata de Solipso, si vezi ce varste au oamenii aia.. si scrie aici

va rog, CINE MAI ARE CEVA DE DONAT, orice, pentru adapostul "Ioana", bani, haine, sau alte obiecte, va rog postati aici. multumesc

QUOTE
Chiar imi pare rau Simon ca situatia cu raceala s-a inrautatit, cred ca si pentru faptul ca sambata ai stat in frig si ai alergat de la un magazin la altul. Sper sa te faci bine cat mai repede.


si zici ca esti maritata ... ? sorry.gif mwah1.gif

Onix, nu rade, sa stii ca beam.. asa.. de sacrificiu, nu de placere !! adica.. stii .. nu tre sa crezi chiar tot ce spun ! laugh.gif mwah1.gif si tie, ca esti fata faina mwah1.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 15 Dec 2004, 05:26 AM
Mesaj #135


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Multumesc de poze,Nico ! mwah1.gif
Simone, insanatosire grabnica! smile.gif


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 15 Dec 2004, 09:51 AM
Mesaj #136


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



Buna dimineata, acum am facut si eu ochi smile.gif
Am sunat la numerele din postul lui Solipso si lucrurile stau in felul urmator: la "Casa Ioana" sunt de la copii cu varsta de 10 ani pana la adulti de 60, dar se pot aduce si hainute pentru varste mai mici. Se pare ca cei care se ocupa de aceasta colecta (ex: d-na Adela) colaboreaza si cu alte centre si lucrurile donate in cadrul acestei actiuni vor ajunge acolo unde trebuie.
Asadar, hainele pentru copii mai mici de 10 ani sunt binevenite si vor fi duse la alte case unde este nevoie de ele.

Tocmai i-am dat un PM lui Solipso; asteptam sa ne anunte ce au stabilit la ei la facultate cu privire la ora si locul in care se vor efectua donatiile (centrul care face colecta sau direct "Casa Ioana").


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
solipso
mesaj 16 Dec 2004, 07:20 AM
Mesaj #137


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 106
Inscris: 22 September 04
Forumist Nr.: 4.532



Am primit mesajul lui onix dar nu am avut timp sa raspund. Eu propun sa ducem tot ceea ce strangem la centrul unde se face colecta (mai ales ca la noi s-au strans in principal jucarii). Din motive de partial, hai sa ne intalnim sambata pe la 13:00 la McDonald's din Bucur Obor (sediul unde ar trebui sa ducem ce strangem se afla pe undeva pe langa Calea Mosilor) sau la Foisor.


--------------------
Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj!
Ion Creanga
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 16 Dec 2004, 01:57 PM
Mesaj #138


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



Saimoane, mi-ai ramas dator cu un raspuns. Cui dau, nene, produsele alea? Azi am vre-o trei ore libere, dadeam o fuga la Bucuresti!


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 17 Dec 2004, 03:02 PM
Mesaj #139


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



bai, nu se poate, cata lene aveti sa urmariti un topic, si sa luati legatura intre voi .. laugh.gif

Solipso, Onix, mai sint doi donatori: mariusc2 si mogaldeata; puteti sa va vedeti AZI sau maine cu ei ?


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Onix
mesaj 17 Dec 2004, 05:31 PM
Mesaj #140


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 383
Inscris: 21 March 04
Forumist Nr.: 2.672



Asa, oameni buni... [Eu am avut astazi examen si acum 10 minute am ajuns acasa.]
Am o veste proasta. In anunt scria ca pentru zilele de sambata trebuie dat un telefon inainte astfel incat sa fie cineva sa primeasca donatiile. Tocmai am vorbit si se pare ca maine nu va putea sa fie nimeni prezent la centru. Am insistat, dar nu au oameni disponibili. Putem, in schimb, sa mergem duminica, numai sa imi spuneti la ce ora va strangeti (si aici ma refer la grupul de la facultatea lui Solipso). Am luat doua numere de telefon de la domnisoara care mi-a raspuns, ambele ale ei si a fost de acord sa vina duminica pentru noi, numai sa o anuntam cand sosim.

Simon, trimit PM.


--------------------
Keep on going and the chances are you will stumble on something, perhaps when you are least expecting it. I have never heard of anyone stumbling on something sitting down. (Charles F. Kettering)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pagini V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 25 April 2024 - 10:01 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman