HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Forum Arhiva

Forum Read-Only. NU pot fi trimise mesaje noi.

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Mergeti La Vot ?
red
mesaj 28 Oct 2004, 07:24 PM
Mesaj #36


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 59
Inscris: 5 April 04
Din: Ramnicu Valcea
Forumist Nr.: 2.913



Tot mai exista oameni neintregi la cap care voteaza cu psd?? cry.gif
Oare cine, in afara de membrii partidului si persoanele apropiate acestora, care sunt cu totii o gramada. Pensionarii si cine? Eu nu am auzit pana acum pe absolut nimeni care sa voteze cu psd. Dar il banuiesc pe unul: directorul liceului meu! mad.gif


--------------------
Follow it, because you'd never know!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RazvanS
mesaj 11 Nov 2004, 10:10 AM
Mesaj #37


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 10 November 04
Forumist Nr.: 4.877



Ma duc la vot.
Voi vota URR.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bikof
mesaj 11 Nov 2004, 01:28 PM
Mesaj #38


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 21 April 04
Forumist Nr.: 3.183



Am vazut aseara la Antena 1, emisiunea Seara presedintilor. Au fost invitati Becali, Tunaru, securistul ala independent (nu mai stiu cum il cheama) 50.gif , si Ovidiu Tudorici. Dintre toti mi-a placut cel mai mult Tudorici pentru ca este un om normal si din cate am inteles a avut o cariera de succes in afaceri pana sa intre in politica. Imi place si ce am gasit despre el la http://www.ziare.com/alegeri_2004.php
Acolo vad ca este destul de apreciat (are 16.2% si este pe locul doi dupa basescu)

Despre Nastase-am citit un articol aparut in New york times- Nastase scatiu si deja mi-e scarba. (Si inainte imi era)
Basescu-daca intra in turul 2 cu nastase atunci il votez dar mare diferenta nu este. Macar au un program de guvernare mai coerent ca PSD
De vadim sa nici nu aud.
Becali este un bufon de trotuar.
Ovidiu Tudorici-pare un tip sincer deschis la minte si mai important pentru mine, membru intr-un partid care daca prinde ceva putere cred ca va aduce cu adevarat democratia in Romania. Media lor de varsta este de aprox. 35 ani si au singurul proiect pentru tineri.
Milut-om de afaceri de succes cica. Nu stiu prea multe depre el dar oricum candidand pentru Constantinescu se compromite.
Gheorghe Ciuhandu-un edil bun care a intrat in cursa prezidentiala pentru a salva onoarea partidului sau. Tot respectul. NU avea nevoie de o infrangere in cariera. Poate el + URR ar fi solutia pentru Romania.
Raj Tunaru-aseara poza in tanarul din politica romaneasca uitand ca are 45 ani, iar numele partidului sau Part. Tinerilor Democarti este cusut cu ata neagra. Se vede ca are metehnele comuniste in sange => progres cat casa.
Roman-asa fara gat, de 15 aninu poate sa scoat capul in politica mare. Cred ca si-a demonstrat limitele. Dealtfel inofensiv pe banca de rezerve.
Dinu- asta vrea sa omoare ca in codru. Doamne fereste sa ia mai mult de 0.01 %. Se mai si lauda ca a condus serviciile secrete.
Marko Bela-se adreseaza in special in limba maghiara pe site-ul UDMR asa ca nu inteleg.

daca i-am uitat p[e ceilalti ii rog sa ma scuze. dar nu i-am vazut deloc.

Acest topic a fost editat de bikof: 11 Nov 2004, 01:30 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 11 Nov 2004, 01:32 PM
Mesaj #39


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE (bikof @ 11 Nov 2004, 01:28 PM)
Ovidiu Tudorici-pare un tip sincer deschis la minte si mai important pentru mine, membru intr-un partid care daca prinde ceva putere cred ca va aduce cu adevarat democratia in Romania. Media lor de varsta este de aprox. 35 ani si au singurul proiect pentru tineri.

Care-i proiectul ala?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 11 Nov 2004, 01:32 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 02:26 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman