HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Forum Arhiva

Forum Read-Only. NU pot fi trimise mesaje noi.

7 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sa Fie Escu, Sa Fie Tase?...
In noiembrie il veti vota pentru mandatul de presedinte pe:
Nu puteti vizualiza rezultatele sondajului inainte de a vota. Va invitam sa va logati si sa votati pentru vizualizarea rezultatelor.
Nr. Voturi: 78
Musafirii nu pot vota. Va invitam sa va logati / inregistrati. 
zar
mesaj 16 Nov 2004, 09:40 PM
Mesaj #71


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 362
Inscris: 8 April 04
Forumist Nr.: 2.977



QUOTE (March @ 16 Nov 2004, 04:53 PM)
QUOTE (zar @ 16 Nov 2004, 04:38 PM)
nu vreau sa mai votez constrans de multimea de prosti care a ramas extaziata acum 15 ani in fata bunicutei...


He-he-he ! Si acum cazut pe spate in extaz votezi, alaturi de "distepti" , clona cu fite occidentale a Bunicutei tongue.gif

March, nu inteleg, ce vrei sa spui in ce-am bolduit?

citisem pe undeva pe net despre un sondaj care ar arata ca ilici ar mai iesi odata presedinte daca ar avea dreptul sa candideze, nu stiu daca este real sondajul asta... dar daca e, n-are sens sa ma mai pun cu bizonu'... asa ca hai URR.


--------------------
trece lebedele'n zare...
eu ma uit ele dispare...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 16 Nov 2004, 10:01 PM
Mesaj #72


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Pardon, de atata naduf le mai incurc si eu. hh.gif Desigur tu votezi URR si nu clona aia !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
SeverDudau
mesaj 17 Nov 2004, 02:33 AM
Mesaj #73


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 9
Inscris: 15 November 04
Din: Bucureşti, Romānia
Forumist Nr.: 4.912



QUOTE (abis @ 15 Nov 2004, 02:43 PM)
Domnule Sever Dudau ... In nici un caz nu cred ca veti fi extrem de fericit atunci cand veti constata ca (aproape) jumatate din votul dvs. va contribui la zestrea electorala a PSD-ului ... Eu doresc mai presus de orice inlaturarea de la putere a mafiei pesediste, deci voi vota Alianta D.A.

Lasă că a contribuit votul pentru PUR la īnlăturarea mafiei PSD-iste. Ce naivi... Şi erau aşa de siguri că PUR este opoziţie...


--------------------
Sever Dudău
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 17 Nov 2004, 02:33 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
abis
mesaj 17 Nov 2004, 09:14 AM
Mesaj #74


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Nu am votat niciodata pentru PUR. Voiculescu a facut un joc aparent inteligent, deoarece PUR a obtinut mai multe locuri eligibile decat ar fi reusit sa obtina candidand de unul singur. De ce spun "aparent"? Pentru ca, indiferent de sustinerea sa mediatica, PUR nu va (mai) fi niciodata un partener credibil, pentru nimeni.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lwind
mesaj 17 Nov 2004, 01:31 PM
Mesaj #75


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 163
Inscris: 16 November 04
Forumist Nr.: 4.921



decat pnl-pd ca sa inceapa discutiile intre ei pe functii cum s-a intamplat si cu cdr mai bine nu
psd poate oferi stabilitate


--------------------
nu te bate cu pigmeii pentru ca intotdeauna te vor lovi sub centura
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 17 Nov 2004, 01:37 PM
Mesaj #76


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Mai, tu esti clona lui Cezarica biggrin.gif Pai pesedeii nu trebuie sa-si imparta nici o functie pentru ca sunt adjudecate de mult si vor sa le lase si mostenire tongue.gif E drept i-au promis o functie lui Mircica , dar dupa alegeri baronii vor da cu el de pamint asa cum au procedat si dupa alegerile locale ! tongue.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 17 Nov 2004, 02:10 PM
Mesaj #77


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE (lwind @ 17 Nov 2004, 01:31 PM)
psd poate oferi stabilitate

Care-i "stabilitatea" pe care o ofera PSD? Fiecare salariat din Romania trebuie sa scoata din buzunar echivalentul a 100 de dolari pentru a acoperi datoriile rafinariei RAFO Onesti - asa da stabilitate!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
valer
mesaj 17 Nov 2004, 04:39 PM
Mesaj #78


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 2 November 04
Forumist Nr.: 4.813



Nu pot spune ca imi place Basescu da' astia de acum sunt dezgustatori mad.gif voi nu credeti? ohyeah.gif
Mie mi se par cam degradanti ptr Romania. Fuck'em biggrin.gif
Sa-l incercam si pe Besescu laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
caesar
mesaj 17 Nov 2004, 06:07 PM
Mesaj #79


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 292
Inscris: 10 May 04
Din: Galati
Forumist Nr.: 3.442



Sa inteleg ca alianta a doua partide, unul de stanga, altul de dreapta nu e dezgustatoare ? Care e calul si care e calaretul (mai bine zis saua)? Asta e lupta care se va da in timp ce noi vom suferi cu totii in cazul in care DA castiga. Noroc ca ne vom trezi pe 29 noiembrie si acesta va fi fost doar un vis urat.
Ai auzut de stabilitate economica si legislativa, de o crestere economica ?


--------------------
Nu dormiti prea mult ca ramaneti in urma cu viata
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 17 Nov 2004, 06:14 PM
Mesaj #80


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE (caesar @ 17 Nov 2004, 06:07 PM)
Sa inteleg ca alianta a doua partide, unul de stanga, altul de dreapta nu e dezgustatoare ?

Adica PSD "cruce" PUR? devil.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
caesar
mesaj 17 Nov 2004, 06:23 PM
Mesaj #81


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 292
Inscris: 10 May 04
Din: Galati
Forumist Nr.: 3.442



Copilas aia este Uniunea Nationala PSD+PUR, alianta e alta


--------------------
Nu dormiti prea mult ca ramaneti in urma cu viata
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 17 Nov 2004, 06:29 PM
Mesaj #82


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Eu am auzit recent ca i se mai zice si Uniunea Nationala PSD + FUR hh.gif rofl.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 17 Nov 2004, 06:34 PM
Mesaj #83


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE (caesar @ 17 Nov 2004, 07:07 PM)
Sa inteleg ca alianta a doua partide, unul de stanga, altul de dreapta nu e dezgustatoare ? Care e calul si care e calaretul (mai bine zis saua)? Asta e lupta care se va da in timp ce noi vom suferi cu totii in cazul in care DA castiga. Noroc ca ne vom trezi pe 29 noiembrie si acesta va fi fost doar un vis urat.
Ai auzut de stabilitate economica si legislativa, de o crestere economica ?

Si Uniunea aia nationala din cine e formata ? PSD-ul baronilor asa zisi social-democrati aliat cu ghiveciul ala ,sanchi, social-liberal PUR tongue.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
caesar
mesaj 17 Nov 2004, 07:10 PM
Mesaj #84


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 292
Inscris: 10 May 04
Din: Galati
Forumist Nr.: 3.442



Decat hingherii de la pd si tehnocratii repetenti de la pnl ohyeah.gif


--------------------
Nu dormiti prea mult ca ramaneti in urma cu viata
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SeverDudau
mesaj 18 Nov 2004, 05:00 AM
Mesaj #85


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 9
Inscris: 15 November 04
Din: Bucureşti, Romānia
Forumist Nr.: 4.912



Ovidiu Tudorici este viceprimar īn municipiul Cāmpulung Moldovenesc şi a īntrat īn politică anul ăsta alături de Uniunea pentru Reconstrucţia Romāniei - URR. La numai 35 de ani are un CV impresionant şi a reuşit, īmpreună cu echipa URR din Cāmpulung cea mai mare surpriză a alegerilor locale din iunie, cāştigānd detaşat īn faţa "greilor" din PSD şi PD.
Adică e unul ca mine şi ca tine care crede cu tărie că putem elibera politica romānească de corupţie şi minciună, de imoralitate şi furt.
Şi chiar demonstrează că se poate!


Acest topic a fost editat de SeverDudau: 18 Nov 2004, 05:10 AM


--------------------
Sever Dudău
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 22 Nov 2004, 03:49 PM
Mesaj #86


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Sugestie de vot pe faţă

Publicul care a urmărit programele Antenei 1 săptămīna trecută a aflat că Adrian Năstase este viitorul preşedinte. Postul patronat de Dan Voiculescu a inclus un mesaj subliminal īn promo-ul pentru emisiunea „Seara candidaţilor”, care poate schimba destinaţia cītorva sute de mii de voturi.

Cotidianul.ro


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 22 Nov 2004, 03:57 PM
Mesaj #87


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



Am urmarit si eu emisiunea Antenei 1. Nu am sesizat mesajul subliminal, in schimb am obserevat altceva interesant. Cand cineva dintre publicul din sala spunea ceva de bine despre Nastase, chiar si numai o vorbulita, acesta facea un semn de aprobare din barbie. Gestul s-a repetat de mult prea multe ori ca sa fie o simpla intamplare.


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
caesar
mesaj 22 Nov 2004, 04:21 PM
Mesaj #88


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 292
Inscris: 10 May 04
Din: Galati
Forumist Nr.: 3.442



Si marmota invelea ciocolata in staniol... roflmao.gif


--------------------
Nu dormiti prea mult ca ramaneti in urma cu viata
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 22 Nov 2004, 04:27 PM
Mesaj #89


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



Da, si marmota.

Incerc sa ma gandesc la un alt politician care este atat de plin de sine, dar nu gasesc.


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cactus
mesaj 23 Nov 2004, 07:30 AM
Mesaj #90


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.126
Inscris: 10 August 04
Din: nu spui; s-a schimbat
Forumist Nr.: 4.232



MERITA citit....cam lung dar merita...

http://www.evenimentulzilei.ro/topstory/?n...dbdfb3c53d5c92f


Asta-i o mostra...
"A.N.: Rodica, ceea ce spui tu o sa transmit la Ministerul Justitiei.
R.S.: Da, va multumesc. Si trei, cu dosarele respective, cu trei explicatii pe care trebuie sa le dau. Stiti bine ca eu, de nenumarate ori, in legatura cu Basescu am intrebat chiar si in sedinte mari cind dam verde pentru Basescu. S-a dat tirziu dosarul lui, acuma. Cu celelalte este o alta treaba pe care eu am spus-o in surdina colegilor. Acum este momentul sa o spun tare. Sint doua-trei care vin tari si importante, dar vreau sa va spun ca in aproape toate, mi s-a spus, dam si de oameni de aici. Sint dosare extrem de complicate si atunci le-am lasat in stand-by ca sa vedem cum le lucram. Ceea ce este va spun eu este de meditat, nu este de... "


Acest topic a fost editat de cactus: 23 Nov 2004, 07:35 AM


--------------------
- "Help us, or else..!"
- "Or else what?"
- "Exactly!"

Nu e nimic mai trist decāt tristeţea unui om vesel. (Armando Palacio Valdes)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 23 Nov 2004, 09:44 AM
Mesaj #91


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



Interesante sedinte de partid si de stat are PSD-ul. Poate se face si un film odata. rolleyes.gif


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 23 Nov 2004, 09:59 AM
Mesaj #92


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Un film care sa se cheme "Clanul pesedistilor", "Filiera pesede" sau "Nasul Nastase"...
Pacat ca n-au reusit cei din presa sa obtina mai demult acea stenograma... Ce zici, cezarel, sunt minciuni, nu-i asa?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
caesar
mesaj 23 Nov 2004, 11:44 AM
Mesaj #93


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 292
Inscris: 10 May 04
Din: Galati
Forumist Nr.: 3.442



Aici aveti dreptate, in comparatie cu el, Basescu pare un diletant (ca om politic ma refer)


--------------------
Nu dormiti prea mult ca ramaneti in urma cu viata
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 23 Nov 2004, 12:17 PM
Mesaj #94


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



QUOTE
Aici aveti dreptate, in comparatie cu el, Basescu pare un diletant (ca om politic ma refer)


ALO, PSD-ul, ne receptionezi ?

Aici se vorbeste despre stenogramele sedintelor.

In rest, normal ca noi avem dreptate si adevar.


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zar
mesaj 23 Nov 2004, 07:46 PM
Mesaj #95


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 362
Inscris: 8 April 04
Forumist Nr.: 2.977



alo tovarasii psdei, AFP da credibilitate inormatiei:
mardi 23 novembre 2004, 18h00
Roumanie: le pouvoir accusé de pressions ą cinq jours des élections

agrandir la photo


BUCAREST (AFP) - Des comptes rendus de réunions du Parti social-démocrate (PSD) confirmant que le pouvoir en Roumanie a exercé des pressions sur la justice et sur les médias ont été publiés mardi, ą cinq jours des élections législatives et présidentielle de dimanche.

Selon ces documents, dont l'AFP a pu consulter plusieurs centaines de pages, de hauts responsables du PSD, dont l'ex-ministre de la Justice Rodica Stanoiu, évoquent notamment leurs démarches pour que la justice s'occupe prioritairement d'affaires compromettantes pour l'opposition et bloque en revanche des dossiers concernant des proches du pouvoir.

"J'ai demandé ą plusieurs reprises: quand donne-t-on le feu vert pour les dossiers concernant (le candidat de l'opposition ą la présidence Traian) Basescu ? Maintenant, c'est un peu tard", a déploré Mme Stanoiu lors d'une réunion de la délégation permanente du PSD, présidée par le Premier ministre Adrian Nastase.

"Il y a deux ou trois autres dossiers, mais on m'a dit que si on allait de l'avant avec l'enquźte on aboutirait ą des gens du PSD. Ce sont des dossiers extrźmement compliqués, c'est pourquoi j'ai demandé qu'on les laisse en suspens", a ajouté Mme Stanoiu.

Mme Stanoiu a été limogée en mars dernier ą la suite de pressions de la Commission européenne, qui critiquait l'"absence d'indépendance de la justice".

La publication de ces comptes rendus est d'autant plus embarrassante qu'elle intervient au moment oł le gouvernement roumain s'efforce de convaincre Bruxelles qu'il est en mesure de conclure les négociations d'adhésion avant la fin de l'année et notamment de respecter l'acquis communautaire en matičre de justice, l'un des quatre dossiers encore en discussion.

Interrogé par des journalistes alors qu'il se trouvait mardi en tournée électorale ą Iasi (nord-est de la Roumanie), M. Nastase, candidat du PSD ą la présidence, a affirmé s'źtre "renseigné auprčs de ses collčgues, dont aucun ne se rappelle avoir participé ą de telles discussions".

"Mźme s'il y a peut-źtre des phrases réelles, elles ont été sorties du contexte", a déclaré M. Nastase, accusant l'opposition d'źtre ą l'origine de cette "attaque".

Mais un député du PSD, Adrian Severin, lui-mźme cité dans ces comptes rendus, a indiqué ą l'AFP avoir reconnu, "ą quelques détails prčs", les propos qu'il avait tenus lors d'une réunion fin 2003.

L'ex-secrétaire général du PSD, Cozmin Gusa, qui a rejoint depuis l'opposition, a pour sa part confirmé l'authenticité de ces textes.

Pour l'alliance d'opposition Justice et Vérité (DA), "ces comptes rendus confirment les pratiques anti-démocratiques du PSD (...) que nous dénonēons depuis plusieurs années".

Toujours selon ces documents, un ex-ministre des Finances, Florin Georgescu, raconte avoir "passé des coups de fil ą la Cour des comptes pour que des dossiers soient fermés comme il se doit".

M. Georgescu reproche au président de la Cour, Dan Drosu Saguna, de ne "plus obéir au parti" et souhaite qu'il soit "plus constructif, qu'il discute avec nous" avant de transmettre ą la justice des dossiers concernant des membres du PSD.

Ces textes reproduisent en outre des suggestions sur les moyens de censurer les médias, en "leur rappelant de temps ą autre les avantages" fiscaux et autres qui leur ont été octroyés par le gouvernement.

"Je suis peut-źtre naļf, mais je pensais que tous ces journaux que nous finanēons allaient un jour nous le rendre, au moins pendant la campagne électorale", a ainsi déclaré le président du Sénat Valer Dorneanu.

M. Nastase reproche de son cōté ą ses collčgues de ne "pas faire assez" en la matičre. "On doit dire aux télévisions: vous passez uniquement tel ou tel fragment. On peut contrōler ces choses-lą, il faut simplement travailler un peu", déclare-t-il.

Selon un sondage réalisé par l'Institut CURS et publié lundi, le PSD serait en tźte des intentions de vote pour les législatives, et M. Nastase arriverait en tźte au premier tour de la présidentielle.


--------------------
trece lebedele'n zare...
eu ma uit ele dispare...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 24 Nov 2004, 08:15 AM
Mesaj #96


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



Despre cat de impartiali sunt presedintii PSD:

http://www.adevarulonline.ro/index.jsp?pag...ticle_id=106639

http://www.adevarulonline.ro/index.jsp?pag...ticle_id=106639


Acest topic a fost editat de Inorog: 24 Nov 2004, 09:28 AM


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valheru
mesaj 25 Nov 2004, 10:20 AM
Mesaj #97


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 554
Inscris: 7 September 03
Din: Bucharest
Forumist Nr.: 724



stiti ce e cel mai trist?
Chit ca iese ...Tase sau ...Escu tot PSD iese la guvernare asa ca ... o sa fim in aceeasi situatie o sa fim frusty.gif


--------------------
Adevarul manuit cu pricepere este cea mai buna minciuna...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 25 Nov 2004, 11:33 AM
Mesaj #98


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



Valheru, un pic de otimism, macar inainte de alegeri. Basescu a spus pe postul Tv National ca alianta D.A. va avea 50%+1.

Eu tin pumnii stransi ! thumb_yello.gif


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 25 Nov 2004, 11:41 AM
Mesaj #99


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



Si sa punem stampila duminica. E obligatoriu sa punem stampila, doar nu o sa ii lasam sa decida pe aia care nu stiu cum sa parcheze masina, sau cum sa lipeasca afise sau cum sa foloseasca un calculator.
As mai adauga.
Electoratul PSD si Nastase merge la vot pe 28 noiembrie, e bine sa votezi si tu.

Eu votez cu cota unica de impozitare de 16%. Asta m-a convins, restul nu mai conteaza.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 25 Nov 2004, 01:25 PM
Mesaj #100


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



QUOTE
Electoratul PSD si Nastase merge la vot pe 28 noiembrie, e bine sa votezi si tu.


Asta ar trebui sa convinga pe multi sa mearga la vot.

Eu votez alternanta la putere. Doamne ajuta !


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valheru
mesaj 25 Nov 2004, 01:31 PM
Mesaj #101


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 554
Inscris: 7 September 03
Din: Bucharest
Forumist Nr.: 724



Bineinteles ca au spus ca au 51%
ce voiai sa zica?
ca se fac de rusine?
sa fim seriosi smile.gif


--------------------
Adevarul manuit cu pricepere este cea mai buna minciuna...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 25 Nov 2004, 03:00 PM
Mesaj #102


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



Alianta D.A. cere justitiei verificarea stenogramelor.

http://www.bbc.co.uk/romanian/news/story/2...tenograme.shtml

sa vedem cine se va face de rusine.


--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 25 Nov 2004, 03:22 PM
Mesaj #103


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Cu justitia din Romania nu-ti face mari iluzii...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inorog
mesaj 26 Nov 2004, 11:41 AM
Mesaj #104


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.182
Inscris: 9 May 04
Forumist Nr.: 3.435



Doamnelor, domnisoarelor si domnilor !

Campania electorala se apropie incet, incet de final. Ma bucur ca v-am intalnit si mi-a facut placere sa discutam impreuna, indiferent daca avem sau nu aceeasi orientare politica.

Urmeaza sa ne intalnim duminica la vot ! biggrin.gif

Oricere, ar fi rezultatul, Dumnezeu sa ajute Romania thumb_yello.gif

Multa sanatate tuturor !





--------------------

A mai venit si-un inorog straveziu foarte speriat, foarte livid. Locuia intr-un viitor aramiu cu vedere la vid.
Nichita Stanescu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lordhunter
mesaj 26 Nov 2004, 03:31 PM
Mesaj #105


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 29
Inscris: 27 October 04
Forumist Nr.: 4.762



AMIN!

Sa dea Dumnezeu romanilor minte!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 25 April 2024 - 11:17 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman