HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Amintiri Traznite, Cele mai trznite amintiri ale voastre
Cla
mesaj 2 Aug 2004, 07:43 PM
Mesaj #106


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



flu... roflmao.gif rofl.gif ce zel!! rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 2 Aug 2004, 07:51 PM
Mesaj #107


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Da flu rofl.gif rofl.gif super a fost faza cu p.......
Si pe mine si pe fratele meu ne invatase tata sa injuram si cind ne-am facut mai mari nu mai putea sa ne opreasca il injuram si pe el rofl.gif rofl.gif asta sa intimplat de la 3 ani pina cind am intrat la scoala ca apoi a scos tata injuraturile cu ,cureaua din noi.


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 2 Aug 2004, 08:05 PM
Mesaj #108


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Totul isi are rostul in viata cumva... de-aia v-a invatat, pt.a va putea cafti mai tarziu rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 2 Aug 2004, 08:05 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Zed
mesaj 2 Aug 2004, 08:20 PM
Mesaj #109


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.766
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 671



Asta-i o mica intamplare de joi .
Eu , la mobilul meu , am atasat o melodie speciala dedicata sefului . Acum cateva saptamani aveam :mission impossible si colegii mei rad de se prapadesc . Spun ca se potriveste . Acum s-au apucat si ei si e un adevarat concurs , adica cel care are melodia cea mai reprezentativa .
Si am schimbat-o si io , dar uitasem hh.gif si joi , statea langa mine, avea probleme cu mobilul si spune : Suna-ma te rog , ceva nu este in regula .
Si io , ca sa scap de el mai repede l-am sunat si a functionat . Spune el : Ciudat , hmm , stai ca sun io . Si zic iar da ( ma gandeam nu mai pleaca de aici ) .
Si suna omul hh.gif si io uitasem ca am o melodie noua rezervata lui si incepe tare de tot melodia de la teletubbies hh.gif . S-a uitat ceva de gen unsure.gif la mine iar eu aratam ca asta ----> sorry.gif si pe partea cealalta asa imi venea sa rad ....
( noroc ca nu s-a uitat si sub ce nume este ca scria mare si frumos PO sorry.gif )

Acest topic a fost editat de Zed: 2 Aug 2004, 09:14 PM


--------------------
I'm hanging on your words /Living on your breath
Feeling with your skin /Will I always be here ?!

Iarta-ti mereu dusmanii. Nimic nu-i supara mai tare.
www.unicef.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 2 Aug 2004, 08:28 PM
Mesaj #110


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Zed nu ma mai pot opri din ris rofl.gif rofl.gif rofl.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aurasupacurasu
mesaj 3 Aug 2004, 04:20 PM
Mesaj #111


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 177
Inscris: 8 July 04
Forumist Nr.: 4.036



Da Clarence rizi tu dar,pe tine cu ce tea caftit cind erai mai nazdravan tongue.gif


--------------------
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 3 Aug 2004, 08:04 PM
Mesaj #112


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Serios Aura, numai de aia cu umerasul mai tin minte, am scris-o mai sus. Taica-meu avea un stil mai subtil de pedeapsa, dar crede-ma, era mai nasol decat bataie, de aia scapi repede...
Aa, de la mama mai primeam cateodata o mangaiere peste fund, dar aia... forget it wink.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aurasupacurasu
mesaj 3 Aug 2004, 08:41 PM
Mesaj #113


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 177
Inscris: 8 July 04
Forumist Nr.: 4.036



Deci inteleg numai noi o luam pe coaja!
biggrin.gif


--------------------
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 3 Aug 2004, 09:08 PM
Mesaj #114


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Pai daca v-ati "rugat frumos"... biggrin.gif

Dar si lui taica-meu i-am copt-o odata... Aveam pe dulap o sticla de Bacardi, cumparata candva de la SHOP pe valuta si tinuta pt. ocazii. Nu-i vine lui ideea odata (trebuie sa fi ramas fara tuica acasa) sa se "ocupe" de sticla aia?
In orice caz am observat ca era deschis dopul, adica taiat pe langa cu grija, sa nu se observe, hehe... nu pe naiba, am facut controlul cu limba, mai era bun. Am golit continutul in alta sticla pe care am ascuns-o in pod si am bagat apa in ea devil.gif
L-am prins odata la noi in camera pe-acolo si s-a facut ca ploua... stiam de ce... evil.gif rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aurasupacurasu
mesaj 4 Aug 2004, 11:22 AM
Mesaj #115


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 177
Inscris: 8 July 04
Forumist Nr.: 4.036



Mai Clarence ce baiat cuminte ai fost tu si eu ii faceam din astea lui taicamiu numai ca el isi dadea seama cine este responsabilul rofl.gif rofl.gif


--------------------
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 4 Aug 2004, 11:38 AM
Mesaj #116


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Pai a stiut si el pe cine sa-njure in barba lui... wink.gif dar bineinteles ca nu s-a dat de gol ca a muscat si a tras o gura de apa... rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aurasupacurasu
mesaj 4 Aug 2004, 01:43 PM
Mesaj #117


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 177
Inscris: 8 July 04
Forumist Nr.: 4.036



Asta asa e sa nu te pui niciodata cu oameni mai in virsta ca tine rofl.gif


--------------------
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 4 Aug 2004, 02:02 PM
Mesaj #118


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Da pai uite poposi si eu pe aci !
Mai Clarence tu esti norocos ca nu tea caftit ai tai caci eu cite nuiele i-am rupt mamei numai eu stiu si am facut cunostinta cu toate asa ca nu ma consider sa fi fost copil cuminte.
Aura si ea a avut de furca cu cafteala dar ,eu lu-am impreuna cu fratemiu faceam jumi-juma.
Mi-am mai adus aminte de una acum cind aveam cred 17 ani am mers la discoteca si am dansat nebuneste noi fetele cu maturile gasite la bar cel mai comic a fost cind ii plateam pentru intrare "dj"-ului caci ii dadeam numai fise de 50 si 100 de lei pina cind ne ia asta in primire si ne zice :
-mai fetelor dar,voi spargeti biserica in fiecare seara ?
-nu de ce?-pai va bateti joc de mine cu fisele astea!
-bine dar, daca nu avem alti bani dam si noi ce avem!
-bine sa nu se mai intimple ca nu va mai primesc!
A doua seara era duminica si strinsesem numai fise de 20 de lei si plecam la discoteca !
la intrare era sora lui si colega mea din scoala generala cu care ma intelegeam ca ..... devil.gif :devil:asa ca ne cere taxa si scoatem si noi punga cu monezi de 20 si io dam incepe ea si inumara si ne spune bine ma dar, voi chiar nu aveti bani mai mari ca astia pai nu avem stringem si noi cum putem(am facut misto de ei cu fisele pina cind.......)
A intrbat fratesu cu ce au platit fetele si sora lui ia aratat punga cu monezi rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Mama facuse el o fata la noi devil.gif si la terminarea discoteci anunta prin statie de simbata viitoare nu se mai primesc monezi mai mici decit 100 de lei rofl.gif rofl.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dea
mesaj 4 Aug 2004, 02:12 PM
Mesaj #119


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 306
Inscris: 25 June 04
Forumist Nr.: 3.933



povestile voastre mi-au amintit de una cu tata..

facusem sandwich-uri calde la cuptor, cu cascaval, dupa ce le-am mancat, am pus PUR de-ala galben pe tava, ca sa se inmoaie cascavalul care se scursese.. si sa spal tava mai usor.
intra tata in bucatarie, vede cascavalul de pe tava si se-nfige..

dupa vreo 10 min vine la mine.. "mai, nu stiu ce-ai pus in cascavalul ala, da' n-a fost bun deloc.. a fost asa.. amar.." rofl.gif rofl.gif



Georigia - super faza cu monezile rofl.gif

Acest topic a fost editat de Dea: 4 Aug 2004, 02:14 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 4 Aug 2004, 02:21 PM
Mesaj #120


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



QUOTE (Georgia)
am dansat nebuneste noi fetele cu maturile gasite la bar

biggrin.gif Unui baiat nu i-ar trece prin gand sa danseze cu vreo masina... rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 4 Aug 2004, 04:34 PM
Mesaj #121


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Da asa a fost Dea cu monezile dar, pe mine ma suparat prima oara cind mia zis ca nu am bani decit din astia asa ca m-am gindit ca o sa-i placa sa vada mereu bani din aia .
Si pina la urma omul iti da ce are doar nu era sa ma duc sa-i schimb rofl.gif
Faza cu maturile a fost si din cauza faptului ca discoteca atunci era cam goala Cla si ne-am gindit noi sa incingem atmosfera rofl.gif rofl.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 5 Aug 2004, 12:37 PM
Mesaj #122


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Mi-am adus aminte de o traznaie patita de mine!
Aveam la noi in comuna un baiat foarte violent intotdeauna cind ne intilneam cu el se lua de noi :
-ce ma voi sinteti tari ca tactu e brutar si are si o gogoserie !
-nu nu sintem tari si din cauza asta vrem sa ne lasi in pace
El nici nu auzea si arunca cu pietre in noi si ne provoca la bataie si pe mine si pe fratemiu .
Intro zi nu am mai suportat si l-am spus lui tata devenise obsedat sa ne faca rau.
Vine la tata sa cumpere gogosi el era cu doua fete in fata lui tata era mielusel si tata ii zice :
-ma de ce te iei de copii mei
-nu bre nici nui cunosc
aha nui cunosti zici..........ia tata facaletul si incepe alergatul eu si fratemiu privem dar............ devil.gif el ce zice in capul lui stai ca tii aranjez eu.......a doua zi
Mergem cu scoala in livada de ciresi el acolo eu fara fratemiu mai si nu il taie capul pe tacanit sa ma inpinga din pom am cazut de la 15 metri inaltime si jos erau colegele care ma intreaba :
-esti bine te doare ceva ?
-normal ca ma doare ceva dar am si niste stelute in jurul capului rofl.gif (ele sau pus pe ris si eu rid acuma ca atunci.......)
Vine si faptasu si zice :hai ca nu ai nimic
Dar eu rizid :-cred ca sti ce te asteapta rofl.gif

Acest topic a fost editat de Georgia: 5 Aug 2004, 12:44 PM


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 5 Aug 2004, 01:30 PM
Mesaj #123


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Si...? A luat-o la coaja? Putea sa fie nasoala pt. tine cazatura aia... ohno.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 5 Aug 2004, 02:29 PM
Mesaj #124


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Da m-am dus acasa si m-am pus in pat ca aveam ameteli si la ai mei nu le-am spus eu ca imi era frica sa nu o iau tot eu pe coaja ma intreaba mama cind ajung acasa:
-ce ai facut la scoala?
-nimic
- ce ai tie rau?
-da ma cam doare capul ma duc sa ma odihnesc.
A doua zi a aflat ai mei de la colegele mele ca eu totusi nu vroiam sa il bata dar,i-am zis vorbele alea sa il speri.
Oricum dupa snopeala lui tata mi-a zis ca nu o sa ne uite nici pe mine nici pe fratemiu........mai departe nu mai povestesc ca nu este prea amuzant ce a facut el si ma abat de la subiect


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 5 Aug 2004, 10:04 PM
Mesaj #125


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Inca una de la liceu, unde am facut si scoala de soferi.
Aveam ora de conducere si l-am intrebat pe maistru cu ce ne plimbam azi. Cu TV-ul, zice. Dar mai intai trebuie sa scoatem benzina din camion (Bucegi) si sa bagam in duba. Bine. Hop ca l-am si gasit repede pe unul ca "voluntar" evil.gif . Cauta el o damigeana si un furtun, baga furtunul in rezervorul camionului si trage... trage... inghite... inghite... de-odata i se umfla ochii, se-nroseste la fata... a trebuit sa-i scoatem furtunul din gura ca golea camionul, fara gluma... Asa ceva n-am mai vazut, l-am intrebat dupa ce a vomitat ce naiba a vrut sa faca, a zis ca nu se putea opri... ohno.gif rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 5 Aug 2004, 10:25 PM
Mesaj #126


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Doamne Clarence
QUOTE
a zis ca nu se putea opri...
rofl.gif rofl.gif
Hai sa-ti zic si eu una ma trimite tat in beci anul trecut si imi spune dute tu si umple sticlel astea cu vin(eu nu prea beau alcool) ma duc iau furtunul si era la mine si o prietena i-am zis sa vina cu mine ca eu am mai scos odata niste visinata si ma luase ameteala rofl.gif cita bausem ca nu puteam sa scot.
Merg acolo si ii spun lu prietena mea scoate fata tu prima ca pe urma scot si eu se pune ea si trage din furtun si bea si apoi zice:-fata nu stiu de ce nu curge vin !?!
-pai tragi un pic si apoi lasi furtunul in galeata sa curga (zic eu)
Trage ea din nou si spune :-fata daca mai trag mult asa ma imbat rofl.gif (eu sa mor de ris )
Si spun:- trage fata ca uite curge!
-bine hai ca mai trag odata si te pun pe tine.
Nu-ti spun ca se inrosise toata iau furtunul si trag si eu ii dau tatei o galeata cu vin io dau si pe a doua dar,de fiecare data cind trageam vin beam si eu cite o gura ca nu curgea la inceput pe furtun si uite asa am scos 4 galeti cu vin dar ,nu stiu cum sa-ti spun ca eu nu stiu cind m-au scos de acolo rofl.gif rofl.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 5 Aug 2004, 10:30 PM
Mesaj #127


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Inca una mica cu fratele meu mai mare mia povestit mama ca avea ratuste scoase de la closca si mama era in al noualea cer de fericire ca are si ea 15 ratuste caci celelalte murise .
Fratele meu le vazuse si dadea tircoale sa se joace cu ele era cam la vreo 4 ani a intrat el la ele si a inceput sa se joace rofl.gif si le sucea frumusel gitul si le punea una linga alta la linie uite asa sa jucat cu toate .Vine mama
:-ma ce ai facut? ai omorit toate ratustele ?
:- nu mama le-am pus sa doarma rofl.gif rofl.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 5 Aug 2004, 10:45 PM
Mesaj #128


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Inca una petrecuta acum doi ani mama se gindeste sa puna must in sticle de plastic asa ia spus o baba care nu cred ca avea minte.......pune mama mea vreo 30 de sticle de cite doua kilograme nu spune la nimeni ca vroia sa fie surpriza (ca mustul fierbe) sa ne spuna ca ia are must pina la iarna si chiar mai tirziu .
Fiind foarte cald afara au inceput sticlele show asa ca nu stia decit mama noi nu stiiam de ele rofl.gif rofl.gif .
Verisoarmea sta chiar linga noi si eu eram pe bazinul de apa cocotata sa vad mai bine satul de acolo si aud un zgomot ...............zic eu nu e de la noi..........apoi aud altul ca o explozie de butelie de aragaz mai sa fie verisoarmea disperata :-fata ce se aude la voi ca parca zici ca ati sarit in aer!!
Eu zic:-pai si eu am auzit dar,am zis ca e la voi!!
Vine si tata si iarasi bum............mai sa fie ii zic lui tata :-mai tata dar,de unde se aude ?
tata zice :-cred ca din camara !
Mergem in camara ce sa vezi acolo........ rofl.gif rofl.gif o balta de vin pe jos si sticle gata sa explodeze .
Ea tata repede sa iasa afara cu ele nu apuca sa treca pragul si bum sticla rofl.gif rofl.gif era tat vin din cap pina in picioare nu spun ce forme aveau sticlele din plastic ca eu nu am mai vazut modele din alea in viata mea iar unele se facuse de 3kg jumate in loc de 2kg cit avea o sticla .
Vine si mama .............:-aolo mustul meu !!dar tata fitear mustul de ris ca sa facut vin rofl.gif rofl.gif

Acest topic a fost editat de Georgia: 5 Aug 2004, 10:46 PM


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 5 Aug 2004, 10:47 PM
Mesaj #129


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



rofl.gif Le-a "convins" sa doarma biggrin.gif

Da, visinata... a vrut si taica-meu sa traga cu furtunul in sticla, a iesit furtunul din visinata si a tras un plaman plin de gaze... a picat in fund, TURTA biggrin.gif
Asta DA betie ieftina... rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 5 Aug 2004, 11:05 PM
Mesaj #130


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Da lea convins sa doarma oricum era si el un pic obosit rofl.gif rofl.gif
Mi-am adus aminte de fratemiu mai mic cind sa dus la furat de cirese si a venit cu sinul plin de gem de ciresefacut gata ca la pris paznicul si el afugit pe burta caci ascunzatorea era cam strimta pe unde intrase rofl.gif rofl.gif

Sau inca una cu un vecin care atuci cind il bateai sau ii faceai ceva avea un plins specific al lui dar era dor urlete nu lacrimi si suna cam asa ............alalalalalalaalaala nu te spun eu lu tata alalalalalala nu te spun eu lu mama...alalalaa rofl.gif rofl.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aurasupacurasu
mesaj 6 Aug 2004, 06:50 PM
Mesaj #131


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 177
Inscris: 8 July 04
Forumist Nr.: 4.036



Frumoase amintiri mai Georgia si apropo de fratetu cu ratustele rofl.gif rofl.gif fratemiu facea chestia asta cu pui de la gaina rofl.gif rofl.gif


--------------------
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 4 Sep 2004, 10:46 AM
Mesaj #132


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



O trasnaie misto acuma noi ne-am cazat ieri la o pensiune la munte si ei vorbeau ungara cin sa plecam sa vizitam mai pe seara imprejurimile am uitat sa intrebam daca are vreun program de inchidere a usi si cind ajungem noi in fata porti surpriza poarta cu lacat norocul a fost ca eu am luat numarul de telefon si i-am rugat frumos sa vina sa ne deschida ca de nu ramineam inchisi acolo pe dinfara pina venea dimineata rofl.gif rofl.gif

Acest topic a fost editat de Georgia: 4 Sep 2004, 10:47 AM


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 18 Sep 2004, 08:27 AM
Mesaj #133


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Decind am ajuns in Romanica mi sa intimplat multe trasnai dar cea mai cea a fost
faptul ca daca mergi la o sala de calculatoare in Mamaia dai bani degeaba te uiti la monitor ca nu iti merge maosul sau astepti 10 minute sa se incarce rofl.gif in Bucuresti am avut mai mult succesdesi merg cam rar vad ca nimeni nu mai are trasnai eu nu mi le aduc aminte pe toate la sala de internet biggrin.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 22 Sep 2004, 03:08 PM
Mesaj #134


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Da astazi mia zburat 50000lei pe cheiul Dimbovitei si ma itam si eu la ei noroc ca ceilalti ii tineam bine ca daca nu cred ca ma aruncam dupa ei ca nu erau prea putini erau bani pt scoala de sofer rofl.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 22 Sep 2004, 04:01 PM
Mesaj #135


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Saptamana trecuta, pe cand eram la spital si inainte de operatie, vine sora la mine si zice ca trebuie sa-mi puna niste intrebari:
"Pe cine sa contactam daca se-ntampla ceva?" - "Pe maica-mea" - "O cheama la fel ca si pe dvs.?" - "Nu, pe ea o cheama Erna" spoton.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 27 Sep 2004, 02:42 PM
Mesaj #136


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Da Clarence misto trasnaia aveam una in minte dar, nu prea pot sa ma concentrz asa de bine ca la net trece timpul si iar mil inchide astia in nas cind am venit ieri la Bucuresti cu varamea cu masina le-am spus inainte de a ma urca ca stiu ca sint mai uituci ati luat tot ei spun in cor da cind ajungem sa facem dreapta la autostrada isi aduce aminte varmiu ca a uitat trusa de la masina la tara si ne intoarcem inapoi rofl.gif rofl.gif ........................


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 20 Oct 2004, 06:30 PM
Mesaj #137


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Mai hai sa va mai inveselesc sa vedeti ce am patit astazi pt un cazier la urgenta in Romanica merg eu la politie sa vad daca mia iesit cel normal imi spune ca e gata cazierul in 1luna si 2 saptamini ma hotarasc sa merg la urgenta trebuia sa platesc taxa la posta merg la posta de la posta ma trimite la politie.............precum ca sa schimbat contul banci merg la politie iau ciontul merg din nou la posta ca nu exista adresa la destinatar eu ii spun trezoreria sect 5 sectia 17 ea spune nu e adevarat ma trimite la politie din nou merg acolo imi spune la politie ca postarita e nebuna ca toata lumea a platit asa ma trimite din nou la posta acolo se consulta toti si pina la urma imi spune ca o sa incerce asa sa vedem daca merge si pina la urma a mers dar, atitea drumuri pt un simplu cazier ohmy.gif sata da treaba pe ziua de astazi ca aveam de gind sa renunt


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 5 Dec 2004, 03:18 PM
Mesaj #138


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Vad ca nimeni nu mai are trasnai de povestit eu astazi am avut una care vreau sa spun ca ma lasat masca am avut un client care a vrut sa probeze blugi - bine mia spus de care vrea, i-am dat masura el la cabina avea o perdea dar ,nu a folosito si toata lumea care trecea pe linga cabina venea rizind la casa, mia cerut din nou pereche de blugi alt model eu atunci i-am tras si perdeaua ,nu apuc sa plec ca el o trage la loc cum era sa vada lumea lenjeria lui banuiesc eu m-am umflat de ris rofl.gif rofl.gif

Acest topic a fost editat de Georgia: 5 Dec 2004, 03:20 PM


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 26 Jan 2005, 09:58 PM
Mesaj #139


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Mi-am adus aminte de ceva... spoton.gif
La scoala, nu mai tin minte in ce clasa, voia profesorul de geografie sa ne povesteasca despre aventurile si peripetiile lui James Cook.
Si ca sa nu-i pocim numele, adica "mai, asa se pronunta:", a scris pe tabla: Geims Cuc rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 29 Jan 2005, 10:23 PM
Mesaj #140


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Tare de tot cla deci sa inteleg ca era traducere in romana rofl.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 24 April 2024 - 09:44 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman