HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Vacanta Pentru Cei Ce Nu Au Vacanta, Adica nu plecam in concediu de acasa!
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 11:52 AM
Mesaj #71





Guests






Degeaba te impiedici acum, nu am interes sa te jumulesc rofl.gif "Interesu'" meu e in alta parte si probabil doarme la ora asta rofl.gif
unsure.gif Ups, daca vede ce-am zis s-ar putea sa ma jumuleasca el in adevartu' sens al cuvantului rofl.gif (Oricum, n-ar fi rau, scap de mers la cosmetica si la coafor rofl.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 18 Aug 2004, 01:29 PM
Mesaj #72


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Asaaa, sa recapitulez (ca am avut azi treaba si am ramas in urma pe Han): Puss urmareste ceva, Simon isi face griji pentru genunchii Afroditei, ea alearga in bratele... cuiva, aflam ca Puss de fapt ma urmarea pe mine blink.gif si nu stiu ce treaba avea cu reputatia mea, ba pe deasupra mai si cere consultanta la simon cu impiedicatul hh.gif ... Tare complicat... rofl.gif Io trebuie sa raspund cuiva sau e clar ce si cum? ohyeah.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 18 Aug 2004, 02:14 PM
Mesaj #73


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Fetele, sa-mi spuneti si mie ce v-ati cumparat evil.gif mwah1.gif ...Eu pot sa aduc bonboanele biggrin.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 18 Aug 2004, 02:14 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Puss In Boots
mesaj 18 Aug 2004, 02:19 PM
Mesaj #74


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 293
Inscris: 1 July 04
Forumist Nr.: 3.977



Mara ... de fapt ... tu esti nevinovata-n toata povestea asta pentru ca te-am "folosit" pentru a scapa de afro rofl.gif (care nici acum nu si-a dat seama ca daca ar fi acceptat prima versiune nu si-ar fi pus deloc īn pericol reputatia ... acu-i prea tārziu rofl.gif ).
Te-am lamurit?

Ghost ... am o surpriza pentru tine ... poate o postez māine rolleyes.gif ohyeah.gif
[pāna atunci nu-ti spun despre ce este vb rofl.gif ]

Acest topic a fost editat de Puss In Boots: 18 Aug 2004, 02:20 PM


--------------------
Total respect ! Zero limite !
user posted image
Cānd omul va fi taiat ultimul copac, dupa ce va fi poluat si ultima picatura de apa, cānd va fi ucis ultimul animal si va fi pescuit ultimul peste, atunci, īsi va da seama ca banii nu-s buni de māncat. Un proverb indian mohawk
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 18 Aug 2004, 02:22 PM
Mesaj #75


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (Puss In Boots @ 18 Aug 2004, 04:32 PM)

Ghost ... am o surpriza pentru tine ... poate o postez māine rolleyes.gif ohyeah.gif
[pāna atunci nu-ti spun despre ce este vb rofl.gif ]

Poze cu colegele tale wub.gif tongue.gif rofl.gif ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Puss In Boots
mesaj 18 Aug 2004, 02:25 PM
Mesaj #76


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 293
Inscris: 1 July 04
Forumist Nr.: 3.977



nu spun ninik tongue.gif rofl.gif


--------------------
Total respect ! Zero limite !
user posted image
Cānd omul va fi taiat ultimul copac, dupa ce va fi poluat si ultima picatura de apa, cānd va fi ucis ultimul animal si va fi pescuit ultimul peste, atunci, īsi va da seama ca banii nu-s buni de māncat. Un proverb indian mohawk
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 18 Aug 2004, 02:28 PM
Mesaj #77


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Bine, atunci te mai bat la cap miine ohyeah.gif spoton.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 18 Aug 2004, 02:36 PM
Mesaj #78


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Ghostule, tata, n-am cumparat nimica... cand sa studiez mai bine obectele cu pricina, m-a trezit Afro din visare... Dar mi-a promis ca ma mai duce acolo! clapping.gif rofl.gif

Puss, ma bucur ca m-ai folosit, dar la naiba... n-am simtit nimic! Ai fost cam prea subtil mad.gif roflmao.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 03:21 PM
Mesaj #79





Guests






Iubita, te-as fi dus si azi , dar daca n-ai venit tongue.gif
Apropos, umblu ca descreierata vreo 3 ore sa caut incaltaminte pt pantalonii aia Mara, ce ti i-am aratat ieri biggrin.gif Gasesc cat de cat da' nu ce voiam io si ma intorc la magazin sa iau intai pnatalonii si zic, apoi iau incaltamintea...No, brava tu fata, la 4 era inchis!! Nu mai stii ce program au zis ei ca au? biggrin.gif Nu de alta da maine dimi la 10 is la ei la usa rofl.gif Sa fiu sigura ca iauceva de-acolo pan la urma rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 18 Aug 2004, 03:29 PM
Mesaj #80


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Deh, unii au "norocul" sa lucreze de la 9 la 6 devil.gif Tu, parca pana la 11 seara a zis ala ca au program. O fi fost si el in pauza de papa.


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 03:34 PM
Mesaj #81





Guests






Cum sa aiba mama program pana la 11 seara? hmm.gif Deci sa mai incerc inainte sa plec acasa...O sa ma duc pe la 6 , ca si ieri, poate e deschis rofl.gif

Si ete ce fac oamenii care n-au parte de vacante rofl.gif (asta ca sa fiu macar 1% on topic rofl.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Puss In Boots
mesaj 18 Aug 2004, 04:01 PM
Mesaj #82


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 293
Inscris: 1 July 04
Forumist Nr.: 3.977



Mara ... era pus (s laugh.gif ) īn ghilimetze ... sper sa nu te fi afectat unsure.gif hug.gif


--------------------
Total respect ! Zero limite !
user posted image
Cānd omul va fi taiat ultimul copac, dupa ce va fi poluat si ultima picatura de apa, cānd va fi ucis ultimul animal si va fi pescuit ultimul peste, atunci, īsi va da seama ca banii nu-s buni de māncat. Un proverb indian mohawk
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 18 Aug 2004, 04:03 PM
Mesaj #83


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Ba m-a afectat! Ca nu m-am ales cu nimic. rofl.gif rofl.gif mwah1.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 18 Aug 2004, 09:13 PM
Mesaj #84


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Auzi VERDE smile.gif Loool ai obsesii sexuale cu omuletzi verzi? smile.gif)
Da interesant magazin ....super as putea spune:))




SIMON..e lasa ca poat cineva acolo sus ma iubeste si dupa ce scap de datorii ...o sa revina digitalul smile.gif



Afro...pai mama daca tot ai asemenea "cumparaturi" din ce erau pantalonii aia daca tu ai crezut ca e piele?
Nu cumva de aia care se poarta o data si se rup in bucati la "filmare"



--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 09:18 PM
Mesaj #85





Guests






rofl.gif Nu mai, erau dintr-un vinilin mai subtire si erau chiar super misto si nu erau de purtat doar prin casa (ma rog, avea si din aia biggrin.gif ) Dar, din pacate sunt mult prea slaba pt asta sad.gif Degeaba am tot probat pantaloni scurti si lungi, ca pana la urma m-am ales cu o rochie, un corset cu bikini si un compleu, fusta cu un top micutz biggrin.gif Si gata ca deja am dat prea multe detalii tongue.gif

PS : de unde dracu sa stiu io ce fantezii au muierile in ziua de azi? Io stiu ca una verde sau mov nu mi-ar face chef decat de decartat rofl.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 19 Aug 2004, 08:18 AM
Mesaj #86


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



AIWA, cum sa-ti explic... nu culoarea ma facuse sa ma blochez... sorry.gif sorry.gif sorry.gif Simon a priceput mai repede, asa ca ia de invata de la el tongue.gif

Afro, pai sa inteleg ca aia trebuie sa faca aprovizionarea dupa ce ai dat tu pe acolo... laugh.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 19 Aug 2004, 09:23 AM
Mesaj #87


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



gii.. ma lauda si pe mine Mara.. o data in viata ... hmmm.. stau bine ! laugh.gif

Puss, sa stii totusi, ca e dificil.. sa te impiedici.. si sa cazi pe spate; desi s-au mai vazut cazuri ... rofl.gif

apropo, cum era cu poza cu colegele de servici? e poza aia de cand faceau dus impreuna ? ohyeah.gif

AIWA man, chiar imi pare rau ca ai maritat aparatu ala.. nu de alta, dar imi placeau pozele alea cu balta, parca mi s-a facut dor de ea wink.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Puss In Boots
mesaj 19 Aug 2004, 10:18 AM
Mesaj #88


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 293
Inscris: 1 July 04
Forumist Nr.: 3.977



Mara ... 43.gif

simonsays ... se pare ca-mi cunosti colegele mai bine decāt le cunosc eu laugh.gif ... dar degeaba salivezi ca n-o postez tongue.gif


--------------------
Total respect ! Zero limite !
user posted image
Cānd omul va fi taiat ultimul copac, dupa ce va fi poluat si ultima picatura de apa, cānd va fi ucis ultimul animal si va fi pescuit ultimul peste, atunci, īsi va da seama ca banii nu-s buni de māncat. Un proverb indian mohawk
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 19 Aug 2004, 02:37 PM
Mesaj #89


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



drool.gif ce e aia vacaaantzaaaaaaa? drool.gif


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 19 Aug 2004, 03:24 PM
Mesaj #90


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



liutza, e un soi de ... weekend prelungit, care il primesc copii ascultatori, din partea tovarasei profesoare ! ohyeah.gif restu' lumii, astia truditorii la binele tzarii (sic ohyeah.gif ), nu au asa ceva rofl.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 19 Aug 2004, 03:49 PM
Mesaj #91


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



dapaaaai io nu la binele tzarii muncesc...care tzara? rofl.gif ...shi aaaa ce se face in vacantza?? eu de vre-o 6 ani nu am mai auzit de asha ceva cry.gif (baaaani drool.gif )


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 20 Aug 2004, 08:51 AM
Mesaj #92


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



domle, e ceva de speriat ce alearga femeile astea dupa BANI !!! ohyeah.gif na, apai ce te mai plangi atunci ca nu ai vacanta ? mori pe baricade, la servici, si o sa ai parte de un cavou aurit, cu amorasi din marmura neagra .. laugh.gif te consoleaza ideea asta ? la ce dracu mai castigi bani, daca nu sa-i cheltui ? da-i dracu, nu sint buni sa-i strangi, te imbolnavesti de la ei .. wink.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 20 Aug 2004, 09:46 AM
Mesaj #93


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



apai macar eu nu alerg dupa banii altora rofl.gif ... mi fac singulica singulica...da vleau vacantzaaaaa aia pe care o lauda simonsays cry.gif


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 20 Aug 2004, 10:46 AM
Mesaj #94


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



cum adica nu alergi dupa banii altora... adica ai monetarie acasa, si ii faci singura ? cool !! ohyeah.gif

deci.. sa inteleg ca nu stii cum sa obtii o vacanta ? hmm... mai, te-as invata, dar .. raman ceva urme .. deci: intai te invoiesti de la serviciu; cererea de concediu arata cam asa "domle director, avand in vedere ca sinteti o jigodie care nu ma plateste la adevarata mea valoare, tin sa va aduc la cunostita ca va trimit la dracu, si solicit 3 (trei) luni de vacanta la ......................................... (o denumire cat mai lunga si mai exotica, de preferat cu accent hawaian), cu toate cheltuielile inclusiv banii de buzunar asigurati de catre firma. Va multumesc sincer, a dvs devotata, Liutza"; apoi ajungi acasa, unde ii comunici sotului ca te-ai saturat de magariile lui, ca este un porc misogin, ca nu ai putut sa intelegi niciodata de ce te-ai maritat cu el, ca meriti si tu momentele tale de intimitate si de bucurie, ca doar nu esti sclava lui, si ca pleci o perioada de acasa, pentru a fi singura cu tine si cu gandurile tale. Rudelor le spui ca esti grav bolnava, in spital, si te-ai asigurat de liniste din partea lor o lunga perioada de vreme. De aici mai departe, totul este simplu: CIPANDEEEEEEEIIIIIII, HIRAICAAAAAM !!!! spoton.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 20 Aug 2004, 10:52 AM
Mesaj #95


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



Simon, cred ca ai uitat doua lucruri foarte importante: mobilul scapat in wc si OOOPS, AM TRAS APA!!!!!, plus computeru "scapat" de la etaj smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 20 Aug 2004, 12:57 PM
Mesaj #96


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



da' ce domle, sint atasate chirurgical de ea ?!?!? biggrin.gif lasa, in insulele "dropicale" nu functioneaza GSM ! abia de mere la noi, aici ! rofl.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 21 Aug 2004, 07:36 AM
Mesaj #97


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



liutza pentru a te linisti nu e nevoie de multi bani...e nevoie doar sa inchizi telefonul si sa te duci cu persoana iubita pret de 1-2 zile undeva in natura...e bestial...Ceva gen agroturism rural/montan si te-ai scos...Revii cu bateriile incarcate de numa numa!
Acum depinde numai sa vrei!

Distractie cu gasca nu e rentabila decat daca sint toti perechi si mai ales va cunoasteti foarte bine si aveti cam aceleasi gusturi!



--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 23 Aug 2004, 12:55 PM
Mesaj #98


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



QUOTE
"domle director, avand in vedere ca sinteti o jigodie care nu ma plateste la adevarata mea valoare, tin sa va aduc la cunostita ca va trimit la dracu, si solicit 3 (trei) luni de vacanta la .........................................
la germania...asha suna ultima cerere de concediu/demisie a mea plus alte cuvinte de "lauda" pe care nu le pot reproduce deoarece Mihai este aici shi vegheaza cool.gif tongue.gif ...cat despre mobbil shi Pc daa sunt atashate chirurgical de mine drool.gif

ah da AIWA...ce faci cand nici cu persoana iubita nu ai aceleashi gusturi?? te iei "drec" shi mergi in muntzi, pe cel mai inalt varf shi urli la Shefu' de Sus "WHY MEEEEEEEE?!?!?" cry.gif ...
oricum astept sugestii dragutze de cerere in concediu...cu urmatoarele mentziuni...aici la mine la lucru veshnic apare un client nou, veshnic apare o urgentza shi nu pot pleca in concediu , veshnic , veshnic....also ...imposibilul va rog mwah1.gif


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 24 Aug 2004, 11:23 AM
Mesaj #99


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



pai cam asta si sugeram, Lia ! O cerere ..prelungita de concediu biggrin.gif

uite domle ce se ataseaza femeile astea de tehnologie ... rofl.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 24 Aug 2004, 01:03 PM
Mesaj #100


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



apai io fac cererea prelungita de contzed...ma iei la tine?? ohyeah.gif


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 24 Aug 2004, 02:12 PM
Mesaj #101


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



GIIZAS !! DE CAND ASTEPTAM SA SPUI ASTA !!!! rofl.gif
hai, cand vii ? biggrin.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 24 Aug 2004, 08:17 PM
Mesaj #102


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



apai...huo ca trebuia sa ma refuzi...conform statisticilor...nu trebuia sa acceptzi...regret dar nu sunt pregatita pentru accept... rolleyes.gif


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 24 Aug 2004, 08:29 PM
Mesaj #103


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



ce ti-e si cu femeile astea... dezbraca-te sa ma ... imbraca-te ca nu ma mai ... ohyeah.gif de viol cu japca ai auzit ? rofl.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 24 Aug 2004, 08:35 PM
Mesaj #104


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



rolleyes.gif daca ma duci pe o insula exotica chem shi ajutoare...sa fie viol pervers (ce cuvinte minunate rofl.gif ) jamie.gif


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 24 Aug 2004, 08:37 PM
Mesaj #105


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



sorry.gif ah da simonsays ...ai spus ca pleci acasa.. 43.gif

Acest topic a fost editat de liutza: 24 Aug 2004, 08:40 PM


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 01:01 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman