HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Vacanta Pentru Cei Ce Nu Au Vacanta, Adica nu plecam in concediu de acasa!
simonsays
mesaj 27 Jul 2004, 11:35 PM
Mesaj #36


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



tu chiar vrei sa ma oftici ohyeah.gif
mai, bere merge... plictiseala e MAAARE ... ma rog, se putea si mai rau ! biggrin.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 1 Aug 2004, 03:42 AM
Mesaj #37


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Afro? Nimic mama ? POZELEEEEE UNDE IS?
Simon...e cald tare acum la mine...ce spui sa cobor jos la non stop dupa o bere sau sa ma limitez la un pepsi totusi?


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 1 Aug 2004, 05:24 AM
Mesaj #38





Guests






Or sa vina si alea...Mai aveti de asteptat ca nu mai am timp nici sa respir, darmite sa ma duc dupe poze sad.gif Io zic sa iei o bere ca e mai sanatoasa biggrin.gif
Ete ce fac io , rupta de somn, dupa tura de noapte, ma apuc de han, m-a mancat undeva sa intru pe han biggrin.gif harhar.gif
Apropos, as bea si io neste bere...Mai ales de nervi ca n-am nici o zi libera lamunca sapt asta sad.gif Cine mai bea sa ciocneasca si pt mine biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 1 Aug 2004, 05:24 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
AIWA
mesaj 5 Aug 2004, 04:20 AM
Mesaj #39


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Pina la proba cu pozele tre sa-ti multumesc oficial pt timpul pierdut cu "un moldovean in capitala" .
Si cam atit...a si inca ceva mama da tu asa mult vorbesti de fiecare data? Mama ce limbarita ai...Noroc ca am si eu una acasa ce tot la fel toaca rofl.gif

Simon...berea a fost rece si buna si chiar si pe ploaie a mers de a rupt ...romul smile.gif) ...m-am gasit cu Burvi ( a merita toata osteneala un tip de nota 10) cu Kidu (parca ne luam la intrecere cu "burticile") cat si cu Nicodim (heh mi-am adus aminte de anii petrecuti in sibiu ...ca are omul inca vorba aia de ardelean sfatos!) PACAT CA NU AI APARUT sad.gif


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 5 Aug 2004, 12:31 PM
Mesaj #40





Guests






QUOTE (AIWA @ 5 Aug 2004, 05:33 AM)
Pina la proba cu pozele tre sa-ti multumesc oficial pt timpul pierdut cu "un moldovean in capitala" .
Si cam atit...a si inca ceva mama da tu asa mult vorbesti de fiecare data? Mama ce limbarita ai...Noroc ca am si eu una acasa ce tot la fel toaca rofl.gif


1. Si eu sunt moldoveanca deci nu ai pt ce sa-mi multumesti biggrin.gif
2. Limbarita? rofl.gif Si inca nu ai vazut tot ce pot in materie de vorbarie biggrin.gif Ca deh, te-am vazut asa "killer" mi-am zis ca mai bine mai reduc din debit ca nu se stie ce patesc daca te calc pe nervi tongue.gif rofl.gif

Simonuleeee di ce n-ai mai venit bre? Pacat, nu stii ce-ai pierdut ohyeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 5 Aug 2004, 04:43 PM
Mesaj #41


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Apoi mama draga...uite de asta ...data viitoare ...voi incepe sa invat traseul...ca nu de alta dar..am ajuns acasa ...mai obosit decat am plecat...la limbaritza aia ai fi buna de ceva de genul relatii cu clientii la un prestator de servicii gsm smile.gif
rofl.gif rofl.gif rofl.gif


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 5 Aug 2004, 05:04 PM
Mesaj #42





Guests






Mai, stii ca nu-i rea ideea? Poate asa nu o sa mai sune toti dobitocii sa ma intrebe cine stie ce cretinatati biggrin.gif

Adik cum mai obosit bre? Ce? Nu ti-a placut plimbarea pe jos prin Bukale? Off, barbatii astia, toti ma intreaba daca stiu ce e ala taxi hh.gif

PeSe: No, vaz ca numa' noi 2 si din cand in cand Simonu mai scriem pe aici, noroc de noi ca altfel murea topicul in fasa sad.gif N-ar zice domne oamenii astia ce fac ei cand nu au vacanta sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 6 Aug 2004, 01:19 AM
Mesaj #43


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



01. prefer taxiul intr-un oras strain decat orbecaitul pe jos ...dupa un magazin IT la mama naibii cind de fapt era la 2 pasi de McD smile.gif
02. da obosit si acum ma refac ...sint "acasa" si ma odihnesc ca maine dim sa fie totul ok pe unde voi avea de mers
03. simon din cate am aflat e in vacantza isi renoveaza casa! de asta nici nu prea da pe aici ->>bafta la treaba maestre


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 6 Aug 2004, 08:49 AM
Mesaj #44


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Referitor la musiu' Simon, mi-am furat-o ieri cand am indraznit sa-l intreb de ce nu munceste. Cuuum, ca el munceste, zugraveste! rofl.gif rofl.gif rofl.gif Cica aia e munca... trafalet si vopsea lavabila... ce se mai ofaie barbatii astia... tongue.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mememe
mesaj 6 Aug 2004, 11:19 AM
Mesaj #45


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 588
Inscris: 8 June 04
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 3.777



Eu maine intru in concediu si na ma gandeam daca vreti cumva sa va aduc ceva poze din Roma si de la mare de aici .... daca nu ..atunci ignorati postul smile.gif numai bine


--------------------
Mai bine ma duc in padure
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 6 Aug 2004, 12:04 PM
Mesaj #46


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



am crezut ca AIWA glumeste cand imi spune cine ma "asteapta" la bere in oras .... well.. tot e bine ca aveam de lucru ! ohyeah.gif

madam Mara, vezi ca o mai furi odata ! biggrin.gif adica muncesc domle, ca ma ia disperarea de ce ..concediu placut am! cred ca am vopsea si in ... ma rog, in zona aia pe care nu o vede soarele niciodata ! plus montat/demontat instalat calorifere.... pexal... tzevi sparte... indreptat peretii ca sint valuri.. eh, da ce sa stie femeile astea.... in afara de cratita si curatenie ... si nici alea bine.... ohyeah.gif

AIWA, data viitoare anuntama domle si pe mine cu fo 2 zile inainte sa ajungi aciia, sa imi aman TOATE treburile !!! wink.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 7 Aug 2004, 03:49 AM
Mesaj #47


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



QUOTE (mememe @ 6 Aug 2004, 01:32 PM)
Eu maine intru in concediu si na ma gandeam daca vreti cumva sa va aduc ceva poze din Roma si de la mare de aici .... daca nu ..atunci ignorati postul smile.gif numai bine

De ce nu omule...chiar te rog ...ar fi si pacat sa ne invartim doar in jurul barajului meu...plus ca asa poate mai uita si Simon de injuraturi catre mine rofl.gif ohyeah.gif rofl.gif


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 7 Aug 2004, 03:58 AM
Mesaj #48


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



QUOTE (simonsays @ 6 Aug 2004, 02:17 PM)
am crezut ca AIWA glumeste cand imi spune cine ma "asteapta" la bere in oras .... well.. tot e bine ca aveam de lucru ! ohyeah.gif
....................
AIWA, data viitoare anuntama domle si pe mine cu fo 2 zile inainte sa ajungi aciia, sa imi aman TOATE treburile !!! wink.gif

E posibil sa fie cam in 2 saptamini...asta daca totul decurge asa cum trebuie aici...
momentan...nu merge bine aici dar ...trag din greu si poate poate!
Aaaa sa nu uit ...data viitoare voi incerca sa te anunt sa vad daca ma astepti in gara rofl.gif


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 9 Aug 2004, 10:06 AM
Mesaj #49


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



mda, te astept, cu un buchet mare de p ...de... de flori !!! ohyeah.gif si poate cu o naveta de bere ... jamie.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 9 Aug 2004, 04:35 PM
Mesaj #50


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Pina totusi voi degusta naveta de bere si te voi vedea imparti "FLORI" in gata uite ce se halea ieri pe balta rofl.gif

PS
Dupa a patra portie am cedat ohyeah.gif
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  Saramura_la_galeata_.jpg ( 120.43K ) Numar descarcari: 31
 


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 10 Aug 2004, 09:02 AM
Mesaj #51


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



fain. diseara, cand ajung acasa, cumpar una bucata crap viu de fo 2 kile, si fac o saramura wink.gif ai vre-o reteta aparte, ceva ?


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 12 Aug 2004, 12:49 PM
Mesaj #52


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Pina atunci uite imi fac pomana si iti trimit eu una rofl.gif
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  O_portie_de_saramura_va_rog_la_masa_Dlui_Simon.jpg ( 122.75K ) Numar descarcari: 20
 


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 12 Aug 2004, 12:55 PM
Mesaj #53


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Sa nu uit...uite si ceva dulce ....

Acest topic a fost editat de AIWA: 12 Aug 2004, 12:56 PM
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  se_pregateste_desertul.jpg ( 98.21K ) Numar descarcari: 25
 


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 12 Aug 2004, 12:59 PM
Mesaj #54


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



tzeapa !! nu mananc dulce ! ohyeah.gif

cat despre pomana ... de la TINE ?? pomana ? aiurea, esti in stare sa ma urmaresti pana la bucuresti sa-mi ceri banii pe haleu ! ohyeah.gif

orucum, eu salivez dupa alte chestii intrezarite prin pozele alea .. drool.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 12 Aug 2004, 01:12 PM
Mesaj #55


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



pai daca salivezi dupa alte chestii....ce sa fie acele chestii? devil.gif
Oare asta sa fie motivul? rofl.gif ohyeah.gif rofl.gif


drool.gif drool.gif drool.gif


PS
Cind o sa ma vezi tu laugh.gif ca-ti cer banii pe ce halesti...inseamna ca ....am declarat razboi americii si am si castigat razboiul!

Acest topic a fost editat de AIWA: 12 Aug 2004, 01:13 PM
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  Asta_sa_fie_motivul_salivarii.jpg ( 96.47K ) Numar descarcari: 25
 


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 12 Aug 2004, 01:22 PM
Mesaj #56


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



doamne fereste ... ohyeah.gif
oricum, spune-i sa nu se mai uite asa agresiv, ca ma ...intimideaza ! rofl.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 17 Aug 2004, 08:13 PM
Mesaj #57


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Simon..azi noapte pe la 3:30-4:00 ce faceai?
Nu de alta dar ma minca undeva biggrin.gif sa te sun si sa te las sa asculti sunetul unui gratar incarcat cu muschiuletz pe taciuni!
Asta ca sa vezi ce facea AIWA la ora aia smile.gif))))
As fi dorit sa-ti atasez poze dar ...digitalul meu ...a fost maritat!


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 09:24 AM
Mesaj #58





Guests






Va zic io ce fac oamenii fara vacanta...Se intalnesc (ca mine si ca Mara) si ajung intamplator intr-un sex shop rofl.gif Si apoi raman blocati cu okii pe vibratoarele roz si verzi si alte culori si forme ciudate rofl.gif Am vazut io ca se chema ciudat magazinu ala, da' din vitrina nu parea a fi cine stie ce...Cand am intrat am ramas yikes.gif Da' tot ne-am uitat la preturi si la alte cele ce erau pe-acxolo si-am iesit razand si pana tarziu am ras de faza asta rofl.gif Tre' sa mentionez ca io am fost cu ideea sa vaz cum e noul magazin rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 18 Aug 2004, 09:32 AM
Mesaj #59


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



AIWA, l-or fi ajuns blestemele pe digitalu ala al tau .. laugh.gif
deci sa reincep sa inchid telefonu noaptea... ohyeah.gif

afro, "intimplator" ?? hmm..... evil.gif fete nebune ce sinteti ... si Mara, care se straduia sa isi mentina reputatia ... rofl.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 18 Aug 2004, 09:34 AM
Mesaj #60


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Mda, cica: Hai ca am vazut niste pantaloni de piele, hai cu mine sa vedem... Si fraiera intra-n magazin si ramane asa yikes.gif Afro, naturala si cu ochelarii de soare pe nas tot ii tragea cu pantalonii, fustita, bla bla. La un moment dat se intoarce spre mine sa ma intrebe ceva... io ma holban la ditamai vibratorul verde! Mi-a dat un cot sa ma trezesc... sorry.gif rofl.gif Sar-na Afro! Cu tine si musiu Simon praful se alege de "reputatia" mea. tongue.gif laugh.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 09:36 AM
Mesaj #61





Guests






Mda si pana la urma nici nu erau de piele rofl.gif
Lasa draga, ca tot io iti repar reputatia daca e nevoie rofl.gif mwah1.gif
Azi vii cu mine la cumparaturi, Mara, draga? biggrin.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 18 Aug 2004, 09:45 AM
Mesaj #62


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



da' dace te holbai darling, nu cunosteai modul de intrebuintare, si citeai manualul de instructiuni ?? hmm.gif sau te deranja faptul ca era "ditamai" si incapea mai greu in posetutza ? juggle.gif si.. ce vina am eu ca voi ... ma rog, ca voi va distrugeti singure reputatia ? a, daca vreti, va ajut sa continuati .. ohyeah.gif (dulce si delicat ca intodeauna jamie.gif )


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 09:49 AM
Mesaj #63





Guests






Nu,mersi, dupa cum vezi ne descurcam foarte bine si singure biggrin.gif harhar.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Puss In Boots
mesaj 18 Aug 2004, 10:54 AM
Mesaj #64


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 293
Inscris: 1 July 04
Forumist Nr.: 3.977



43.gif


--------------------
Total respect ! Zero limite !
user posted image
Cānd omul va fi taiat ultimul copac, dupa ce va fi poluat si ultima picatura de apa, cānd va fi ucis ultimul animal si va fi pescuit ultimul peste, atunci, īsi va da seama ca banii nu-s buni de māncat. Un proverb indian mohawk
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 11:12 AM
Mesaj #65





Guests






Sa-nteleg ca ma urmaresti acuma, Puss? ?Nebunaticule tongue.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 18 Aug 2004, 11:22 AM
Mesaj #66


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



mbey, ia nu va mai urmariti atata, ca poate se impiedica Afro, si nu e bine, ca isi juleste genunchii ... si raman urme ! ohyeah.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 11:29 AM
Mesaj #67





Guests






Hehe, simone, simone..De data asta nu ma mai impiedic bre, o iau direct la fuga pana ajung in bratele cui vreau io, ca sa ma apere de urmaritori biggrin.gif Asa ca de data asta n-ai mai nimerit-o :| harhar.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Puss In Boots
mesaj 18 Aug 2004, 11:33 AM
Mesaj #68


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 293
Inscris: 1 July 04
Forumist Nr.: 3.977



afrodita ... laugh.gif de fapt o urmaream pe mara harhar.gif rofl.gif

simonsays ... aha ... precum gaina nu? rofl.gif ... nu-ti fa griji ca nu risca nimic wink.gif
[īn orice caz ... nu din partea mea laugh.gif ]

Acest topic a fost editat de Puss In Boots: 18 Aug 2004, 11:41 AM


--------------------
Total respect ! Zero limite !
user posted image
Cānd omul va fi taiat ultimul copac, dupa ce va fi poluat si ultima picatura de apa, cānd va fi ucis ultimul animal si va fi pescuit ultimul peste, atunci, īsi va da seama ca banii nu-s buni de māncat. Un proverb indian mohawk
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Aug 2004, 11:36 AM
Mesaj #69





Guests






Aha, deci nu vrei sa-mi salvezi si mie reputatia, numa' pe-a ei da? Ei lasa ca te prin io la cotitura devil.gif tongue.gif harhar.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Puss In Boots
mesaj 18 Aug 2004, 11:46 AM
Mesaj #70


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 293
Inscris: 1 July 04
Forumist Nr.: 3.977



hopa ... acu' s-au "inversat" rolurile rofl.gif .. vad ca ma urmaresti tu tongue.gif
simon, ce zici laugh.gif ma īmpiedic?! rolleyes.gif


[ roflmao.gif ]


--------------------
Total respect ! Zero limite !
user posted image
Cānd omul va fi taiat ultimul copac, dupa ce va fi poluat si ultima picatura de apa, cānd va fi ucis ultimul animal si va fi pescuit ultimul peste, atunci, īsi va da seama ca banii nu-s buni de māncat. Un proverb indian mohawk
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 09:48 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman