HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  « < 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> 19 Iunie: Cinstirea Bdl-ului !, incepe organizarea. din timp
simonsays
mesaj 22 Jun 2004, 12:33 PM
Mesaj #141


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



QUOTE (Mara @ 22 Jun 2004, 01:34 PM)
Cat despre mesele robuste si tu fiind porc rolleyes.gif o fi ceva nou aici?!

DA !!! Mi-am luat joben nou .... ohyeah.gif

Apai daca te-am luminat pana in cele mai tainice ascunzisuri.... ce faci ? te crispezi mai departe sa ne vedem in cursul saptamanii, sau iesi si in weekend ? Adica ma gandesc ... ca daca ne vedem doar noi doi in acel curs de saptamana ( drool.gif )... nu tre sa ne deranjeze si trupa de forumisti, nu ? ohyeah.gif :sarutari_cu_o_plaja_larga_de_actiune: ohyeah.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 23 Jun 2004, 05:15 AM
Mesaj #142


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



QUOTE (simonsays @ 22 Jun 2004, 01:10 PM)
era ceva ...care mi-ai zis la telefon ca trebuie sa prinzi din urma ?? ohyeah.gif
coane, asta e... daca ti-a fost foame.... ce sa mai vorbim... tongue.gif


Da era ...acel obiect...asta e poate data viitoare...
ca nu transport valori asa mari in fiecare zi...deci nu am motivatia sa-l car dupa mine...
Nu e bai stai calm am inteles cum e cu masa acolo...acolo se bea..nu se haleaste!
Data viitoare vin halit! spoton.gif


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 23 Jun 2004, 09:35 AM
Mesaj #143


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



mai, se si mananca; este vorba de altceva: atitudinea ospatarilor de capitala ohyeah.gif iar daca te gandesti si la faptul ca aia sint niste studenti prapaditi din caminele de alaturi, te lamuresti total wink.gif In concluzie: trebuie sa te obisnuiesti sa fii caine cu ei, indiferent de cate stele are localul respectiv ohyeah.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 23 Jun 2004, 09:35 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
AIWA
mesaj 25 Jun 2004, 10:16 PM
Mesaj #144


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



OK am priceput...apropo de asta ...am fost "razbunat" adica am fost cu Afrodita undeva la un local similar la mine in town cu pirania ta...o sa-ti spuna diferentza!
Dupa care am fost la o pizzerie sa pape ceva ca era de pe drum....
la un local de fitze inca nu am fost dar nu asta e menirea...
in orice caz ...astept pe oricine se inscrie la apel!
daca nu..ne vedem la Iasi!


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 25 Jun 2004, 10:29 PM
Mesaj #145





Guests






Hielau, hielau, va salutis de langa faimosu' "killer", care, sincer, e mai bland ca baloo :>D Preietenii stie de ce biggrin.gif Nu va suparati pe mine ca am chef de misztouri mi-a dat de baut in speranta ca voi adormi si il voi lasa sa plece singur la distractie rofl.gif Da' n-are sanse, is mai rau decat scaiul din blana oii, ca tot vazui fo 2 mioare pe drum biggrin.gif
P.S. Aiwa e un tip super, care n-ati avut ocazia sa-l cunoasteti "bafta" voastra biggrin.gif, sper sa il cunoasteti de acum inainte smile.gif Iar ce-am zis mai sus cu adormitu' fuse vraja biggrin.gif
Si daaaa, am mancat super bine, am baut si mai bine si iara merem s-o luam de la capat, din pacate n-am gabaritul lui si nu-i pot face fata cu mancatu , sper sa-l intrec la baut rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arktu
mesaj 25 Jun 2004, 11:58 PM
Mesaj #146


Gica contra!
*****

Grup: Membri
Mesaje: 501
Inscris: 17 August 03
Din: -
Forumist Nr.: 619



QUOTE (AIWA @ 23 Jun 2004, 07:17 AM)
QUOTE (simonsays @ 22 Jun 2004, 01:10 PM)
era ceva ...care mi-ai zis la telefon ca trebuie sa prinzi din urma ??  ohyeah.gif
coane, asta e... daca ti-a fost foame.... ce sa mai vorbim... tongue.gif


Da era ...acel obiect...asta e poate data viitoare...
ca nu transport valori asa mari in fiecare zi...deci nu am motivatia sa-l car dupa mine...
Nu e bai stai calm am inteles cum e cu masa acolo...acolo se bea..nu se haleaste!
Data viitoare vin halit! spoton.gif

Aici nu sunt de acord. Asta cu se bea nu se mananca. Orice local de bautura care se respecta ofera si ceva de mancare macar niste alune. Sunt atatea localuri de cacao in buc. asta in care nu au nimic de rontzait (NIMIC NIMIC) si cat poti bea fara a manca? 3,4,5 beri sau stiu eu, depinde de persoana (nemancat inainte). E stupid. Si oricum alcoolul mai creeaza pofta de mancare si ar mari incasarile... dar de, romanul e comerciant... rofl.gif


--------------------
Mama prostilor e tot timpul insarcinata... si mai nou am aflat ca e romanca !!!
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 26 Jun 2004, 04:35 AM
Mesaj #147





Guests






Se vede ca nu l-ai cunoscut pe AIWA..Apai cand zice omu' ala ca ,mananca, no, da' mananca frate!!! O aluna nu-i ajunge pt apetitu' lui,crede-ma ca stiu ce zic biggrin.gif
Si avea dreptate cu piranhia, adevaru' e ca aici am fost serviti super bine....Asta e, se mai intampla si cazuri din astea,. oricum pirania, la servire lasa de dorit...
Serios, orasul lui la amabilitatea ospatarilor bate bucurestiul...Asta e, se mai implanta si lucruri bune prin moldova tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 26 Jun 2004, 01:10 PM
Mesaj #148


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



mda, acuma ... partea haioasa (pentru ei, fi-le-ar starea... biggrin.gif ): alde AIWA si Afro m-au sunat aseara ...adica...azi-dimineata pe la 4 jumate, rupti in $#@#, cu chef, cu alea-alea; ca cica ce fac ? ma distrez ? dormeam ? ohyeah.gif poftim educatie, cum stiu ei sa se distreze !!! huuooooo ... sa va stea in gat, ca beti si mancati fara mine !!! 6.gif acu 5 minute m-au sunat din nou: faceau plaja pe camp ! dom'le, da nu se mai poate asa ceva !! adica astia chiar se distreaza si se simt bine ?!?!

AIWA m-a informat confidential ca a sunat aseara (azi dimineata) acasa, si a rugat-o pe mama lui sa nu deschida frigiderul ... ca am avut eu grija sa il umplu cu varf si indesat ! ohyeah.gif

morala: bai cei care nu ati venit la ultima intilnire, si care nu veti veni la celelalte: sa stiti ca nu stim sa ne distram, sintem niste constipati (dupa cum se vede :lol ), si, intilnirea aia de la Iasi va iesi cu siguranta prost ! deci, in concluzie, lasatii pe cei care stiu sa se simta bine sa se duca, sa bea cu "killer-ul" sef ! spoton.gif (doamneee... dece nu am eu un job care sa ma oblige sa merg prin toata tzara .... in loc sa o frec la rece la servici si sambata.... si aia petrec ca nesimtitii.... hh.gif )


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arktu
mesaj 26 Jun 2004, 02:43 PM
Mesaj #149


Gica contra!
*****

Grup: Membri
Mesaje: 501
Inscris: 17 August 03
Din: -
Forumist Nr.: 619



QUOTE (simonsays @ 26 Jun 2004, 03:12 PM)
sa stiti ca nu stim sa ne distram, sintem niste constipati (dupa cum se vede :lol ), si ...

Pai bine mey simonsays, cand ti-am oferit laxative m-ai refuzat...


--------------------
Mama prostilor e tot timpul insarcinata... si mai nou am aflat ca e romanca !!!
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 26 Jun 2004, 05:00 PM
Mesaj #150


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Momentan ....nu ma gindesc la o replica...mai ales pentru Simon....dar azi am evitat totusi carnea...a fost ceva brinza ci mamaligutza dar cam atit in schimb daca mai poate crede cineva ca Afro e o "constipata" ce e cu muzica ei sifilitica de compozitori dementi...urmeaza marturia care nu are nevoie de explicatii smile.gif
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  Ce_inseamna_sa_iubesti_manelele.jpg ( 25.99K ) Numar descarcari: 82
 


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 27 Jun 2004, 12:26 PM
Mesaj #151





Guests






100% true
spoton.gif













PS
AIwa here
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  Chiar_daca_nu_pare_dar_in_pahar_e_IceTeaaa.jpg ( 50.66K ) Numar descarcari: 68
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 27 Jun 2004, 11:40 PM
Mesaj #152


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Explicatia pozei este aici smile.gif
http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...30&#entry162064

Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  MOTIVUL_PENTRU_CARE_MINODORA_A_FALSAT.jpg ( 22.36K ) Numar descarcari: 62
 


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 28 Jun 2004, 08:27 AM
Mesaj #153


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



si inca ceva legume pe langa carnea aia, pentru repetarea telefoanelor la ore ... matinale ohyeah.gif
de fapt a cui a fost ideea, Afro sau AIWA ? sa stiu cui sa-i dau... acatiste spoton.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 28 Jun 2004, 12:28 PM
Mesaj #154


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Simon...scuze ..a doua oara EU...am fost si cu telefonul si cu dorintza de a te pune la curent cu ce se mai intimpla.Asta e...pacat ca nu ai putut aparea pe aici...Dar vara e mare si poate reusesti..o sa mergem pe plaja...la stuf ...poate te agati si de un peste..ca de scule de pescuit sint...si apa si bere rece..etc...o sa-ti spuna Afro cum arata zona..promit sa vin si cu poze...asupra "bodegii"! In rest ce sa spun...Afro a iesit de la examen ...a spus ca a scris ceva..eu ii urez bafta si cam asta e...a fost un sfarsit de saptamina super...pacat ca nu puteti veni mai multi...mai ales ...aici...la terasa...o sa fie ca la mare adica foc de tabara,mici,apa,soare plaja nisip si...ce e mai esential ...bere rece! Aaaa eram sa uit si iepurasi si ceva caini ......mama ce viatza au unii caini ohyeah.gif rofl.gif ohyeah.gif As vrea sa fiu caine!!!! spoton.gif



--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 28 Jun 2004, 04:47 PM
Mesaj #155





Guests






Esentialu' l-a zis AIWA, mie acum mi-e lene sa scriu altceva ca am altele in cap biggrin.gif Ideea e ca n-ar strica sa mergeti in locul ala e superb smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 29 Jun 2004, 08:17 AM
Mesaj #156


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Vazut Bedeleu ieri , 28 iunie, in jurul orei prinzului. Recunoscut Bedeleu din poze.
Strigat ,,Bdl-uleeeeeee" pe strada. Uitat lumea ca la circ.
Luat Bedeleu,mers la o cafea, discutat.
Ramas de continuat conversatia.
biggrin.gif


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 29 Jun 2004, 08:24 AM
Mesaj #157


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Diana esti incredibila! mwah1.gif Mi-am si imaginat mutrele plictisite ale trecatorilor...

Ia sa-l trimiti pe Bdl si prin Pantelimon laugh.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 29 Jun 2004, 08:36 AM
Mesaj #158


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Uitat mentionat: Bedeleu ramas cracanat,nerecunoscut Diana din prima.
Cum vazut Bedeleu,trimis Pantelimon pachet confirmare primire!


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 29 Jun 2004, 09:13 AM
Mesaj #159


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Intilnit una bucata Diana -Maria pe strada in Craiova....
PRO= BUNAAAAAA
Contra= pt altii cry.gif


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 29 Jun 2004, 08:01 PM
Mesaj #160





Guests






Aoleu ma cracanez aici de ras , nu mai poooot rofl.gif Sunteti bestiali la povestit rofl.gif
Io cand il vazui pe Aiwa nici nu stiam ca el e ca nu apucasem sa vad nici o poza si ma intrebam cine naiba or fi aia 2 de s-au bagat in seama (era cu un coleg) si el cand ma vazu pe mine se intreba daca nu cumva am trimis-o pe sor-mea si si-a luat belea pe cap rofl.gif Pana ne-am dat seama ce si cum au trecut vreo 2 ore rofl.gif Da', slava domnului ca nu am fost nevoita sa strig AIWAAA pe strada rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 29 Jun 2004, 08:38 PM
Mesaj #161


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Asta ar mai fi trebuit....looool
Daca aud asa ceva pe strada...mai ales ca nu ma astept sa fie cineva de pe forum ...nici nu intorc capul


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 29 Jun 2004, 08:42 PM
Mesaj #162





Guests






Haha, asta e funny, sa ma fi vazut pe mine cum nu raspundeam la Laura da' la Afro imediat intorceam capu' rofl.gif Acu' mi-am mai revenit biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morfeus
mesaj 30 Jun 2004, 12:18 AM
Mesaj #163


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 330
Inscris: 29 March 04
Din: Piatra lui Craciun
Forumist Nr.: 2.807



ma la Iasi veti vedea cum va fi ! oricum cit am inteles de aici vei primi instiintare telefonica ca sa auzi atmosfera ! smile.gif devil.gif


--------------------
"Fii romān verde şi rupe mīţa īn două" (C. Negruzzi);

-----------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 30 Jun 2004, 07:36 AM
Mesaj #164


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



no, apai, aveti voi grija pe cine si la ce ore mai sunati, ca va mananc ohyeah.gif

AIWA, faci pariu ca daca te strig eu pe strada, intorci capul ? Bine, intorci capul, te uiti, si fugi, ca probabil o sa-ti fie jena sa te afisezi cu unu care zbiara din toti bojocii... rofl.gif

Dane, mai treci omule pe aici, inainte de plecare ? Cica zilele astea ajunge si Axel prin .ro, da se duce la mare intai ... ce ti-e si cu "americanii" ajtia ... laugh.gif


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 30 Jun 2004, 08:02 PM
Mesaj #165





Guests






Aha bine ca mi-ai zis!! Ca abia astept sa-l prind pe axel, tre sa-i dau un suc c-am pierdut un pariu rofl.gif si nu vreau sa raman datoare tongue.gif

P.S. Simon am facut coalitie impotriva somnului tau dulce ohyeah.gif rofl.gif Pe mine ca pe mine da-s tare curioasa cum o sa-l mananci pe aiwa rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 30 Jun 2004, 08:35 PM
Mesaj #166


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



@Simon
Si ce spuneai de o cifra gresita? Ce spuneai de un telefon fix dat la secret?
OK promit sa fac un efort sa-mi platesc factura....la mobil dupa care nimic nu imi va sta in cale! Telul meu in viatza va fi stresarea telefoanelor tale! Apropo vezi ca nu am uitat ce ai promis cind treci pe la bunici!


@afro
Oricum Afro strigam si daca nu intoarceai capul...tot bine era...ca...faceam ce era sa fac la pirania...dar cu pietre!:D


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 30 Jun 2004, 08:36 PM
Mesaj #167





Guests






rofl.gif nu esti normal!! bine ca m-am invatat sa raspund la numele asta ca atata imi trebuia, sa mai cunosc si pietrele din orasul tau rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 30 Jun 2004, 08:37 PM
Mesaj #168


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



In aceasta clipa maestrul SIMON este la cumparaturi...pina ajunge acasa in patutzul lui mai am timp:D


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morfeus
mesaj 30 Jun 2004, 09:00 PM
Mesaj #169


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 330
Inscris: 29 March 04
Din: Piatra lui Craciun
Forumist Nr.: 2.807



pt aiwa : =)) roflmao.gif
pt simonsays: semantura ,sper sa intelegi stilul lui Nostradamus


--------------------
"Fii romān verde şi rupe mīţa īn două" (C. Negruzzi);

-----------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 30 Jun 2004, 09:23 PM
Mesaj #170


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Sa va raspund pe rind:
01. Da e posibil sa aplic chestia aia cu ...dupa o fata sa nu dai nici macar cu o floare dapoi cu ditamai ghiveciul rofl.gif
02. Da era la cumparaturi ca am verificat telefonic rofl.gif Nici acolo nu scapa de mine.
Deja ma gindesc ca trebuie totusi sa-mi platesc telefonul ca sa am cu ce suna..poate in seara asta vreau sa-l intreb pe la 2-3 noaptea daca doarme..sau nu? Sau daca are apa presiune..etc...vad eu ce imi kk mintea la ora aia!


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 30 Jun 2004, 09:26 PM
Mesaj #171





Guests






rofl.gif rofl.gif rofl.gif Mai bine intreaba-l daca ii functioneaza boileru sau daca ploua in casa biggrin.gif rofl.gif Aoleuu hh.gif bine ca nu aveai ghivece la tine biggrin.gif Am scapat ieftin biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 30 Jun 2004, 09:31 PM
Mesaj #172


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Opreste-te cu solutiile ca ne spurca Simon...de fapt ...da tu ai dreptate...cel mai jenant e sa faci baie si sa nu merga boilerul:)

Alo Simon...Ce faceai? Aaa dormeai? Auzi scuze ma roaga Afro sa te intreb,iti merge boilerul? Cum? mama masii de treaba? adica cum? Ca nu pricep ...e mama acolo si-l reapara ? Aaa doarmeai ...scuze dar nu te poti duce sa vezi daca merge sau nu? OK !A frigiderul meu? Da e functionabil...vreai sa lasi ceva la mine la pastrare? Aaa da OK ma duc sa vad daca e plin si daca mai e loc...data trecuta dadea pe afara!


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 30 Jun 2004, 09:33 PM
Mesaj #173





Guests






Auzi? rofl.gif abia astept replicile lui de maine rofl.gif
P.S nu sunt sigura ca are boiler rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 30 Jun 2004, 09:37 PM
Mesaj #174


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Alo? Casa Simon? ma scuzati ca va deranjez ,stiu ca e o oara mica dar doream sa-l anunt pe Simon sa nu mai trimita pachete ca nu mai incap in frigider si mai ales ca se tine post deci nu se serveste varza cu carne in perioada asta! A stie?E bine atunci ,nu de alata dar dupa catza zarva e in frigider...prevad o explozie...si e pacat sa se iroseasca atita carne! A ..e indisponibil? De ce? A repara boilerul...ok sun mai tirziu...sa vad ce face si daca mai merge...Sarumana si somn usor


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 1 Jul 2004, 08:35 AM
Mesaj #175


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



ba, voi credeti ca fabric **le pe banda rulanta, ca sa va umplu voua congelatoarele ? ohyeah.gif

deci, preventiv (asa sint eu, preventiv, ma sterg la fund cu juma de ora inainte sa ma duc la buda ), preventiv spuneam, am inchis "molecularu' ", am scos fixu' din priza, o saltea in usa, si 2 paturi in geam !! deci AIWA, poti sa faci cat taraboi vrei tu, daca nu vii cu brigada anti-tero, nu rezolvi nimic ! ohyeah.gif

Afro, ma gandeam daca sa-ti spun.. sa nu-ti spun... bine, hai, poate ca oi fi curioasa... deci ieri am fost cu Blaky la un parti de gagici, asa, de sfarsit de an scolar ... numai bucati de fete, una si una... si cand l-au vazut pe Blaky ce dulce si simpatic este, pana dimineata nu l-au lasat ... Promit sa mai merg cu el si la urmatoarele baierame care le gasesc ! spoton.gif Deci vezi cand te mai intereseaza ce fac noaptea, sa nu-ti raspunda al tau de pe telefonu meu.... devil.gif

AIWA, se uita cucoana aia de la mezeluri la mine ca la masini straine cand iti ziceam sa nu ma mai suni noaptea... cine stie cu ce tipa dementa credea ca vorbesc ... rofl.gif

morfeus ... sint in ceata... n-am priceput nimic ... o fi din cauza ca nu am baut inca cafeaua ... ?!? ph34r.gif

PS. Ma gandeam sa-mi cumpar boiler. M-am razgandit !!!!


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pagini V  « < 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 02:17 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman