HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Un Fulger Inscris Pe Piatra, [Jurnalul Lui Lightning]
Lightning
mesaj 2 Jul 2004, 07:27 PM
Mesaj #36


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 58
Inscris: 2 May 04
Forumist Nr.: 3.339



Precum am zis, am revenit dupa ce am fost in oras sa caut cadou. Ciudat, am vrut sa fiu suparat pe ea, sa ii spun ce am in minte dar nu am reusit. Mi-a placut foarte mult cat am fost cu ea. Am ras, ne-am simtit super. Dar nu am putut sa ii zic, sa o intreb. Nu stiu ce o sa fac. Ea a zis ca vine sigur maine cu mine. Poate o sa ii zic pe drum, poate acolo, ,poate duminica, sau luni. Vreau sa stiu daca inca il mai iubeste pe Bogdan. O sa vad... Nu o sa mai scriu in jurnal pana luni. Ne vedem atunci. Wish me luck smile.gif


--------------------
Am venit, am vazut, am plecat!

Veni, vidi, valea!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Arktu
mesaj 3 Jul 2004, 06:32 AM
Mesaj #37


Gica contra!
*****

Grup: Membri
Mesaje: 501
Inscris: 17 August 03
Din: -
Forumist Nr.: 619



Wish you luck! biggrin.gif


--------------------
Mama prostilor e tot timpul insarcinata... si mai nou am aflat ca e romanca !!!
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lightning
mesaj 7 Jul 2004, 09:04 PM
Mesaj #38


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 58
Inscris: 2 May 04
Forumist Nr.: 3.339



Multumesc arktu smile.gif

Nu am mai scris de mult. Nu ca nu am mai vizitat Hanul Ancutei, dar, pur si simplu, nu imi statea mintea la asa ceva. Am zis ca acum ar fi omentul sa scriu ceva. M-am asezat pe scaun, am pus in winamp Iron Maiden - Remember Tomorrow si ma apuc sa scriu.

Am ramas dator cu o poveste. Weekendul asta... ce pot sa zic. A fost infricosator si superb in acelasi timp. A fost ceva care mi-a schimbat putin viata. A avut dreptate Alexandra. Faptul ca a venit cu mine si mi-a intalnit familia si prietenii de familie, ca a avut atata incredere in mine, a reprezentat o inaintare in relatia noastra. O oficializare, daca suna mai bine. Da, aceasta era acea discutie pe care Alexandra vroia sa o aiba cu mine. Despre faptul ca intre noi va fi o oficializare a relatiei.

Cum a fost? Pai cum sa incep? Am plecat cu microbuzul din Bucuresti spre Ploiesti. In Ploiesti ne-a asteptat cumnatul meu care ne-a dus cu masina la vila unde urma sa aiba loc petrecerea. Desigur ca m-am simtit super nasol cand a trebuit sa o prezint pe Alexandra tuturor si eu le uitasem numele la unii oameni de pe acolo, prieteni de-ai surorii mele. Dupa ce am mancat masa de pranz acolo (care a fost pe la 4), si dupa ce ne-am minunat de cata mancare era la un loc (ce vrei, venisem din Regie), fiecare s-a dus la plimbare spre un rau din apropiere. Noi ne-am dus inaintea tuturor si am gasit un loc ferit de rau, unde era iarba mai mare si soare. Am stat ce am stat acolo pana ne-a apucat cheful sorry.gif Asa ca am facut sex acolo, cu toate ca putea oricand sa vina cineva sa ne vada. Ne-am ales cu intepaturi de la furnici. Eu pe fund, ea pe picioare biggrin.gif Ne-am mai plimbat ce ne-am plimbat pana ne-am hotarat sa ne ducem inapoi. Ma asteptam ca toata lumea sa se uite la noi ciudat tongue.gif, dar la vila nu era nimeni.

Ne-am dus la noi in camera si am stat putin acolo. Am inceput sa vorbim. Despre noi, despre relatia noastra. I-am spus tot ce ma ingrijora. Faptul ca este asa de buna prietena cu Bogdan. Mi-a spus ca inca tine foarte mult la Bogdan, mai mult decat tine la mine, dar ca nu ar putea sa mai aiba o relatie cu el deoarece daca sta mai mult cu el incep sa se certe. Mi-a zis ca l-a inselat pe Bogdan o data si ca a fost foarte neplacut pentru ea si nu ar mai face asa ceva. Am facut o intelegere ca decat sa ne inselam reciproc, mai bine sa ne despartim. Acea discutie mi-a placut enorm. Am intrebat-o si despre faptul ca s-a tinut de mana cu Bogdan. Mi-a zis ca a fost un reflex pentru ea, ca dupa un an jumate cat s-au tinut de mana de fiecare data cand s-au intalnit, acum e un reflex sa se tina de mana. Nu stiu daca sa o cred sau nu, dar parca povestea asta pare prea falsa ca sa fie o scuza si nu stiu de ce, am incredere in ea, chiar daca probabil nu ar trebui. Asa sunt eu, tind sa am incredere in unii oameni.

Sa revenim la poveste. Cand am iesit din camera toata lumea venise. Lumea se pregatea pentru distractia din acea seara. Noi ne-am dus sa jucam badminton cu un capac de sticla de 2 litri, deoarece aveam doar rachete, fara fluturas. Am jucat pana seara, cand s-au facut micii. Apoi am mai stat ce am mai stat si ne-am dus la noi in camera. Acolo Alexandrei i s-a facut somn si sete si m-a trimis sa iau o sticla de apa. M-am dus sa iau, am vorbit si cu sora mea daca ne scuza, ca suntem obositi, ca nu am prea dormit cu o seara inainte. Cand am ajuns in camera, surpriza. Da, Alexandra imi pregatise o surpriza. Lumina era stinsa, Alexandra m-a tras inauntru si mi-a zis sa nu aprind lumina. A zis ca totul e pe pipaite. Avea o rochita de seara superba, neagra, foarte sexy. Am facut sex si in seara aceea si dimineata. A fost super. O singura problema. In seara aceea eu nu fusesem la WC si nici dus nu facusem si noi am facut mai intai putin fara prezervativ. Din cate am inteles exista o sansa ca sa apara sarcina deoarece facusem sex inainte... Nu stiu. M-am mai speriat si pt ca eu am ajuns repede la orgasm sorry.gif si.. pt ca vroiam sa ajunga si ea nu i-am zis. Asta a dus la pierderea erectiei si imi este frica. Daca a iesit sperma din prezervativ? Prezervativul nu iesise de pe penis, dar totusi... cry.gif Am tras sperietura atunci. Si inca mai mi-e frica. Am rugat-o, ca sa fiu sigur, sa ia pastile de a doua zi. Da, chiar asa speriat sunt. A luat, ca sa ma simt eu mai bine. 150.000. Ma asteptam mai mult sincer. Dar si astea le-a luat prost tongue.gif A luat una la 6 seara, si una a doua zi dupa 19 ore, cu toate ca trebuia dupa 12, maxim 16.

Luni am fost pe la ea. Colega ei dormea asa ca am stat cu ea pe balcon si am vorbit mult. Despre tot felul. Apoi ne-am infierbantat noi si ne-am dus in baie sorry.gif Si asa ne-am luat ramas bun. Ea e la Bucuresti, eu sunt in Ploiesti. Ne e dor unul de altul. Cel putin mie de ea. Trebuie sa ajung la Bucuresti saptamana asta si o sa o vad wub.gif Inca mai sunt speriat de seara aceea si nu cred ca o sa se duca sperietura decat dupa ce ii vine ciclul. Daca ii vine hh.gif . Vacanta asta a inceput cam nasol... Nu ma simt prea bine din privinta asta.

O poveste lunga, sper ca a avut cineva curajul sa o citeasca

"Tears for remembrance and tears for joy,
Tears for somebody but this lonely boy."

Acest topic a fost editat de Lightning: 7 Jul 2004, 09:05 PM


--------------------
Am venit, am vazut, am plecat!

Veni, vidi, valea!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 7 Jul 2004, 09:04 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 08:16 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman