HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

9 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Unde Bem Ceva ?, haideti sa haidem-discutii ochi in ochi
DeathQueen
mesaj 9 Jun 2003, 12:45 PM
Mesaj #36


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 8
Inscris: 14 May 03
Forumist Nr.: 296



Ei,presupun ca acum dpa ce relatiile mele cu Oribilul Mosh s-au racit considerabil nu voi mai fi invitata la Brasov,sa beau alaturi de voi din pacate...
Nu`i nimic,vin eu pe cont propriu si va dovedesc ca nu sunt timida... laugh.gif
O sa ne distram pe cinste mai ales ca Brasov e orashul meu preferat!


--------------------
I`m pretty fuckin` far from OK!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 9 Jun 2003, 02:52 PM
Mesaj #37


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



DeathQueen..in ce fel si cu cine te vei distra tu pe cinste in Brasov ? rolleyes.gif

genicon , tot nu mi-ai raspuns la intrebare.

black ice....din partea mea hai sa facem intalnirea in Brasov. ne intalnim la fantana arteziana din Piata Sfatului si vedem unde mergem de acolo.

eu dupa sesiune planuiesc cateva zile la munte. daca voi vreti sa ne strangem in Brasov o sa le planuiesc exact ca sa cada in acelasi timp cu intalnirea.


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 9 Jun 2003, 06:20 PM
Mesaj #38


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41




Moshu-le... nu trebuie sa vedem unde...pe drepta ( cand stai cu fata la primarie ) e renumita crama: Cerbul Betivilor laugh.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 9 Jun 2003, 06:20 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
genicon
mesaj 9 Jun 2003, 07:26 PM
Mesaj #39


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Scuze, moshule, abia acum am vazut intrebarea, si abia acum voi raspunde. Nu, din pacate nu sunt din Brasov smile.gif Sunt dintr-un oras in care f. putini forumisti sunt (mai sti, poate-s singurul smile.gif ) - din Severin - oltean biggrin.gif Si mie, unul, imi e mult mai usor sa vin in Buc decat in Brasov, cred ca intelegeti. Ma rog, asta daca ies din start Tim sau Craiova.
Dar nush... cred ca, avand in vedera ca mai multi membrii sunt din Bucuresti, acolo sa se faca prima intalnire, cand o fi ea... Pentru ca... mie unul chiar mi-ar parea rau sa nu vin la PRIMA!

Death Queen - sti tu - orice se raceste se poate incalzi la loc, imediat. Pofta vine mancand! biggrin.gif Asa ca nu te considera exclusa... si oricum, noua ne plac si timidele... 32.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 9 Jun 2003, 08:47 PM
Mesaj #40


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



din partea mea si bucuresti e bine. daca ajung pana in brasov, ajung si-n bucuresti.

totusi, cred ca ar fi bine ca autoritatea suprema (aka Mihai) sau, ma rog, oricine altcineva se simte in stare, sa se implice putin in organizarea acestei intalniri. caci, din cate vad, doritori sunt si zic ca nu e prea curand ca sa incepem sa facem planuri. ce ziceti?


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 9 Jun 2003, 08:59 PM
Mesaj #41


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41




Mai zic asa...dupa cum am promis, eu fac cinste tuturor ...asa ca eu aleg locul. tongue.gif

Sa traim si om mai vedea.

Sorin


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 9 Jun 2003, 09:34 PM
Mesaj #42


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



faci tu cinste tuturor ? pai numai cu mine..si dai faliment ! vrei sa te aduc la sapa de lemn ? unsure.gif

eu vin cu bucurie si la Brasov , la Bucuresti va datzi seama ca nu incape in discutie. chiar si la Sibiu vin. cluj e deja prea departe.

si o aduc si pe DeathQueen dupa mine , chiar si asa cu relatia racita. tongue.gif


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 9 Jun 2003, 09:52 PM
Mesaj #43


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Moshu-le.... fa mishto taticule, dar nu uita....Nu stii de unde sare iepurele biggrin.gif biggrin.gif

In legatura cu gabaritul.....o sa vedem la proba tongue.gif

Si nu mai ameninta c***a cu p*** laugh.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 9 Jun 2003, 10:35 PM
Mesaj #44


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



A doua jumatate a lui august, prima jumatate alui septembrie, daca stabiliti ceva da-ti un semn de viata si sint cu voi.
Oribilule mosule, daca il falimentezi pe Sorin tin eu mina mai departe.


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 10 Jun 2003, 01:58 PM
Mesaj #45


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



QUOTE (bdl @ Jun 9 2003, 11:10 PM)
A doua jumatate a lui august, prima jumatate alui septembrie, daca stabiliti ceva da-ti un semn de viata si sint cu voi.
Oribilule mosule, daca il falimentezi pe Sorin tin eu mina mai departe.

Ba, da miliardari mai sinteti... mai astia, voi sinteti cei cu bancorecsu ? tongue.gif

Pai daca tot vreti un han, putem incerca la Hanul lui Manuc... nu am mai fost pe acolo de muuulti ani (eram copchil), dar umbla zvonu ca e fain... Bine , depinde si de preturi. Ma interesez.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 10 Jun 2003, 06:30 PM
Mesaj #46


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Din pacate vara va fi pentru mine foarte ocupata...nu stiu cand voi fi liber (desi am stabilit unde imi voi petrece timpul liber, nu stiu cand va veni acesta tongue.gif).
Oricum, ma voi interesa de o locatie, si in momentul in care va fi totul gata va anunt, fie ca va fi vara aceasta sau la inceputul anului viitor (sa ne strangem cat mai multi wink.gif).


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 21 Jun 2003, 01:19 AM
Mesaj #47


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



Am fost saptamana trecuta in premiera absoluta la Hanul lu' Manuc. Mi s-a parut un loc deosebit....care aminteste parca de vechile hanuri de acum doua secole.
Mese si scaune de lemn , locuri in curtea interioara sau pe etajele hanului , atmosfera placuta.
Pentru a intregi atmosfera un caine latos...se tot invurtea pe langa masa unde eram asezat.

Preturi nu f. scumpe. 30 000 lei un Becks la sticla. si 100 000 lei o pizza f. buna si condimentata. cu multa ceapa. in afara de pizza si sandwichuri nu am vazut alte mancaruri in meniu. dar probabil..tre' sa aiba.

a venit vara....si totodata vacanta. eu propun pt. inceput o prima intalnire cu cei din Bucuresti.....la Hanul lui Manuc.

doritorii sa se inscrie pe acest subiect. cain , cred ca tu esti familiarizat cu acest local de la intalnirile CG. sau ma insel ? daca nu ma insel...poate ne spui mai multe !


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 21 Jun 2003, 01:25 AM
Mesaj #48


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Dupa 20 august, mosuleeee, daca ti la viata ta 50.gif


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 21 Jun 2003, 05:10 AM
Mesaj #49


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Am zis ca o sa stau o data la Hanu' lui Manuc, numai asa, de chestie, sa vad cum e sa iesi din camera si sa dai cu ochii de curtea aia... Imi place locul ala de nu mai pot. Pacat insa de fosta Cafeneaua Actorilor (era in apropiere, chiar pe coltul cu Covaci) ca nu mai exista, ce loc fain era si ala. Nu s-a deschis inca nimic acolo, nu?

Ultima data cand am fost eu la terasa Manuc, aveau mici (dar nu grozavi) si am auzit din mai multe parti ca mancarea in crama e groaznica, si ca ospatarii sunt cam... haiduci wink.gif

Asa ca, si prin urmare deci, Misti nu o sa fie cu voi anul asta decat in gand. Sa faceti o poza de grup, asa frumos, si sa o postati si voi aici ca sa-mi mai alinati amarul. 50.gif


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 21 Jun 2003, 09:38 AM
Mesaj #50


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



A..pai daca nu e mancarea buna , nu mergem acolo. Mergem la Fane de care v-am zis mai demult..si bagam mici acolo.

Cafeneaua Actorilor , nu mai exista. Dar exista cafeneaua artistilor , sau cam asa ceva. Se numeste "La Muzeu" si este in apropiere de Piata Romana , lipita de un muzeu....care nu mai stiu al cui e..sa a fost.

bdl , dar inainte de 20 august , ce are ? rolleyes.gif

Acest topic a fost editat de Oribilul Mosh: 21 Jun 2003, 10:49 AM


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 21 Jun 2003, 11:16 AM
Mesaj #51


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Moshule,
N-are nimica, da dupa 20 august eram si eu prin zona. Oricum daca se face ceva nu asta trebuie sa fie criteriul.Doar ziceam si eu asa.


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 21 Jun 2003, 12:05 PM
Mesaj #52


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



A , pai eu sunt de acord sa o facem mai pe la toamna. Sa ne mai cunoastem si noi intre noi , pana atunci.


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
atta
mesaj 21 Jun 2003, 01:24 PM
Mesaj #53


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 373
Inscris: 18 June 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 386



Asta este primul meu forum... si sper eu sa fie si singurul pentru ceva vreme macar.

am si eu o intrebare... care e povetea cu CGul? ma simt ca o neinitiata.. sad.gif(.

Cat despre iesit.... mai exista un Han, Hanul cu tei... dar e mai mult de iarna decat de vara.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 21 Jun 2003, 02:44 PM
Mesaj #54


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



CG este un alf forum. vine de la computer games. CG si fanclub sunt forumurile cu cea mai mare traditie a intalnirilor forumiste. eu la CG nu am participat niciodata , dar am citit patanile celor de acolo. iar la fanclub...cred ca am fost la vreo 300 de intalniri...si cunosc in realitate vreo 80 de membri. biggrin.gif

astept cu nerabdare sa se mai populeze si pe aici si sa initiem intalnirile alea.

atta , tu ai vrea sa vii ? sau esti o persoana mai trista ....care plange la vederea marii ? tongue.gif


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
atta
mesaj 21 Jun 2003, 03:33 PM
Mesaj #55


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 373
Inscris: 18 June 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 386



eu trista.... smile.gif)... nu prea.
da, as vrea sa vin... sa vedem daca asta o sa cred si peste vara.

pentru informarea publicului: mai mult rad decat plang! tongue.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 24 Jun 2003, 12:10 PM
Mesaj #56


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Oribilule Mosh, nu am fost la intilnirile de pe CG, am facut-o individual, cu cativa de acolo care mi-au solicitat ajutorul, sau cu care am avut pofta de bere. La Manuc am tot zis ca vreau sa trec, habar nu mai am cum e acolo - sa nu ma ratacesc, doamne fereste... biggrin.gif
Deci: PROPUNERE! Pana pe 20 august mi se usuca beregata.. Bdl, trebuie sa ne familiarizam unii cu altii, sa te intimpinam cum se cuvine mosule ! 40.gif Rezulta ca putem incerca o iesire chiar saptamana asta ! Ori dupa program, in cursul saptamanii, pe la 6 (18 wink.gif ), ori sambata, pe la 4-5 . Pareri ? Pentru o mai buna optimizare, propun sa fac o recunoastere cu Moshul, chiar azi, daca se poate

atta, esti de baza smile.gif
Misti, promit, daca la prima nu, la a doua intilnire sa fac cele mai .. neconventionale poze. Si le public, sa te incantam si pe tine. Iar cu prima ocazie cu care treci apa aia, facem un picnic la mare arta ! 19.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistinguett
mesaj 24 Jun 2003, 04:15 PM
Mesaj #57


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



M-am emotionat - *smilie care-si sterge lacrimile*
Daca va duceti la Manuc, sa fiti atenti la nota de plata, eu atat va zic. wink.gif Si dati o tura si pe la Caru' cu bere, vedeti care mai e treaba si pe-acolo, ca ala e alt loc caruia i-au stricat renumele ospatarii. Poate s-au mai pensionat din pacatosi si/sau o fi venit un proprietar mai cu cap.
Eu o sa incerc sa supravietuiesc cu rapoartele voastre. rolleyes.gif Cain, considerati-va in misiune, deci.


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
atta
mesaj 24 Jun 2003, 04:28 PM
Mesaj #58


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 373
Inscris: 18 June 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 386



hmmmm....

Din pacate eu sambata am ultimul examen si sambata am tulit'o de pe meleagurile noastre... si ma intorc de abia pe la sfarsitul lui august.

Asa ca nu va pot vedea decat la toamna.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 24 Jun 2003, 09:10 PM
Mesaj #59


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



da, mai bine ar fi la toamna. vara mi-e plina...si as dori sa vin si eu smile.gif


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
petman
mesaj 24 Jun 2003, 09:29 PM
Mesaj #60


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 85
Inscris: 27 March 03
Forumist Nr.: 133



Trebuia sa veniti in Suceava ca au fost 5 zile de chef .... zilele orasului si hramul damn cita bere am mai baut ....de acu tre sa ma apuc de invatat ca luni am licenta.... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 25 Jun 2003, 11:14 AM
Mesaj #61





Guests






Uhh..As veni si io in vara asta , da' nush' daca apuc ceva bani pt plimbari.... sad.gif sad.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 26 Jun 2003, 04:07 PM
Mesaj #62


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Mai, vad ca nu se mai inghesuie nimeni ... Daca nu vreti acolo, putem incerca si in alta parte, nu e batut in cuie. Moshule, te-ai dat la fund ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 29 Jun 2003, 12:42 PM
Mesaj #63


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



QUOTE (black ice @ Jun 24 2003, 10:10 PM)
da, mai bine ar fi la toamna. vara mi-e plina...si as dori sa vin si eu smile.gif

Subscriu. Trebuie incercata o posibilitate in care sa ne intalnim, din prima, toti care vrem acest lucru... E greu, dar sunt convins ca se poate! wink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 1 Jul 2003, 02:48 PM
Mesaj #64


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Vezi tu, asta-i problema: direct nu stiu, decat daca stim de la bun inceput ce si unde. Cam de asta zic sa testez ... piata intai. Dar vad ca nici un bucurestean nu se ofera. Hai flacai, fara jena !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 3 Jul 2003, 06:35 AM
Mesaj #65


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



cum poti sa intrebi asa ceva , mai Cain ? am eu fata de homo ? mad.gif

eu va urmaresc aici ....si daca voi ziceti ..data si locul in Bucuresti...nu va refuz. ash vrea sa o cunosc pe atta. rolleyes.gif


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 6 Jul 2003, 11:27 AM
Mesaj #66


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Moshule, cu atta am inteles ca ar fi ceva probleme in ceea ce priveste intalnirea... pentru ca am inteles eu ca ar fi plecata din tara pana in august... smile.gif Oricum, sunt convins ca toti vrem sa o cunoastem pe atta, dar daca tot te-ai anuntat primul, ai prioritate smile.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gabriel
mesaj 6 Jul 2003, 11:39 AM
Mesaj #67


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 428
Inscris: 11 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 65



pai in august...ca nu ma grabesc. sau chiar in octombrie la facultate. tu poate nu stii , genicon , dar eu & atta invatam la 2 minute unul de celalalt. facultatile noastre sunt despartite de un culuar de vreo 100 m.


--------------------
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>It's so easy to laugh. It's so easy to hate.</span>
It takes strength to be gentle and kind.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 11 Jul 2003, 09:11 AM
Mesaj #68


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Da dece nu in iarna ? La anu' ? La o terasa misto, o stiu eu ...
Hai mai, ce naiba ?!?!? octombrie blink.gif Eu nu mai fac nici o propunere...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 12 Jul 2003, 09:56 AM
Mesaj #69


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Cain apropos....de titlu UNDE BEM CEVA-->Ai trecut pe la tirgul de vechituri:D


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 12 Jul 2003, 12:16 PM
Mesaj #70


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Da, Cain! Ai dreptate... nu prea exista initiativa. Hai sa stabilim o data si un loc - cine poate veni, vine... cine nu - nu.
Ca banuiesc eu ca prima data-i mai greu biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 25 April 2024 - 12:20 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman