HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce Este Dragostea?, si cum ne dam seama ca iubim pe cineva..
Fausta
mesaj 27 Jun 2004, 06:38 PM
Mesaj #36


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 688
Inscris: 18 May 04
Forumist Nr.: 3.544



asa e thumb_yello.gif


--------------------
' Murim cāte putin īn fiecare zi, trebuie sa ne obisnuim cu asta. '

Emile Zola
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 1 Jul 2004, 04:15 AM
Mesaj #37


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



QUOTE (KodiaK @ 25 Jun 2004, 10:40 PM)
In completare la ce a zis Fausta mai adug In dragoste nimic nu se cere, totul se ofera. Nu stiu daca am plagiat pe cineva, dar mi se pare ca reprezinta foarte bine ideea de dragoste.

Binebine dar si oferta asta este in functie de cerere...ca nu de alta m-am saturat sa tot ofer si sa nu mi se ceara...asa ca..acum astept stau si pina nu cere cineva ce rost are sa-mi ofer sufletul pe tava!


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 1 Jul 2004, 09:24 AM
Mesaj #38


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



@aiwa
QUOTE
Binebine dar si oferta asta este in functie de cerere...ca nu de alta m-am saturat sa tot ofer si sa nu mi se ceara...asa ca..acum astept stau si pina nu cere cineva ce rost are sa-mi ofer sufletul pe tava!

Ideal ar fi sa gasim pe cineva care sa se bucure de ceea ce noi oferim, si invers, altfel iubirea nu este altceva decat chin si frustrare.


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 1 Jul 2004, 09:24 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Vornicum
mesaj 1 Jul 2004, 10:03 AM
Mesaj #39


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



QUOTE (AIWA @ 1 Jul 2004, 05:17 AM)
Binebine dar si oferta asta este in functie de cerere...ca nu de alta m-am saturat sa tot ofer si sa nu mi se ceara...asa ca..acum astept stau si pina nu cere cineva ce rost are sa-mi ofer sufletul pe tava!

Asa este clapping.gif e inflatie mare mai draga, deficit de bune intentii. Trebuie doar sa reglezi pretul de cumparare la dragostea asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 7 Jul 2004, 09:32 AM
Mesaj #40


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



QUOTE (KodiaK @ 24 May 2004, 12:50 AM)
Dragostea este cred ca unul dintre mistere lumii, alaturi de triunghiul bermudelor, atlantida, yeti, etc.
Este cred ca singurul sentiment pe care absolut totzi il simtzim cel putzin odata in viatza si sigurul care poate provoca fericirea sublima dar si crunta suferintza. Si oricat am incerca sa il explicam nu vom reusi asta niciodata pt ca este unic pt diecare in parte.

As putea spune ca putin spus e un MISTER....
Te doare si suferi dar te si vindeca....efectiv ...uneori drumul in viata trece si prin astea...si ce faci mai ales cind dupa o dragoste mare gasesti una si mai mare? stai te uiti si mai ales daca ultima dragoste s-a lasat si cu belele..ce faci? Te retragi si iti "lingi" ranile sau lasi liber friul sentimentelor? Ce e dragoste? Grea definitie...de fapt se poate defini?
Nu cred..eu as spune ca..e acel sentiment ce te face sa traiesti fiecare clipa ca si cum ar fi ultima si sa te bucuri de ea pina in cel mai mic amanunt!





--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LigiaB
mesaj 7 Jul 2004, 06:38 PM
Mesaj #41


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.037
Inscris: 3 January 04
Forumist Nr.: 1.685



Love hurts! si nu ar trebui sa fie asa... hh.gif


--------------------
Prayer is the bridge between panic and peace.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
atta
mesaj 9 Jul 2004, 09:38 PM
Mesaj #42


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 373
Inscris: 18 June 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 386



Dragostea este un rahat pe bat.
user posted image


Aceasta este o viziune personala. Va rog nu o luati personal.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flu
mesaj 9 Jul 2004, 11:21 PM
Mesaj #43


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 537
Inscris: 5 October 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 914



rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Copii, daca cumva simtiti ca va indragostiti apelati de urgenta la cel mai apropiat adult! Periculos! Danger!
Persoanele care au gustat rahat pe bat sunt rugate sa descrie gustul...

Atta, spune-ne cine-i ticalosul, bicisnicul si nemernicul ca-i tabacim fundu' smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 10 Jul 2004, 11:18 AM
Mesaj #44


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Bna intrebare!
Eu abia acum citeva zile am intilnit-o si am fost nevoita sa o dau uitari motiv:
nu ne potrivim dar,concluzia este ca "dragostea este un sentiment frumos"
hug.gif si mai ales iubirea dintre doi indragostiti poate da nastere unor
mici fiinte de care toti avem nevoie .
In concluzie" dragostea esentialul vietii" love.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 20 Jul 2004, 11:28 PM
Mesaj #45


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



QUOTE (LigiaB @ 7 Jul 2004, 08:51 PM)
Love hurts! si nu ar trebui sa fie asa... hh.gif

Da asa e si ce e mai nasol e ca ..medicii nu stiu nimic a face sa te vindece....doare sa vazi ca ai un suflet al tau..il imparti in doua si...incerci sa arati cat mai multa sinceritate dar...ce primesti in schimb tatonari...sicane...rastalmaciri sau poate chiar palme sa te trezesti din visare.... e greu ...cu dragostea asta... greu tare mai ales cind ajungi la un moment din viatza si incerci sa-ti faci un mic bilant sa vezi daca exista macar ceva care sa te convinga sa mergi mai departe si mai departe si...tot asa...si ....cu stupoare uneori nu gasesti nimic...nimeni nu te motiveaza...ai senzatia ca ai scapat trenul si urmatorul e deja in intarziere si ce faci...incet incet la pas incerci sa ajungi la destinatie...greu ...greu greuuuu
Dragostea e ceva frumos dar din pacate dureros pentru mine!:(


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 21 Jul 2004, 02:44 PM
Mesaj #46


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Dragostea e orbitoare tu spui ca medicul nu are cu ce sa o trateze dar tu ai vrea cu adevarat sa o tratezi sa nu mai poti simti acele batai de inima la intilnirea cu persoana iubita?
Bine nu exista tratament dar,cred ca multi s-ar trata stiu eu citiva laugh.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jubi
mesaj 21 Jul 2004, 06:02 PM
Mesaj #47


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 453
Inscris: 27 December 03
Din: Constanta
Forumist Nr.: 1.628



Dragostea este spinul; nu-l simti cand intra, dar te doare cand il smulgi cu sila.



--------------------
"Treat the other man's faith gently; it is all he has to believe with. His mind was created for his own thoughts, not yours or mine." Henry S. Haskins
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 21 Jul 2004, 09:04 PM
Mesaj #48


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



DA ai dreptate jubilee si acest spin o sa-l pastram ca orice femeie foarte bine era o vorba "inima unei femei este un ocean plin de secrete"


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aurasupacurasu
mesaj 31 Jul 2004, 01:20 PM
Mesaj #49


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 177
Inscris: 8 July 04
Forumist Nr.: 4.036



Dragostea este un lucru frumos cind doua persoane se iubesc cu adevarat!


--------------------
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 12 Aug 2004, 03:10 AM
Mesaj #50


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Iubirea este acel covor magic care pluteste deasupra gradinii Edenului dar te poate arunca si in flacarile Infernului

Acest topic a fost editat de axel: 12 Aug 2004, 03:11 AM


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter Pan
mesaj 26 Aug 2004, 01:16 PM
Mesaj #51


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 181
Inscris: 28 October 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 1.075



Inchipuiti-va o bomboana cu invelis dulce dulce, iar in interior cel mai amar gust posibil.......
Atunci cand gusti invelisul acela dulce dulce plutesti, capeti puteri nebanuite, atunci cand ajungi insa la acel gust amar......simti un mare gol peste tot, in jurul tau, in tine, mai ales....iar golul acela doare.... e ca si cum ti s-ar fi luat toate punctele de sprijin......


--------------------
Nu vreau sa fiu om mare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 26 Aug 2004, 01:32 PM
Mesaj #52


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



QUOTE
Inchipuiti-va o bomboana cu invelis dulce dulce, iar in interior cel mai amar gust posibil.......

Tot schmenul e sa ne dam seama care dintre bomboane are gust amar inauntru si care nu. Si pana sa ajungem la aia dulce trebuie sa mancam cateva amare de tot.


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yvonne
mesaj 28 Aug 2004, 05:03 PM
Mesaj #53


Eternul Visator
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.405
Inscris: 5 November 03
Din: arad
Forumist Nr.: 1.137



DRAGOSTEA?ce e?unde e?cine a intailnit-o?
...acea dulce amagire d-inaintea tristetii si a dezamagirii...acel inselator drog care trece....mai repede sau mai tarziu....acel blestem in care ne ardem sufletul....aceea tentatie si speranta....ce e la urma urmei dragostea?nu stiu si poate nu voi sti niciodata.Am plins in numele ei,am blestemat in numele ei,mi-am promis sa nu mai intru in nebunia ei,am riscat in numele ei,m-am dat pe mine curata si infiorata si in schimb....REVERSUL MEDALIEI....niciodata medalia nu cade pe cant.


--------------------
unu si cu unu fac 2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 29 Aug 2004, 01:15 AM
Mesaj #54


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



e o prostie... da dureri de cap imposibile

later edit - de dragoste vorbeam

Acest topic a fost editat de mutulica: 29 Aug 2004, 01:15 AM


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The perfect spar...
mesaj 13 Nov 2004, 12:21 PM
Mesaj #55


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 16
Inscris: 8 November 04
Forumist Nr.: 4.864



in ciuda dezamagirii si durerilor de cap pe care le ai cand o dai in bara in dragoste 50.gif se merita sa iubesti, penru ca e frumos...cel mai frumos wub.gif .
Si ce daca e rau la sfarsit? Ai trait bucurii care merita sacrificii.
Iubirea este cea pe care o cauta fiecare dintre noi, desi uni nu o recunosc sau chiar cred ca nu le trebuie dragoste, dar am convingerea ca atunci cand vor intalni in cale pe cineva care sa ii iubeasca si sa ii acorde atentie vor fi tare fericiti
daca exista dragoste? este evident.cred ca e cel mai frumos lucru din toata viata unui om
putem sa avem o gramada de bucurii si realizari care sunt intradevar placute, dar...daca mai avem si pe cine sa iubim si cine sa ne iubeasca atunci putem sa ajungem fericiti
smile.gif


--------------------
Mai natural de atat nu se poate!
www.miere-de-albine.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carrad
mesaj 13 Nov 2004, 03:47 PM
Mesaj #56


care este oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.061
Inscris: 27 September 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 4.566



ma tot gandesc in ultimul timp...oare dragostea asta n-am inventat-o (noi, oamenii) din teama singuratate? sa avem un umar pe care sa plangem, sa avem pe cineva care sa ne asculte, sa transformam pe cineva in obiectul grijii noastre (intelegeti ceva, ca eu, una....) wink.gif
pur egoism! mad.gif


--------------------
prietenia e o chestiune de opinie!
"cine se iubeste se (auto)tachineaza" (carmelita)
oPsedatii stiu de ce :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 24 Nov 2004, 05:26 PM
Mesaj #57


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Da carrad cam asa spun si eu ca sa inventat dragostea


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lorelei`
mesaj 10 Dec 2004, 06:50 PM
Mesaj #58


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 12 November 04
Forumist Nr.: 4.894



Ce este dragostea? Pai... greu de definit, fiindca nu exista cuvinte care sa faca asta. E sentimentul care te face sa te daruiesti trup si suflet cuiva, fara sa-ti mai pese de orgoliu, de prejudecati si de teama de a fi ranit. Adevarata iubire trece peste orice (mai ales, peste timp si peste distanta), da totul si nu cere nimic in schimb. Desigur, putini dintre noi pot sa iubeasca asa...
Pentru mine, dragostea e ceea ce da sens vietii mele. E singurul lucru care ma face sa traiesc - si oricat de mult as suferi uneori din cauza ei, asta nu e un motiv ca sa nu mai iubesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 12 Dec 2004, 02:19 PM
Mesaj #59


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



QUOTE (AIWA @ 7 Jul 2004, 09:32 AM)
As putea spune ca putin spus e un MISTER....
Te doare si suferi dar te si vindeca....efectiv ...uneori drumul in viata trece si prin astea...si ce faci mai ales cind dupa o dragoste mare gasesti una si mai mare? stai te uiti si mai ales daca ultima dragoste s-a lasat si cu belele..ce faci? Te retragi si iti "lingi" ranile sau lasi liber friul sentimentelor? Ce e dragoste? Grea definitie...de fapt se poate defini?
Nu cred..eu as spune ca..e acel sentiment ce te face sa traiesti fiecare clipa ca si cum ar fi ultima si sa te bucuri de ea pina in cel mai mic amanunt!

Si uneori MISTERUL chiar daca e dureros.....parca e bine sa fie acolo...macar stii ca undeva candva o bucatica din sufletul tau va bate de-a pururi alaturi de sufletul ei wub.gif
Si mai ales ca uneori indiferent de timpul trecut ceva tot arde acolo e ca o flacara ce nu se va stinge niciodata!


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 24 Dec 2004, 04:52 PM
Mesaj #60


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Am gasit raspunsul la intrebare dragostea nu prea exista nebunia exista biggrin.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ComicDiva
mesaj 24 Dec 2004, 06:21 PM
Mesaj #61


White Trash Beautiful
*****

Grup: Membri
Mesaje: 528
Inscris: 18 May 04
Din: a galaxy far far away....
Forumist Nr.: 3.552



"Love is difficult to find, easy to lose, and hard to forget."



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cipdecip
mesaj 6 Apr 2005, 12:12 PM
Mesaj #62


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.276
Inscris: 29 August 04
Din: Ph
Forumist Nr.: 4.358



Este cel mai frumos sentiment lasat de D-zeu


--------------------
Intre fericire si vis , melancolie si taina , infinit si singuratate exista raul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 6 Apr 2005, 01:17 PM
Mesaj #63


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Cred ca am gasit definitia dragostei:
Fiecare dintre noi are o "pasiune" pentru o "bucata" de muzica clasica, sau, in fine, eu am o astfel de pasiune pentru Carmina Burana de Carl Orf. In toamna am avut ocazia sa merg la Filarmonica si sa ascult intreaga opera, nu numai O, Fortuna. Atunci cand corul canta "O, Fortuna" simteam cum imi vibreaza inima... cam asa ceva este si dragostea, cam asa te simti cand iubesti, ca si cum ai asculta ceva divin la volum maxim, ca si cum totul ar vibra in tine, stii ca tremuri, simti ca vrei sa plangi de fericire si nu vrei ca acest sentiment sa dispara vreodata smile.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divido
mesaj 6 Apr 2005, 02:18 PM
Mesaj #64


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 48
Inscris: 5 April 05
Forumist Nr.: 6.068




butterfly in my stomac....
... and ofcourse ... a stupid smile ohyeah.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iniya
mesaj 6 Apr 2005, 03:49 PM
Mesaj #65


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.100
Inscris: 15 December 04
Din: Romania- Arad
Forumist Nr.: 5.203



Ce e dragostea?...la ce sens sa o definim/..la ce sens sa-i dam o culoare/...cand fiecare dintre noi o evaluam,,simtim..investim..diferit..la ce sens sa o enuntam..cand ea curge ca si veninul in noi..la ce sens sa-i asociem cuvinte cand din cuvinte nu poate exista..ea exista din sentiment...exista din atingere..exista din sarut..exista din amor..si exista din uniune...

ea este echilibrul sufletului..cine nu-l doreste va cauta o viata balanta..cand ea..se afla aproape de ea...

si cel mai important este ca si orbul o poate vedea..surdul o poate auzi...invalidul o poate misca..in el..si in amintire...copilul o poate dramatiza..fiecare ii da o valoare..dar niciodata definitia ta..nu va fi egala si inteleasa de a mea..ea este si se manifesta unic..irepetabil..ca si noi de altfel..fiinte unice si irepetabile...

ea poate fi adierea lacrimii..focul zilelor de gheata..impacarea din certurile cu soarta...si clepsidra sufletului..cu cat iubim mai mult..cu atat timpul curge curge..ca ..intr-un final..cand acesta din cleosidra piere..sa putem spune ca...am trait..iubind...


--------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better. [Samuel Beckett]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arrianna
mesaj 15 Oct 2005, 07:40 PM
Mesaj #66


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 233
Inscris: 31 March 04
Forumist Nr.: 2.844



"Dragostea e lupta intre doua suflete si intre doua trupuri in care uneori nu e nici un invingator,alteori un e nici un invins"


--------------------
"Eu cred ca infernul exista.Dar cred ca exista aici,pe pamant.Asa cum aici,pe pamant,e singurul loc unde s-ar putea crea paradisul."-Octavian Paler
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Data'q
mesaj 6 Nov 2005, 01:11 AM
Mesaj #67


Clopotar
******

Grup: Admin
Mesaje: 4.348
Inscris: 17 September 04
Din: Capitala
Forumist Nr.: 4.495



Dragostea e un drog..........Dar ce te faci cand reusesti (dupa prea mult venin) sa te leshi de patima asta??? sad.gif

..................hopeless..................

.................... cry.gif ...................


--------------------
Clopot
Lauda tie, Doamne!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 6 Nov 2005, 07:12 AM
Mesaj #68


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



pe bune? o scuza pentru multe din timpeniile pe care le facem


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tikky
mesaj 28 Nov 2005, 05:40 PM
Mesaj #69


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.330
Inscris: 16 September 05
Forumist Nr.: 6.952



Dragostea este... pe aici, pe undeva. Pluteste in atmosfera, incerc sa-mi dau seama pe unde. Dragostea este, dragostea nu este. Dragostea este prea complicata, prea dureroasa, prea dulce, prea indepartata, prea apropiata, o vreau, o vrei, m-am saturat de ea, niciodata nu te saturi de ea. Dragostea este dor, lacrimi, apus, rasarit, zile care trec una dupa alta fara a-ti da macar seama ca trec.


--------------------
I'm a superbutterfly, and superbutterflies don't cry!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iniya
mesaj 29 Nov 2005, 12:14 AM
Mesaj #70


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.100
Inscris: 15 December 04
Din: Romania- Arad
Forumist Nr.: 5.203



QUOTE (LigiaB @ 7 Jul 2004, 06:38 PM)
Love hurts! si nu ar trebui sa fie asa... hh.gif

Aia nu e dragoste rolleyes.gif


--------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better. [Samuel Beckett]
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 01:05 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman