HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Forum Arhiva

Forum Read-Only. NU pot fi trimise mesaje noi.

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Lia Roberts - O Solutie ?, Parerea voastra despre Lia Roberts
March
mesaj 24 Apr 2004, 12:20 PM
Mesaj #36


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Despre intentiile acestei cucoane romano-americane de a candida la presedintia Romaniei, Stelian Tanase spunea acum cateva saptamini ( sublinierile imi apartin) :

: ".... Trasnet a fost si vestea candidaturii unei doamne din Las Vegas, Lia Roberts. Acolo unde sunt cazinourile cu jackpot si visul american de taraba. Asta imi aduce aminte de un milionar aparut de pe noul continent , care a candidat acum vreo zece ani in Polonia, stirnind fantasmele saracimii si taind din voturile candidatului cu sansele cele mai mari de pe vremea aia, insusi Walesa. Intrebarea noastra este : din electoratul cui taie aceasta doamna ? Ar trebui sa vedem care arata nervozitate. Ea e republicana ,( nu de la Ploiesti !!!) adepta a lui Bush.
Asta e marfa pe care o vinde dumneaei pe Dambovita. Aflam cu emotie ca Iliescu e un fost, ca si Nastase. Ca ar fi un pretendent de centru si nu refuza nici un sprijin, chiar si de la PRM sa fie. Femeia vorbeste ca in vis. Se vede ca a trait prea mult departe. Se gandeste la scenariul de la Sofia, cu un Saxa-Coburg aparind din senin sa adune voturile dezamagitilor ? Sau gandesc altii pentru ea. In acest caz ar aduna voturi de la centru dreapta . Electoratul lui Iliescu cuminte a batut din calcaie asteptind ordine. Iliescu isi tine in sah comilitionii, dar cu toti spera umili ca va trece voturile sale lui Nastase. Nastase fara zestrea asta e un om mort politiceste. Nu ia nici suta de mii de voturi.
Enigma Lia Roberts si jocurile secrete din spatele acestei iesiri la rampa ramin. Cat il ajuta pe Nastase aparitia stil serial Hollywood ? Cat il incurca ? Serviciile speciale , staffurile de campanie, expertii in manipulare si-au facut aparitia. Simultan cu diversiunile, jucarele de tot felul, scamatoriile... "


***

Aferim !



--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crisse
mesaj 24 Apr 2004, 02:25 PM
Mesaj #37


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.008
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.834



Cineva sustinea ca am fi prima tara care are presedinte o femeie. Wrong, mai sunt tari care au presedinte o femeie si merg destul de bine. E ceva sceptic la inceput in ce priveste FEMEIA presedinte si mai ales intr-o tara ca Romania in care barbatul conduce..in casa wink.gif .

Singurul lucru de care putem sa ne temem este ca s-ar putea sa avem o a doua presedintie gen Constantinescu. Inteligent, fin, dar prea fin PTR O TARA CA ROMANIA.

Daca ar fi aleasa presedinte Lia, dintr-o data Romania ar fi privita ca imediat dupa 89. Va mai aduceti aminte reactia occidentului referitor la Romania? Am fost atunci primiti cu bratele deschise, au curs cu ajutoare din care din nefericire s-au imbogatit multi etc. Dupa MINERIADA, totul s-a inchis. Il ridicam in slavi pe Iliescu, insa uitam ca EL A AVUT PUTEREA IN MAINI dupa revolutie, ca el a fost in opozitie pe vremea lui Constantinescu...ehe si l-am ales din nou. Ce-i drept, acum e un simpatic wink.gif

Ce mare rol are EXACT acum Presedintele Romaniei in politica tarii? Cand ne alegem presedintele trebuie sa gandim inainte de toate cine v-a fi in opozitie, cine v-a fi prim ministru. Presedintele ne reprezinta tara..si cred ca avem nevoie de cineva serios care sa faca treaba ptr tara...nu de cineva care sa poarte neaparat pantaloni si sa vorbeasca perfect limba romana mwah1.gif

Daca la putere vine cineva care stie exact problemele tarii, ne ajuta pe noi cu ceva?? Daca nu le rezolva, cu ce ne ajuta???

Si inca ceva...din exteriorul tariii de cele mai multe ori lucrurile se vad mult mai clar. Lia s-a bagat intr-un c...... mare. Daca iese cu brio, ar trebui sa fim mandri ca avem astfel de femei.

Acest topic a fost editat de Crisse: 24 Apr 2004, 02:27 PM


--------------------
din nou o zi minunata;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 24 Apr 2004, 03:35 PM
Mesaj #38


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Sa nu ne infierbintam si sa judecam cu inima... tongue.gif

De unde va "fura" voturi Lia Roberts ? Un pic de 'ici , un pic de 'colo, dar cele mai multe de la Stolojan ! Stolojan care este pericolul imediat pentru Nastase. Avea dreptate "Academia Catavencu" cand, acum citeva saptamini, titra pe prima pagina : " Alta Lie cu aceeasi SIE " . Adica, "baietii" lucreaza intens sa-l scape de orice emotii pe Bombonel in drumul lui spre scaunul suprem !

Sa nu uitam scamatoria cu Marian Munteanu de la alegerile din 2000...


P.S. Si apoi avem o femeie "din interior" ce candideaza la functia suprema,
faimoasa Madame Tatoiu rolleyes.gif

Acest topic a fost editat de March: 24 Apr 2004, 05:54 PM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 24 Apr 2004, 03:35 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
YoyoMan
mesaj 26 Apr 2004, 12:19 PM
Mesaj #39


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Ooooof Doamne! Stati linistiti ca nu fura la nimeni voturi. Dupa gafele fenomenale pe care le-au facut "ea si staful ei" - nu se mai aude nimic de ea. Cu toate ca a avut un debut fulminant si toata lumea vorbea de ea la un moment dat. Nu e o problema. Cred ca nu o va lua nimeni in seama. Pe mine unul, ma distreaza extraordinar cand imi aduc aminte de ea si de ineptiile pe care le indruga pe la talk-showuri. Nu are nici o sansa nici macar sa deranjeze pe cineva. E penibila pana in maduva! ohyeah.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crisse
mesaj 27 Apr 2004, 08:40 AM
Mesaj #40


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.008
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.834



Care maduva blink.gif ???

PS: am nevoie de un dictionar wink.gif . Este penibilitatea politicienilor barbati mai simpatica smile.gif ?


--------------------
din nou o zi minunata;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gragulea
mesaj 27 Apr 2004, 08:59 AM
Mesaj #41


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 129
Inscris: 17 February 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.254



Sa inteleg draga "Criza" ca Lia tre' aleasa pentru ca e femeie...Foarte american as zice. Numai ca impropriu pentru multi dintre noi. Acum ca suntem in NATO trebuie sa dam sanse "mai egale" femeilor, negrilor si mai cui...?Ca nu-mi mai aduc aminte ce anti"preferinte" au americanii...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 27 Apr 2004, 09:20 AM
Mesaj #42


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Nu stiu de ce simt nevoia multe femei sa se solidarizeze cu Lia R. doar pentru ca este femeie... Daca ar fi candidat Mona Musca, de pilda, as fi sustinut-o cu toata convingerea. Insa Lia R? Nu s-a remarcat pana acum decat prin faptul ca s-a casatorit cu cine trebuie.
Iar "valul de simpatie" occidentala care ar inunda Romania daca respectiva ar fi aleasa, nu prea il vad. Cat de bucuroase pot fi statele de care depinde aderarea noastra la UE (ma gandesc in primul rand la Franta, Germania, Spania si poate chiar Italia, daca Berlusconi pierde in favoarea lui Prodi) sa primeasca un stat condus de o persoana considerata omul republicanilor? Iar simpatia cu care o eventuala administratie democrata la Washington ar privi-o pe republicana Lia R. ma pune pe ganduri.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 27 Apr 2004, 10:30 AM
Mesaj #43


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Deocamdata e cert un lucru: dupa gafele de o stupizenie rara pe care le-a facut cand si-a anuntat candidatura si mai apoi prin cateva ziare, madam Roberts s-a dat la fund. Recent a revenit in tara, a fost pe la Timisoara, dar in foarte mare discretie. Multi dintre politicienii inflacarati de la noi, care isi anuntasera sprijinul pentru ea, au spus deja pas, asa ca nu o vad prea repede presedinte in Romania.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 27 Apr 2004, 12:07 PM
Mesaj #44


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Si deja presa i-a descoperit niste "slabiciuni" din tineretea ei... cica Voican Voiculescu n-ar fi strain de ele wink.gif Aceasta chestie ar oferi "munitie de razboi" pentru ceilalti candidati in cazul cand, sa spunem, ea ar deveni "periculoasa" .


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 7 May 2004, 05:38 AM
Mesaj #45


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Sa fim seriosi !
Lia Roberts nu va obtine nici 3%.
Dar aceste procente pot conta.
Si, daca se ajunge la finala vadim-nastase, eu nu votez, ci iau prima viza pe care o pot obtine.
Cat o costa berea in Albania ? rofl.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 7 May 2004, 11:54 AM
Mesaj #46


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Klar nici eu nu mai votez daca iese Vadim cu Nastase in turul 2..... data trecuta l-am votat pe Iliescu. Daca asa prost vor vota romanasii nostri si de data asta inseamna ca chiar nu mai are rost sa mergem la vot... ce o fi o fi.


Tanti Roberts nu o sa ia nici 3%.


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 7 May 2004, 12:03 PM
Mesaj #47


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Eu sunt si mai optimista. Sper ca Nastase sa nici nu ajunga in turul doi. laugh.gif

Oops, nu suntem off-topic? Parca vorbeam de tanti Roberts... Never mind... rofl.gif

Acest topic a fost editat de nefertiti: 7 May 2004, 12:05 PM


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 14 May 2004, 08:19 PM
Mesaj #48


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Vorbind despre Lia Roberts, nu putem omite implicatiile participarii ei la alegeri.
Nu ? ohmy.gif


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 27 Aug 2004, 01:21 PM
Mesaj #49


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Evident ca nu. O sa ne distram de minune cand o sa isi tina discursurile electorale, intr-o romaneasco-americaneasca de balta. laugh.gif

Acest topic a fost editat de nefertiti: 27 Aug 2004, 01:22 PM


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin666
mesaj 27 Aug 2004, 04:33 PM
Mesaj #50


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.069
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 668



Alegeti-ma mai pe mine, inca vorbesc romaneste fara accent (in afara celui regional, evident..) smile.gif
In plus, am doua atuuri: am mancat si salam cu soia si nu m-am prostituat cu bosorogi republicani...
Am deja un buget de campanie de 550 Euro, din care cu 500 imi voi cumpara un prim costum... rofl.gif

Acest topic a fost editat de sorin666: 27 Aug 2004, 04:34 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 27 Aug 2004, 04:44 PM
Mesaj #51


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



"Lia Roberts?! Cine mai e si asta? Si ce vrea?"

Asa or sa spuna 90% dintre cei care vor vota peste cateva luni. Merita sa pierdem vremea dicutandu-i sansele?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 27 Aug 2004, 06:18 PM
Mesaj #52


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Chiar: mai candideaza tanti aia desteapta si realizata? rofl.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 1 Sep 2004, 01:18 PM
Mesaj #53


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Daa, mai candideaza. Iar sansele ei sunt la fel de mari ca si cele ale lui Zamfir. Chiar, de ala nu am mai auzit nimic. laugh.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MIA
mesaj 1 Sep 2004, 01:21 PM
Mesaj #54


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.320
Inscris: 21 April 04
Din: Timisoara, Romania
Forumist Nr.: 3.188



QUOTE (nefertiti @ 1 Sep 2004, 02:31 PM)
Daa, mai candideaza. I

Dar acuma probabil e plecata in vacanta ... wink.gif ... cu o gramatica si un lexicon roman la ea pentru studiu individual ! biggrin.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 1 Sep 2004, 01:24 PM
Mesaj #55


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



In vacanta, probabil, dar nu sa invete romaneste, asta nu prea cred. laugh.gif Si, sincer, abia astept sa o aud pe la shourile din campanie. Cred ca o va intrece pe madam Oriflame la perle. biggrin.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MIA
mesaj 1 Sep 2004, 01:29 PM
Mesaj #56


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.320
Inscris: 21 April 04
Din: Timisoara, Romania
Forumist Nr.: 3.188



Vaiiii ... ce misogina si discriminatorie poti fi !!! sorry.gif

Daca te aude careva ??? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 1 Sep 2004, 01:33 PM
Mesaj #57


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Eu??? Misogina si discriminatorie??? Pai de ce, mai draga? laugh.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
runik88
mesaj 11 Sep 2004, 09:14 AM
Mesaj #58


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 74
Inscris: 17 February 04
Forumist Nr.: 2.249





Mie-mi place Lia Roberts chiar daca stiu ca nu are nici o sansa si am semnat pt candidatura ei
si am s-o votez. Vad ca va luati de accentul ei si de chestii de astea minore.De-asta nu mai iese
si poporu asta in lume ca nu se gindeste la lucrurile importante...sa presupunem ca ar iesi..
va dati seama ce lovitura mediatica internationala ar fi? Nu ne-ar mai numi nimeni neocomunisti
si oricum presedintele trebuie doar sa dea bine..oricumk nu are nici un rol in politica interna
decit de "mediator" .


--------------------
When the world is viewed with no set reality, the lies of society are revealed and the bonds of slavery, broken
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cactus
mesaj 12 Sep 2004, 09:48 AM
Mesaj #59


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.126
Inscris: 10 August 04
Din: nu spui; s-a schimbat
Forumist Nr.: 4.232



Io tot nu pricep; de peste 10 ani avem de-a face cu diletanti in politica asta de sorginte vestica; acuma ne trebe diletanti din import care habar n-au de realitatile de aici ? O fi ea buna dincolo, peste balta; da aici???????? rofl.gif
Ce-om fi facut candva e ne bate Sefu Mare si nu mai inceteaza... rofl.gif


--------------------
- "Help us, or else..!"
- "Or else what?"
- "Exactly!"

Nu e nimic mai trist decāt tristeţea unui om vesel. (Armando Palacio Valdes)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 12 Sep 2004, 11:56 AM
Mesaj #60


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (runik88 @ 11 Sep 2004, 10:27 AM)
...va dati seama ce lovitura mediatica internationala ar fi? Nu ne-ar mai numi nimeni neocomunisti...

Da - nu ne-ar mai numi neocomunisti ci neo-loviti in cap... biggrin.gif
Nu e vorba de accent si chestiile minore. E fix vorba de lucrurile majore la care tanti cu nume cu rezonante de Hollywood e pe dinafara total! Eu am auzit-o ce ineptii scoate din vorbitoare... laugh.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin666
mesaj 12 Sep 2004, 01:49 PM
Mesaj #61


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.069
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 668



Ca sa nu mai vorbim de efectul "His Master's Voice" (pentru adolescentii care nu cunosc faza, e vorba de vechile discuri de patefon, in care un catelus asculta cu atentie vocea stapanului "emisa" de la palnia patefonului rolleyes.gif )
Iar in cazul nostru, stapanul este cel care finanteaza in $$$ campania si care dupa aceea va pretinde sa-si rentabilizarea investitiei....
*
http://www2.danbbs.dk/~erikoest/nip_p01.htm#top
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cactus
mesaj 12 Sep 2004, 02:51 PM
Mesaj #62


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.126
Inscris: 10 August 04
Din: nu spui; s-a schimbat
Forumist Nr.: 4.232



Io tot nu pricep; Cine-i Lia Roberts ?????????; ca pe lumea asta“s atatea Lia (cu si fara diminutiv) . La cati suntem in forum sustinem candidatura uneia cu diminutiv si stim macar o problema; plus ca are si un mod fain de a se exprima, nu trebe sa-si caute cuvintele si realitatea o cunoaste...Realitatea rulz, maaaaaaaaa spoton.gif


--------------------
- "Help us, or else..!"
- "Or else what?"
- "Exactly!"

Nu e nimic mai trist decāt tristeţea unui om vesel. (Armando Palacio Valdes)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 13 Sep 2004, 04:15 PM
Mesaj #63


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Chiar crezi ca stie care e realitatea ?


--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cactus
mesaj 24 Sep 2004, 06:37 AM
Mesaj #64


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.126
Inscris: 10 August 04
Din: nu spui; s-a schimbat
Forumist Nr.: 4.232



Gata - so dezumflat balonu“.....

Lia Roberts se retrage din cursa pentru Cotroceni


Oana Dobre
Vineri, 24 Septembrie 2004


Lia Roberts, fosta lidera a republicanilor din Nevada care dorea sa ajunga presedintele Rominiei, a anuntat, ieri, ca renunta sa se mai inscrie in cursa pentru Cotroceni. “Clasa politica romaneasca, din pacate, nu este pregatita la acest moment pentru a tolera candidatura unui independent de anvergura. Sistemul politic m-a tinut departe de dumneavoastra, alegatorii. Nu am avut acces la posturile nationale desi aparitia se facea platita cu bani grei, am fost refuzata recent, in scris, de doua ori, in timp ce candidatii partidelor majore isi faceau campanie electorala. Detin informatii certe ca anumiti oameni politici care controleaza institutii media au instituit un adevarat embargo mediatic la adresa mea”, a afirmat Roberts in declaratia oficiala prin care si-a justififcat decizia. Ea a mai spus ca sondajele indica faptul ca “electoratul este impartit aproape egal in proportie de 40 la suta si 40 la suta intre cei doi poli de putere, deci nu exista loc pentru un al treilea candidat, cu adevarat independent”.

PeiSei - e cam ingamfata gagica...adicatelea anvergura la ce ? ca aripi n-are...


--------------------
- "Help us, or else..!"
- "Or else what?"
- "Exactly!"

Nu e nimic mai trist decāt tristeţea unui om vesel. (Armando Palacio Valdes)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 24 Sep 2004, 10:01 AM
Mesaj #65


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



De una am scapat. Sa vedem cine urmeaza. laugh.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 24 Sep 2004, 10:28 AM
Mesaj #66


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (cactus @ 24 Sep 2004, 07:50 AM)
Gata - s-o dezumflat balonu“.....

Pacat... Mie imi pare rau de milioanele alea de dolari pe care nu o sa le mai cheltuie in sacul fara fund care este Romania... ohyeah.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin666
mesaj 24 Sep 2004, 10:29 AM
Mesaj #67


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.069
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 668



QUOTE (nefertiti @ 24 Sep 2004, 10:14 AM)
De una am scapat. Sa vedem cine urmeaza. laugh.gif

Ceea ce nu ninteleg eu insa este ce "anvergura" avea madama, in afara casatorei sale cu un bosorag republican cu influenta... laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 24 Sep 2004, 10:29 AM
Mesaj #68


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Si-a anuntat solemn retragerea aseara la Tuca Show. Sa-l fi vazut pe Muca ce fata avea 6.gif

Acest topic a fost editat de March: 24 Sep 2004, 10:30 AM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 24 Sep 2004, 10:32 AM
Mesaj #69


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE (sorin666 @ 24 Sep 2004, 12:42 PM)
QUOTE (nefertiti @ 24 Sep 2004, 10:14 AM)
De una am scapat. Sa vedem cine urmeaza.  laugh.gif

Ceea ce nu ninteleg eu insa este ce "anvergura" avea madama, in afara casatorei sale cu un bosorag republican cu influenta... laugh.gif

Sa fim corecti ! In SUA este presedinta Partidului Republican din Nevada ! Si asta a ajuns fara sprijinul lui barbat-su care murise mai inainte. Numai ca SUA nu-i Romania !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
sorin666
mesaj 24 Sep 2004, 10:34 AM
Mesaj #70


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.069
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 668



QUOTE (YoyoMan @ 24 Sep 2004, 10:41 AM)
QUOTE (cactus @ 24 Sep 2004, 07:50 AM)
Gata - s-o dezumflat balonu“.....

Pacat... Mie imi pare rau de milioanele alea de dolari pe care nu o sa le mai cheltuie in sacul fara fund care este Romania... ohyeah.gif

Nici o pierdere, in afara de niste tricouri si balonase, restul s-ar fi dus la niste barosani care nu merita plansi... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 26 April 2024 - 06:33 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman