HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

18 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jurnalul Absolutului, [Jurnalul lui Absolut]
Absolut
mesaj 20 Jan 2004, 01:39 AM
Mesaj #71


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



ma simt un pic mai bine decat inainte de vreme.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 20 Jan 2004, 11:10 AM
Mesaj #72





Guests






Draga Absolut, ma bucur sa aud ca ti-e un pic mai bine.
Acum revenind la acel "ma" de care ziceai mai sus:nici mie nu-mi place, de aceea il inlocuiesc in scris cu "mey" sau "buei" sau mai stiu eu ce alte strambaturi.Insa cand le folosesc, le folosesc cu drag, ca mi-s dragi persoanele.Cand ma enerveaza cineva, cand sunt plina de reprosuri , folosesc "ba" sau" fah" (desi ultimul il folosesc si ca gluma cu o prietena de-a mea) sau alte adjective mult mai "neortodoxe". Iar Triregnum nu e genul de om care sa fie plin de ura wink.gif
Scuze ca m-am bagat sa scriu asta in jurnalul tau, dar vazand cum incerci sa pastrezi aparentele, cum iti e frica de ce spun cunoscutii, cum te macina gandurile astea negre, am vrut sa stii ca , cel putin cei ce ti-au scris in jurnal nu te judeca si nu iti vor raul si nu te urasc mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 20 Jan 2004, 12:11 PM
Mesaj #73


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



smile.gif thumb_yello.gif Afrodita stiu. nu trebuie sa`ti ceri scuze ca te`ai bagat sa scrii in jurnal . nu vezi ce`mi fac TriRegnum si Nicodim pe aici blink.gif rofl.gif orgii de cuvinte virtuale laugh.gif
va multumesc la toti !


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 20 Jan 2004, 12:11 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
(Afrodita)
mesaj 20 Jan 2004, 02:08 PM
Mesaj #74





Guests






Mie nu ai de ce sa-mi multumesti, daca stiu ca te-am mai linistit putin cu micutele mele randuri, ma bucur. mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 20 Jan 2004, 07:37 PM
Mesaj #75


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



sunt dependent de altii . cred ca intr`o buna zi voi ajunge singur si cel mai mult pe lumea asta mi`e teama de siguratate. nu stiu cata vreme imi va suporta mie cineva crizele si isteriile si schimbarile milisecundice de dispozitii , stari. sunt extrem de vulnerabil si intr`o lume ca asta ma descurc greu . fac greu fata injuriilor , batjocurii, minciunii si cine imi adreseaza un cuvant care ma calca poate sa iasa linistit din perceptia mea , cum citeam azi pe undeva chiar eu ii voi spune "Ia calul meu si du`te!" poate cer prea mult sau poate cer doar atat cat dau eu , ar fi bine sa nu cer nimic ...
... o zi obisnuita , sumbru cenusie , misuna pe strazi o multime compacta de oameni . am studiat , am studiat ochii lor , mai mult din plictiseala ,mai mult datorat faptul ca cineva mi`a spus ca ochii tradeaza omul sau il fac sfant , mai mult ca oricand m`am uitat in ochii unor necunoscuti . si din toti oamenii ... am vazut multi azi , multi ... doar doi ochi imi pareau a plesni de bunatatea sufletului , o doamna in varsta care parca tot timpul zambea , care privea lumea cu atata candoare si seninatate incat nu mi`am putut indeparta atentia de la ea . mi`a placut cand mi`a zambit , nu m`a tratat cu indiferenta caracteristica generatiei mature care crede ca toti tinerii din ziua de azi sunt nesimtiti , nepoliticosi , care nu invata nimic si care au in cap numai discoteci si curvusaguri si care nu vor face nimic niciodata ci dimpotriva vor trage tara asta si mai la fund decat este. zambetul acela , comuniunea dintre noi mi`e imposibil sa o exprim in cuvinte , e aici si probabil mi`l voi aminti multa vreme de acum inainte.
am fost obosit si am plutit toata ziua si masina de spalat nu se mai opreste , imi vine sa o lovesc si sa`i urlu hai azi ca mi`e somn !!!
o sa mai explorez ... cred ca astept pe cineva , am senzatia ca trebuie cineva sa apara in viata mea , asa de nicaieri si pe nepusa masa ... un fel de premonitie , nu stiu de unde si incotro sa privesc , sa ma pregatesc putin sa nu ma loveasca prea tare .
p.s: deja aici devine aglomerat si nu`mi place aglomeratia cand nu e cineva cu mine sa o impart . voi citi insa doar printre randuri sau poate cei care apar ca ciupercile dupa ploaie vor fi culesi , gatiti si mancati ... atata timp ca nu sunt otravitori , dar de unde sa stii pana nu gusti ?


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 21 Jan 2004, 12:44 AM
Mesaj #76





Guests






Chiar daca sunt otravitori, otrava lor nu e letala..Intotdeauna exista un antidot...
De ce ti-e frica de singuratate? Nu ti-e bine singur cu tine?
Aglomeratie? Unde? Ca mie-mi place si aglomeratia biggrin.gif
mwah1.gif Somn usor si o zi buna mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 21 Jan 2004, 05:07 PM
Mesaj #77


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



O zi buna si tie Agrodita chiar daca deja e pe trecere . de ce mi`e frica de singuratate ? hm . pentru ca ma cunosc destul de bine , pentru ca sunt constient de reactiile mele , de egoismul meu , de egocentrismul meu, de nemultumirea mea constanta, de incercarea disperata de a modela omul de langa mine dupa mine , sa se muleze perfect , de starile contradictorii ale mele , de mai multe . sunt constient ca nimeni nu o sa ma suporte la nesfarsit . ma vad undeva la 60-70 de ani singur tocmai din cauza mea . nu stiu, probabil nu va fi asa , oricum zilele astea am constatat ca viata mea nu este asa cum mi`o inchipuiam la 18 ani de exemplu a fi acum. nu m`am gandit si nu mi`am imaginat niciodata ca o sa ajung unde sunt acum , cu prieteni care`i am . dc cineva mi`ar fi spus acu` 2 luni ca eu o sa am un jurnal pe ceva forum i`as fi ras in nas . toata viata mea de pana acum e cauzata de niste dezicii spontane sau de altceva sau altcineva sau de mine inconstient sau de intamplare , din intamplare. nu mi`ar fi bine singur pentru ca eu caut sprijin , protectie , sa stiu ca e cineva cu mine pe lumea asta . si culmea cand am pe cineva langa mine dupa un timp vreau singuratate. sunt total fucked up!
aglomeratie peste tot , in oras , in club , pe forum , in telefon , pe masa , pe scaun . mie nu`mi place aglomeratia dc nu e cineva sau ceva sa ma abata sa nu o vad . in aglomeratie sa simt insignifiant , imi dau seama de micimea mea si ma sperii , nu mai mai simt unic , vad aceleasi trasaturi pe fata tuturor , ajung sa vad acelasi chip , aceleasi manisfestari , aceleasi reactii , ma sperie aparteneta la ceva , confundarea cu peisajul.
yeah! tocmai am luat ilegal ceva , ah e bestial. Chemical Brothers - Get Yourself High , e superb!!!!!!!! ies , voi dansa singur . poai , ma simt excelent de la primele sunete . thumb_yello.gif


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 21 Jan 2004, 07:29 PM
Mesaj #78


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



uite`ma la un pas in a`mi baga gheara in ochi ... anul trecut intr`o ora de inspiratie , mi`am luat un tricou fara maneci , alb imaculat si mi`am scris pe el cu vopsea in ulei ,rosie " Fuck Off ". l`am purtat in club, mandru de realizarea mea ,ca nu mai avea nimeni asa ceva, de parca cine stie ce era sau nu putea fi facut de altii, ma rog. mi`au placut reactiile oamenilor din jur ... azi butonam telecomanda si ce`mi vad ochii pe un post de televiziune local ? un tip , fotograf , a facut un calendar pe 2004 cu niste modele care purtau ceva creatii vestimantare noi semnate de un designer local , vrandu`se niste creatii futuristice , iesite din tiparele comune si vad pe rochia unei tipe scris mare cu alb pe negru (culorile momentulu laugh.gif ) " Fuck Off" blink.gif poate nu sunt eu cel dupa care s`a luat sau nu numai mie imi vin anumite idei , insa m`am simtit copiat si m`am crizat de unul singur.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 22 Jan 2004, 12:00 AM
Mesaj #79





Guests






Ei bine, dragul meu Absolut, la ora asta i'm totaly fucked up...Insa iti scriu ca sa stii ca te-am citit, ca nu esti singur in multime, ca nu esti insignifiant...Cat despre tot ce ai zis mai sus, iti voi spune parerea mea intr-una din zilele urmatoare, cand imi voi reveni...
Numai bine! mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 22 Jan 2004, 01:23 AM
Mesaj #80


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Ma zbat intr`o paranoia absoluta. m`am uitat la tv , am venit si am deschis calculatorul in Xp pentru ca numai aici pot vedea pozele. am deschis poza draga mie si m`am logat la messenger sa citesc mailurile , defapt sa le recitesc . m`am speriat de sunetul acela brusc care te anunta ca ai un mail in inbox , era de la forum cum ca Afrodita mi`a scris in jurnal , am citit ce mi`a scris si repede m`am dus in jurnalul ei sa vad de ce e total fucked up si aveam o stare extrem de labila inainte incat dupa ce am citit de ce`urile m`a lovit panica si m`am trezit cu lacrimi in ochi ... nu inteleg de ce oamenii trebuie sa sufere , de ce ne simtim cateodata atat de singuri cand sunt atatia in jurul nostru si de ce un singur semn , o singura privire te poate arunca in vid. la fazele astea sunt ca o femeie sau cel putin asa s`ar spune. nu`mi pasa !...poate e doar o trasatura tampita a racilor. ma trezesc ca lacrimez cand trec pe langa o batranica care cerseste pe strada , sau cand trec pe langa un om cu handicap si`i vad expresia fetei sau cand vad ochi tristi ... cred ca asta e compasiune , la mine e extrem de dezvoltata. asta sunt si asa simt.
si tot la mine ajung , ma uit ca tampit la poza asta primita de 2 zile ... e atat de frumos . si rad asa`n suferinta , nici eu nu stiu care suferinta sau de ce e cauzata ca doar eu am spus ca ar fi mai bine sa o lasam si sa ramanem cu ce a fost . rad pentru ca`mi spun uite , asta da tocilar ! si citesc ca un apucat un mail de la el ... sunt sigur ca nu ar fi de acord sa`l postez aici , dar e jurnalul meu in care vreau ca el sa`si gaseasca locul . asa cum il are in inima mea pentru totdeauna . "fericirea si nefericirea" luate`n`mpreuna , cauzate de el nu le voi uita poate niciodata . poate sigur.

"Sunt singur in camera si ma plictisesc. Si nu esti
nici macar pe net sa ne plictisim impreuna.
Ma gandeam la ziua de azi. M-am indoit de tine
si ti-am zis de tipu acela ca sa te fac gelos,
sa vad daca esti sau nu gelos, daca iti pasa.
Acum imi pare rau - mi se pare ca te indepartezi.
Nu ma intereseaza nimeni inafara de tine.
Nu cred ca exista o persoana mai minunata decat
tine. Si nu cred ca exista cineva mai potrivit
pt mine decat tine. Si daca lucrurile intre noi
nu o sa iasa, nu vreau sa gasesc pe altcineva,
Refuz sa distrug astfel tot ce am avut special
de la tine. Si ce imi ramane de facut atunci?
Nimic, nimic altceva decat sa ascult de ce isi
doresc Ei pentru mine. O sotie, o familie, copii,
o casuta cu garduletz alb, un camin unde sa raman
fericit pana la adanci batraneti.
Fericit cu amintirea ta."


ma simt ca pixu`.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 22 Jan 2004, 01:26 AM
Mesaj #81


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



cry.gif


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 22 Jan 2004, 02:06 AM
Mesaj #82





Guests






Daca as sti ca esti in Bucuresti, cred ca m-as imbraca si as iesi cu tine sa bantuim strazile, sa plangem impreuna....Doare al dracului de tare... cry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 22 Jan 2004, 11:40 PM
Mesaj #83


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



pentru o societate comerciala se cunosc urmatoarele date ... despre o persoana din multime se cunosc urmatoarele date ... daca suntem doar o adunatura imbarligata de date ? ma uitam la six feet under . am ramas cu ceva la care ma gandesc . limitele exista doar in mintea noastra , adevarul e ca nu exista limite si asta e infricosator . care e adevarul si cine il cunoaste . adevarul . am observat ca limba e saraca , uneori nu existe cuvinte sa`ti exprimi sentimentele . oare cine a spus prima data "te iubesc" si de ce aceste cuvinte inglobeaza in ele sentimentul . de ce trebuie sa auzi ca sa stii. nu poti sa stii fara sa fi auzit vreodata ? ... sa stii pur si simplu . atat.



--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 23 Jan 2004, 02:15 PM
Mesaj #84


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



bla bla bla`uri si tampenii cat incape , abureala . ma uit in sus , noul mouse cu scroll e de vina , si vad ce mizerii imi trec prin minte si cat de pueril si nasol le astern pe hartie . sunt al naibii de obosit si voi merge sa dorm ca un porc pana deseara cand voi merge prin oras . e un frig afara de nu`i adevarat , simteam ca`mi cade fata jos si se sparge in 14 . puzzle .
" capul tau sub clar de luna
se aseamana c`o ..." laugh.gif , e ceva banc trimis asa de la un pc la altul cu corespondenta fictiva intre Maiorescu si Eminescu . ce e super stupid e ca am uitat complet raspunsul lui Eminescu.
imi aprind tigara si plec 44.gif


Acest topic a fost editat de Absolut: 23 Jan 2004, 02:16 PM


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 23 Jan 2004, 04:15 PM
Mesaj #85





Guests






Mai, fa bine si aminteste-ti raspunsu' lu' Eminescu...Presimt ca va fi pe masura scrisorii de dragoste primite rofl.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 24 Jan 2004, 02:39 AM
Mesaj #86


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



De vreo doua zile ma complac intr`o stare , ceva amestecat cu scarba , enervare ,excitare , frustrare , lene . nu ma ajuta cu absolut nimic ca scriu aici . imi gasesc greu cuvintele , s`au pierdut prin capul gol . sper sa nu fac ceva doar de dragul spargerii monotoniei care simt ca ma inghite in ultimul timp... si sa`mi para rau dupa . azi,defapt ieri, am avut examen , am tocit atat de mult incat am rezolvat grilele alea din instict fara sa mai citesc care erau cerintele si problema ...m`am lungit pe 3 foi cu explicatiile si analizele , totul putea fi foarte simplu rezumat la una cel mult. am constat ca am memorie fotografica . abia astept sa termin facultatea asta , in scarba am intrat , in scarba ies . am trecut ca si rata prin apa , nu m`am ales cu nimic . probabil o diploma cu care o sa pot foarte linistit sa fac trotuaru` . iarasi am ganduri marete pentru la toamna ... coregrafie , arte , psihologie . imi place sa visez . visez si nu fac nimic sa transpun macar o parte in realitate . toata viata mea am asteptat sa mi se dea pentru ca am crezut si probabil inca mai cred ca mi se cuvine si cand nu primesc ceea ce vreau ma umflu in pene . my best friend imi spunea si`mi spune sa am grija ca o sa doara super tare cand voi cadea, mi`a spus sa`l sun , cum sa`l sun ? si ce sa`i spun ? sa`l intorc pe dos cu niste cuvinte care azi imi exprima un fel de sentiment maine exista toata posibiliatea sa exprime total opusul ... sunt inzestrat cu o nesimtire crasa, grasa , lunga si lata . mi`a placea cateodata sa fiu artificial sau sa pot sa fiu multumit cu ceea ce am si ceea ce sunt acum , macar pentru cateva clipe . nah ! unde sunt vremurile inconstiente in care ma aplecam asupra unei fantani fara sa stiu ca s`ar putea sa cad acolo si sa ma inec ? azi stau si judec in fata ei si nu ma mai apropii sa vad luciul de apa . sinistru bate vantul.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 24 Jan 2004, 02:51 AM
Mesaj #87


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



am pus intr`un plic secretia vorbei si am expediat mila altuia catre un destinatar aproape necunoscut , m`am expus unor radiatii doar pentru a ma inchide in mine .

stii cum e atunci cand astepti un miracol? cry.gif


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lilith
mesaj 24 Jan 2004, 06:42 AM
Mesaj #88


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 316
Inscris: 6 May 03
Forumist Nr.: 263



Stiu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 24 Jan 2004, 11:31 AM
Mesaj #89





Guests






O, da, stiu cum e sa astept...Dar stii cum e cand minunea e langa tine si tu nici nu o vezi? Si apoi, cand , intamplator, intorci capul, o privesti uimit si nu-ti vine sa crezi ca e acolo, ca te astepta s-o vezi, doar sa intinzi mana si s-o atingi...Stii cum e? Daca nu, poate ar fi timpul sa afli wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 24 Jan 2004, 07:45 PM
Mesaj #90


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



ma simt bine , Afro are grija de asta thumb_yello.gif am uitat ce naiba aveam azi de impartit cu mine , tot impingeam si trageam . ma duc inapoi desi as avea nevoie de un shut in fund ca altfel nu inaintez .
p.s: am editat ca sa modific o chestie , care am mancat`o blink.gif

Acest topic a fost editat de Absolut: 24 Jan 2004, 07:46 PM


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 24 Jan 2004, 08:33 PM
Mesaj #91





Guests






Ia mai termina tu cu suturile alea, ca acusica-mi lungesc pishioru' pan la tine si-ti targ una de ai sa ma tii minte rofl.gif Ah si iti dau si un bidon in cap sa-ti amestec gandurile astea negre, poate se fac roz pana-ti revii rofl.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 24 Jan 2004, 09:06 PM
Mesaj #92


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



m`a agatzat sa`mi spuna ca in 20 de minute vin . as mai sta pe aici , in lipsa de ceva mai bun tot timpul ma refugiez in explorare . acel ceva bun e departe de mine in seara asta . scriu pe fuga , sa nu ma prinda soneria . alerg alerg, incet alerg ,nu te gasesc , te`ai ascuns de mine , unde esti ? mi`e sete de tine ! ahahaha . mi`am amintit de versurile astea instant . ce bagaj car si nici nu stiu ... probabil cu timpul voi constata ca sunt undeva dupa colt si atunci voi da ceva bani la cineva sa mi le care . ceva , cineva ... nedefinirea asta ma irita acum .
plec sa`mi agit firele de par.


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 25 Jan 2004, 02:29 AM
Mesaj #93


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Puncte puncte puncte
Unora le place sa multiplice , altora le place sa simplifice . eu ma avant in sinceritate sau in naivitate. pe altii ii derajeaza pana`ntr`acolo incat li se pare normal sa`mi obstructioneze anumite libertati . am invatat ca e mai bine sa taci , sa lasi sa`si inchipuie mii de variante . daca taci atunci va incepe adevarata lor framantare , de care tu nu ai habar si pe care nu ai descoperi`o daca ai riposta. Te multumesti sa stii ca ei isi inchipuie si atunci temerile lor vor iesi la suprafata si se vor manifesta ca atare , facand ceva care se crede a fi spalarea rusinii.
Am spus cateva adevaruri in gluma , in ei am lasat urma . am senzatia ca lumea se invarte invers . cateodata as vrea sa`mi impachetez tot si sa plec unde vad cu ochii si sa las totul in urma , sa nu ma mai intorc niciodata , sa nu mai stiu nimic de cei care i`am cunoscut pana acum.
Cred ca am nevoie de cineva sa ma alinte , sa`mi spuna cuvinte frumoase , sa le simta cand le spune . m`am saturat de vorbe goale , mari spuse doar pentru ca suna frumos si placut in urechi . nu`mi gasesc linistea nici cum zilele astea desi am incercat atatea . naiba stie ce am sau ce nu am exact . pentru ce sa`mi revin ? si sa fac ce ?... Sfere alcatuind conglomeratii formand o unitate negativista pana la minus infinit si poate privit din exterior arata ca un trandafir .
Astept ...


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 25 Jan 2004, 02:35 PM
Mesaj #94





Guests






Stii? Cand te dojenesc sau cand te ascult sau cand iti spun ca-mi esti drag, cred sincer orice cuvant si-ti spun din inima, nu de dragul de-a vorbi...Nu pot sa spun "cuvinte frumoase" daca nu le simt...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 25 Jan 2004, 07:05 PM
Mesaj #95


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



diagnostic , evaluare , cotat , necotat, pagina 13 ... ma simt bine in linistea mea acum, parca toata lumea doarme . nici un zgomot imprejur nu era , decat acum calculatorul ofteaza . e caldutz , ma amestec cu fumul de tigara , trag aer in piept de frica sa nu`l pierd si ma gandesc la secrete . e numai al meu . smile.gif m`am ascuns , abia astept sa`l trezesc . mi`e drag si`mi lumineaza viata. ce vreau mai mult ? vreau ceea ce nu`mi ofera . vreau totul. absolut.

nu stiai ca sunt aici ? te astept . te`am intrebat de atatea ori si nu mi`ai raspuns... inseamna ca nu stii ?


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 25 Jan 2004, 07:10 PM
Mesaj #96





Guests






Daca astepti pe cine cred eu,nu mai ai mult de asteptat wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 25 Jan 2004, 08:36 PM
Mesaj #97


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



secret.gif Afro , pe cine blink.gif ?


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 25 Jan 2004, 09:03 PM
Mesaj #98





Guests






Pe persoana de care vorbeam aseara pe ym biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 26 Jan 2004, 02:05 AM
Mesaj #99


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



pentru asta trebuia sa ma loghez , navigam ca si vizitator .stii ceva ce eu nu stiu ? unsure.gif stiu ce am vrb pe ym dar... unsure.gif unsure.gif unsure.gif


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 26 Jan 2004, 02:21 AM
Mesaj #100


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



one night to remember . 3 ore nu m`am miscat numai o singura data si in ultimele douazeci de minute ... inelul pe care l`au facut din aurul maselelor ... si`au scos dintii ... si cand au pus piatra pe mormant ... si muzica , muzica aceea , sunt acorduri care`mi sfasaie sufletul . e buna de ascultat o data pe an . ma simt mai bine , am citit cum ca si Afro e ok , maine cand ma voi trezi va fi deja luni , cum e si acum numai trebuie sa dorm ca sa realizez ca e o noua zi .


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 26 Jan 2004, 02:37 AM
Mesaj #101





Guests






rofl.gif Si tu trebe sa dormi ca sa-ti dai seama de asa zisul maine? rofl.gif Si io rofl.gif
P.S. :Ce-ai zis mai sus e intr-adevar un amalgam de ganduri, ale mele-s ordonate rau pe langa ale tale rofl.gif Cand ai sa bagi "matura" in ele? biggrin.gif
Pup iu.

P.S. 2: Da, se pare ca stiu ceva ce tu nu stii -hihiii
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 26 Jan 2004, 08:40 PM
Mesaj #102


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



What a fine day for science!
am o pofta nebuna sa scriu pana`mi ies ochii din orbite. am facut o baie fierbinte , era vremea aceea din zi in care gandesc , imi pun intrebari si`mi raspund tot eu . am pornit cu ganduri mari de genu` sa ma rad sub brat si am iesit tot cu parul flutarand in bataia aburilor . m`am lasat dus de valurile miniaturale create de penisu`mi erect si iaca`ta zburdand cu o fericire orgasmica . tot timpul cand sunt obosit am erectii spontane . cum vin asa trec . trecut`au nourii lungi pe sesuri ...
am dormit doar 3 ore , m`am trezit buimacit de alarma mobilului de sub perna plus vibratiile aferente . am sarit repede din pat desi aveam tot timpul din lume sa ajung la finante. si am pornit la drum prin nametzi cat casa , n`ai sa poti la mine sa ajungi , si nici anul asta uite cum mi se amesteca ideile . si iarasi m`am trezit in statia de tramvai . ce urasc cel mai mult , nu urasc , defapt nu suport sa circul cu tramvaiul dar azi era frig si zapada si nu m`am incumetat sa merg pe jos . si am dat iarasi de aceleasi fete , de aceleasi tipe sterse care`si dau coate una alteia sa ma vada, sa vada ca eu am papuci care se asorteaza perfect cu fularul si mapa incat la un moment dat m`am simtit super penibil si chiar credeam ca ceva nu e in regula cu mine... de aceeasi batrani care au gratuitati pe transportul in comun doar doar mai voteaza si anu` asta cu psd`u... si dus si intors . cu ce am ramas din chestia asta? cu un tip care discuta politica cu alt tip, asa pe la ora 11 , incalcatzi cu aceeasi papuci de acu` 5 ani , cu blugii rosi de atata tarat si purtat , cu geaca mizera. amandoi la vreo 30 de ani blamau sistemul romanesc , economia , partidele, lipsa banilor. tot ramanu` se pricepe la asta , tot, fara nici un dubiu. ceea ce e insa enervant si iritant pentru mine e ca prefera sa se plimbe cu tramvaiul , sa discute in gura mare balarii din astea in loc sa faca ceva , ceva sa iasa din mizeria in care se complac ,mai bine dau vina pe altii si inoata in mocirla . oamenii astia imi provoaca greata! si tot ei se uita de parca eu as fi nimerit din greseala pe acolo.
azi am fost dependent , nu stiu . mi`e teama de ceva si ma gandeam la ce am scris in una din zilele trecute ... ca am presimtirea ca cineva trebuie sa intre in viata mea si ar fi bine sa ma pregatesc sa nu ma loveasca prea tare . de lovitura aceea mi`e frica absoluta.
" zambeste biggrin.gif "


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 28 Jan 2004, 01:00 AM
Mesaj #103


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



Azi nu am chef sa scriu nimic.
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  turn2.jpg ( 72.38K ) Numar descarcari: 25
 


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 28 Jan 2004, 11:46 PM
Mesaj #104


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



am ajuns. cel mai mult mi`a placut sa curat masina de zapada , in trei ore a avut ce sa se depuna. pentru prima data dupa mult timp am simtit ca traiesc intr`un corp , imi era foarte rece la maini , ...am zambit printre geamuri. imi sunt foarte dragi si ne`am simtit minunat . ei , eu eram in universul meu si nu am vazut pe nimeni altcineva .
am ramas afis cand am auzit daca nu vreau sa`mi aduca altceva in schimb si ca nici nu ma taxeaza , in prostia`mi credeam carnea de vita comestibila . macar am incercat . intentia conteaza si un mesaj cum ca se simte rau si ca`i lipsesc si l`am sunat ... mi`a spus ca am voce calda si mi`am amintit ce i`am scris ultima data cand a fost racit [I] as vrea sa`mi curga pe fata picaturi de transpiratie , sa se amestece cu sprancenele , poate asa as strange in brate o febra si niste frisoane care`mi lipsesc acum din simturi . mi`e teama de unul , primul , urmeaza doi , cronologic trei , patru , oare cat voi numara , aranja , taia pana se va forma o rana nevindecabila decat cu saliva ta 100% infestata de tine , cu tine , prin tine in mine [I]
smile.gif sunt linistit .


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 30 Jan 2004, 09:59 AM
Mesaj #105


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



i`m so happy biggrin.gif m`a trezit de dimineata si a baut cafea cu mine si abia astept ziua de luni .


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post

18 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 09:40 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman