HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ciao Darwin, Se poate mai rau?
genicon
mesaj 27 Nov 2003, 02:03 PM
Mesaj #1


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Lume, lume! Ieri mi-am instalat si eu cablul in garsoniera, deci am intrat cat-de-cat in lumea buna si care incepe sa fie la curent cu ce se intampla in tara. Asa ca... ce era sa fac? M-am uitat la Ciao, Darwin! Si m-am crucit. Auzisem ceva despre ea, insa nu credeam ca o emisiune poate fi atat de stupida, mahalagista, stupida. Si... ma roade o intrebare - oare persoanele care participa la concursul ala de (in)cultura generala... or primi bani pentru ceea ce zic sau chiar o zic din suflet si proprie initiativa???? blink.gif Pentru ca ieri a fost o babuta care n-a scos-o din "sula", "clitoris" si alte perversiuni de a ajuns la un moment dat Negru sa-i spuna sa nu raspunda la un cuvant care incepea cu "P" laugh.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TriRegnum
mesaj 27 Nov 2003, 07:15 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.851
Inscris: 14 October 03
Forumist Nr.: 985



Mie nu-mi place Dan Negru si nici eimisiunea lui si nici emisiunile pe care le-a mai avut. Nu e o emisiune de cultura asa cum ai spus si tu Genicon,
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 27 Nov 2003, 07:29 PM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Am purtat azi o discutie culturala cu fetele si am auzit de emisiune in detaliile ei cele mai picante. (eu nu ma mai uit demult la televizor) Mie nu-mi place dan Negru insa sunt unele persoane care-l considera spiritual. Gusturile nu se discuta insa totusi ...post national? am ajuns la "panem et circem"? ce mai urmeaza dupa asta??


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 27 Nov 2003, 07:29 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
nefertiti-old
mesaj 29 Nov 2003, 02:50 PM
Mesaj #4


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Fratilor, am urmarit si eu, din curiozitate, citeva fragmente din emisiunea asta si m-am crucit. Stiam ca exista prostie cu carul, dar chiar s-o etalezi asa, pe un post national, sub denumirea de emisiune de divertisment??? In ritmul asta nu trebuie sa ne mai mire nimic.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 29 Nov 2003, 07:00 PM
Mesaj #5


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Chit ca imi arunc parerea asa direct, emisiunea aia e o mizerie. Una mare. Si mai multe nici nu merita sa zic despre ea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 29 Nov 2003, 11:12 PM
Mesaj #6


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Mizerabila sau nu, dar are un rating care o va aduce si in 2004 pe micile ecrane... hh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
halcyon_lll
mesaj 4 Dec 2003, 07:14 PM
Mesaj #7


Hypnotic
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.145
Inscris: 21 November 03
Forumist Nr.: 1.263



Io zic: Domnilor de la Antena1, doar trageti apa!!! (scuze daca acest mesaj deranjeaza pe mai-marii forumului)


--------------------
When we are forgotten, we cease to exist.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 11 Dec 2003, 12:06 PM
Mesaj #8


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



bai, mie imi place la nebunie emisiunea... ohyeah.gif
yronik, sa stii ca nu e regizata, cel putin raspunsurile sint in mare parte spontane. prostia umana nu are limite. crede-ma, am testat-o ohyeah.gif rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carpatic
mesaj 15 Dec 2003, 11:10 AM
Mesaj #9


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 650
Inscris: 4 November 03
Forumist Nr.: 1.128



PENELOPA ai vrut sa zici, dar ti-au alunecat (probabil) degetele pe tastatura prea repede.
E foarte adevarat ca prostia e atotputernica si omniprezenta, si de cele mai multe ori nu o poti diferentia de o incultura barbara si infricosatoare. E de ajuns sa ne aducem aminte de interviurile facute prin sate sau pe strazile oraselor de catre diverse televiziuni, cand, la intrebari de bun simt, se raspund mascari de-ti sta mintea in loc.
La emisiunea cu pricina e totusi si un pic de regie, in sensul ca (banuiesc) "concurentilor" li se sufla, de catre persoane "bine intentionate" raspunsurile cele infricosate. Oricum, acesti concurenti nu sunt un monument de desteptaciune si cu atat mai putin de cultura. Cred ca preselectia e dura, astia care haladuim pe forumul de fata nu am avea nici o sansa tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares
mesaj 15 Dec 2003, 11:22 AM
Mesaj #10


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 805
Inscris: 5 September 03
Din: Bucureşti
Forumist Nr.: 711



Dupa ce a tot fost luata in balon emisiunea asta de Cârcotaşi am avut proasta inspiraţie să încerc să mă uit...
Nu prea are rost să scriu mai mult decât a zis Ghost... Ca e o mare mizerie...
Totuşi, nu înţeleg de ce Antena 1 cumpără unele dintre cele mai nefericite formate de pe afară... Că înainte de Ciao Darwin, o altă mare porcărie TV mi se părea emisiunea aia cu Augusta... nici nu mai ştiu cum îi zicea...
Cât despre suflat, dovediseră tot minunile alea două de Cârcotaşi ca e multă regie în emisiune (parca nu apuca Negru să pună o întrebare şi concurenta răspundea....)


--------------------
Atat de multe carti si atat de putin timp... Vizitati "Pagina Cronicarului".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 15 Dec 2003, 01:31 PM
Mesaj #11


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



QUOTE (yronick @ Dec 14 2003, 04:58 AM)
Cum o chema pe sotia lui Ulise.s-a raspuns Pamela in loc de Paloma.etc.

YESSSS !!! ohyeah.gif





________________________
Ulitze, martorul iratiunii
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 16 Dec 2003, 04:30 PM
Mesaj #12


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Intr-un sondaj FHM cu cele mai bune emisiuni, Ciao Darwin! ocupa locul 5 cu 7% din preferintele intrebatilor, printre emisiuni precum Cronica Carcotasilor (castigatoarea), Procesul Etapei, Gheorghe si Big Brother.... yikes.gif hh.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Catalin
mesaj 22 Dec 2003, 12:22 PM
Mesaj #13


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



Parera mea:

Cel putin in unele cazuri, concurentilor li se pun in casca alte intrebari decit cele pe care le pune Dan Negru. Nu stiu exact care este mecanismul filmarilor dar asta e impresia mea: Dan Negru pune niste intrebari doar pentru public. Concurentii nu il aud bine si asculta ce sunt intrebati in casca. Evident, regia pune intrebari care sa genereze un raspuns extrem de amuzant in combinatie cu intrebarea pusa de Dan Negru.

Ex:
Dan Negru intreaba "Cum o chema pe sotia lui Ulise?" Concurentul nu aude bine intrebarea asa ca regia i-o "repeta" in casca: "Cum o chema pe sotia lui Bobby din Dallas?"

=> Pamela in loc de Penelopa. Amindoua incep cu "P" si concurentul are si privirea aia ingenua a omului care nu intelege de ce rade publicul si de ce se da Danut cu capul de pereti...

Dar, dupa cum spuneam, asta este doar banuiala mea, n-am dovezi, n-am "surse interne" si nu cred ca se petrece la fiecare intrebare. Doar la citeva, suficient de multe incit sa genereze ideea ca respectivii sunt batuti in cap!

Acest topic a fost editat de Catalin: 22 Dec 2003, 12:24 PM


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anthrax
mesaj 8 Feb 2004, 02:16 AM
Mesaj #14


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 219
Inscris: 7 February 04
Forumist Nr.: 2.131



Tin sa inclin si eu pe varianta ta mai ales ca situatii de genu' asta nu au fost putine biggrin.gif

Dar ce s-a intamplat cu faimoasa emisiune?De ce nu o mai vede nimeni?(Pentru ca nu se mai da asta stiu)
Dar ce s0a intamplat cu legea cerere-oferta?Din cate stiu eu avea destule puncte la ratting ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 16 Feb 2004, 03:47 AM
Mesaj #15


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Ne baga pe git iar "CIAO,DARWIN!"
Nu scapam asa usor.
Nu stiu de ce, dar vor intr-adevar sa ne faca sa credem ca omul "s-a ridicat" din maimuta... fara nici un folos si fara sa evolueze!
Parerea mea umila...


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ahriman
mesaj 3 Mar 2004, 05:58 PM
Mesaj #16


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Ciao Darwin este o cretinatate de emisiune! Iar Dan Negru este unul dintre cei mai prosti moderatori de emisiune pe care i-am vazut!
Isi mai aduce cineva aminte si de stupizeni aia de "Babilonia" cu Augusta Dumitrascu? blink.gif


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stuntman
mesaj 8 Mar 2004, 09:45 AM
Mesaj #17


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 17
Inscris: 8 March 04
Forumist Nr.: 2.504



Hai sa facem putina lumina aici si sa aflati si voi cum stau treburile la Ciao Darwin.... Negru este un prezentator ca oricare altul decit ca urmeaza indicatiile regizorale intocmai. Asta nu inseamna ca este un prezentator prost...iar daca ar fi sa va puneti in locul lui pentru o secunda ati accepta o oferta frumusica in bani de ordinul a peste o mie de dolari pentru a juca rolul unuia ca el sau ati spune ca preferati sa muriti de foame in continuare doar asa de snobism.....
Eu unul l-am cunoscut si este un tip de viata foarte glumet si plin de initiativa.
Vreti sa stiti ce se intimpla in culisele Ciao Darwin........intrebati-ma......
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 8 Mar 2004, 02:10 PM
Mesaj #18


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Bine ai venit la Han! welcome.gif

QUOTE
daca ar fi sa va puneti in locul lui pentru o secunda ati accepta o oferta frumusica in bani de ordinul a peste o mie de dolari pentru a juca rolul unuia ca el sau ati spune ca preferati sa muriti de foame in continuare doar asa de snobism...


1. Castiga 'peste o mie de dolari'? Cat peste 1500-2000$ ? Putin as spune pentru un prezentator TV al unei emisiuni ce are un rating multumitor...
2. Daca nu am accepta nu inseamna ca am muri de foame 'in continuare'. wink.gif Poate ti se pare ciudat, dar in Romania nu sunt numai muritori de foame.

QUOTE
Vreti sa stiti ce se intimpla in culisele Ciao Darwin........intrebati-ma...


1. Ce suma (aproximativ) primeste un participant in cadrul acestui show?
2. Nu-i asa ( biggrin.gif ) ca persoanele ce participa la 'calatoria in timp' primesc indicatii dinainte de a crea 'spectacol' prin raspunsuri care mai de care mai idioate? wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 8 Mar 2004, 05:16 PM
Mesaj #19


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Spre marea mea "jena" n-am putut sa urmaresc nici 10 minute din Ciao Darwin. Nu ca mi-as fi propus asta wink.gif Asa ca nu stiu ce probe sunt pe acolo... din cate am vazut cred ca partial e regizat, iar resul...e chiar prostie!


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nefertiti-old
mesaj 11 Mar 2004, 02:06 PM
Mesaj #20


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Sigur ca e prostie cat incape, dar asta e formatul emisiunii. Negru nu are nici o vina, isi face doar treaba, isi ia banii si basta. Si, de ce sa nu recunoastem, nu e singura emisiune tembela. Macar la asta mai poti sa razi uneori, in schimb, Din dragoste, Iarta-ma, Surprize si altele... sunt patetice.


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 11 Mar 2004, 02:25 PM
Mesaj #21


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



Mie mi se pare ca formula a prins...
Mai sunt convins ca idioti sunt cu grija alesi si treaba e mai mult decit regizata. pe inteligenti ii plictiseste, dar pe multi bulumaci ii veseleste.
Negru nu e prost, si cistiga zdravan (sunt convins) din televiziune, chiar daca asta inseamna ca trebuie sa faca pe prostu...
Carcotasii fac treaba buna facind reclama la emisiune (sa nu uitam ca sunt amici cu impricinatul tongue.gif ).


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stuntman
mesaj 12 Mar 2004, 08:27 PM
Mesaj #22


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 17
Inscris: 8 March 04
Forumist Nr.: 2.504



QUOTE (TriRegnum @ 27 Nov 2003, 07:15 PM)
Mie nu-mi place Dan Negru si nici eimisiunea lui si nici emisiunile pe care le-a mai avut. Nu e o emisiune de cultura asa cum ai spus si tu Genicon,

In primul rind imi cer scuze tuturor pentru intirzierea cu care va raspund....Sa o luam cu raspunsurile la intrebari: Un concurent la emisiune, adica cei din gradene iau 650 de mii pentru trei zile alocate, adica una de casting, una de repetitii si una de filmare. Cei ce se intorc in timp sunt alesi cu grija ca fiind cei mai inculti si mai ignoranti dintre ei, iar in momentul emisiei este ca la scoala.....el nu stie si nici nu a auzit vreodata de acel subiect si atunci daca unul de pe margine sopteste o prostie el o ia de buna si sa vezi ce bascalie iese,,,,, rofl.gif Alt ceva ce sa va mai spun....este un show de televiziune si se adreseaza unui anume segment de populatie care este semnificativ pentru rating si pentru publicitate care se vinde si de acolo vin banii........iar in alta ordine de idei fata de ce am mai citit pe aici cum ca nu mai scapam de Ciao Darwin va spun ca ea trebuia sa se termine anul trecut conform contractului dar ratingul fiind foarte mare si publicitatea se vindea bine au hotarit sa o lungeasca pina in iunie........si daca va merge tot asa, cred ca nu scapati pina la anul nou de ei........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 13 Mar 2004, 06:59 PM
Mesaj #23


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE (mutulica @ 11 Mar 2004, 03:25 PM)
Mie mi se pare ca formula a prins...
Mai sunt convins ca idioti sunt cu grija alesi si treaba e mai mult decit regizata. pe inteligenti ii plictiseste, dar pe multi bulumaci ii veseleste.
Negru nu e prost, si cistiga zdravan (sunt convins) din televiziune, chiar daca asta inseamna ca trebuie sa faca pe prostu...

Dan Negru asta urla cit il tin bojocii !
Ciao Darwin, Iarta-ma , Surprize surprize, Telenovele ... ca sa uite "boborul" ca are burta goala dar sa nu uite ca trebuie sa-i votezi tot pe ei ! Cel putin romanii dadeau si ceva paine pe linga circ !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anthrax
mesaj 16 Mar 2004, 06:11 PM
Mesaj #24


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 219
Inscris: 7 February 04
Forumist Nr.: 2.131



QUOTE (Mihai @ 8 Mar 2004, 02:10 PM)


QUOTE
Vreti sa stiti ce se intimpla in culisele Ciao Darwin........intrebati-ma...


1. Ce suma (aproximativ) primeste un participant in cadrul acestui show?
2. Nu-i asa ( biggrin.gif ) ca persoanele ce participa la 'calatoria in timp' primesc indicatii dinainte de a crea 'spectacol' prin raspunsuri care mai de care mai idioate? wink.gif

@Stuntman, nu-i politicos sa accepti sa ti se puna intrebari in legatura cu show-ul si apoi sa nu mai raspunzi
wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stuntman
mesaj 23 Mar 2004, 09:40 AM
Mesaj #25


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 17
Inscris: 8 March 04
Forumist Nr.: 2.504



Da ai dreptate nu este deloc politicos.........dar am avut multa treaba si nu am mai deschis socotitoru`
Deci raspund....un participant la Ciao Darwin, adica cei ce stau in gradene si se balacaresc unii pe altii sunt platiti cu 650.000 lei iar publicul, adica cei 200 de oameni care voteaza .......sa nu rizi dar iau 85.000lei. Crede-ma ca mie imi este mila de ei pentru simplul motiv ca am auzit de la fiecare ca alta slujba nu au si ca banii acestia sunt bineveniti.
Despre intoarcerea in timp ce sa mai spun ca am mai spus........aia sunt selectati ca fiind cei mai timpiti de la ei din echipa, iar acolo in platou este ca la scoala.......sufla unul o prostie, prostul care oricum nu are habar de subiect o arunca in eter si de aici incepe risu-plinsu.......
Si hai sa va mai spun un secret......din toata emisiunea, cel mai mare rating il are intoarcerea in timp si proba de curaj...
Despre proba de curaj ce parere aveti........?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 23 Mar 2004, 09:56 AM
Mesaj #26


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



QUOTE
Despre proba de curaj ce parere aveti ?


Exagerata uneori. Din cate stiu, pentru luptele de caini emisiunea a primit penalizare, nu? ohyeah.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vornicum
mesaj 23 Mar 2004, 10:00 AM
Mesaj #27


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



Ciao Darwin
Cea mai naspa maimutareala si mai prost regizata emisiune.
parerea mea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Minerval
mesaj 23 Mar 2004, 12:29 PM
Mesaj #28


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.238
Inscris: 3 January 04
Din: Romania
Forumist Nr.: 1.683



QUOTE (genicon @ 16 Dec 2003, 05:30 PM)
Intr-un sondaj FHM cu cele mai bune emisiuni, Ciao Darwin! ocupa locul 5 cu 7% din preferintele intrebatilor, printre emisiuni precum Cronica Carcotasilor (castigatoarea), Procesul Etapei, Gheorghe si Big Brother.... yikes.gif hh.gif

Mare diferenta intre Big Brother si Ciao Darwin nu este, exceptia constituind-o faptul ca persoanele invitate la emisiunea lui Dan Negru nu se dezbraca ostentativ, fara limite la bun simt, precum cele din spectacolul Fratele cel mare, prezentat cu perseverenta si contiinciozitate la "tembelizor". Incultura avem deopotriva de ambele tabere.
.:.


--------------------
NON NOBIS DOMINE, NON NOBIS, SED NOMINI TUO DA GLORIAM!
PATRONATUL ROMAN GALATI - federatie patronala galateana membra Consiliul de Dialog Economic si Social (Prefectura Galati)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vornicum
mesaj 23 Mar 2004, 12:36 PM
Mesaj #29


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



QUOTE (Minerval @ 23 Mar 2004, 12:29 PM)

Mare diferenta intre Big Brother si Ciao Darwin nu este, exceptia constituind-o faptul ca persoanele invitate la emisiunea lui Dan Negru nu se dezbraca ostentativ, fara limite la bun simt

atata goliciune ca la C.D. nu am vazut demult intr-o emisiune tv.
Cat de ostentativ, ii cam distrage pe concurenti care belesc ochii la nurii don'soarelor si raspund numai tampenii (sincer cred ca treaba e regizata, nu poate fi cineva chiar asa de prost).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valheru
mesaj 23 Mar 2004, 10:22 PM
Mesaj #30


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 554
Inscris: 7 September 03
Din: Bucharest
Forumist Nr.: 724



Sex sells...


--------------------
Adevarul manuit cu pricepere este cea mai buna minciuna...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vornicum
mesaj 24 Mar 2004, 07:52 AM
Mesaj #31


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



CNA-ul asta loveste unde nu trebuie. OTV-ul a cazut. Zvastica din videoclipul lui Angel a fost interzisa.
Videoclipul celor de la BUG e plin de beep-uri.
Dar "dezmatul" din CD si BB 2 nu ii deranjeaza. De ce oare?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 24 Mar 2004, 08:42 AM
Mesaj #32


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Sunt curios ce părere vor avea stimabilii membri ai CNA după editia dintre 'virgine' si 'versate'.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nea' Caisa
mesaj 24 Mar 2004, 09:04 AM
Mesaj #33


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 170
Inscris: 20 February 04
Forumist Nr.: 2.296



nici macar cna'ul nu are legi impotriva cretinatatii..
cat despre comparatia cu big brother, mi se pare sincer deplasata..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vornicum
mesaj 24 Mar 2004, 09:05 AM
Mesaj #34


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



Vor pune palaria pe cealalta ureche si vor vana videoclipuri pe mtv si atomic, asta vor face.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 26 Mar 2004, 11:01 PM
Mesaj #35


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Am sters mesajele offtopic. nonono.gif

Revenim la subiect.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 18 April 2024 - 06:36 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman