HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pepsi Vs. Coca Cola, Lupta racoritoarelor
Ce suc preferi?
Nu puteti vizualiza rezultatele sondajului inainte de a vota. Va invitam sa va logati si sa votati pentru vizualizarea rezultatelor.
Nr. Voturi: 95
Musafirii nu pot vota. Va invitam sa va logati / inregistrati. 
QuixoticWitchhun...
mesaj 6 Sep 2004, 09:46 PM
Mesaj #71


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 19
Inscris: 22 August 04
Forumist Nr.: 4.312



QUOTE (YoyoMan @ 4 Sep 2004, 08:04 PM)
Chestia e ca am baut mai mult Pepsi decat Cola - mult mai mult smile.gif


cry.gif Haaaa?!! Si sigur nu era de la altceva? Ploi acide / incalzire globala? Ceva... ALTceva!... No matter what...


--------------------
Hai sa ne jucam de-a viata, cu rasete si magii!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 7 Sep 2004, 08:30 AM
Mesaj #72


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Eu consum sporadic de amîndouă. Îmi place mai mult gustul la Coca-Cola. Parcă e mai "hard"! smile.gif

Sigur că nu-s prea sănătoase. Dar ce să ne facem dacă tot ce ne place ba îi nesănătos, ba îi interzis, ba e prea scump, ba mai nu ştiu ce?! cry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 7 Sep 2004, 10:11 AM
Mesaj #73


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (QuixoticWitchhunt @ 6 Sep 2004, 10:59 PM)
cry.gif Haaaa?!! Si sigur nu era de la altceva? Ploi acide / incalzire globala? Ceva... ALTceva!... No matter what...

Ai vrea sa iti spun orice numai sa spun ca nu era de la Pepsi sau de la Cola nu? rofl.gif Filthy habit.... hh.gif laugh.gif
milimetru - mie imi place Pepsi tocmai pentru ca e mai aromat... Cola are un gust mai sec si mai dur parca - ai dreptate... Si mai imi place Pepsi pentru ca nu ma doare stomacul de la el - dar asta am mai zis deja hh.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 7 Sep 2004, 10:11 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
mememe
mesaj 7 Sep 2004, 10:19 AM
Mesaj #74


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 588
Inscris: 8 June 04
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 3.777



Coca Cola all the way ... nu exista bautura gazoasa mai buna ... la mine in casa nu lipseste nicodata , 2€ bine cheltuiti smile.gif merge cu orice o bei oricand si parca nu te mai saturi smile.gif creeaza dependenta . Imi aduc aminte prin clasa a 10 ca sa ma simt bine cand ma duceam la sala de jocuri ... nu putea lipsi o sticla de Coke si un pachet de LM . Si acum cum deja am precizat in frigider exista intotdeauna 2 sticle de CoKe. Nu exista cola care sa ii semene ... pepsi are gust de zaharina si iti lasa un "gust" pe cerul gurii ...... COca cola ..never.


--------------------
Mai bine ma duc in padure
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zed
mesaj 7 Sep 2004, 10:42 AM
Mesaj #75


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.766
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 671



Vad ca se tot da cu parerea cat zahar se afla intr-o sticla de Coca-cola , nu este vorba de lingurite , este vorba despre 40 de cuburi de zahar ! thumb_yello.gif


--------------------
I'm hanging on your words /Living on your breath
Feeling with your skin /Will I always be here ?!

Iarta-ti mereu dusmanii. Nimic nu-i supara mai tare.
www.unicef.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 7 Sep 2004, 11:08 AM
Mesaj #76


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Da! Pepsi iti lasa gust de zaharina pe cerul gurii daca bei Light rofl.gif
Pe bune acuma: se poate sa fie mai buna Coca Cola in Germania sau unde esti tu, dar in Romania NO WAY!


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mememe
mesaj 7 Sep 2004, 11:28 AM
Mesaj #77


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 588
Inscris: 8 June 04
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 3.777



Nu Yoyo nu e vb de light ... poate trebuia sa pun in ghilimele zaharina dar .... pepsi are un gust ..nu stiu , eu Coca Cola cred ca am sa beau tot timpul , si diferenta e adevarat ca exista .. eu sunt in Italia nu Germania si absolut toate sucurile din gama Coca Cola company si Pepsi Cola sunt mai proaste ca la noi . Dar si acasa tot in Coke ma inecam smile.gif .Eu Coca pot sa beau absolut toata ziua fara probleme , pepsi beau un pahar doua si ma uit in jur dupa sticla de COca smile.gif.
La naiba Coca Cola a inventat Cola ohyeah.gif de la pepsi consider mai bun doar 7UP -ul fata de Sprite . Dar fanta e mai buna fata de Mirinda ....


--------------------
Mai bine ma duc in padure
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 7 Sep 2004, 11:44 AM
Mesaj #78


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Ok. Asta e parerea ta. Si ce daca Coca Cola a inventat Cola? Asta nu inseamna ca e cea mai buna...
Oricum - mie - cel putin in ro - Pepsi imi place mult maimult si asa o sa fie forever! Asta e. Unora le place cola altora Pepsi - chestia e ca nici unul nu e sanatos... din pacate.... sad.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mememe
mesaj 7 Sep 2004, 12:35 PM
Mesaj #79


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 588
Inscris: 8 June 04
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 3.777



Cine spune asa ceva ? 50.gif fara dubii un nebun gelos pe cei ca noi ce stim sa savuram JunkFood-ul de calitate ohyeah.gif

Din pacate asa e cry.gif dar ..... atata viciu am si eu COKE and SMOKE ( tiutiun ) ( de care tre sa scap in cel mai scurt timp )


--------------------
Mai bine ma duc in padure
Go to the top of the page
 
+Quote Post
doice
mesaj 8 Sep 2004, 09:50 AM
Mesaj #80


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 368
Inscris: 19 August 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.294



Am votat Cola pentru ca nimic altceva nu merge la fel de bine la tzigara. laugh.gif
Nu sunt dependenta dar la facultate erau pur si simplu doua tabere de dependenti cei de Pepsi si cei de Cola asa ca incerc sa nu beau in fiecare zi ca sa-i las stomacului timp sa-si revina.
Pentru Cola e cel mai bun pt ca e fff dulce. rofl.gif
Eu sunt suparata pe cei de la KFC ca au contract cu Pepsi si trebe sa beau 7up de fiecare data cand mananc acolo. thumb_yello.gif


--------------------
"Have no fear of perfection -- you'll never reach it."

Salvador Dalí

The pure and simple truth is rarely pure and never simple.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
QuixoticWitchhun...
mesaj 8 Sep 2004, 02:20 PM
Mesaj #81


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 19
Inscris: 22 August 04
Forumist Nr.: 4.312



QUOTE (YoyoMan @ 7 Sep 2004, 11:24 AM)
QUOTE (QuixoticWitchhunt @ 6 Sep 2004, 10:59 PM)
cry.gif Haaaa?!! Si sigur nu era de la altceva? Ploi acide / incalzire globala? Ceva...  ALTceva!... No matter what...

Ai vrea sa iti spun orice numai sa spun ca nu era de la Pepsi sau de la Cola nu? rofl.gif Filthy habit.... hh.gif laugh.gif

ohmy.gif Eu?! Noooo! Si ce te-ar face sa crezi asta?!!


--------------------
Hai sa ne jucam de-a viata, cu rasete si magii!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 8 Sep 2004, 02:33 PM
Mesaj #82


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



Eu nu pot sa votez, pentru ca este in functie de cheful de moment. Uneori mi-e pofta de Coca cola, alteori de Pepsi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 8 Sep 2004, 03:17 PM
Mesaj #83


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



Treaba cu gustul... mmh sar putea să nu fie principalul factor care să determine preferinţele consumatorilor.
Poate unii dintre voi aţi auzit de acel "blind test". Se pun două pahare identice unul cu Pepsi, unul cu Coca-Cola. Cel care gustă nu ştie exact care este Pepsi şi care este Coca-Cola, trebuie să ghicească, după gust. Şansele sunt 50%-50% să recunoască produsul pentru că gustul se aseamănă foarte mult.
Ceea ce contează este imaginea construită în jurul Brandului. De aceea se investesc foarte-foarte mulţi bani în publicitate pentru realizarea unor reclame super sofisticate.
Până una alta, la nivel mondial, Coca-Cola are cea mai mare notorietate a brandului. Oricine cred că a auzit şi de Coca-Cola şi de Pepsi, dar la întrebarea: "Când spun băutură răcoritoare, ce marcă îţi vine în minte?" Coca Cola a obţinut cel mai bun scor.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 9 Sep 2004, 10:00 AM
Mesaj #84


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



E - nu-i asa.
Am fost in 2000 la un targ de turism la Budapesta. Stiti ca in Ungaria Pepsi e mult mai tare decat Cola. Acolo gasesti Pepsi pe toate gardurile nu cola ca la noi. In fine... se facea testul asta acolo. Iti punea intr-un pahat Pepsi si Intr-altul cola, apoi le acoperea si le invartea ca la alba-neagra. Ma credeti sau nu, nici nu am stat pe ganduri care e Pepsi si care e Cola. Din start mi-am dat seama cand am baut din primul pahar - nici nu a fost nevoie sa beau din al doilea. jamie.gif
E o diferenta CLARA intre cele doua gusturi. Si mirosul e mult diferit la Pepsi fata de Cola. Si mirioase mai bine Pepsi tongue.gif tongue.gif tongue.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 9 Sep 2004, 11:06 AM
Mesaj #85


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (YoyoMan @ 9 Sep 2004, 11:13 AM)
In fine... se facea testul asta acolo. Iti punea intr-un pahat Pepsi si Intr-altul cola, apoi le acoperea si le invartea ca la alba-neagra.

rolleyes.gif Am şi eu o întrebare: cine făcea testul? Adică cine l-a organizat?


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 9 Sep 2004, 12:39 PM
Mesaj #86


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Erau niste tipe superfaine imbracate in albastru si rosu rofl.gif Pe bune acuma: erau cum sunt la noi cand se face sampling in magazine sau la Metro la lansarea unui nou produs. Si erau in mai multe locuri la targ wink.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 9 Sep 2004, 01:06 PM
Mesaj #87


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (YoyoMan @ 9 Sep 2004, 01:52 PM)
Erau niste tipe superfaine imbracate in albastru si rosu rofl.gif Pe bune acuma: erau cum sunt la noi cand se face sampling in magazine sau la Metro la lansarea unui nou produs. Si erau in mai multe locuri la targ wink.gif

Întrebarea era cine? Răspunsuri posibile:
1. Pepsi
2. Coca Cola
3. Altcineva


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 9 Sep 2004, 07:18 PM
Mesaj #88


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Pepsi... cred... dar era foarte impartiala treaba. Pe bune ca nu te intrumau sa zici ca e una sau alta. Te lasau sa gusti si sa ghicesti daca simteai diferenta fara sa spuna ca Pepsi e mai bun sau bla bla wink.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 10 Sep 2004, 11:08 AM
Mesaj #89


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (YoyoMan @ 9 Sep 2004, 08:31 PM)
Pepsi... cred... dar era foarte impartiala treaba. Pe bune ca nu te intrumau sa zici ca e una sau alta. Te lasau sa gusti si sa ghicesti daca simteai diferenta fara sa spuna ca Pepsi e mai bun sau bla bla wink.gif

Nu, dar puteau să umble puţin la compoziţie ca să îl facă diferit. Există mai multe metode de manipulare. Era cumva vorba de promovarea unui produs nou? Ai băut Pepsi sau Cola înainte de a face testul? Cel care ai spus că era Pepsi, avea gust mai bun?

Ideea este câţi oameni pot deosebi Pepsi de Coca Cola?


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 10 Sep 2004, 12:36 PM
Mesaj #90


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Hai maaa.... cum sa umble la compozitie? Nu eram in Romania remember? Am zis ca eram in Budapesta! Nu au umblat la compozitie. Aveau box-uri de Coke si de Pepsi la cutie si deschideau cate unul pe rand in fata oamenilor si turnau in pahare de unica folosinta.
Cel care am spus ca era pepsi avea gust mai bun pentru ca mie imi place Pepsi, dar asta nu te intreba nimeni. Trebuia doar sa le deosebesti si destul de multi stiau sa faca diferenta wink.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 10 Sep 2004, 12:54 PM
Mesaj #91


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (YoyoMan @ 10 Sep 2004, 01:49 PM)
Cel care am spus ca era pepsi avea gust mai bun pentru ca mie imi place Pepsi, dar asta nu te intreba nimeni. Trebuia doar sa le deosebesti si destul de multi stiau sa faca diferenta wink.gif

Te-au întrebat înainte de test, care băutură îţi place mai mult (Pepsi sau Coca Cola)?

Aşa cum spuneam putea fi o pură întâmplare, avei 50%-50% şanse sa nimereşti răspunsul corect sau poate ai simţuri ceva mai dezovltate sau ai "văzut" la momentul alba neagra unde s-a dus paharul cu Pepsi (deşi eu cred că e altceva - îţi spun mai târziu ce).
Întrebarea este: din 1000 de oameni câţi reuşesc să deosebească cele 2 băuturi?

Acest topic a fost editat de actionmedia: 10 Sep 2004, 12:55 PM


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 10 Sep 2004, 01:17 PM
Mesaj #92


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Nu am vazut nimic. Punea in pahare identice si le invartea sub un capac. Avea un dispozitiv special pentru chestia asta - de aia am zis ca era fix ca la alba-neagra.
Aveai sanse de 100% sa ghicesti daca cunosteai gusturile celor doua bauturi care, mai spun odata, difera peste tot in lume foarte mult. Nici vorba sa fie acelasi gust!
Pai deunde sa stiu eu din 1000 de oameni cati stiau si cati nu... Habar n-am... Ce relevanta are asta?


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 10 Sep 2004, 01:47 PM
Mesaj #93


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (YoyoMan @ 10 Sep 2004, 02:30 PM)
Ce relevanta are asta?

Pai tu spui ca difera gustul peste tot in lume si poti face diferneta pe baza gustului. Eu spun ca nu prea e asa si ca diferenta se face pe baza de prejudecati legate in special de imaginea brandului. Gustul aceleaiaşi mărci, de exemplu poate fi diferit de la situaţie la situaţie, în funcţie de ce ai consumat înainte, sau de starea de sănătate a fiecaruia etc.
O statistică adevarata e aia în care daca din 1000 de oameni cel puţin 80% recunosc bautura după gust atunci înseamnă că întradevar se poate face deosebierea.

Nu mi-ai raspuns la întrebarea:Te-au întrebat înainte de test, care băutură îţi place mai mult (Pepsi sau Coca Cola)?
E foarte importantă.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 10 Sep 2004, 02:10 PM
Mesaj #94


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Nu trebuie sa se faca test si sa se ia dupa statistica cum zici tu si stii de ce? Pentru ca problema e mult mai simpla. Daca cei care sunt testati au baut din ambele bauturi de mai multe ori in timp INAINTE de testarea propriu-zisa atunci toti o sa faca diferenta - crede-ma! Nu o sa faca cei care au probleme cu simtul mirosului sau probleme cu sinusii smile.gif
Nu m-a intrebat nimeni daca si care dintre cele 2 bauturi imi place mai mult.... Treaba era organizata de Pepsi - aia era clar, dar nu ne intreba nimeni. Daca faceai diferenta intre cele doua bauturi participai la o tombola si puteai castiga nustiuce...


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 10 Sep 2004, 02:16 PM
Mesaj #95


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



Şi întrebarea era care bautura este Pepsi?


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 10 Sep 2004, 02:20 PM
Mesaj #96


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Of Doamene greu e.... hh.gif
Nu mai! Nu intelegi ca le acoperea si le invartea si iti dadea una sa bei. Ei stiau care e cola si care Pepsi. Si se putea intampla sa iti dea la intamplare Cola sa gusti. Tu trebuia sa spui ca e Cola sau Pepsi nu ca Asta nu e Pepsi sau Asta e Pepsi! Ce e asa greu de inteles? Deja ma seaca discutia astaaaa 6.gif 6.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 10 Sep 2004, 02:31 PM
Mesaj #97


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Ia o gură de Pepsi! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 10 Sep 2004, 02:38 PM
Mesaj #98


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (milimetru @ 10 Sep 2004, 03:44 PM)
Ia o gură de Pepsi! biggrin.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif

La replica asta nu mă gândisem

Yoyo cu riscul de a te enerva şi mai tare, vreu să mă lămuresc. Sunt convins că e o jmecherie la mijloc (aşa cum e şi aia cu Loganu) şi vreau să văd care.
Deci tu ai gustat numai dintr-un singur pahar şi nu din amândouă?


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 10 Sep 2004, 03:09 PM
Mesaj #99


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Dar de ce vrei să se enerveze Yoyo, nu-i frumos... Şi mi-e mi se pare că, vrînd să glumesc, am cam sfeclit-o... Yoyo, please pls.gif

Acest topic a fost editat de milimetru: 10 Sep 2004, 03:09 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 10 Sep 2004, 07:22 PM
Mesaj #100


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Nu ai sfeclit-o Milimetru! thumb_yello.gif Am intepenit de ras la faza cu "Ia o gura de Pepsi!" rofl.gif Excelent! wink.gif

Actionmedia - subiect inchis la faza cu Pepsi! Nu mai stiu ce si cum am gustat! GATA! laugh.gif

Care e faza cu Loganul? Ca acuma incep eu sa intreb? Hai pe bune?! E ceva topic deschis pe tema asta undeva si nu stiu eu? Ce s-a intamplat cu Logan? Declar din start ca m-a cucerit masina asta si zic ca e unul dintre putinele lucruri faine care s-au intamplat in Ro de la Revolutie! spoton.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 11 Sep 2004, 08:08 AM
Mesaj #101


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Cred că ai şi găsit deja. Dacă nu, caută la "maşini şi motociclete".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 11 Dec 2004, 04:53 PM
Mesaj #102


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



vad ca Pepsi se chinuie din greu cu reclame in care Mos Craciunii si craciunitele sunt imbracati in albastru...

Oare vor reusi vreodata sa schimbe culoarea Craciunului?


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 11 Dec 2004, 05:17 PM
Mesaj #103


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Nu cred - si cred ca fac o tampenie cu asta... Ar trebui sa isi gandeasca altgel campania publicitara... 6.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 11 Dec 2004, 05:57 PM
Mesaj #104


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



nu stii niciodata, cel putin mie imi plac mult craciunitele albastre


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 21 Dec 2004, 02:29 PM
Mesaj #105


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Incerc sa renunt la Pepsi si Coca Cola. Beau din ce in ce mai rar si mai nou m am aliat cu concurenta. Desi prefer Pepsi, detest Mirinda, asa ca am apelat la Fanta (produs Coca Cola). Inca nu pot renunta la bauturile racoritoare acidulate.

Sunt cam ciudata la gusturi. Desi imi plac racoritoarele carbogazoase, detest apa minerala...

Pana una-alta, urati mi bafta la renuntarea la Pepsi.


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 11:24 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman