HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Big Brother: Un Fenomen Media?
AIWA
mesaj 14 May 2003, 01:43 AM
Mesaj #36


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Da...se pare ca incet incet...isi va baga si CNAul coada.... sad.gif


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 14 May 2003, 01:40 PM
Mesaj #37


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Din pacate... era normal... cum e ceva ce are putin succes, hop si CNA-ul... Chiar nu imi vine sa cred ceea ce fac ei, si chiar raman mirat, vazand cat de mult pot intinde coarda... Aia nu sunt oameni... mad.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 26 May 2003, 05:01 AM
Mesaj #38


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Cum a fost imitatia dupa Queen?
Eu sincer ...am ramas placut impresionat!


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 26 May 2003, 05:01 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
genicon
mesaj 26 May 2003, 12:39 PM
Mesaj #39


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Da! Da! Da! Asa e! Si mie mi s-a parut reusita, dar, cu toate astea, nu pot zice ca sigur le vor raspunde "Sarcina indeplinita" Pentru ca au fost anumite scene (in special ale Alidei) in care erau cam.. "pe dinafara"... smile.gif Adrian mi s-a parut cel mai tare in videoclip... 19.gif
Totusi, eu am o parere mult mai buna despre filmul realizat de ei decat despre acest videoclip... wink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 17 Jun 2003, 11:25 AM
Mesaj #40


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Dupa toate cele intimplate in casa...si mai ales dupa o mica"nebunie" facuta cu ajutorul unor amici am ramas cu un gust amar...am vaga senzatie ca se intimpla ceva la nivelul SMSurilor...adica contorizarea lor lasa de dorit!!!

Si inca ceva dupa reactia senatorului PRUTEANU...la emisiunea NASU...e clar ca BB a devenit un fenomen media!!!

Acest topic a fost editat de AIWA: 17 Jun 2003, 11:26 AM


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 17 Jun 2003, 11:36 AM
Mesaj #41


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Despre ce nebunie vorbesti, AIWA? Lumineaza-ne si pe noi, ca prea am stat in ceata 3 luni... dry.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 20 Jun 2003, 12:09 AM
Mesaj #42


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Adica impreuna cu un grup de amici am vrut sa vedem cum se misca procentele...si am votat(cam 50 de buc doar eu).....si surpriza....nu se misca nimic!

Apropos...sint curios cum va fi balantza SMSurilor pentru saptamana asta mai ales ca IZA e doar cu BEEEP uri in gura!:)


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 20 Jun 2003, 12:34 PM
Mesaj #43


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Deoarece trebuie sa invat mult mai mult decat fac de obicei, nu prea mai am ocazia sa privesc asa cum faceam inaite, BB-ul... Insa, franturile pe care le prind ma scarbesc - Iza isi da arama pe fata mai mult decat ar trebui. Si ma enerveaza la culme fazele ei cu sudistii si, am auzit-o zicand o data ca ea e "Maddonna" Romaniei. Daca ar sti Madonna chestia asta, cred ca ar baga si ea vreo 100 de SMS-uri smile.gif
Mi-ar place foarte mult sa iasa din casa, doar pentru a-i vedea reactia la propuneri... tare sunt curios ce fatza ar face cand ar afla ca nu a votat-o Alida. Dar, parca vad ca romanii, sau Prima, iar fac figura si o lasa pe Madonna in casa... sa fie cineva acolo "Like a virgin" laugh.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marky
mesaj 20 Jun 2003, 12:56 PM
Mesaj #44


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.146
Inscris: 13 May 03
Din: Bukale
Forumist Nr.: 287



Am si eu o curiozitate , cine a votat-o pe Iza pana la urma inafara de Soso si Andreea ? Costel sau Florin ?


--------------------
Life is a sexually transmitted disease.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 20 Jun 2003, 02:12 PM
Mesaj #45





Guests






... publicu' ...


Cretze ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 23 Jun 2003, 02:50 PM
Mesaj #46


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



De curand a aparut si o carte, 'Big Brother - Fratele cel Mare', semnata de Laura Stanciu.
Detalii la adresa http://www.nemira.ro/editie.asp?id=826


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 6 Jul 2003, 09:11 PM
Mesaj #47


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Dupa cum se vede lupata este intre Alida si Soso...unul are 14% si altul 73%
Asa ca...cei care inca mai cred in SOARTA....ar trebui sa fie multumiti...SOSO e FINALIST! uite ca da data asta pot spune si eu ca ...banii se duc la cineva care are nevoie de ei!







--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 7 Jul 2003, 01:31 PM
Mesaj #48





Guests






Yup! Soso a castigat..V-a placut pisicuta lui? Asa e birmanezu' meu biggrin.gif Ce parere aveti de reactia lui? Mie mi s-a parut una normala, adik vreau sa zic ca nu mi s-a parut a minti la faza cu datoriile, etc...Deci, banuiesc si io ca banii au ajuns la cineva care avea nevoie de ei...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 7 Jul 2003, 01:36 PM
Mesaj #49


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Sincer sa fiu, si eu consider ca dintre cei 4 ramasi Soso merita sa castige. Si chiar a avut un avans extraordinar. Nu ma asteptam, totusi...
Foarte frumos mi s-a parut modul de comportament al celor doi cand au ramas doar ei in casa. Cu toate ca aveau emotii cum nu ne putem imagina, s-au comportat, intr-adevar, ca doi invingatori. Probabil asta a fost momentul care a mai spalat "rusinea" ultimelor 2-3 saptamani. Bravo lor! 40.gif

In ceea ce il priveste Soso, era atat de emotionat... mi-a placut mult reactia lui... eu unul, in asemenea situatii cred ca as fi uitat ca exista o pisica in casa biggrin.gif In plus... cand a iesit, parca nici nu mai putea sa mearga. Frumos, repet!


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 7 Jul 2003, 01:43 PM
Mesaj #50





Guests






Aham, crezi ca el nu uitase de pisic? Nu ai vazut ca se invartea prin casa si a ales un bibelou si abia apoi , cand i s-a zis ca nu trebuie sa fie neaparat obiect, a luat pisicul...Ar fi fost chiar comica faza sa rama matza singura in casa laugh.gif Io ziceam ca as fi luat o oala, nu un bibelou
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 9 Jul 2003, 10:42 AM
Mesaj #51


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Dupa reactia lui si comentariile facute de un bun amic prezent si el in fata TVului...la festivitate...pot spune ka numitul Soso NU SE ASTEPTA SA CASTIGE!!!
Reactia sa a demonstrat acest lucru!
La anuntul facut de BB...a reactionat superciudat!!! Efectiv se plimba...prin casa..si nu si-a dat seama ca pisicul se invartea in jurul sau....daca de fiecare data (asta cei care au urmarit o stiu) se juca cu el si vorbea cu el de fiecare data cind se incurca pisicul cu picioarele sale...de data asta pursi simplu emotia l-a coplesit!
plus comentariile facute si pe care le-am putut aizi fiecare dintre noi...ajunsese sa vorbeasca cu voce tare singur!:)


Da as putea spune cu toate ca nu prea am agreat editia BB de Ro.....premiul a plecat catre o persoana care stie sa-l aprecieze....



Am un singur regret ca ERNEST favoritul meu:) nu a reusit sa intre in finala!


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 13 Jul 2003, 11:48 PM
Mesaj #52


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Ca tot se termina,considerati ca se va mai face in RO un asemenea BB?
Sint curios cine ar dori si cine nu!

Incep eu...da cred ca se va mai face ...inceputul a fost greu....as dori sa fie facut de ProTV si gazda sa fie Craioveanu!!!

Si la a doua intrebare...DA as dori ) sa se mai faca!!


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 14 Jul 2003, 04:11 PM
Mesaj #53


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Cred ca producatorii se vor gandi de doua ori inainte de a lansa un BB2.
Audienta nu a fost cea asteptata:

Cea mai urmarita emisiune la PrimaTv in saptamana 12 mai - 25 mai => 'Cronica Carcotasilor', 7.7% rating

Cea mai urmarita emisiune la PrimaTv in saptamana 26 mai - 8 iunie => 'Cronica Carcotasilor', 7.9% rating


Audiente in perioada 16-22 iunie

Surprize, surprize => 11.3 % rating
Iarta-ma => 10%
Observatorul de noapte, Antena 1, 17 iunie => 9.8%
Din Dragoste => 9.8%
Stirile ProTV, 19 iunie => 9.6%
Leana si Costel, 16 iunie => 9.4%
Stirile ProTV, 16 iunie => 9.2%
Big Brother, 22 iunie => 8.2%


Audiente in perioada 30 iunie - 6 iulie

Lantul Amintirilor, film, Antena 1 => 14.5%
Surprize, surprize => 11.9 %
Sport, Observator, Antena 1 => 10.4 %
Big Brother => 9.4% [si asta in ultima zi, in care s-a aflat castigatorul!]

Sursa: TnsCsop

Acest topic a fost editat de Mihai: 14 Jul 2003, 04:21 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marky
mesaj 15 Jul 2003, 12:35 PM
Mesaj #54


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.146
Inscris: 13 May 03
Din: Bukale
Forumist Nr.: 287



Si iata ca a aparut Izabela in Penthouse :
http://www.evenimentulzilei.ro/divertismen...07c18788487b144

S-au chinuit saracii sa-i mai lucreze fata dar n-au reusit .. in schimb la corp eu zic ca ar merita un 9 biggrin.gif


--------------------
Life is a sexually transmitted disease.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 15 Jul 2003, 02:13 PM
Mesaj #55


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Hmmm... am vazut si eu articolul din ziar, unde erau si cateva poze... sincer, nu mi-a placut de loc... cu peruca aceea arata, pur si simplu, ca un travestit. Groaznic!

In ceea ce priveste intrebarea lui AIWA - si eu cred ca se merita reluarea BB-ului. Audientele au fost sub asteptari din mai multe motive. Primul, si cel mai important, concurentii - cu cateva mici exceptii, au lasat foarte mult de dorit.
In al doilea rand, sarcinile - majoritatea lipsite de farmec (sau poate si aici tot concurentii au fost de vina blink.gif )
Apoi, intreaga organizare - de la showul in sine, de la dorinta organizatorilor de a stoarce cat mai multi bani (cu siguranta ar fi castigat mai mult daca tarifele erau mai mici - 1 dolar parca iti vine mai greu sa il dai, dar 40-60 de centi... nu e tot una.). BB a fost prea indulgent - i-a lasat sa vorbeasca, le-a facut toate poftele...

Totusi, cred eu, cine a stiut, a putut sa inteleaga ceva din acest concurs (ma refer la televiziuni acum) si daca va fi cazul si vor avea puterea necesara il vor transforma intr-un "hit". Iar ideea cu Craioveanu prezentand showul cred ca ar aduce un plus de savoare.... Si, cine stie, cu el prezentand, poate s-ar vedea in sfarsit "sex la Big Brother" laugh.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 15 Jul 2003, 03:43 PM
Mesaj #56





Guests






Mai, da de ce vrei tu asa de mult sa vezi sex la BB? tongue.gif
Chiar discutam cu al meu, mai de multisor, despre astia cu BB-ul lor.Mie, una, mi se pare ca nu au avut audientele scontate, pt ca romanii nu sunt asa voyewristi ca restul lumii.Romanii au ei destule probleme si intrigi in viata de zi cu zi, nu-i intereseaza in mod deosebit problemele altora.Pe cand strainii sunt altfel.OK, de acord ca nici nu a fost cine stie ce spectacol cu BB-ul acum, insa nu prea-mi vine sa cred ca ar fi avut cote mai mari daca ar fi avut sarcini mai interesante sau daca ar fi fost filmati facand sex...Parerea mea...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 16 Jul 2003, 02:09 AM
Mesaj #57


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



AFRODITA tu nu stiii (ai uitat) smile.gif ca ce e interzis atrage?


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 16 Jul 2003, 02:54 PM
Mesaj #58





Guests






Ai dreptate AIWA, am uitat blush.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 18 Jul 2003, 08:18 PM
Mesaj #59


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Big Brother a esuat intr-o audienta modesta

Cele 678 de editii ale show-ului de la Prima TV au avut o audienta medie in zona urbana - de 3,8%. Cel mai scump si mai mediatizat program de televiziune de pe piata romaneasca, Big Brother, a avut o prezenta modesta in topul audientelor. In ultima saptamana de emisie, programul de la Prima TV a avut o audienta chiar mai mica decat la inceputul show-ului.

Big Brother s-a dorit o locomotiva a postului Prima TV in cursa pentru castigarea audientei. In campania premergatoare lansarii, poate cea mai agresiva din istoria programelor autohtone, producatorii invocau cu ,,surle si trambite,, succesul acestui show in alte tari. Se scoteau in fata, pe langa controversele, dezbaterile, conflictele declansate de Big Brother pe alte meridiane, rating-urile extraordinare generate de ceea ce se intampla in casa. A fost o manevra comerciala bine gandita de catre producatori, care au indus in public, mass-media si piata de publicitate un mare orizont de asteptare.
Din pacate, performantele explozive de pe alte piete n-au atins malurile Dambovitei. Cele 678 de editii BB (Camera Secretelor, Propunerea, Decizia, Fratele cele Mare, Salut!) au avut, in medie, conform masuratorilor TNS/ CSOP, 422.446 de telespectatori in mediul urban (un rating de 3,8%). Chiar daca cifra este modesta, contributia BB la audienta totala a postului Prima TV, in zilele in care show-ul a rulat, a fost de 30,8%, potrivit indicatorului folosit de TNS/CSOP. Cele mai bune rezultate le-au avut editiile in care se propuneau sau ieseau concurentii din casa: o medie de 789.307 telespectatori pe minut (7,1% rating) in mediul urban si o contributie la audienta postului de peste 43%. Urmeaza BB - Fratele cel mare, program difuzat in fiecare seara intre 19,30 si 20,30, care a avut un rating mediu de 4,1% in cele 96 de editii. In lupta cu posturile concurente, BB - Fratele cel mare nu a reusit in nici o saptamana sa se impuna in fata marilor rivali prin audienta: Pro TV, Antena 1 si Romania 1. Asteptarile mari ale publicului s-au reflectat in audienta medie din primele saptamani. Dupa ce romanii ,,s-au dumirit,, cum e cu Fratele cel mare, audienta programului din prime time a scazut sub patru procente, iar in ultimele doua saptamani a ajuns foarte aproape de trei procente. Noaptea, audienta medie saptamanala a programului ,,Salut! BB,, a oscilat intre 2,3% si 3,4%. Onoarea audientei BB a fost salvata de editiile duminicale, Propunerea/Decizia, unde rating-ul a sarit, de cateva ori, de un milion de telespectatori pe minut (mediul urban). Varful de audienta nu a fost inregistrat, cum era de asteptat, de Marea Finala din 6 iulie (9,4% rating), ci de editia in care a iesit din casa primul concurent (10,1% rating, adica 1,1 milioane de telespectatori pe minut.) Ca o ironie a sortii, Marea Finala, un show dupa un format occidental de ultima ora, a fost umilita in audienta de un film indian (Antena 1), un produs mediocru al anilor 70.
De ce Big Brother nu ,,a rupt norii,, audientei? Raspunsul poate fi inglobat intr-un complex de mai multi factori. Casa nu a gazduit conflicte memorabile, care sa starneasca si sa alimenteze interesul crescand al telespectatorilor. Probele de ,,supravietuire,, la care au fost supusi concurentii au avut o miza mica si nu au reusit sa genereze conflictele mult asteptate. In lipsa unor conflicte majore, s-a mizat doar pe forta personalitatilor din casa. Dar si aici, doar cativa au iesit in evidenta, dar n-a fost de ajuns. Chiar inainte de Marea Finala, se intuia castigatorul celor 50.000 de dolari, asa incat elementul surpriza s-a atenuat. Ceea ce asteptau romanii, sex in casa BB, a lipsit cu desavarsire. Mai mult, Consiliul National al Audiovizualului a sugerat producatorilor (printr-o recomandare oficiala) sa fie atenti la discutiile (de multe ori vulgare, in opinia CNA) din casa, dar si la imaginile prezentate. Nu in ultimul rand, la audienta modesta a BB ,,au contribuit,, si celelalte posturi. Concurenta puternica atat din timpul saptamanii, cat si de duminica arata ca piata TV romaneasca este o alta ,,Casa Big Brother,,, in care publicul - ,,Fratele cele mare,, ii are in mana (cu telecomanda) pe concurenti (posturile TV). Cu o mica deosebire: cel care iese din casa (piata TV) este scos cu picioarele inainte din punct de vedere comercial si nimeni nu-l invita sa... pozeze in Playboy.
In ciuda audientei modeste, show-ul a evoluat bine pe piata publicitatii, adunand clientii de publicitate importanti. Big Brother a adus postului aproximativ 2.000.000 de dolari, din incasarile din publicitate, sponsorizari, mesaje SMS, Internet si alte activitati adiacente. In decembrie 2002, cand a fost anuntat proiectul, Cristian Burci, directorul Prima TV, estima costurile de productie la 2 mil. USD pe sezon. In cele patru luni, programul a gazduit 6.533 de spoturi, cu o durata totala de 159.932 de secunde. Lider in topul clientilor este Procter& Gamble, ale carei spoturi au totalizat aproape 244 de minute. Cea mai mare parte a acestora a fost directionata in prime time, la BB - Fratele cel mare, iar emisiunea de noapte a avut in topul clientilor Global Spirits (vodca Goldessa).

Detalii: Big Brother a esuat intr-o audienta modesta


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 19 Jul 2003, 10:22 AM
Mesaj #60


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Oare ce mai fac vedetele Casei BB. Iata un raspuns:

Soso: “De cind am iesit am umbat incontinuu. Am stat mai mult im masina decit acasa. Am fost la facultate sa-mi rezolv problemele. Am discutat cu prodecanul si mi-a spus ca va avea loc o sedinta de consiliu in care se va discuta problema mea. Nu stiu ce se va intimpla, oricum am foarte mult de recuperat. Nu o sa am timp de vacanta anul asta.”
Mumu: “Eu nu am acceptat deocamdata nici o oferta, astept sa vad ce iese cu cei de la Prima. Am primit foarte multe oferte interesante, dar mi-ar placea sa lucrez la Prima. Nu am avut inca o vacanta, o sa plec in strainatate la sfirsitul lunii august.”
Costel: “De cind am iesit din Casa mi-am pus ordine in viata personala, in lucrurile de casa. Am vorbit si cu cei de la biserica, o sa vedem ce se va intimpla in viitor. Eu personal nu am primit nici o oferta. Poate si din cauza mea. Eu am spus de la inceput ca nu imi convin niste lucuri si ca ma simt legat de casa. O sa plec in vacanta cu Alina la Felix si apoi vom reveni citeva zile la mare.”

Articolul complet:

http://www.evenimentulzilei.ro/divertismen...?news_id=126277


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 11 Aug 2003, 09:16 AM
Mesaj #61


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Se pare ca iubirea Andreei cu Ernest a durat doar in casa BB, deoarece aceasta a fost vazuta prin Bucuresti plimbandu-se cu... Florin. biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 21 Aug 2003, 12:17 PM
Mesaj #62


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



La mare am vazut Florin (care e chiar mare, fratilor! tongue.gif ) Umbla cu vreo 2 fete pe langa el si inca un tip. Ceva mai incolo, de parca Florin nici nu exista, era Adrian cu unul dintre baietii de la Hi-Q. Era foarte bine imbracat... se pare ca i-a priit bb-ul smile.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 03:41 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman