HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Parole, d'ale voastre
Carmi
mesaj 16 Oct 2003, 08:02 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Azi dimineata mi-am uitat parola la unul din programe.Ce zapacitaaaaaa.....
Si ma gandeam ca ar fi haios sa scriem cate o parola pe care am avut-o vreodata.
Lansez topicul deoarece daca imi mai uit parola sa pot s-o regasesc biggrin.gif
Asadar eu am un program la care trebuie schimbata parola tot la 20 de zile. De fiecare data o uit. Mi-o stie tot biroul cateodata si cu asta am noroc.
Deci foste parole : morcov, patrunjel, telina, dovleac, stafida, piersica, si in final toamna. La casutele postale folosesc una si aceeasi. mai am parola contului de windows 931 sau Jt!Kqp1t simplu nu??
poate imi dati si voi exemple jamie.gif
sugestii&reclamatii la pm


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 16 Oct 2003, 08:14 PM
Mesaj #2


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Doua parole le-am utilizat pentru concursurile organizate la Han:

!CRT274ero7#@S32cc$
$df3e^pico#concur$23$extr@


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
champi
mesaj 16 Oct 2003, 08:31 PM
Mesaj #3


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 100
Inscris: 30 August 03
Forumist Nr.: 688



Mihai, din pura curiozitate, cum doamne iarta-ma tii minte asemenea parole ? wink.gif blink.gif
Ca eu le uit si pe alea simple pe care le pun.
Hmmmm ... foste parole. Pai am cam data iama prin nume de orase, tari, societatea la care lucram am folosit-o si pe ea, numele fostilor iubiti tongue.gif , numele pisicilor, ale edificiilor in care traiam la momentul respectiv, etc
Dar pt ca stau rau de tot la capitolul memorie de parole, acum tot ce am instalat pe comp-ul asta e setat pe logare automata si folosesc doar o singura parola la toate chestiile. Asa am scapat de o mare durere de cap rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 16 Oct 2003, 08:31 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
axel
mesaj 16 Oct 2003, 08:59 PM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



QUOTE (Carmi @ Oct 16 2003, 09:07 PM)
Azi dimineata mi-am uitat parola la unul din programe.Ce zapacitaaaaaa.....
Si ma gandeam ca ar fi haios sa scriem cate o parola pe care am avut-o vreodata.
Lansez topicul deoarece daca imi mai uit parola sa pot s-o regasesc biggrin.gif
Asadar eu am un program la care trebuie schimbata parola tot la 20 de zile. De fiecare data o uit. Mi-o stie tot biroul cateodata si cu asta am noroc.
Deci foste parole : morcov, patrunjel, telina, dovleac, stafida, piersica, si in final toamna. La casutele postale folosesc una si aceeasi. mai am parola contului de windows 931 sau Jt!Kqp1t simplu nu??
poate imi dati si voi exemple jamie.gif
sugestii&reclamatii la pm

Mission impossible smile.gif
Mi-am facut lista cu parolele actuale ca sa nu le uit, asa ca, nici nu poate fi vorba sa-mi aduc aminte o parola veche.

P.S.: ce parola am pe han? hh.gif

Acest topic a fost editat de axel: 16 Oct 2003, 09:01 PM


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 16 Oct 2003, 09:41 PM
Mesaj #5


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Noroc cu facilitatea de auto-login. tongue.gif

Intr-o vreme (pe un server Novell) aveam damblaua sa-mi pun ca parole diverse nume de scriitori SF scrise de-andoaselea: vomisa, nworb, ekralc si alte minuni de-astea de ti se limba plimba-n gura.


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
atta
mesaj 16 Oct 2003, 10:41 PM
Mesaj #6


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 373
Inscris: 18 June 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 386



eu am niste .doc -uri vechi pe care le'am parolat si nu le mai stiu parolele sad.gif(.... si sunt tare curioasa ce am scris in ele.
Altfel.. am o poveste draguta cu parole: eram cu prietenul meu la un calculator si el isi lua mailul... si'a scris id ul si a crezut ca a dat si TAB dar n'a fost asa..... asa ca i'am vazut parola si... stupoare: era parola fostei lui prietene!!!!

sa ve zic si eu o parola: generata automat pe care am tinut'o minte TReatsRnrV ... apropo, este inca valabila undeva, ramane sa gasiti unde smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 16 Oct 2003, 11:13 PM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



una din parolele mele este formata din concatenarea prenumelor a doua fete... Ce s-ar mai fi stresat daca ar fi stiut... hh.gif

Cred ca jumatate din parolele mele sunt nume de persoane si numere de telefon (daca se cerea sa fie numerice)!

persoanele se schimba, parolele raman...


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
menthoru'
mesaj 17 Oct 2003, 12:08 AM
Mesaj #8


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.033
Inscris: 3 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 706



mult timp am folosit ca parola numele meu scris in cifre (echivalentul literelor pe tastatura mobilului)
alexandru ... va las sa o descoperiti daca aveti curiozitatea.
am trecut la alta parola de muuuuult timp si e a mai generat cateva pe baza unui algoritm. nu le am notate...am memorie bunicica. plus ca majoritatea site-urilor au "password recovery"


--------------------
I have given it much thought / It seems, disaster must come / At best, only postponed / Shaolin Kung-Fu to survive / Must now be taught to more young men / We must expand, get more pupils / So that the knowledge will spread
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 17 Oct 2003, 04:22 AM
Mesaj #9


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



eu am crezut ca sa refera la parole...din franceza rofl.gif

despre astea nu zic nimic ohyeah.gif doar ca e un site unde nu pastreaza inregistrarea automata ceea ce ma face ca de fiecare data cand vreau sa ma loghez - nu vreau mereu, pot citi articole si fara acest amanunt - sa trimit sa imi spuna ce parola am, ba chiar uitasem si ce nick am yikes.gif ( io fi venit la altcineva raspunsul atunci?! )

mwah1.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 17 Oct 2003, 04:19 PM
Mesaj #10


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



si eu pateam sa nu imi mai aduc aminte parolele de la mailuri/forumuri sau alte chestii asa ca, odata am hotarat sa-mi pun aceeasi parola la tot ce necesita o parola.
asa ca, acum la mailuri, forumuri s-au orice altceva am o singara parola pe care sigur nu o uit. este un cuvant, sau mai exact, sfarsitul unei carti care mi-a placut mult, dar mai are si alte conotatii...

si ca sa raspund intrebarilor nerostite: Nu, normal ca nu v-o spun ohmy.gif tongue.gif


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decât o zi fadă, mai bine obscuritatea decât o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Figaro
mesaj 17 Oct 2003, 04:28 PM
Mesaj #11


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.234
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 63



Mie imi placeau parolele "la vedere". Adica parolam cu propriul nick. Nimeni nu ghicea. biggrin.gif


--------------------
Vreti sa vedeti ceva funny? Tastati alinalinuta in Yahoo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 20 Oct 2003, 02:59 PM
Mesaj #12


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Figaro numa parole "la vedere"? "La termen" nu ai nimic? smile.gif


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
allexa
mesaj 22 Oct 2003, 04:28 AM
Mesaj #13


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 440
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 594



Nu-mi prea uit parolele plus ca am si obiceiul de a le nota in agenda. O fosta parola este "radiator" laugh.gif

Acest topic a fost editat de allexa: 22 Oct 2003, 04:30 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 22 Oct 2003, 02:13 PM
Mesaj #14


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Hehehe... multe parole mi-am uitat si eu. Sunt multe cele pe care le am uitate si azi. Obisnuiam sa pun parole cat mai siudate si sa fie in fiecare parte alta... Acum... nu mai am probleme... decat cu parola de la mail, care e in engleza ca... mi-am uitat-o pe precedenta. (era lunga dar usoara: chelooombladonparazitii biggrin.gif ) Imi plac parolele lungi, ca restul e... scurt la mine sorry.gif rofl.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 22 Oct 2003, 07:24 PM
Mesaj #15


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



Tocmai mi-am adus aminte o parola: parola de e-mail de la ex-job:
CITSILIGARFILACREPUS
Nu-i greu de tinut minte biggrin.gif Mai greu e de tastat! Noroc ca nu trebuia sa o tastez zilnic spoton.gif

Acest topic a fost editat de axel: 22 Oct 2003, 07:27 PM


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 23 Oct 2003, 03:29 PM
Mesaj #16


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



Am dat recent de-o agenda mai veche in care notam parolele; am ramas cu gura cascata la ce-aveam pe acolo: "spalding"(asta parca era ceva legat de XFiles), "unuplusunudoi", "dazednconfused" si ceva ce ma mir ca tineam minte "walnutbird" blink.gif
Acum am revenit la chestii normale, adica o singura parola, foarte usor de tinut minte, aproape la vedere smile.gif


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 23 Oct 2003, 03:37 PM
Mesaj #17


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Spalding, din cate stiu eu... e firma de incaltaminte... blink.gif Sau... chiar ma lasa memoria rau de tot? biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 23 Oct 2003, 03:40 PM
Mesaj #18


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



Tot ce se poate, eu chiar nu mai tin minte biggrin.gif


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Black_lady
mesaj 3 Nov 2003, 12:13 PM
Mesaj #19


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 125
Inscris: 5 October 03
Forumist Nr.: 912



biggrin.gif Eu nu am vrut sa am o singura parola... din motivul simplu ca, schimbandu-mi-o foarte des, uitam ca am pus-o si la alte chestii si o schimbam numai la unele. Asa ca la un moment dat ma trezeam ca EFECTIV nu mai tineam minte unde am schimbat-o si unde nu rofl.gif
Momentan inca mai incerc sa gasesc solutia optima... blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 26 Feb 2005, 10:18 PM
Mesaj #20


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



laugh.gif La un moment dat mi-am pus ca parola o anagrama a numarului de telefon. Numarul il stiam pe dinafara, asa ca nu mai trebuia sa invat decat algoritmul de amestecare a cifrelor...
Alta parola: ab$8x biggrin.gif Cand am pus parola asta, credeam ca am s-o uit imediat, dar s-a imprimat singura in capul meu...biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 26 Feb 2005, 11:29 PM
Mesaj #21


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



La inceput aveam ca parola numarul meu de telefon si cel al buncii, legate, apoi numele lui sor-mea, a lui mama, chestii usoare, pana cand m-am suparat si am lasat yahoo-ul sa-mi dea o noua parola, si mi-a dat una de peste 10 caractere, usurel de tinut minte, pe care vreo 3 ani am avut-o peste tot smile.gif
In ceea ce priveste numele de scriitori, am avut pasora kirneh, prenumele scriitorului meu preferat... Si cam atat tongue.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eclectic
mesaj 26 Feb 2005, 11:38 PM
Mesaj #22


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.926
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.950



Multe parole am schimbat. Acum folosesc aproape zilnic cam cinci parole pe care nu mi le-am notat nicaieri.

Printre cele vechi: tangerineshirt286, swum165icy962, ramurel, fidscon332jfssa132.



--------------------
Nu semnez.
I love flowers.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iniya
mesaj 27 Feb 2005, 12:15 AM
Mesaj #23


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.100
Inscris: 15 December 04
Din: Romania- Arad
Forumist Nr.: 5.203



am avut parole gen: slaninuta; jumi (jumere); pufuleti; si...ultima tare; la mail a fost; vasilic@ sorry.gif

acum este o singura parola la toate cele:..si nu pt ca le-am uitat vreodat' rofl.gif dar e mai comod smile.gif
tin minte ca si acum am un document codat ; habar n-am ce-i in el si..cu atat mai putin parola hh.gif
+ numere de telefon uitate in fractiuni de sec / nume/ date/ teze.lucrari/.etc =sunt o babutza ..ce mai? ohyeah.gif

Acest topic a fost editat de iniya: 27 Feb 2005, 12:16 AM


--------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better. [Samuel Beckett]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sunny
mesaj 6 Mar 2005, 07:19 PM
Mesaj #24


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 93
Inscris: 15 August 04
Din: Braila
Forumist Nr.: 4.262



Eu cand am folosit pentru prima data o parola, mi-am pus data mea de nastere. cata originalitate! Insa, dupa ce am spart inca vreo 4 conturi ale colegilor mei, doar pentru ca le cunosteam data de nastere, mi-am dat seama ca mesajele mele fusesera citite de multi altii deja sorry.gif .
acuma am din astea mai idoate si mai greu de ghicit, din moment ce n-au nici o legatura cu mine, de genu :lipici, papuc, cosciug, umbrella, parizer...primele cuvinte care-mi veneau in minte atunci cand trebuia sa-mi pun parola.


--------------------
user posted image"Tinteste catre luna!...chiar daca nu vei nimeri, vei fi printre stele!"user posted image

Go to the top of the page
 
+Quote Post
N.V.
mesaj 6 Mar 2005, 11:59 PM
Mesaj #25


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.051
Inscris: 5 March 04
Forumist Nr.: 2.474



Eu m-am fixat pe un cuvant pe care-l trec de la singular la plural, il articulez sau nu, cu articol hotarat sau nehotarat, il transfor in diminutiv si-l trec din nou de la singular la plural, il articulez sau nu si asa mai departe. Se intampla insa sa uit care forma a cuvantului imi trebuie si atunci le iau metodic si maxim 100 de secunde gasesc parola.
Am folosit si eu multe parole, dar cea mai proasta idee era cea cu numele iubitilor... Pot sa bag mana in foc ca eram verificata zilnic. mad.gif


--------------------
"...dor de mine si de alta lume, dor plana: durere fara nume pe om..."

Pittis Show
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 7 Mar 2005, 12:03 AM
Mesaj #26


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



De obicei înjurături; le reţin cel mai repede.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iniya
mesaj 7 Mar 2005, 12:11 AM
Mesaj #27


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.100
Inscris: 15 December 04
Din: Romania- Arad
Forumist Nr.: 5.203



rebel ...cu cratima sau fara?...cu **** sau fara?... rofl.gif

asta cu injuraturi n-am mai auzit-o ohyeah.gif


--------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better. [Samuel Beckett]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rebel
mesaj 7 Mar 2005, 12:15 AM
Mesaj #28


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



Înjurături exprimate corect gramatical, sigur. Fără diacritice, dar corect gramatical.


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ausländer
mesaj 10 Mar 2005, 02:42 AM
Mesaj #29


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 284
Inscris: 24 July 04
Din: 47° 10' N, 27° 35' E
Forumist Nr.: 4.132



supercalifragilisticexpialidotion

Glumesc... dar n'ar fi prea rea... Mai stiam o tacanita cu o parola de 25 de caractere. Paranoia.....

Cea mai folosita parola veche [pana mi-a fost spart contul de mail pe yahoo] a fost KILLEMALL. Inspirata din Metallica si din niste dorinte ascunse de a... dar deja am spus prea multe....


--------------------
user posted image
Liar, lawyer - mirror, show me what's the difference?

The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore all progress depends on the unreasonable man. - George Bernard Shaw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nemurirea
mesaj 24 Mar 2005, 01:21 AM
Mesaj #30


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 90
Inscris: 6 March 05
Forumist Nr.: 5.875



sorry.gif si eu ca omul caruia i frica sa se incurce n ce i mai usor imi inversam mereu nick ul ,dar si asa imi parea greu ca nu era cuvant cursiv si am ramas cu o singura parola pe care o folosesc mereu acum. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nemurirea
mesaj 24 Mar 2005, 01:24 AM
Mesaj #31


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 90
Inscris: 6 March 05
Forumist Nr.: 5.875



ohmy.gif doamne ce oameni sunteti ,cum puteti tine minte atatea hieroglife si cuieniforme?bravo voua blink.gif eu de obice i imi inversam nick ul ,dar si asta imi parea greu asa ca am ramas la o singura parola simpla ,inocenta si care nu mi produce insomnii sorry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corydalis
mesaj 15 Apr 2005, 10:43 PM
Mesaj #32


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 516
Inscris: 28 May 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.672



eu am una si aceeasi la toate conturile care le folosesc. initial au fost diferite, dar mi-am dat seama ca ma complic singura. alegerea a fost facuta, pentru ca imi "suna bine " (ceva de genul "crina 746"). si nu cred ca o voi schimba, ca nu ascund secrete de importanta nationala. de stiut, o mai stie si sor´mea (am nevoie sa-mi deschida conturile si sa-mi salveze anume fisiere in calculatorul de acasa).

dar mi-a facut placere sa va citesc istorioarele voastre, mai palpitante decat varianta mea... thumb_yello.gif


--------------------
"Ceilalti lupi m-ar sfasia daca ar sti
ca urletul meu e in realitate un plans."

Octavian Paler - "Impostura"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jkd
mesaj 15 Apr 2005, 10:52 PM
Mesaj #33


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 280
Inscris: 30 March 04
Forumist Nr.: 2.832



eh... era o vreme cand aveam pt fiecare cont, cate o parola diferita ...
pe vremea aia le tineam minte pe toate.
acu' aproape toate parolele mele incep cu "killer" si dupa ele mai urmeaza ceva
cea ma lunga pe care o foloseam
era:
killer21z99gj70#diez14jkd
acu am taiat o parte din semnele din urma da' nu chiar de la sf.
de baza a ramas killer. dar mai am.
niciodata nu am avut parola fromata doar din litere sau doar din cifre.
am facut mereu combinatii de c ifre si diverse semne care apar pe tastatura...
cam atata


--------------------
Timpu' trece greu, pe langa timp alerg. Nu mai am directie, important e ca mai merg.

Venereaza-i pe Buddha-si si pe zei, dar nu depinde de ei.
Miyamoto Musashi (1584-1645)
http://www.escape.uv.ro
my blog: www.mcgogoo.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 3 May 2005, 02:54 PM
Mesaj #34


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Baaaa da' voi sunteti speriati rau... Pai asa parole n-am crezut ca exista. Mai ales la Mihai am vazut ceva de-a dreptul grotesc. Adica zi tu Mihai ca nu le aveai salvate intr-un doc .txt si nu faceai copy paste?! wink.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 3 May 2005, 03:38 PM
Mesaj #35


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Pe mine m-a influentat fiu-meu... pe când avea 2 ani se numea "Naki"... de la Marc(ki)... rofl.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 24 April 2024 - 07:19 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman