HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Paruieli, la propriu....:)
AIWA
mesaj 20 Aug 2004, 03:33 AM
Mesaj #36


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Eu am un obicei prost ohmy.gif Nu ma bag in asa ceva,datorita vechilor incidente petrecute in copilarie si adolescentza(cartierul e ra plin de colorati) ...acum nu stiu dar daca e de bataie...si trebuie sa ripostez nu ma cam opreste nimeni ... poate si datorita studiilor militare facute poate si datorita altor chestii...dar daca e la o adica sa ma calce careva rau pe bombeu nu imi numar adversarii...si mai e o chestie daca il dau jos pe capul gastii restul se retag(asta apropo de chestiile cu tigani si inghetzata) am patit-o si eu ....am lasat inghetzata...am dus fata acasa si m-am intor val vartej...nu apucasera sa termine cornetul sad.gif a fost naspa eu baiat de intelectuali dus cu masina militiei acasa...cu mana rupta si 1tigan la pansat si rearanjat maxilarul...ca restul de 4 care erau cu el au fugit cind au vazut cum vin sad.gif de atunci...am capatat o porecla cam ciudata (pe care doar in cartier o spuneu cei din gasca-Buldozerul(erau la moda filmele cu PIEDONE)

Acest topic a fost editat de AIWA: 20 Aug 2004, 03:34 AM


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 20 Aug 2004, 03:33 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 12:50 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman