HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

13 Pagini V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cele Mai Stupide Reclame
YoyoMan
mesaj 21 Jul 2004, 09:15 AM
Mesaj #176


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Mie mi se pare imbecila aia la nustiuce inalbitor - cu tipul care ia camasa care a fost odata alba numai cand merge la pescuit. Pai ce mai fratilor? Voi mergeti la pescuit in camasa? hh.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 22 Jul 2004, 07:56 AM
Mesaj #177


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Apropo, cine mă lămureşte şi pe mine într-o problemă: ce vor să zică prin sloganul "scoate cele mai frecvente 99 de pete" (detergentul, adică...)? Că eu mă gîndesc automat, aproape, la cea cu numărul 100! blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 4 Aug 2004, 10:41 AM
Mesaj #178


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



E o reclama la nu-s ce centrala termica: o papusa care dardaie de frig... Cat de lipsit de imaginatie sa poti fi?! 6.gif Plus ca mereu fac asocierea cu un film horror in care papusile prind viata si omoara tot in cale. laugh.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 4 Aug 2004, 10:41 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
kim
mesaj 6 Aug 2004, 06:05 PM
Mesaj #179


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 44
Inscris: 27 May 04
Forumist Nr.: 3.657



ce mai stupida si enervanta a fost aia cu pustiu de la Zapp


--------------------
nu exista greseala! exista doar lucruri pe care le facem sau nu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NoMemory
mesaj 7 Aug 2004, 01:14 AM
Mesaj #180


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 206
Inscris: 16 March 04
Forumist Nr.: 2.608



Sunt cred doar doua reclame care ma deranjeaza cu adevarat: reclama cu: "A inebunit lupul" si reclama la Unirea ... probabil tine de gust...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skysurfer
mesaj 9 Aug 2004, 01:29 PM
Mesaj #181


Vesnicul indragostit
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.055
Inscris: 5 February 04
Forumist Nr.: 2.102



Recunosc ca cea cu papusa ma cam sperie. Seamana cu Chucky papusa ucigasa. Iar reclama e idioata de-a dreptul. Tot stupide mi se par si reclamele de la pasta de dinti. Indiferent cine e producatorul pastei de dinti reclamele sunt la fel de idioate si toate au aceleasi elemente de fundal. Dintii pe care nu ii ataca cariile si medicul care apare ca un povatuitor. E ceva mai originala cea cu lupul dar e destul de stupida prin realizare. Insa ca idee mi se pare oricum mai Ok.


--------------------
I was nauseous and tingly all over. I was either in love or I had smallpox.
~ Woody Allen
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ferix
mesaj 14 Aug 2004, 08:50 PM
Mesaj #182


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 11
Inscris: 8 August 04
Forumist Nr.: 4.217



subscriu si eu ...reclama la aer conditionat cu papusa chuky mi se pare oribila.Dar este o placere sa te uiti la ea in comparatie cu cea mai imbecila reclama realizata vreodata....cea cu "munca munca munca munca munca.....munca...munca.....si dupa o zi de munca meriti un noroc.Este cea mai stresanta reclama , ca sa nu mai zic ca daca dupa o zi de munca munca munca ajunci sa bei noroc , mai bine somaj somaj somaj.....becks biggrin.gif

Acest topic a fost editat de ferix: 14 Aug 2004, 08:50 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cri-cri_d'Amour
mesaj 16 Aug 2004, 08:58 PM
Mesaj #183


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 170
Inscris: 16 July 04
Forumist Nr.: 4.086



pe mine ma "termina" reclamele de la detergenti. mad.gif
Kim, da, partea cu zapp-ul... o uram... mi-a lasat amintiri extrem de neplacute.. hh.gif hh.gif ce i-as fi spart capu' la ala micu'... ohyeah.gif


--------------------
"Daca faci pe mortul plutesti in libertate."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mdA!
mesaj 16 Aug 2004, 09:11 PM
Mesaj #184


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.554
Inscris: 11 May 04
Forumist Nr.: 3.457



mai tineti minte reclama la Bonibon? pe mine ma bantuie si acum .....

destul de aiurea mi se pare si aia la Campofrio, cu tipa care isi pocneste catzelul cu sertarul in cap, doar sa nu prinda felia de shunculitza, sau ce naiba o fi. aaa, si mai e una, la o revista, care se lauda ca are cei mai buni paparazzi. mi se pare sinistra, desi, in alta ordine de idei ..... spune cam ce trebuie-ca are paparazzi gata sa stea cu mortul in cosciug. oricum, e destul de nashpa.


--------------------
Amice, esti idiot! (I. L. Caragiale)

feel the rain on your skin, no one else can feel it for you
Dar din dar se face Raiul
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>cea preaîmpiedicată</span>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kristina
mesaj 17 Aug 2004, 12:03 PM
Mesaj #185


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 428
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 759



Sinistra mi se pare reclama "cu degetul" la telefonia mobila, pacat de melodia de fundal.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bunicu'Gilbert
mesaj 18 Aug 2004, 08:21 AM
Mesaj #186


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 187
Inscris: 8 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 733



Acum e o reclama pentru lapte, cu vaca Fulga: sunt o vaca...
infecta reclama.


--------------------
Doar un las are curajul sa spuna ca nu a cunoscut niciodata frica.
F. Foch
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 18 Aug 2004, 08:25 PM
Mesaj #187


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



In 1968 comunistii faceau o concesie capitalismului : deschiderea la Constanta a primei fabrici de Pepsi Cola.
Si dupa aprobarea tovarasilor, Radio si presa au inceput sa faca reclama produsului " Pepsi - avint si energie " , lozinca fiind reluata obsedant , ani si ani de zile la rind. De ce "avint" ? Pai era vorba de avint revolutionar . Iar pe sticla scria numai PEPSI fara cuvantul "cola" . Deh, Coca-Cola aparea in toate materialele de propaganda ca un simbol al imperialismului american !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
toby
mesaj 18 Aug 2004, 10:04 PM
Mesaj #188


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 27 July 04
Forumist Nr.: 4.144



He , he , reclame tampite , chiar azi discutam cu cineva despre asta ...Pe mine ma scoate cu adevarat din sarite reclama la o ciocolata, nu-mi amintesc numele ei (efectul reclamei biggrin.gif ) , dar e ceva cu un tip care cred ca e manjit cu ciocolata si tipa ...il linge (pe langa altele biggrin.gif , interzis minorilor cu fantezii biggrin.gif ) ...BRRRRRRR . E scarboasa in toata regula ...
Si cele la detergenti sunt insuportabile , gandite ''cu cap'' ...
Si mai e una la un coniac sau alta bautura alcolica , unde un tip se curenteaza si apoi gasca se reuneste la spital si rad de patania lui ...Asta e chiar sadica ...
Si pt ca ati pomenit de reclama la Zapp ...era groznica , aducea ideea ca adultii sunt niste tampiti si un pustiulica , acolo mare mester si el , le explica lor cum ''mobilul Zapp se conecteaza ....'' , remember , nu ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cri-cri_d'Amour
mesaj 31 Aug 2004, 06:50 PM
Mesaj #189


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 170
Inscris: 16 July 04
Forumist Nr.: 4.086



han.gif toby


--------------------
"Daca faci pe mortul plutesti in libertate."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mogaldeatza
mesaj 9 Sep 2004, 07:34 AM
Mesaj #190


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.155
Inscris: 20 June 03
Forumist Nr.: 392



Reclama de la "Fulga'( acesta fiind si numele localitatii unde se produce respectivul produs) e mai mult
decat enervanta. Vacuta aia care topaie si descopera cu mirare " Ce vaca sunt!" nu ma indeamna deloc sa
cumpar lapte.


--------------------
Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 9 Sep 2004, 11:02 AM
Mesaj #191


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (mogaldeatza @ 9 Sep 2004, 08:47 AM)
Vacuta aia care topaie si descopera cu mirare " Ce vaca sunt!" nu ma indeamna deloc sa
cumpar lapte.

Mogâldeatzo e normal să nu te îndemne să cumperi lapte pentru că nu eşti pe target. Aia e reclamă pentru copii de 4-12 ani pe care îi iau părinţii în supermarketuri şi ţipă în gura mare "vreeaaaauu Fuuulgaaaahaaahaa!". De asemenea se mai adresează mămicilor care au copii între 1 şi 3 ani şi care este ştiut că în general "dau în mintea copilului" o vreme ca să se înţeleagă cât mai bine cu pruncul lor, asta dacă sunt mame responsabile.
Când o să ai copii o să fii pe target. laugh.gif
Ca idee puteau să o facă mai bine dar s-a vrut a fi o reclamă amuzantă.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mogaldeatza
mesaj 9 Sep 2004, 11:31 AM
Mesaj #192


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.155
Inscris: 20 June 03
Forumist Nr.: 392




Se poate sa ai dreptate! Uite o sa le cer parerea pustilor de la mine, asa de curiozitate. smile.gif


--------------------
Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cipdecip
mesaj 9 Sep 2004, 12:29 PM
Mesaj #193


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.276
Inscris: 29 August 04
Din: Ph
Forumist Nr.: 4.358



Cele mai nashpa ramane cele de la Zapp . Parerea mea .


--------------------
Intre fericire si vis , melancolie si taina , infinit si singuratate exista raul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 9 Sep 2004, 12:35 PM
Mesaj #194


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (actionmedia @ 9 Sep 2004, 12:15 PM)
Mogâldeatzo e normal să nu te îndemne să cumperi lapte pentru că nu eşti pe target. Aia e reclamă pentru copii de 4-12 ani pe care îi iau părinţii în supermarketuri şi ţipă în gura mare "vreeaaaauu Fuuulgaaaahaaahaa!".

5.gif Nu e adevarat! Faptul ca e desen animat nu inseamna ca e adresata copiilor intre 1-4 ani. De fapt copiii de varsta aceea nici nu prea stiu sa o duca pe mama la magazin si sa ii spuna sa le cumpere lapte Fulga.
Faza cu "Ce vaca sunt!" nu se adreseaza deloc copiilor si asta in primul rand pentru ca nu copiii cumpara lapte de la magazin. Copiii nu gusta o asemenea "poanta" thumb_yello.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mogaldeatza
mesaj 9 Sep 2004, 01:08 PM
Mesaj #195


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.155
Inscris: 20 June 03
Forumist Nr.: 392



YoyoMan , poate ca aia o fi fost intentia, da rezultatul e jalnic. Puteau sa faca
o gramada de asocieri intre numele produsului si efectul consumarii lui, etc, da daca
atat i-a dus capu 6.gif
Mi-am amintit de alta, despre care vroiam de mult sa scriu. Crema de branza Philadelphia
a carui calitate e aceea de a fi 'cremoasa'. Mai mult dupa sau chiar in timp ce o mananci
te simti ingeras. rolleyes.gif


--------------------
Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 9 Sep 2004, 01:58 PM
Mesaj #196


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (YoyoMan @ 9 Sep 2004, 01:48 PM)
5.gif Nu e adevarat! Faptul ca e desen animat nu inseamna ca e adresata copiilor intre 1-4 ani. De fapt copiii de varsta aceea nici nu prea stiu sa o duca pe mama la magazin si sa ii spuna sa le cumpere lapte Fulga.
Faza cu "Ce vaca sunt!" nu se adreseaza deloc copiilor si asta in primul rand pentru ca nu copiii cumpara lapte de la magazin. Copiii nu gusta o asemenea "poanta" thumb_yello.gif

Hei eu am spus că este pentru copiii de 4-12 nu pentru cei de 1-4. La cei de 1-3 sunt sensibilizate mămicile care de obicei reacţioneazp la orice le-ar putea face plăcere copiilor. De ce crezi că toate produsele destinate copiilor în general conţin tot felul de personaje pe ambalaj?
Reclama îşi propune să sensibilizeze copiii mai mari care pot avea un cuvânt de spus pe de o parte, pe de altă parte, le dă mămicilor o mână de ajutor de a-i convinge pe copiii mofturoşi să consume laptele. Adică deja copiii nu mai zic că beau lapte ci Fulga ceea ce este super pentru notorietatea brandului.
Evident că ultimul cuvânt îl au părinţii dar copiii pot influenţa destul de mult decizia de cumpărare, în special copiii din familiile cu bani care mai sunt şi răsfăţaţi.
Brandul nu este destinat adulţilor asta este clar.
Tu ai copii YoyoMan?

Pentru mai multe detalii uite un link despre Fulga


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vornicum
mesaj 9 Sep 2004, 03:52 PM
Mesaj #197


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



Nu-mi place reclama in care unu face cinste fiindca nu are ceas la manutza. Daca targetul e grupul de prieteni atunci de ce reclama e stupida? Parerea mea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 9 Sep 2004, 07:31 PM
Mesaj #198


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (mogaldeatza @ 9 Sep 2004, 02:21 PM)
YoyoMan, poate ca aia o fi fost intentia, da rezultatul e jalnic. Puteau sa faca o gramada de asocieri intre numele produsului si efectul consumarii lui, etc, da daca atat i-a dus capu 6.gif

Pai da.... ai dreptate Mogaldeatza - cam atata i-a dus capu' in schimb calea cea mai usoara e preferata de cei mai multi dintre noi. Adica e f usor sa atragi atentia cu o maxima de genul "Ce vaca sunt" decat cu alte asocieri mult mai inteligente cum zici tu... wink.gif

Actionmedia - ai dreptate - nu ai zis 1-4 dar si asa se aplica ce spun eu. Nu, nu am copii actionmedia, dar ce relevanta are asta? ohmy.gif Crezi ca nu stiu cum se comporta si cum gandeste un copil de pana in 14 ani daca nu am unul? rofl.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 10 Sep 2004, 10:51 AM
Mesaj #199


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (YoyoMan @ 9 Sep 2004, 08:44 PM)
Crezi ca nu stiu cum se comporta si cum gandeste un copil de pana in 14 ani daca nu am unul? rofl.gif

Dacă ai avea copii ai înţelege cum gândesc părinţii care au copii.
Am spus că "dau în mintea copiilor", e un pic exagerat dar altă exprimare nu am găsit. Oricum au tendinţa să gândească precum copiii, îi impresionează si ceea ce îi impresionează pe copii. Mesajul este pentru adulţi "cu minţi de copil".


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 10 Sep 2004, 12:20 PM
Mesaj #200


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (actionmedia @ 10 Sep 2004, 12:04 PM)
Mesajul este pentru adulţi "cu minţi de copil".

Da de unde... Mesajul e facut sa il tii minte. Si e facut sa fie hazliu si sa te trezeasca in timp ce se deruleaza zeci de reclame pe spatiul publicitar wink.gif
E pentru adulti dar nu pentru adulti cu minte de copil 5.gif No way!


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 10 Sep 2004, 12:59 PM
Mesaj #201


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (YoyoMan @ 10 Sep 2004, 01:33 PM)
Mesajul e facut sa il tii minte. Si e facut sa fie hazliu si sa te trezeasca in timp ce se deruleaza zeci de reclame pe spatiul publicitar

De acord. Asta nu exclude targetul indicat de mine.
Ai citit linkul postat mai sus?
Fulga este un produs destinat în special copiilor.
Reclama este întradevăr făcută să-ţi capteze atenţia pentru că este o reclamă de lansare.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mogaldeatza
mesaj 10 Sep 2004, 01:03 PM
Mesaj #202


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.155
Inscris: 20 June 03
Forumist Nr.: 392




Am citit si eu informatiile de acolo. Teoria e buna, produsul, repet lasa de dorit.
Crezi ca vor modifica in vreun fel reclama dupa "perioada de testare" sa -i zic asa?


--------------------
Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 10 Sep 2004, 01:23 PM
Mesaj #203


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (actionmedia @ 10 Sep 2004, 02:12 PM)
Asta nu exclude targetul indicat de mine.

NU exclude nu exclude rofl.gif
Am citit ceva. Nu ma prea intereseaza laptele "Fulga" in special. M-a interesat modul de promovare al produsului, care e un produs banal si care are nevoie de o formula "izbitoare". La fel ca si la pate unde cei care au facut reclama la pate Ardealul au reusit ceva fenomenal cred eu.


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 10 Sep 2004, 01:42 PM
Mesaj #204


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



QUOTE (mogaldeatza @ 10 Sep 2004, 02:16 PM)
Am citit si eu informatiile de acolo. Teoria e buna, produsul, repet lasa de dorit.
Crezi ca vor modifica in vreun fel reclama dupa "perioada de testare" sa -i zic asa?

Recalma o vor modifica cu siguranţă după perioada de lansare
Acum obiectivul principal este acela de a face cunoscut brandul şi de a fi reţinut de cât mai mulţi oameni, dupa aceea probabil obiectivul va fi acela al creşterii vânzărilor.

Da Yoyo e un produs banal consumat în special de copii, adulţii (probabil femeile) au alte produse similare vezi Lady Milk sau La Dorna. Fulga nu putea să se bată de la egal la egal cu LaDorna aşa că a optat pentru un alt segment de piaţă, lăudabilă iniţiativă zic eu.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 10 Sep 2004, 01:49 PM
Mesaj #205


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



De acord ca nu se puteau bate cu Dorna de la egal la egal. Nu stiu daca e neaparat al segment de piata... in fond si laurma urmei nu prea sunt multe segmente de piata cand e vorba de lapte... rofl.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 10 Sep 2004, 01:56 PM
Mesaj #206


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



Ba sunt dar nu oricine le observa. De exemplu sunt consumatorii de lapte pentru cafea. Îşi cumpără 1 litru de LaDorna şi îl folosesc o saptamana, ca asta rezista mult timp.
Pot fi persoane care consuma lapte ca parte a unui regim alimentar.
Oricum si Fulga si LaDorna sunt în categoria High, adica persoane care se respecta, cu bani, totusi pretul lor este destul de mare in comparatie cu OKE sau Prodlacta saumai ştiu eu ce lapte la punga.
Segmentari exista, îţi trebuie doar puţină atenţie ca să le observi.
La noi nu prea sunt pronunţate segmentarile pentru ca nu exista un "branding" (adica o identitate a produsului) atât de pronunţat ca în afara.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
milimetru
mesaj 14 Sep 2004, 09:47 AM
Mesaj #207


ex-caa
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.430
Inscris: 26 April 04
Forumist Nr.: 3.261



Pe mine mă indispune "Piedone", cu reclama lui la nu ştiu ce, în care pomeneşte ceva de greutate. Mă indispune reclama şi mă indispune personajul, cu tot cu circul pe care-l face prin pieţe, cu TV-ul după el. Mare VIP a ajuns şi obezul ăsta nesuferit şi megaloman. Ah, pardon de atacul la persoană. Poate mă dă în judecată şi-mi cere despăgubiri morale un Ferrari. Că BMW are, din leafa lui de mare pieţar-şef!! 50.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bursuca
mesaj 15 Sep 2004, 03:12 PM
Mesaj #208


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 26
Inscris: 13 September 04
Forumist Nr.: 4.459



sper sa nu va plictisesc......

papusa chuky, desi acum parca a cam disparut sau n-m mai prins-o eu
alba ca zapata, fat frumos si casa care o sa straluceste
samponul herbal essences
cum mesteca guma tipu care ingheata baru in reclama de la winterfresh
reclamele la unirea
hochland, ma ia cu frisoane cand il vad pe copilu care zice e suuuper....
connex, cu tipu' sictirit care le toarna apa alora care spala haine cu mana...
almette -- pe asta chiar nu mai pot sa o vad!
nivea -- cu ploaia de vara

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zooey
mesaj 15 Sep 2004, 09:02 PM
Mesaj #209


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 289
Inscris: 2 September 04
Forumist Nr.: 4.387



ma seaca toate reclamele la centrale termice [desi imi place muzica de la una din ele] si cele la magazinele care vind in rate produse electrocasnice. bleah...


--------------------
[less is more]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 15 Sep 2004, 11:01 PM
Mesaj #210


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Nu ne plictisesti bursuca wink.gif

welcome.gif si sedere placuta! smile.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pagini V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 03:54 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman