HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

43 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Rock, Discutii despre genul de muzica rock
Cain
mesaj 16 Dec 2003, 12:01 PM
Mesaj #141


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



ohyeah.gif mda, si tu o sa respiri, atata timp cat o sa te tina plamanii.. auzi, nu ai decat un singur album, cu o singura trupa, acasa ? ohyeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 17 Dec 2003, 10:47 AM
Mesaj #142


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



hh.gif acasa am multe pisese, albume , dar la Dezna nu ma intereseaza nimik spoton.gif


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 17 Dec 2003, 12:04 PM
Mesaj #143


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (srazvi @ Dec 6 2003, 01:46 PM)
huh.gif muzica buna vine din Magyarorszag , amintesc aici Le Panic , Depresszio , Moby Dick si altele care chiar stiu sa cinte si pe care le recomand tuturor care nu-s rasisti spoton.gif

Muzica buna vine de la Magyarorsaz pe mama naibii!!! Cum poti zice asa ceva omule? Chiar in halul ala de disperat esti? Oaiiiii cand va aud ma - ma apuca toti dracii! La voi si supa la punga e "naghion finom" (f buna) daca e de la Magyarorsag. Cred ca si un kk e mirific daca e de la Magyarorsag. Groaznici puteti fi mai! Si stiu ce vorbesc - ca sunteti multi in zona 50.gif 50.gif 50.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 17 Dec 2003, 12:04 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Carmi
mesaj 17 Dec 2003, 09:19 PM
Mesaj #144


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



Yo Yo mane eu una am ras pana ma dor obrajii rofl.gif
Dupa revolutie era intradevar o perioada cand tot ce era de dincolo era "mirific" rofl.gif
dar acum nu prea cred laugh.gif laugh.gif


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 18 Dec 2003, 07:53 PM
Mesaj #145


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



huh.gif n-am zis ca toata muzica ungureassca e buna , dar la capitolul rock au cite ceva 50.gif


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oaspetele
mesaj 21 Dec 2003, 04:21 PM
Mesaj #146


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 266
Inscris: 12 May 03
Din: Bistrita
Forumist Nr.: 284



in afara de Pokolgep, daca nu chiar si ei, tot rock-ul mai tare de la unguri este o copie Iron Maiden sau Helloween (care e si el copie Maiden).
ar mai fi ceva trupe, sa zicem Edda(sau cum se scrie) da aia canta rock exact ca si holografu nostru......

smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 22 Dec 2003, 02:47 PM
Mesaj #147


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



de Tacksapda nu ziceti nimk? huh.gif


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 23 Dec 2003, 01:35 AM
Mesaj #148


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Am ascultat ultimul album Cargo.
Cu parere de rau va spun ca au murit. Odata cu plecarea lui Kempes, Cargo ce'l stiam a cam murit.
De ce nu-mi mai plac:

-se incearca imitarea vocii lui Kempes - cam prost dupa parerea mea
-din noua piese, una e remix (Spiritus Sanctus - short version cica) si doua sunt vechi (Mama si Baga-ti mintile in cap)
-o piesa seamana prea mult cu "stilul" Holografului
-versurile de alta data ar fi fost sublime daca ar fi existat
-o melodie are instrumentatia de la una veche, doar versurile sunt schimbate (in rau)

Practic, e un album cu 3 piese noi. Atat.

Ca sa nu fiu carcotas, piesa Spiritus Sanctus are parti chiar misto - pacat ca vocea nu suna prea bine - iar Daca ploaia ar cadea imi place, insa cred ca mai mult datorita unor amintiri si nu neaparat datorita melodiei....


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 23 Dec 2003, 03:08 AM
Mesaj #149





Guests






Sa intreb ce amintiri? ohyeah.gif tongue.gif Of course, astept raspunsul pe PM, carcotasule, ca io-s off topic deja tongue.gif Anyway, stii ca si mie-mi place melodia aia,nu? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 23 Dec 2003, 09:36 PM
Mesaj #150


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



am 7 posturi de muzica , dar parca Ac/Dc , Metallica , Nirvana si alti clasici merg in fata celor noi


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 30 Dec 2003, 12:18 AM
Mesaj #151


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Vreau sa anunt ceva pe-acilea - nu stiu daca a mai scris cineva - daca da - ve rog sa ma scuzati.... blink.gif
Mergeti de achizitionati ultimul album de la Zdob si Zdub "450 de oi" - e extraordinar! Eu acuma l-am descoperit si nu ma pot satura de el. thumb_yello.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anne
mesaj 30 Dec 2003, 06:15 AM
Mesaj #152


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 62
Inscris: 26 December 03
Din: Drobeta Turnu-Severin
Forumist Nr.: 1.616



Nu am apucat sa le ascult inca ultimul album, dar sunt fan declarat al melodiei "Everybody in the Casa Mare"... asta-primavara, la O.N.I. (Olimpiada Nationala de Istorie), melodia asta a fost un fel de "imn personal" al echipajului din Mehedinti... al meu, cel putin. De multe ori ne distram facand tot felul de variatii dragute, care sa se potriveasca cu situatia in care ne aflam (spre exemplu, atunci cand ne sculam cu noaptea in cap sa mergem la micul dejun, melodia asta era cea mai potrivita... ohyeah.gif )

By the way, asculta cineva Marylin Manson? devil.gif


--------------------
Zona 31: Simply Number One!
...nerecomandat profilor, cardiacilor si talibanilor :)

Sanctuary
...pentru cei care vor si altceva :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 30 Dec 2003, 01:30 PM
Mesaj #153


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



huh.gif nu-mi place asa tare ZsZ , am trecut la genuri de rock mai agresiv 50.gif


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Black_lady
mesaj 31 Dec 2003, 04:21 PM
Mesaj #154


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 125
Inscris: 5 October 03
Forumist Nr.: 912



L-am achizitionat, l-am ascultat si mi-a placut, dar trebuie sa spun ca mi-au placut mai mult celelalte. "450 de oi" mi se pare putin... inconsistent blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 31 Dec 2003, 04:43 PM
Mesaj #155


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



QUOTE (Anne @ Dec 30 2003, 06:17 AM)
...melodia asta a fost un fel de "imn personal" al echipajului din Mehedinti... al meu, cel putin.

Sa nu-mi zici acum ca esti si din Severin... blink.gif tongue.gif wink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 1 Jan 2004, 04:14 PM
Mesaj #156


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



primul album ZsZ a fost cel mai bun , ultimul e cel mai slab sad.gif


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
amaterasu
mesaj 1 Jan 2004, 05:23 PM
Mesaj #157


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 41
Inscris: 26 November 03
Forumist Nr.: 1.296



sa revin la topic , imi place Rage si Rage against the Machine , dar n-am mai auzit nimik de ei


corect f buni si ce daca s-au edspartit macar videclipuri ceva sa mai dea macar pe mtv ...rage pls come back rolleyes.gif
evanescence? plake la popor? si linkin park? is mai noi sa zik asha
anyway nu uitatzi pink floid pls
nu-s prea la subiect nuh?
dac am fo pe langa just say sorry.gif


--------------------
I am who I say I am ! or not.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 1 Jan 2004, 06:34 PM
Mesaj #158


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (Black_lady @ Dec 31 2003, 04:23 PM)
L-am achizitionat, l-am ascultat si mi-a placut, dar trebuie sa spun ca mi-au placut mai mult celelalte. "450 de oi" mi se pare putin... inconsistent blink.gif

Pe bune? De ce? Poti explica? Mie imi place asta cel mai mult..... Am ascultat si celelalte -dar 450 de oi mi se pare cel mai "matur" daca pot zice asa...


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anne
mesaj 2 Jan 2004, 07:27 AM
Mesaj #159


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 62
Inscris: 26 December 03
Din: Drobeta Turnu-Severin
Forumist Nr.: 1.616



QUOTE (genicon @ Dec 31 2003, 04:45 PM)
Sa nu-mi zici acum ca esti si din Severin... blink.gif tongue.gif wink.gif

Ba din Severin sunt... Sa nu-mi spui ca... ohmy.gif

Din nou revenind la subiect, or fi mai soft Evanescence si Linkin Park, dar tin sa zic ca mie imi plac si unii, si altii, mai ales Evanescence.


--------------------
Zona 31: Simply Number One!
...nerecomandat profilor, cardiacilor si talibanilor :)

Sanctuary
...pentru cei care vor si altceva :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 2 Jan 2004, 01:24 PM
Mesaj #160


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



huh.gif prea mult rock strica , dupa mine , anul trecut cel mai bun in domeniu a fost Him spoton.gif


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 2 Jan 2004, 10:41 PM
Mesaj #161


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Chiar ma gandeam acuma ce trupe sau daca nu albume noi, imi plac....Raspunsul e dezolant.

Linkin Park - i-am ascultat la inceput, am avut primul album, mi-au placut insa dupa cateva luni i-am uitat.

Evanescene - la fel. Cateva luni mi-au placut foarte mult. Acum, in afara de 1-2 melodii nu-mi mai inspira nimic.

H.I.M. - cel mult cinci melodii imi plac din toata discografia omului asta. Ultimul album daca e sa ma i-au dupa unii impatimiti e cel mai slab. Si intre noi fie vorba daca nu ar fi acel principiu care zice ca nu omul conteaza ci muzica chiar as putea sa urasc trupa, la cat de mult am auzit vorbindu-se despre ea. In primul rand, ultimul album reprezinta clar noua tendinta spre care se indreapta, si anume aceea de a pune mult mai mult accent pe imagine decat pe muzica. In afara de primul album - un gothic metal adevarat - care chiar a fost bun, nimic din ce a scos ulterior nu s-a mai putut compara cu predecesorul. De fapt, daca ma gandesc bine si atunci cam ii imitau pe cei de la Type O Negative....In fine, dupa acel prim album au decazut. Chiar si stilul - gothic metal - a fost, chipurile, numit - foarte original - love metal, ca o scuza pentru modul in care au dat-o in comercial. Instrumentistii nu deloc grozavi. Linde ce mai face treaba cu bateria in rest....nimic spectaculos. Versurile, pe langa faptul ca sunt putin cam prea patetice si superficiale incearca intr-un mod cat se poate de nereusit sa copieze stilul poeziilor lui Edgar Allan Poe. Solistul, Valo, mie mi se pare putin cam ridicul. Trecand peste faptul ca se machiaza ca dreaq, poarta tocuri si se imbraca in cele mai nefericite combinatii vestimentare, atitudinea sa de "ingerash negru, decazut" mi se pare prea de tot. In plus, daca veti asculta unele concerte veti remarca faptul ca "scumpul" falseaza in draci.

Mda. Cica sa revin on-topic. Mi-am adus aminte, noul album al lui Marilyn Manson mi-a placut.

Si Florin Chilian mi-a placut la nebunie.....era sa uit.


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 3 Jan 2004, 01:25 AM
Mesaj #162


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Blacky, am tot auzit de acest Chilian... asa ca ia vezi cum faci sa ma "botezi" si pe mine cu el. Eu iau vodka biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anne
mesaj 3 Jan 2004, 08:56 AM
Mesaj #163


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 62
Inscris: 26 December 03
Din: Drobeta Turnu-Severin
Forumist Nr.: 1.616



Draga Black Ice, sunt total de acord in ceea ce priveste ultimul album al lui Marylin Manson. Cat despre Linkin Park si Evanescence... gusturile nu se discuta. Banuiesc ca in general nu iti place NU Metal-ul?


--------------------
Zona 31: Simply Number One!
...nerecomandat profilor, cardiacilor si talibanilor :)

Sanctuary
...pentru cei care vor si altceva :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Black_lady
mesaj 3 Jan 2004, 02:05 PM
Mesaj #164


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 125
Inscris: 5 October 03
Forumist Nr.: 912



QUOTE (YoyoMan @ Jan 1 2004, 06:36 PM)
Pe bune? De ce? Poti explica? Mie imi place asta cel mai mult..... Am ascultat si celelalte -dar 450 de oi mi se pare cel mai "matur" daca pot zice asa...

Ca e cel mai matur spun si ei... dar eu sunt de parere ca celelalte doua au fost mult mai bune. De ce mi se pare inconsistent - pentru ca despre celelalte puteam spune ca au melodii bune si cateva foarte bune, in timp ce despre asta pot spune ca au doar melodii bune. Nu ma atrage nici una in mod deosebit. (decat poate "Cucusor", pentru ca are un ritm... obsedant)
Dar asta e parerea mea. Multora le place mult mai mult decat celelalte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 3 Jan 2004, 09:25 PM
Mesaj #165


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



azi am ascultat tot albumul la un prieten , m-a dezamagit profund , zicea cel la care l-am ascultat ca e mai comercial , de aceea e mai slab ca celelalte ph34r.gif


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 3 Jan 2004, 10:56 PM
Mesaj #166


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



QUOTE
Draga black ice, sunt total de acord in ceea ce priveste ultimul album al lui Marylin Manson. Cat despre Linkin Park si Evanescence... gusturile nu se discuta. Banuiesc ca in general nu iti place NU Metal-ul?


Gusturile nu, dar muzica da smile.gif
Exista pe aici pe undeva un subiect pe tema NU Metal-ului in care cred ca mi-am expus mai pe larg parerea. Pe scurt fie spus: inca nu am reusit sa trec peste aerul de superficialitate ce mi se pare ca, deocamdata, planeaza asupra acestui amalgam de stiluri, numit NU-Metal.

Geni, daca tu ma "botezi" pe mine cu Zavaidoc si vodka te botez si eu pe tine cu Chilian si palinca biggrin.gif
Asa, daca tot se vorbeste despre 450 de oi, mi-am adus aminte ca am caseta. Cre'ca tot la geni o voi asculta biggrin.gif

srazvi, despre care album e vorba ca noi vb aici in paralel de cel putin 3 biggrin.gif ?


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 4 Jan 2004, 01:29 AM
Mesaj #167


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Toata lumea baga pe acilea cu Linkin Park - ce va place la aia fratilor???? - ca ragaie in microfon intr-una! Eu nu mai inteleg nimica....


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 4 Jan 2004, 03:47 PM
Mesaj #168


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



huh.gif Linkin Park rulz , si eu de cele 3 albume vorbeam , ziceam ca cel mai bun a fost primul , iar cel mai slab al 3-lea , la ZsZ spoton.gif


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anne
mesaj 5 Jan 2004, 05:32 AM
Mesaj #169


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 62
Inscris: 26 December 03
Din: Drobeta Turnu-Severin
Forumist Nr.: 1.616



Bine srazvi! Stimate amic YoyoMan, Linkin' park nu 'ragaie in microfon', in caz ca n-ai ascultat cu atentie textele pieselor, chiar au ceva de spus... sa stii ca eu, personal, ma regasesc in multe din melodiile lor. De-asta imi plac.

Acest topic a fost editat de Anne: 5 Jan 2004, 05:33 AM


--------------------
Zona 31: Simply Number One!
...nerecomandat profilor, cardiacilor si talibanilor :)

Sanctuary
...pentru cei care vor si altceva :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 6 Jan 2004, 01:06 AM
Mesaj #170


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



Linkin Park chiar imi plac iar de regasit , sper ca nu chiar in Numb te-ai regasit , ca eu doar in Somewhere I belomg m-as putea regasi cry.gif


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anne
mesaj 6 Jan 2004, 06:34 AM
Mesaj #171


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 62
Inscris: 26 December 03
Din: Drobeta Turnu-Severin
Forumist Nr.: 1.616



Mmm... de fapt, cam pe-acolo *Numb, Faint, Points of Authority...* Asta e, sunt o persoana mai ciudata biggrin.gif Si 'Somewhere I belong' e faina... si 'In the end...' *asta chiar ar merge in anumite situatii... legate de succesuri, esecuri si prea multe nopti albe... biggrin.gif *


--------------------
Zona 31: Simply Number One!
...nerecomandat profilor, cardiacilor si talibanilor :)

Sanctuary
...pentru cei care vor si altceva :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 6 Jan 2004, 09:48 AM
Mesaj #172





Guests






QUOTE (amaterasu @ Jan 1 2004, 05:25 PM)
sa revin la topic , imi place Rage si Rage against the Machine , dar n-am mai auzit nimik de ei


corect f buni si ce daca s-au edspartit macar videclipuri ceva sa mai dea macar pe mtv ...rage pls come back rolleyes.gif
evanescence? plake la popor? si linkin park? is mai noi sa zik asha
anyway nu uitatzi pink floid pls
nu-s prea la subiect nuh?
dac am fo pe langa just say sorry.gif

... cauta Audioslave ... este formata din Rage Against the Machine ( mai putin Zack Delarocha ) + Chris Cornell ( de la Soundgarden ) ... rezultatu' este mai mult decat incantator wink.gif ...


Cretze ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aminda
mesaj 7 Jan 2004, 12:29 AM
Mesaj #173


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 103
Inscris: 6 January 04
Din: punctul din cheia sol
Forumist Nr.: 1.723



Evanescence sunt bunicei, insa in afara de baladele lor - My Immortal si Hello - n-am prea gasit ceva ce sa imi placa atat de mult incat sa ii pot enumera printre preferatii mei. My Immortal este o balada de exceptie, deasemenea foarte comerciala.

Nu stiu daca s-a mai pomenit aici de Nightwish. Din punct de vedere al imaginii Evanescence se apropie destul de mult de ei, chiar si Amy seamana putin cu Tarja. Vocile insa sunt incomparabile, muzica la fel. Nightwish mi-au adus ceva ce am cautat de mult: muzica pura, rockul, combinat cu vocea de opera. Baladele ca Sleeping Sun, Dead Boy's Poem, Walking in the Air sau Angels fall first sunt impecabile. Recomand celor care nu cunosc inca.


--------------------
stii sa soptesti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 7 Jan 2004, 12:51 AM
Mesaj #174


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (Anne @ Jan 5 2004, 05:34 AM)
Bine srazvi! Stimate amic YoyoMan, Linkin' park nu 'ragaie in microfon', in caz ca n-ai ascultat cu atentie textele pieselor, chiar au ceva de spus... sa stii ca eu, personal, ma regasesc in multe din melodiile lor. De-asta imi plac.

Uite: recunosc. Imi pare rau ca am zis asa - nu credeam ca am sa supar pe cineva. Nu a fost intentia mea. Dar mie nu imi plac astia. Nu trebuia sa zic mai multe. Sorry!! sorry.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anne
mesaj 7 Jan 2004, 06:59 AM
Mesaj #175


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 62
Inscris: 26 December 03
Din: Drobeta Turnu-Severin
Forumist Nr.: 1.616



No hai ca nu m-ai suparat chiar asa tare... Don't worry, fiecare are dreptul la parerea lui!


--------------------
Zona 31: Simply Number One!
...nerecomandat profilor, cardiacilor si talibanilor :)

Sanctuary
...pentru cei care vor si altceva :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

43 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 16 April 2024 - 07:28 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman