HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Eseuri Despre Viata
Elena Z
mesaj 22 Nov 2016, 04:37 AM
Mesaj #36

[Ileana]

Grup: Membri
Inscris: 19 November 03
Din: Cuba
Forumist Nr.: 1.242

Cica frec menta prin Oradea,.. dupa 5 ani de zile,.. ce as putea sa fac decat sa frec Menta pe net,... ca absolut toata lumea ma dezamagit, tradat, condamnat,... da in fine.,. nu am intrat aici ca sa ma PLAN, plang intr una de cand am venit in RO adica de 3 sap si ori si cum pe nime nu importa ca eu plang,...

Albacete,... daca esti pe system,... stiu ca am IGNORE de la tine haha dar jur iti urez tot binele din Lume si tie si lu aia mica si lu aia mare smile.gif)) sper sa fii mandru de aia Mica si sper ca a ramas tot la fel de Einstein ca si inainte smile.gif)

Io una nush cum sa imi fac momentan rost de 100 de parai sa imi scot certificatul de nastere din Oradea si sa ma car dreac inapoi in A si apoi mai departe,... nu mai vreau sa stau in Europa asta de p,.. nici macar 5 minute,...

Ma uit la Afro pe unde a ajunj si jur ca imi este rusine de mine ca io inca tot stau si numar stelele hahaha

La multi ani la toata lumea... Ma duc la MARE !!!

Pa si pusi

--------------------
Power is the ultimate aphrodisiac ! - Henry Kissinger
Go to the top of the page

+Quote Post
Elena Z
mesaj 1 Feb 2017, 05:05 PM
Mesaj #37

[Ileana]

Na ca am ajuns din Nou,.... DE UNDE AM PLECAT !!! si vad ca TOT NU E BINE !!!! BAGA MI ASI p**a IN MORTII MA TII DE ITALIANCA BORATA CU § CLASE ! NICI macar sa iti razi barba de tzap nu stii, nu vrei,... efectiv TE DOARE IN P***a FA DE IGIENA TA CORPORALA !! pana mea de ce pola mea te numesti FEMEIE ?!?!?!?! inca tot nu am inteles chestia asta,... si io am stat pe STRAZII DAR M AM RAS TUNS ARANJAT ALEA ALEEa,,, pana mea este scarbos sa mergi din **** IN **** FARA SA te spelii macar pe DINTII FA !!!!!!

--------------------

+Quote Post
Elena Z
mesaj 2 Feb 2017, 02:59 PM
Mesaj #38

[Ileana]

Amaraciunea alungarii dintrun loc pe care il socoteam acasa mea, a devenit o bagatela neinsemnata fata de reactia celor care au inteles greutatea momentului si au sarit te miri de-unde , care cu vorba buna, care cu incurajarea, care cu suportul...Cata nevoie era de ele si ce bine au prins.... Multzam tuturor...
Inegalabila frumusete („La Grande Bellezza”) ???

...Cei mai multi dintre cei citati, au viziuni diametral opuse, alte sisteme de valori, domenii de interes diferite, abordari esenial contrare...insa au meritul de a fii sesizat si identificat numitorul comun in chestiune: decenta (mai exact lipsa ei).

40 de ex-hangii, cititori de Dilema, si avand printre ei proprietarul fizic de aici, inseamna 0.0035% dintre cei care, cu mic cu mare au pus umarul la edificarea site-ul asta si carora el le apartine de drept. Daca ar fi fost lasat pe mana lor, si aici este incalcat grav un drept fundamental al fiintei, nu s-ar fi ajuns niciodata la falimentul de azi...

40 de ex-hangii revoltati nu insemna nici jumatate dintre cei care mi-au adresat aprecieri pe PM, blocandu-mi casuta (ii rog pe admini sa intre acolo, ca si in alte dati – acum cu acordul necesar, si sa verifice informatia).

In Hoc Signo Vinces ....Din acest divort, eu n-am decat de castigat...si ma grabesc sa fac asta, caci ocaziile norocoase sunt rar repetabile.
10 000 de posturi....150 000 de minute din viata mea...pe cinstea mea ca nu-mi pare rau de niciunul....

....Beneficiari au fost doar aceia care le-au inteles....pe fiecare in parte dintre toate cele 10 000...

Ma chinuie doar marea tristete a lucrurilor care raman nespuse.... A celor ce raman de tacut...caci a venit vremea acum sa ma ocup de ele...
Jurnalul meu intim, profanat de maini criminale, sectante, needucate si iresponsabile, se termina pangarit iremediabil aici.

Drag jurnal, lasaaaa....uita....Viata-i si asa prea scurta..Vom fii curand din nou impreuna, la adapost de idioti si de samavolnicii.. iar nesabuinta mea de a te expune aici si in felul asta, se va rascumpara...

Faci bine’atunci cand nu faci rau... Gresealele-mi trecute, zau, vor fi uitate...Eu putand mai bine decat multi, oricand, cu fapta buna sa lovesc pacatele ce savarsesc..Arta’ndraznelii, dupa mine, e sa ravnesti la fapte mari/ Lunad insa seama foarte bine, sa’nfrangi capcanele pe care le’ntinde viata orisiunde...Cand stii ca lupta’i nentrerupta: sa te retragi la timp din lupta; sa poti sa iti pastrezi o punte spre a-da’napoi cand ai gresit..Un crez, ce mi-a ingaduit sa’naintez, chiar si atunci cand mi-a fost greu. Principiu iminent ce-l mostenesc din tata’n fiu.

Dumnezeu e deasupra...eu nu ii aduc nicio lauda, pentru ca stiu ca EL nu are nevoie de vreuna.
Punct.

PS. Chiar, ce se alege pana la urma cu toate cate raman nespuse ??
Cei care isi doresc sa urmareasca mai departe intamplari, consideratii si confesiuni marca The Dude, sunt incurajati sa foloseasca adresa de mail din semnatura, pentru a primi coordonatele necesare repozitionarii.

DANKE !!!

--------------------

+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 2 Feb 2017, 02:59 PM
Mesaj #

ContextuALL

Quote Post
Elena Z
mesaj 21 Apr 2017, 03:57 PM
Mesaj #39

[Ileana]

Deci jur ca nu mai stiu ce am scris un ultimele postarii si de ce,... dar in fine,-.. chestia este ca de AZI incolo, cand am de gand sa bag p**a in gura la vre-un fraier sau fraiera, in loc sa imi scot perii albii pentru IDOTII, JOGODII UMANE DE OAMENII SI CURVE PENALE nu conteaza de care fel de gen sexual f sau m sau din M IN F Sau in fine,... am sa scriu aici ce am de scris si am sa imi bag p**a in gura la totii pe ROMANESTE !!!

Faza este ca,m.. ce voi chiar nu stiti, eu pot sa v a pun pe igbore,... labagiilor, ... daca am fost in stare sa ma culc prima data cu viitorul ex sotz, in fine pe vremea aia nu stiam,,... ce o sa vina,.. ce vreau sa zic e ca, eu la uitam la tv, adica amandoi what the f**k, ne uitam la fotbal in timp ce eu eram pe el si il calaream si mai aveam si tigara in gura,.-- deci mai TARFA decat toate TARFELE nu am avut cui sa ii arat ca sunt la 20 de ani,.. io aia care vb vine am fost virgina pana la 18 !!

Asa ca de azi ininte CIOCU MIC SI JOC DE GLEZENE MANUEL, MARCELA,. ROAMAN, ANGELA,.,.., si tooti POLIZAII din linz ul asta care se cred c au fost si ei vrreodata macar 1 % JEMCHERII !!!!

Daca ar fii asa,.,. 1 la mana nu a ti fii muritorii de foame, 2 la mana nu ati face o **** pt 5 euroi, si 3 la mana nu ai VENI VECI CA BARBAT SA II CERI O SIMPLA TIGARA MACAR LA O FEMEIE / FATA / P***a c**ie

La noi in Romania asta inseamna ca, in calitate de BARBAT esti ZERO BARBAT FRATE !!! adica un nimic, un jeg penal, un poponar, un ratat,... un gazoar care o freaca aiurea printre altii gazoari,.... ati inteles ideea ?!?!?!?!

ok ,

hai pa.

--------------------

+Quote Post
Elena Z
mesaj 24 Apr 2017, 07:53 PM
Mesaj #40

[Ileana]

https://www.youtube.com/watch?v=CN1IoLDsyoU

Tot fana 100 % a lui DANI Mocanu am ramas, si tot IL IUBESC 100 % pe al meu Iubit ! De-a bea astept sa ma duc in Italia sau pe undeva pe la mare sa imi fac ca si proba tatuajul cu hena cu un nume f f important pentru mine ! sa te vad ! sa te aud, sa te iubesc, de tine tot mereu ma reandragostesc !

--------------------

+Quote Post
Elena Z
mesaj 24 Apr 2017, 08:07 PM
Mesaj #41

[Ileana]