HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Informatii SubForum

Acest Subforum este dedicat discutiilor având ca temă principală Politica Externa. Vă invităm să folositi un limbaj decent. Dacă este cazul, contraziceti argumentat idei, nu atacati forumisti. Totodată, vă rugăm să nu citati mesajul imediat precedent, iar, in cazul articolelor din ziare, redati numai paragrafele importante, nu intreg articolul si mentionati sursa. Vă invităm la un dialog care să promoveze Arta de a conversa!

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Alegeri In U.S.A., democratia nord americana
Cla
mesaj 24 Nov 2016, 05:07 AM
Mesaj #71


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.086
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Tocmai ca Trump a ajuns sa nu se-mbete Joe ca sa nu dea peste Ivan. Hellary era pusa pe razboi, dar bineînteles nu în Hollywood.
S-au fi zbatut tocmai prin Europa, nu la ei acasa.

Bani si putere, Marduk ? Ia întreaba casele Kennedy, Clinton, Bush, dup-aia mai stam de vorba.
De Rockefeller sau Rothschild cred ca mai bine nu zic nimic... nici de Bilderberger, care se întâlnesc în fiecare an sa dicteze lumea.

Tu, eu si alti vecini suntem doar niste comparsi dirijati. De la oinar pâna la unul care se crede sef. Numai ca oinarul mai are aer curat de respirat si gândeste cinstit.

N-am avea nevoie de Horia, Closca si Clujan reloaded 2.0 ?

Acest topic a fost editat de Cla: 24 Nov 2016, 05:29 AM


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 21 Dec 2016, 05:48 PM
Mesaj #72


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Gata s-a terminat cu orice speranta, Donald Trump este presedintele USA. Sa vedem ce va face D.T. pentru ca administratia sa sa intre in istorie. Eu sper sa conlucreze atat cu rusii cat si cu chinezii pentru o lume fara razboaie mondiale sau regionale, pentru o lume fara lideri locali cu ambitii de lideri mondiali. I-ar mai ramane doar mici probleme ca incalzirea globala, poluarea, energia verde, mancarea artificiala, conflictele religioase, emigratia, catastrofele naturale etc. dar la cat este el de "scolit" sigur gaseste solutii la toate. Eu ii urez succes in pozitia de lider mondial si sa fie mai serios ca sa nu poata sa zica la urma c-a glumit.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 21 Dec 2016, 05:48 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 12:08 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman