HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ce-si Doresc Femeile?! Ce-si Doresc Femeile?! Ce-si Doresc Fem
Nefertiti
mesaj 10 Sep 2009, 02:05 PM
Mesaj #36


[Vera]
******

Grup: Moderator
Mesaje: 4.054
Inscris: 25 October 06
Din: pe plaja
Forumist Nr.: 8.842



QUOTE(Theodoric @ 10 Sep 2009, 01:05 PM) *
Postulat: Cine stie ce-si doresc femeile nu sta pe forum. Se bucura de prezenta lor reala. smile.gif



Good point. jamie.gif


--------------------
passionate about latin america

Cafeneaua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 10 Sep 2009, 02:12 PM
Mesaj #37


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(Zed @ 10 Sep 2009, 01:59 PM) *
Tot ce faci aici e ca incerci sa arati cat de bun si superior e barbatul , cat de priceput , sa-l pui pe primul loc , etc etc .

asta e bancul zilei. rofl.gif

daca cineva ar deschide un topic " ce isi doresc barbatii?" raspunsul s-ar afla imediat: beutura, o fomeie (poate chiar mai multe) si ceva mancare pe masa. acum cred ca te prinzi si tu de ce am scrie fomeie si mancare rece pe masa sau ar trebui sa explic ? jamie.gif

relax, suntem in sec 21 si cateva mii de ani dupa ce ne-am luptat cu ursii in pestera ( dar se pare ca am avut succes intrucat ursii sunt pe cale de disparitie). barbatii acum cel mult imping caruciorul la supermarket incercand sa etaleze bicepsii si cel mult se bat intre ei pe carucioare.



Acest topic a fost editat de turbo trabant: 10 Sep 2009, 02:14 PM


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zed
mesaj 10 Sep 2009, 02:50 PM
Mesaj #38


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.766
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 671



QUOTE(turbo trabant @ 10 Sep 2009, 04:12 PM) *
relax, suntem in sec 21 si cateva mii de ani dupa ce ne-am luptat cu ursii in pestera ( dar se pare ca am avut succes intrucat ursii sunt pe cale de disparitie). barbatii acum cel mult imping caruciorul la supermarket incercand sa etaleze bicepsii si cel mult se bat intre ei pe carucioare.


Te anunt ca la Brasov sunt ursi care se plimba pe strada seara , unii au urcat si in blocuri . Deci e nevoie de "barbati adevarati" care sa se lupte cu ei , postul e vacant .
Unii barbati imping caruciorul prin supermarkturi fara sa-si arate muschii . Pentru simplul motiv ca nu au nevoie de asta . Sunt aceeasi care imping si caruciorul copilului .


Hai sa revenim la subiect .


--------------------
I'm hanging on your words /Living on your breath
Feeling with your skin /Will I always be here ?!

Iarta-ti mereu dusmanii. Nimic nu-i supara mai tare.
www.unicef.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 10 Sep 2009, 02:50 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
exergy33
mesaj 10 Sep 2009, 02:54 PM
Mesaj #39


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.959
Inscris: 9 August 05
Din: marginea viselor
Forumist Nr.: 6.763



Unele femei doresc sa nasca si sa creasca cit mai multi copii.
Michelle Dugger (42 ani) il asteapta pe cel de-al 19-lea smile.gif. Nu e nici o eroare de tastare.

Familia Dugger are 18 copii. In 20 de ani, Michelle a nascut 18 copii.
http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/20...19th-child.html



Numele tuturor copiilor incepe cu litera "J", de la Jesus.
Fotografia a fost facuta inainte de nasterea celui de-al 18 - lea copil ( Michelle e insarcinata, dupa cum se observa si in imagine).


--------------------
*_*_*

Pierdut în Geometria Uitării
Căutând Ipote(nu)zele Fericirii -
Trecătorul -X-

https://exergy33.wordpress.com/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 10 Sep 2009, 03:08 PM
Mesaj #40


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(exergy33 @ 10 Sep 2009, 03:54 PM) *
Michelle Dugger (42 ani) il asteapta pe cel de-al 19-lea.

Muica ce mama e asta, maternitate frate, totusi cred ca exagereaza, fondul este desigur unul religios altfel nu cred ca ajungea la acest numar de copii.



--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 10 Sep 2009, 03:14 PM
Mesaj #41


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(marduk @ 10 Sep 2009, 03:08 PM) *
fondul este desigur unul religios altfel nu cred ca ajungea la acest numar de copii.

nu neaparat, desi in cazul asta este asa, here comes octuplet mom tare din urma cu 14 copii. nici urma de religie ci doar de operatii estetice facute ca sa semene cu angelina jolie.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nadya_Suleman

e o moda probabil si a inceput cu colectia de la holiud. sa vedem cat mai tine.

Acest topic a fost editat de turbo trabant: 10 Sep 2009, 03:25 PM


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
exergy33
mesaj 10 Sep 2009, 03:21 PM
Mesaj #42


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.959
Inscris: 9 August 05
Din: marginea viselor
Forumist Nr.: 6.763



The Duggars are none of the above. They are members of an evangelical Christian movement called Quiverful, which holds that children are a blessing from God and that husbands and wives should gladly accept all the children they are given.
http://www.msnbc.msn.com/id/20134584/ns/pa...ing_and_family/


--------------------
*_*_*

Pierdut în Geometria Uitării
Căutând Ipote(nu)zele Fericirii -
Trecătorul -X-

https://exergy33.wordpress.com/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 10 Sep 2009, 03:36 PM
Mesaj #43


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



"Both Duggars are real estate agents, and both also host Bible-based “Financial Freedom Seminars.” They also own commercial properties. From 1999-2002, Jim Bob served in the Arkansas House of Representatives. He lost a bid for the U.S. Senate in 2002.

Each child is in charge of one “jurisdiction," everything from grocery shopping to violin lessons.

The kids helped build the family’s 7,000-square-foot home, where there are two 1,000-square-foot dormitories, one for the girls and one for the boys"

se pare ca au ce sa ii intretina. dormitor de 100 mp blink.gif


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 10 Sep 2009, 08:17 PM
Mesaj #44


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Saraca....cred ca abia asteapta sa nasca....1-2 saptamini de sex dupa care ....paaaaaauuuuuuuuuuzaaaaaaaaa.....


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 10 Sep 2009, 08:34 PM
Mesaj #45


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(bdl @ 10 Sep 2009, 08:17 PM) *
1-2 saptamini de sex

nope, pozele erau inainte de criza. cred ca musiu , din ratiuni bugetare, a primit interdictie pe timp de criza.

octomom e mai frumoasa si e available sorry.gif


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
exergy33
mesaj 11 Sep 2009, 06:39 AM
Mesaj #46


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.959
Inscris: 9 August 05
Din: marginea viselor
Forumist Nr.: 6.763



smile.gif, exista barbati ce isi doresc sa fie femei. Citiva au reusit. Dupa ce s-au transformat din barbat in femeie, si-au dorit sa ajunga primar.
Unele, cum e si Melissa Sue Robinson, au reusit!



http://news.puggal.com/melissa-sue-robinson-7717/

http://en.wikipedia.org/wiki/Melissa_Sue_Robinson
......................................




Prima femeie 'din barbat' devil.gif ce a reusit sa ocupe o primaria a fost Stu Rasmussen, care, alta ciudatenie, a mai fost primar pe vremea cind era barbat rolleyes.gif.

QUOTE
America's first male-to-female transgendered mayor Stu Rasmussen, 60, of Silverton
http://www.tmz.com/tag/transgender+mayor/http://www.tmz.com/tag/transgender+mayor/

...........................................


Totusi, cea mai interesanta biografie o are Giorgina Beyer. In primul discurs tinut in Parlament ea a zis :

QUOTE
Mr. Speaker, I can't help but mention the number of firsts that are in this Parliament. Our first Rastafarian… our first Polynesian woman… and yes, I have to say it, I guess, I am the first transsexual in New Zealand to be standing in this House of Parliament.


http://en.wikipedia.org/wiki/Georgina_Beyer

Acest topic a fost editat de exergy33: 11 Sep 2009, 06:44 AM


--------------------
*_*_*

Pierdut în Geometria Uitării
Căutând Ipote(nu)zele Fericirii -
Trecătorul -X-

https://exergy33.wordpress.com/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 11 Sep 2009, 10:15 AM
Mesaj #47


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



O fi bine, o fi rau? Este necesar ca lumea sa mearga in aceasta directie, este transsexualitatea un raspuns la problemele cu care se confrunta cele doua sexe? Ar fi cazul sa ne asteptam la aparitia unei noi "specii", hermafroditul, care sa nu fie nici barbat nici femeie, dar sa intruneasca ambele calitati sau defecte, cum ar arata o astfel de lume?


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 11 Sep 2009, 10:28 AM
Mesaj #48


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(marduk @ 11 Sep 2009, 10:15 AM) *
cum ar arata o astfel de lume?

frumoasa, non-violenta si cu multe femei (sunt mai multi "barbati" care devin "femei" decat viceversa). daca observati, nimeni nu vrea sa devina herma, toti aleg un sex.

Acest topic a fost editat de turbo trabant: 11 Sep 2009, 10:29 AM


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 11 Sep 2009, 10:55 AM
Mesaj #49


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(turbo trabant @ 11 Sep 2009, 11:28 AM) *
(sunt mai multi "barbati" care devin "femei" decat viceversa)

Cred ca e vorba de legatura dintre presiune si orgasm.



--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 11 Sep 2009, 11:21 AM
Mesaj #50


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



nu prea inteleg ce vrei sa spui cu presiune dar "femeile in devenire" pe care le-am vazut se imparteau in 2 categorii: politicieni care in felul acesta au facut "supremul sacrificiu" sa obtina voturile femeilor si fosti homosexuali. culmea e ca "politicienele" au fost votate cu maxim de voturi de catre femei dupa care unele "doamne" au fost prinse injurand, band ca porcii, ragaind, ma rog chestii masculine de "mare cultura". se intampla mai mult in societati "feminine" si egalitariste cum ar fi noua zeelanda par egzamplu.

e o moda venita prin mass -media ca si octomom si alte chestii. la un moment dat se va termina, vor trece la alta moda.


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 11 Sep 2009, 11:25 AM
Mesaj #51


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Cred ca ar trebui sa analizam impreuna acest sfat. Eu zic ca are dreptate 50%, restul mai depinde si de cum arata menajera.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 11 Sep 2009, 11:31 AM
Mesaj #52


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(marduk @ 11 Sep 2009, 11:25 AM) *
restul mai depinde si de cum arata menajera.

nu e bine, discriminezi menajerele ca sa iti salvezi casnicia.se intelege ca barba-su lui coana cindi nu prea sta la cratita.

http://www.vegasmagazine.com/2005/09/01/im...re2_mainimg.jpg


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 11 Sep 2009, 11:45 AM
Mesaj #53


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Ca tot vorbeam despre hermafroditi, se pare ca exista, dar eu nu cred ca asta isi doresc femeile. Eu cred ca mai toate femeile din aceasta lume isi doresc sa-si gaseasca un suflet pereche cu care sa se inteleaga si cu care sa intemeieze o familie, sa faca copii, sa aiba nepoti, poate stranepoti. Viata ar trebui sa fie simpla asa cum ne-a fost ea data, din nefericire totul se petrece in mintea noastra si unii dintre noi chiar tin sa puna in aplicare ceea ce gandesc.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 11 Sep 2009, 11:54 AM
Mesaj #54


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(marduk @ 11 Sep 2009, 11:45 AM) *
Eu cred ca mai toate femeile din aceasta lume isi doresc sa-si gaseasca un suflet pereche cu care sa se inteleaga si cu care sa intemeieze o familie, sa faca copii, sa aiba nepoti, poate stranepoti.

asta a fost candva cand noi eram in pestera. acum, nemaiexistand suflet sau vreun reper moral puternic oricum s-ar numi el, fiecare are propriul lui compas.
probabil fiecare femeie vrea altceva si obiectivele se schimba pe parcursul vietii. the end.

Acest topic a fost editat de turbo trabant: 11 Sep 2009, 11:56 AM


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zed
mesaj 11 Sep 2009, 02:36 PM
Mesaj #55


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.766
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 671



marduk ,

Cand aud expresia de " suflet pereche " , ma apuca rasul . rofl.gif ( nu are nimic cu tine persoanal ! ) Fiecare individ e unic , deci ce suflet pereche sa gaseasca ?!
Ca-ti gasesti pe cineva care e compatibil sau asemanator cu cerintele si exigentele tale , cu principiile modul si stilul de viata , da , cu asta sunt de acord , dar , cu chestia aia de mai sus , nu . Cei care asteapta asa ceva de la viata , se amagesc singuri .


Bineinteles ca dorintele femeilor sunt diferite , poate unele coincid , dar nu exista un model general valabil . In plus ele se schimba cu varsta , unele se accentueaza , altele sunt inlocuite . Nu toate femeile isi doresc silicoane si haine de blana , aur la gat si un mos cu masina si cont substantial . La fel cum nu isi doresc toate un macho care isi pupa muschii in fiecare zi in oglinda .


--------------------
I'm hanging on your words /Living on your breath
Feeling with your skin /Will I always be here ?!

Iarta-ti mereu dusmanii. Nimic nu-i supara mai tare.
www.unicef.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 11 Sep 2009, 02:45 PM
Mesaj #56


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Multumesc, ca ai pus ghilimele, asa este corect, "suflet pereche".

Acest topic a fost editat de marduk: 11 Sep 2009, 02:58 PM


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nefertiti
mesaj 11 Sep 2009, 02:56 PM
Mesaj #57


[Vera]
******

Grup: Moderator
Mesaje: 4.054
Inscris: 25 October 06
Din: pe plaja
Forumist Nr.: 8.842



Zed nonono.gif

Suflet pereche e o sintagma care nu trebuie gandita inginereste. smile.gif Este mai degraba o senzatie pe care o simti cand intalnesti pe cineva anume si exista. smile.gif


--------------------
passionate about latin america

Cafeneaua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 11 Sep 2009, 03:08 PM
Mesaj #58


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Zed, pur si simplu senzatia ca el/ea este. Fara nici o explicatie.

Desigur, dorintele femeilor sunt variate. Insa una isi doresc femeile in adancul fiintei lor, si alta rational. Spre exemplu doamna cosmonaut. Mi s-a parut prea dura, incrancenata si putin impacata cu ea insasi. Multe femei cu copilarie urata sau care nu au avut parte de afectiune isi canalizeaza fortele pe ocupatii masculine ca sa-si demonstreze lor si lumii intregi nici ele nu stiu ce. Nu zic ca o femeie trebuie sa stea la cratita, dar de multe ori sub masca profesionalismului se ascund frustrari si neimpliniri nebanuite.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 11 Sep 2009, 03:21 PM
Mesaj #59


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719




de sters.

Acest topic a fost editat de turbo trabant: 11 Sep 2009, 03:23 PM


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zed
mesaj 11 Sep 2009, 06:06 PM
Mesaj #60


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.766
Inscris: 25 August 03
Forumist Nr.: 671



QUOTE(nefertiti @ 11 Sep 2009, 04:56 PM) *
Zed nonono.gif

Suflet pereche e o sintagma care nu trebuie gandita inginereste. smile.gif Este mai degraba o senzatie pe care o simti cand intalnesti pe cineva anume si exista. smile.gif


Da tot imi vine sa rad cand o aud . rofl.gif . ( e un defect profesional , cred , ca nu ma impac eu cu expresia)

andra_v
QUOTE
Multe femei cu copilarie urata sau care nu au avut parte de afectiune isi canalizeaza fortele pe ocupatii masculine ca sa-si demonstreze lor si lumii intregi nici ele nu stiu ce.

La fel ca si femeile care au avut o copilarie urata si se calugaresc .

Nu cred ca multe femei care au fost abuzate in copilarie sau au avut o copilarie urata mai au putere si forta sa efectueze ocupatii masculine si sa mai aibe si forta sa demonstreze lumii intregi nu stiu ce ( asta ca sa te citez ) . Majoritatea ajung cu depresie severa la psihiatrie si fac ani la rand psihoterapie , aici nu vorbesc din carti ci am vazut-o zilnic , pe viu .

QUOTE
Nu zic ca o femeie trebuie sa stea la cratita, dar de multe ori sub masca profesionalismului se ascund frustrari si neimpliniri nebanuite.

Sa stai numai la cratita cred ca e si mai frustrant . Sub masca unei bune gospodine .



--------------------
I'm hanging on your words /Living on your breath
Feeling with your skin /Will I always be here ?!

Iarta-ti mereu dusmanii. Nimic nu-i supara mai tare.
www.unicef.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tontoi
mesaj 18 Sep 2009, 10:18 PM
Mesaj #61


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 274
Inscris: 15 April 08
Din: Intr-o gubernie
Forumist Nr.: 11.499



femeile nimfomane isi doresc sa fie violate?


de o papusa gonflabila rofl.gif evident

Acest topic a fost editat de tontoi: 18 Sep 2009, 10:20 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Sep 2009, 11:34 PM
Mesaj #62





Guests






N-am inteles niciodata cum o boala poate fi asa de comica... Daca ai suferi de priaprism cred ca nu ti-ar mai arde sa razi... (banuiesc ca esti barbat)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tontoi
mesaj 19 Sep 2009, 08:17 AM
Mesaj #63


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 274
Inscris: 15 April 08
Din: Intr-o gubernie
Forumist Nr.: 11.499



QUOTE(Afrodita @ 19 Sep 2009, 12:34 AM) *
Daca ai suferi de priaprism cred ca nu ti-ar mai arde sa razi...



DA.La raport un MASCUL. Aici vorbim de femei, coloana vertebrala dintr-o floare. Atat de gingase pot fi de nu-ti imaginezi. Ma plimb de vreo trei ani cu trenul foamei.Si am ajuns la concluzia,in ultima perioada, ca 40% din femei doresc sau au o fantezie cu NAŞUL....
Pot sa-si construiasca o poveste complexa.Astfel. Pozitia se schimba dupa statia CFR. Ritmul de penetrare-i dupa viteza trenului. Frecarile mecanice vor fi adagio pentru acomodare apoi pianissimo pentru sustinerea ritmului. Daca esti indragostita de glasul rotilor de tren atunci cu siguranta simti NIRVANA cum te trazneste.

ohyeah.gif Cand biletul sta-n erect fantezia atinge culmile orgasmului.

Acest topic a fost editat de tontoi: 19 Sep 2009, 09:00 AM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 19 Sep 2009, 02:00 PM
Mesaj #64


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Tontoi, dupa ce vei depasi varsta pubertatii vei vedea altfel lucrurile.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tontoi
mesaj 19 Sep 2009, 03:18 PM
Mesaj #65


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 274
Inscris: 15 April 08
Din: Intr-o gubernie
Forumist Nr.: 11.499



QUOTE(abis @ 19 Sep 2009, 03:00 PM) *
Tontoi, dupa ce vei depasi varsta pubertatii vei vedea altfel lucrurile.

rofl.gif pubertatea...

femeile vor sa fie satisfacute, financiar, la pat, la mall, la shoping

ce nu-i adevarat in asta?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 19 Sep 2009, 03:30 PM
Mesaj #66


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Micule macho,
ai uitat sa adaugi ... pe bicicleta. Velorution, ai imaginatia bogata. rolleyes.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
tontoi
mesaj 19 Sep 2009, 05:11 PM
Mesaj #67


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 274
Inscris: 15 April 08
Din: Intr-o gubernie
Forumist Nr.: 11.499



QUOTE(March @ 19 Sep 2009, 04:30 PM) *
Micule macho,
ai uitat sa adaugi ... pe bicicleta. Velorution, ai imaginatia bogata. rolleyes.gif


sa nu se rupe bicla-n doua de la atata shaorma...de asta nu am adaugat femeia.

daca barbatii isi doresc sa bea bere, tuica, vin si alte spirtoase pana cad sub masa (adica pana crapam)
femeile isi doresc shaorma, inghetata, daca se poate 24 din 24 de ore. Ca sexul. Pana la epuizare mancare si desfatare.


rofl.gif

Acest topic a fost editat de tontoi: 19 Sep 2009, 05:20 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 19 Sep 2009, 05:24 PM
Mesaj #68


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Velorevolution,
Te intereseaza ce-si doresc femeile ? Un orgasm pe cinste. Uite citeste si invata de aici.


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 19 Sep 2009, 06:57 PM
Mesaj #69


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



QUOTE(March @ 19 Sep 2009, 06:24 PM) *
Velorevolution,
Un orgasm pe cinste.

Si triplu daca se poate thumb_yello.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 19 Sep 2009, 10:22 PM
Mesaj #70


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(tontoi @ 19 Sep 2009, 04:18 PM) *
pubertatea...

femeile vor sa fie satisfacute, financiar, la pat, la mall, la shoping

ce nu-i adevarat in asta?

Satisfactii ne dorim cu totii, fie ca suntem barbati, fie ca suntem femei. Asadar, n-ai pus coada la pruna cu raspunsul asta. Dincolo de satisfactiile de moment fiecare are nazuinte si scopuri mai largi. Cand vei scapa de cosurile de pe fata s-ar putea sa te prinzi de asta.

Sau nu.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 26 April 2024 - 12:27 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman